Rangi ustalone :)

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mam taki pomysÂł, Âżeby dla uÂżytkownikĂłw, ktĂłrzy napisali mniej niÂż 5 postĂłw byÂła specjalna ranga pt:

NIEAKTYWNY

8) Albo coÂś w tym stylu, bo co to za uÂżytkownik, ktĂłry siĂŞ zarejestruje i napisze jednego czy dwa posty?
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A moÂże "Leniuch" albo "Trzeba go wkrĂŞciĂŚ w tutejsze towarzystwo" lub "TrochĂŞ niesmiaÂły"? :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

O wÂłaÂśnie :P ChciaÂłem wymyÂśliĂŚ coÂś w stylu lenia, ale jakoÂś wczoraj wieczorem do gÂłowy juÂż mi nic nie wpadaÂło. Drugie troszkĂŞ za dÂługie, ale trzecie teÂż ok :)
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak! Popieram! Najlepiej coœ w stylu "do zbanowania", albo "wyró¿niony do usuniêcia" :D :D :D . A coœ specjalne dla tych, którzy maj¹ prawie 600?? :D :D :D 8) 8) 8)
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

DojedÂź do 770 a bĂŞdziesz sympatykiem TVNu :lol:
A o rangĂŞ specjalnÂą poproÂś ÂŁukasza jak bĂŞdziesz miaÂł z 10000 postĂłw :P
MoÂże "Filip dobra rada"? :D
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dla takich co maj¹ ok 600 postów puchar i bukiet kwiatów z ca³usem od administratora tego forum. Mo¿e byÌ Filipie???? :twisted: A tak wogólê to uwa¿am, ¿e liczy siê strona merytotyczna postów a nie ich iloœÌ.
Ostatnio zmieniony środa 07 lip 2004, 09:22 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wszystko gra, doktorze, tylko caÂłusa to juÂż dostaÂłem. Trzeba coÂś innego wymysliĂŚ :D .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:Wszystko gra, doktorze, tylko caÂłusa to juÂż dostaÂłem. Trzeba coÂś innego wymysliĂŚ :D .
Nie musisz o tym mĂłwiĂŚ caÂłemu Forum. :D :D :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Po pierwsze, nie mĂłwiÂłem caÂłemu forum tylko doktorkowi ( :D ), po drugie, to jak sam stwierdziÂłeÂś nic takiego, a po trzecie, to bylem ciekaw jak zareagujesz, ale byÂłem pewny, Âże nie tak...
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie wiem, czy ju¿ zauwa¿yliœcie, ale rangi administratora i moderatora zosta³y "odœwie¿one" i unowoczeœnione (inna czcionka). Rangi pozosta³ych u¿ytkowników te¿ w najbli¿szym czasie trochê siê zmieni¹. Zastanawiam siê te¿ nad tym aby niektórym najbardziej aktywnym u¿ytkownikom, którzy nie s¹ fanami TVN przygotowaÌ jak¹œ inn¹ rangê... Np. "sympatyk TVP. Poza tym na forum pojawi³a siê nowa ranga z nowym obrazkiem. Dosta³a j¹ pewna osoba i pewnie nawet tego nie zauwa¿y przez najbli¿szy miesi¹c. Kto zgadnie jaka? :D
Ostatnio zmieniony czwartek 16 wrz 2004, 20:12 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Katie of course :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

"Dziewczyna administratora"...? RzeczywiÂście, niezÂła ranga :lol: No i oryginalna :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustusowi chĂŞtnie daÂłbym coÂś zwiÂązanego z BukÂą, ale nie wiem czy siĂŞ zgodzi. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja bym w ogĂłle rangi pozmieniaÂł. Te sÂą beznadziejne.

Po 1. Nie ka¿dy jest sympatykiem lub fan'em TVN'u, a ma szansê na tak¹ rangê. Poprostu rangi maj¹ odzwierciedlaÌ aktywnoœÌ na forum, a nie mi³oœÌ do TVN'u...
Po 2. 0 postĂłw nieaktywny, a 1-5 powinno byĂŚ maÂło aktywny. PozostaÂłe rangi powinny byĂŚ Âłagodniejsze. 5000 to stanowczo za duÂżo... :?
Po 3. to nie wiem :)
Ostatnio zmieniony czwartek 16 wrz 2004, 19:20 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak w ogóle, to myœlê, ¿e powinno siê dodawaÌ jak najwiêcej rang, zmieniaÌ ró¿ne inne szczegó³y, tak by to forum stawa³o siê jeszcze ciekawsze...
A jest bardzo fajne :P Dla mnie to jedno z ulubionych miejsc w Internecie 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości