[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Kowal pisze:niewyobraÂżam
Kowal pisze: niebyÂło min.
nie byÂło m.in. :lol:

"Nie" z czasownikami piszemy oddzielnie
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jak juÂż pisaÂłem w innym dziale, dziÂś byÂłem na spacerze, pod Poznaniem. A Âże miaÂłem aparat, to uchwyciÂłem coÂś ciekawego:

Obrazek

:D
Prawnie zdjĂŞcie jest wÂłasnoÂściÂą tvn.tivi.pl.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

On ten aparat to zawsze ze sobÂą nosi. :D :D :D Ostatnio teÂż gdzieÂś szedÂł po osiedlu i spotkaÂł samochĂłd TVN. OczywiÂście przysÂłaÂł mi juÂż kilkanaÂście zdjeĂŚ tego samochodu - z kaÂżdej strony. :D Lada dzieĂą bĂŞdÂą na stronie w specjalnym dziale. Ale najpierw muszĂŞ wykoĂączyĂŚ te papieskie...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

JuÂż wiadomo: w jury programu zasiÂądÂą: Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki, Iwona PavloviĂŚ i Piotr GaliĂąski. DwĂłch ostatnich nazwisk nie znam. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

Witam
Jak mozna nie wiedizec kim jest Iwona Pavlovicz ;/ wielokrotna mistrzyni w tancu towarzyskin Takze miala swoj progrma Druga Twarz nie wime czy kojarzycie jak uczyla kickboxerke tanczyc . Duzoo by pisac http://www.pavlovic.pl Ciesze sie ze wlasnie Iwona zostala wybrana do jury najbardizje medialna najwspanialsz akobiet ana Swiecie pokochaice Ja tka jak Ja :D a Galinski to bedize tvnowy Wojewodkzi tez z rpogrmau druga twarz zreszta przkeonacie sie sami
:D :D :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

MaĂŚku te foty sÂą w caÂłym Poznaniu nie trza tak daleko szukaĂŚ :D
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A teraz pytanie specjalne dla naszego moderatora MaĂŚka.
Otó¿ interesuje mnie czy ten program naprawdê Ciê interesuje (np lubisz taniec, show, rozrywkê podobnego typu), czy wy³¹cznie osoba Hubert U. sprawi³a, ¿e w soboty w tym czasie w³¹czysz TVN?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ciekawe (i kontrowersyjne) pytanie. LubiĂŞ takie. :D
IntersujÂą mnie liczne show, uwielbiam telewizjĂŞ. TaĂączĂŞ na dyskotekach, ale to nie jest nic zawodowego. ROTFL Do obejrzenia wiĂŞc chociaÂż w czĂŞÂści nakÂłaniajÂą mnie powyÂższe kwestie, ale takÂże:
  • obecnoœÌ Huberta UrbaĂąskiego. No wÂłaÂśnie - myÂślĂŞ, Âże nie trzeba tego ukrywaĂŚ. I nie tyle chodzi tu o samÂą postaĂŚ, co o jej renomĂŞ: Hubert prowadziÂł juÂż wiele programĂłw w historii telewizji, i - moim zdaniem - robiÂł to zwykle profesjonalnie, z klasÂą. Czy zawsze? Nie wiem, bo niestety takich programĂłw, jak "Antena" w TVP1 czy "Piramida" w Polsacie nie oglÂądaÂłem. A w ogĂłle, to miaÂłem okazjĂŞ rozmawiaĂŚ z Hubertem, dziĂŞki czemu przekonaÂłem siĂŞ, Âże wcale - wbrew kr¹¿¹cym niegdyÂś pogÂłoskom - nie jest zarozumiaÂły. MaÂło tego, UrbaĂąski jest naprawdĂŞ porzÂądnym i uprzejmym czÂłowiekiem, a ponadto nie obnosi siĂŞ ze sÂławÂą.
  • szyld TVN. Sama stacja niemalÂże gwarantuje - przynajmniej dla mnie - wysokÂą jakoœÌ przekazu, nie tylko tego technicznego. Stacja WalterĂłw nijako przyzwyczaiÂła mnie do produkcji na wysokim poziomie. I mam tu na myÂśli programy najlepsze, wiĂŞc byÂłbym uprzejmy, gdyby nikt nie uÂżyÂł tu juÂż do granic wyeksploatowanego przykÂładu "Ciao Darwin".
  • duÂży rozmach programu. W najwiĂŞkszych miastach Polski oglÂądamy billboard'y reklamujÂące widowisko, czytamy o nim w gazetach (nie tylko telewizyjnych), a takÂże, oczywiÂście, oglÂądamy zwiastuny w TVN.
  • nadawnanie programu na Âżywo. Takie programy naprawdĂŞ lubiĂŞ, bo uwaÂżam, Âże sÂą bardziej spontaniczne, ciekawe, nieprzewidywalne. JuÂż dawno nie byÂło prawdziwego, rozrywkowego live'a w TVN.
To juÂż chyba wszystkie, najwaÂżniejsze przesÂłanki. LubiĂŞ teÂż MagdĂŞ MoÂłek, ale nie mogĂŞ zapewniĂŚ, iÂż gdyby ona prowadziÂła ten program np. z Andrzejem SoÂłtysikiem (:p), obejrzaÂłbym program. To chyba zrozumiaÂłe, prawda? :mrgreen:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Skoro nie Ciao Darwin to moÂże "Misja martyny" ewentualnie "SiÂłacze" :devil2: :mrgreen:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MyÂślaÂłem, Âże rozmawiamy na powaÂżnie. :neutral:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Z niektĂłrymi siĂŞ nie da na powaÂżnie. :D Trzeba kÂłamaĂŚ, manipulowaĂŚ, ironizowaĂŚ, walczyĂŚ, obraÂżaĂŚ, atakowaĂŚ, odrzucaĂŚ arguemnty, tworzyĂŚ sÂłynne juÂż "litanie". :D Trzeba byĂŚ wytrwaÂłym i mocnym facetem, Âżeby niektĂłrych studentĂłw z Krakowa pokonaĂŚ. :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wybacz MaĂŚku - po prostu chciaÂłem podaĂŚ inny, nie wyeksploatowany przykÂład. :D
PS £ukaszu - dziêkujê za ciep³e s³owa. Przy okazji równie¿ pozdrawiam. :twisted: Zwracam jednak uwagê, ¿e to Maciek ostatnio pope³ni³ "ma³¹" manipulacjê.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja popeÂłniÂłem manipulacjĂŞ? WedÂług Ciebie. A jeÂśli juÂż, to ew. zastrzeÂżenia do pracy moderatorĂłw kieruje siĂŞ do Administratora Forum bezpoÂśrednio, a nie wypisuje siĂŞ je na Âłamach caÂłego Forum.

WróÌmy jednak do przyk³adów. A "Milionerzy", "Fakty", "Agent"? Czy to by³y - wed³ug Ciebie - niewypa³y?

PS. Mam nadziejĂŞ, Âże ten post manipulacjÂą nie jest...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) JesteÂś moderatorem i chyba nie muszĂŞ przypominaĂŚ Ci, Âże piszesz nie na temat...
2) Ale jeœli tak bardzo chcesz - proszê bardzo. Agent mnie nudzi³, moje zdanie o Faktach znacie. Natomiast Milionerzy byli nawet Ok, ale czemu program znikn¹³ z ramówki? Mo¿e powinni dac mu szans, np w niedzielne popo³udnie.
A "Jestem jaki jestem?" (program z typowo miejskim tupem widzĂłw....), a rzekomo Âśmieszny "Maraton uÂśmiechu", a jakiÂś program o remontach tej panienki z I edycji BB, a inny program jakiegoÂś Klaudiusza i jego niespodzianki? To jest wysoki poziom?

PS czyli moje wypowiedzi mogÂą byĂŚ bezkarnie przekrĂŞcane, ale ja prawa do obrony juÂż nie mam?!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

PrzekrĂŞcane? ZastanĂłw siĂŞ czÂłowieku, co mĂłwisz, i jakie przy tym niesprawiedliwe Âświadectwo mi wystawiasz.
I nie pisz proszê, ¿e ja napisa³em coœ nie na temat, bo to ju¿ absurdalne. Najpierw sam wszczynasz jak¹œ, odrêbn¹ niemal¿e dyksusjê, a potem siê z niej wykrêcasz.
Mam nadziejĂŞ, Âże Szymon wykasuje te wszystkie wypowiedzi, bo naprawdĂŞ nie warto rozmawiaĂŚ z osobÂą, ktĂłra tej konwersacji w rzeczywistoÂści unikam.
A czy ja piszĂŞ nie na temat? - wybacz, ale to juÂż nie TwĂłj interes.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość