Nowy dział: Samochody TVN

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Widzicie? MĂłwiÂłem. Wszyscy powinni takie wozy teraz kupowaĂŚ. :D Barbara Grad rulez. :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ÂŁukasz, co Ty siĂŞ tak tÂą kobitÂą podniecasz :?: Ja nawet nie wiem kto to. :D

No, ale ja nie czytam wszystkich wÂątkĂłw, a ostatnio nie mam czasu nawet tego o "WiadomoÂściach".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ poprawisz i zaczniesz czytaĂŚ mĂłj wÂątek. Mam tylko jednÂą uwagĂŞ - teraz na ten temat pisujĂŞ na innym forum.
£ukaszu wejdŸ sobie na strony oœrodków TVP i wybierz dzia³ "technika" - w ka¿dym wyszczególniony jest tzw wóz ³¹czeniowy (zwany równie¿ ³¹cznikiem) - obok transmisyjnych etc. WidaÌ jest im do czegoœ potrzebny.

PS rozumiem, ¿e TVN ma równie¿ ³odzie podwodne, F16 oraz czapki niewidki - wszystko w celu tworzenia kana³u dla elity finansowej tego kraju, która w ka¿de wakacje co najmniej 2 miesi¹ce spêdza na Majorce, Sardynii lub Seszelach. Natomiast od wrzeœùia do czerwca ogl¹da powtórki powtórek oraz Szybk¹ forsê i inne arcy trudne teleturnieje.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Jestes mocno nie na czasie - "Szybkiej forsy" juz nie ma, a nastepca - "WykrĂŞc numer" nie jest taki prosty - ogldalem kilka odcinkow w ferie i nikt nie umial podac prawidlowej odpowiedzi - ale ja pomylilem sie niewiele razy 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ty sie Fautuszku nie Âśmiej, bo TVP kupuje jakieÂś zÂłomy, a na Woronicza i Plac PowstaĂącĂłw juÂż zbliÂża siĂŞ helikopter TVN. Helikopter ktĂłry podleci tak blisko okien, Âże kamery TVN bĂŞdÂą mogÂły obserwowaĂŚ jaskrawo-czerwonÂą BarbarĂŞ Grad WoÂźniak.

Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ty siĂŞ lepiej weÂź za odrabianie lekcji :lol: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Bary³a a z czym mia³eœ taki k³opot ? Z odróznieniem ko³a od kwadratów? :w00t: Wybacz tê z³oœliwoœÌ. :lol:

£ukaszu spieszê donieœÌ, ¿e naTwoim rysunku s¹ b³êdy - studia telewizyjne na Pl Powstaùców znajduj¹ siê w dawnych piwnicach przedowjennego banku. Ewentualnie z drugiej strony budynku to parter - je¿eli dobrze pamiêtam to jest tam nierówno - powierzchnia gruntu obni¿a siê w kierunku dawnego Prudentialu.
Obrazek
Mas ztu zdjêcie i policz sobie piêtra - to kolejna nieœcis³oœÌ na Twoim wykresie. Cieszê siê jednak, ¿e zada³eœ sobie tyle trudu i wklei³eœ stare logo wiadomosci oraz wóz ³¹cznik. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

wiesz co, musze ci powiedziec ze od 4 klasy podstawowki jade z maty z 6, z fizyki tez mi 6 groziÂło, a z chemii mam ja - jako 1 z 2-3 osob na cala szkole [taka mamy nauczycielke, stawia tylko niektorym] i znam sie troche na takich lamiglowkach - a mimo to konkursu walentykowego nie rozwiazalem, wiec chyba byl trudny...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wybacz BaryÂło, podejrzewam, Âże nie masz z tym problemĂłw. ÂŁukasz powiedziaÂł, Âże znasz siĂŞ na "tych cyferkach" - chodziÂło o skrypty dla forum etc. Jednak nei sÂądze, Âąby konkursy TVNu byÂły trudne. EmitujÂąc takie teleturnieje zarabiajÂą raczej na smsach niÂż na reklamach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

:evil2:

Czyli jednak wozili nim jeszcze owies... Âżeby Beger miaÂła siÂłe siaĂŚ zamĂŞt na Âłaczach TVP (przypominam nowe, obowiÂązujace tÂłumaczenie jako Telewizja Papieska:)
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:znajdujÂą siĂŞ w dawnych piwnicach
czyli tam gdzie ich miejce :lol:

teraz ja mala zlosliwosc chce ukazac:P - sorta :P
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale teraz to 3 du¿e studia. W latach 50 XX w. wybrano podziemia banku, a raczej jego skarbiec, aby nie dopuœciÌ do pomieszczeù telewizyjnych huku i ha³asu z ulicy. Wówczas nikt jeszcze nie potrafi³ skutecznie odizolowaÌ studia od dzwiêków z ulicy etc. Mo¿emy powiiedzieÌ, ¿e to taka zasz³oœÌ historyczna. Zwracam równiez uwagê na fakt, ze z drugiej strony budynku to parter.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustuchu, a co to jest za b³êkityny wie¿owiec, który wybudowali zaraz ko³o siedziby dzienników TVP, tak trochê "na chama" tam wstawiony i co to jest to drugie, które buduj¹ po drugiej stronie, takie prostok¹tne, podobnej wysokoœci co siedzieba dzienników? Kiedyœ chyba mi to mówi³eœ, ale ja oczywiœcie zapomnia³em.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niestety wci¹¿ nie wiem co to za b³êkitny wie¿owiec. Szukam w Internecie ale mam k³opot z identyfikacj¹.
Obrazek
Po drugiej stronie stoi najwyÂższy wieÂżowiec przedwojennej Warszawy (tzw Prudential). To wÂłaÂśnie w tym budynku w 1938r rozpoczĂŞto pierwsze testy telewizji w Polsce przerwane wybuchem wojny.
Niestety ostatnim razem byÂłem tam w 2003r i nie wiem czy coÂś jest budowane w okolicy. Chyba tylko archidiecezja warszawska zbudowaÂła sobie budynek przy ul. Jasnej - po drugiej stronie stoi TVP. Bardzo czĂŞsto robiÂą tam stand upy.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Ten duÂży wĂłz TVP to wyglÂąda jak jakaÂś karetka z BiesÂłanu :lol: :lol: :lol:
JakieÂś ruskie sprowadzili i cieszÂą.

A TVN to faktycznie superstylowe te samochody ma.
ÂŁukasz, powinieneÂś jeszcze umieÂściĂŚ zdjĂŞcia aut z TVN24, kilka razy widziaÂłem juÂż takie czarne i na masce szare logo TVN24.
A te samochody TVN to widziaÂłem juz nie raz. Te najnowsze jeszcze niedawno pod Sejmem.
Czasami jeszcze w trakcie programu "Pod napiêcie" widaÌ du¿e tiry z logiem TVN, które najwyraŸniej przewo¿¹ sprzêt. Te¿ móg³byœ daÌ zdjêcia do nowego dzia³u.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości