[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Martwi mnie to, że Allen miał dzisiaj nawet więcej smsów od Lesz... Mam nadzieję, że za tydzień wyleci. Wtedy będzie niezła rywalizacja Kulesza-Lesz-Żmuda :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

czerk pisze:Głupota widowni TZG osiąga apogeum. Faworyt Andersz oraz przesympatyczny, dobrze tańczący Oleg wylatują z programu na rzecz kuriozum Allena :brawa: ;( :evil:

po prostu nie wierzę, że to tylko widowna bo to jest niewiarygodne :shock: , a tak kiedyś lubiłam ten program, przede wszystkim w finale widziałam Andersza, mógł walczyć z Natalią, Martą czy Agatą, byłoby emocjonująco i widowiskowo, bo Alan miał w sobie taką dozę młodzieńczego szleństwa i ten tak pożądany w tego typu programach błysk w oku, zrobiło się i straszno i śmieszno i ...żenująco :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Przyznam, że najbardziej boli mnie to, że w czołówce zostały trzy najlepiej tańczące panie i tragicznie "tańczący" Allen jako przedstawiciel panów :evil:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

To, że dzisiaj odpadnie Allen jest oczywiste, ale za tydzień zapowiada się bardzo emocjonujący odcinek :lol2: Chyba bardziej niż finał, bo wiadomo, że wygra Agata Kulesza. Ja w finale wolę Natalię Lesz niż Żmudę. Byłaby powtórka z rozrywki z 6 edycji :lol: Znów Stefano i Czarnecki w finale :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Też bardzo bym chciała zobaczyć w finale Natalię i Agatę :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

W tej edycji jest bałagan z tańcami... Wszystkie 3 pary, które teraz zostały zatańczą teraz tango argentyńskie + drugi taniec. Agata i Marta nowy taniec (Już po 2 razy miały taniec, który tańczyły wcześniej), a Natalia zatańczy salsę, bo dopiero raz tańczyła taniec który tańczyła na początku programu. Przez to jest bałagan. W 7 edycji Tamara, Magda i Pudzian powtórzyli tylko jeden raz taniec i tym sposobem zatańczyli wszystkie tańce, a w tej edycji wszystkie 3 pary półfinałowe nie zatańczyły jednego tańca :spiewa: W 6 edycji było jeszcze gorzej, bo pary półfinałowe nie zatańczyły 2 tańców, bo 6 edycja miała tylko 12 odcinków.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Dziś z programu odpadła faworytka TZG Marta Żmuda. Za tydzień o Kryształową Kulę wlaczyc będą Agata Kulesza i Natalia Lesz :)
Liczą się tylko Fakty.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

:tanczy: Bardzo dobrze, że odpadła Żmuda :D Natalia i Agata tańczą znaczenie lepiej od niej. Marta nie wiadomo dlaczego miało 5 razy pod rząd tańce latino w programie, a do tego nie zatańczyła fokstrota... Gdyby przeszła Marta finał byłby może bardziej emocjonujący, ale i tak zapowiada się ciekawie :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Isadora pisze:Też bardzo bym chciała zobaczyć w finale Natalię i Agatę :brawa:
I udało się :D , gdyby jeszcze to Alan odszedł z brązem byłabym w pełni usatysfakcjonowana
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Powiem Wam, że stało się coś zupełnie dziwnego. Jako aktorke Żmude uwielbiam, ale chyba gdzieś od 7 odcinka tak zaczęła mnie w TZG irytowac, że życzyłem jej żeby odpadła już. To dzięki "Adasiowi" z miną rotweilera, który "musi wygrac!" no i jury... Stało się to samo co ze Steczkowską - widzowie nie cierpią gdy się słodzi i faworyzuje. Dwie wspaniałe panie w finale - oczywiście kibicuję rewelacyjnej Agacie, chociaż Natalia też jest w porządku (warto przypomniec że miałaby już 5 x"40" [za cha-chę, rumbę, foxtrota 39pkt i 40 za salsę i tango arg.] gdyby nie permanetne zaniżanie pkt przez Pavlovic. Myślę, że gdyby siedziała jako 4, a Galiński dawałby 1szy punkty, to Natalia by miała ich więcej.

Jestem w szoku, jak można było tak ustoric Agatę Kuleszę... wyglądała jak rolka folii aluminiowej od Jana Niezbędnego. Z resztą nie mówiąc o MŻT która w cha-chy wyglądała jak uczennica z niskobudżetowego zespołu tanecznego.
Liczą się tylko Fakty.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Zgadzam się w kwestii strojów :ech: , nie było w tej edycji kreacji o których się pamięta, a takie pojawiały się, szczególnie w pierwszych edycjach, no i cieszę się, że w finale będzie Chris de Burgh, głównie dlatego, że mam sentymentalne wspomnienia związane z jego utworami :)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

No i wygrała Agata Kulesza! :brawa:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Powiem tak. Nie oglądałem jakoś szczególnie tej edycji ale mniej więcej wiedziałem o co chodzi. Obejrzałem za to wczoraj finał. Od początku kibicowałem Agacie i Stefano do samego końca ale osobiście ostatni taniec podobał mi się Natalii i Lukasza był taki bardziej "wzruszający" do fajnej, polskiej muzyki. Ale co mnie zdziwiło i to na wielki plus, że freestyle w tej edycji bez zbędnych ozdobników.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Agata wygrała zasłużenie :brawa: zabrakło mi dynamicznego freestyle`a, obydwa smętne, chociaż pięknie zatańczone, wspaniały pomysł choreograficzny Stefano :brawa: , edycja bez fajerwerków, ale w sumie udana, ciekawa jestem jaka była oglądalność ostatniego odcinka :hmm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widowiska TVN stają się coraz bardziej przewidywalne. Nie trzeba czekać na finał, by wiedzieć kto wygra.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości