Zmiany na stronie: system newsów :)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Zmiany na stronie: system newsĂłw :)

Post autor: Łukasz »

Od dzisiaj newsy prezentowane s¹ w inny sposób - co pewnie ju¿ wszyscy zauwa¿yli :D . Prawie wszystko stworzy³ Krasu. Ja zaj¹³em siê tylko rysowaniem ikonek. Zachêcam do komentowania newsów pod newsami a niekoniecznie na forum..?.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

BArdzo dobry wyglÂąd, bardziej profesjonalny i przejÂżystrzy. MĂłwie to bez "lizania d*", ale szczerze, no i gratulacje dla Krasego. Ma siĂŞ czym chwaliĂŚ :D .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

MĂłw mi jeszcze :wink:
WidzĂŞ, Âże niektĂłrzy majÂą kÂłopoty, wiĂŞc pomogĂŞ przy podstawach:
Kto? - Krasu
Kogo? - Krasa
Komu? - Krasowi
Z Kim? - Z Krasem
itd.
:twisted:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tu znajdujÂą siĂŞ ikonki, ktĂłre do tej pory dostĂŞpne sÂą w systemie newsĂłw: http://tvn.personal.pl/ikonki.html

Na razie jest tylko tyle, z czasem bĂŞdzie ich przybywaĂŚ... chciaÂłem tylko spytaĂŚ, ktĂłre z tych ikon Wam siĂŞ nie podobajÂą, a ktĂłre siĂŞ podobajÂą? :D I jeÂśli jakaÂś siĂŞ nie podoba to proszĂŞ uzasadniĂŚ lub zaproponowaĂŚ coÂś lepszego.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Krasu pisze:MĂłw mi jeszcze :wink:
WidzĂŞ, Âże niektĂłrzy majÂą kÂłopoty, wiĂŞc pomogĂŞ przy podstawach:
Kto? - Krasu
Kogo? - Krasa
Komu? - Krasowi
Z Kim? - Z Krasem
itd.
:twisted:
KTo ma kÂłopoty? :twisted:
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Filip pisze:gratulacje dla Krasego.
8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No, no -Krasu nieŸle sobie poradzi³. S¹ komentarze, newsy na stronie g³ownej to tylko zapowiedŸ :) No i loga dotycz¹ce tematów :P Nawet fajnie, choÌ inie troszkê czasu a¿ siê przyzwyczajê. Ta nowoœÌ jest dobra, ale ta stara wersja news-ów jakoœ bardziej mi siê podoba³a. A mo¿e to tylko przyzwyczajenie? :P Pozdrawiam :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W ikonach brakuje TVN Internetional, moÂżnaby teÂż stowrzyĂŚ dla TVP (ale ogĂłlnie nie dla kaÂżdego kanaÂłu) i ogĂłlnie z napisem "Telewizja" tak na wszelki wypadek.
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kaseta89 pisze:nowoœÌ jest dobra, ale ta stara wersja news-ów jakoœ bardziej mi siê podoba³a.
System newsĂłw zostaÂł wprowadzony nie tylko dlatego, Âżeby nam Âłatwiej byÂło dodawaĂŚ newsy, ale teÂż po to Âżeby wszystko odbywaÂło siĂŞ szybciej. Teraz kaÂżdy z redaktorĂłw strony moÂże natychmiast dodaĂŚ news nie czekajÂąc na mnie.

Poza tym obecny sposób prezentacji jest lepszy poniewa¿ d³ugoœÌ newsów na stronie g³ównej jest zawsze taka sama. Dawniej zdarza³y siê newsy bardzo d³ugie i bardzo krótkie. G³upio to wygl¹da³o. Teraz wszystko jest przej¿yste i ikonka od razu sugeruje o czym jest news.

Nom i jeszcze ta mo¿liwoœÌ komentowania. :D Zastanawiam siê czy to siê "przyjmie".
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Powinno siê przyj¹Ì, bo ogólnie jest lepsze od tego poprzedniego systemu wyœwietlania informacji.
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Wiem, wiem :) Nie wyraziÂłem siĂŞ przecieÂż Âźle na temat nowej wersji news -Ăłw. SÂą dobre, ale przyzwyczaiÂłem siĂŞ do tych starych. Ahh, zawsze mogĂŞ siĂŞ odzwyczaiĂŚ :P:P :D Jest dobrze :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wiem, Âże to nie na temat, ale chciaÂłem siĂŞ Wam pochwaliĂŚ, Âże ostatniego news'a o Kajdanowiczu podaÂłem:
- 3 maja, a nie tak jak konkurencja, ktĂłra zrobiÂła to 4 maja :D
- z lepszej jakoÂści fotkÂą niÂż konkurencja (i z ÂładniejszÂą :D )
- subskrypcje wysÂłaliÂśmy teÂż szybciej niÂż to zrobiÂła konkurencja
- tvn.personal.pl zamiesciÂł duÂżo lepszej jakoÂści film (ktĂłry w przeciwieĂąstwie do tego konkurencyjnego da siĂŞ oglÂądaĂŚ).

i to by byÂło na tyle samozachwytu :D :D :D
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

System niczego sobie, wreszcie newsy na stronie g³ównej przesta³y mi przypominaÌ w³asn¹ sypi¹c¹ siê stronê. ;) Tylko mi siê nie podoba, ¿e taka "|" pionowa kreska zamiast oddzielaÌ dwa linki to wchodzi w sk³ad odnoœnika "Wiêcej |" :P (nie mia³em ju¿ siê czego czepiaÌ :D).

Aha - kodowanie trzeba by zmieniĂŚ chyba. :) Bo zamiast "Âś" jest ten wstrĂŞtny "krzaczek". ;)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Eheh, ile¿ siê z kodowaniem nawalczy³em. Najpierw nie dzia³a³y literki ¹, Ÿ, œ (chyba), póŸniej to jakoœ cudem naprawi³em, a teraz widzê, ¿e raz dzia³aj¹ a raz nie. Kodowanie jest dobre, ale to nie jest polski system i czasami coœ siê sypie. Nie wiem czy odk¹d naprawi³em te literki £ukasz coœ w tym zmienia³, ale myœlê, ¿e nie bêdzie Ÿle :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kodowaniem siê ju¿ nie przejmuj - to ja pope³ni³em b³¹d przy dodawaniu newsa. Wszystko jest okej. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości