[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

ZrobiÂłem capsa prowadzÂącym. :]
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
sopel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 16 kwie 2005, 22:46

Post autor: sopel »

wlasnie ogladnalem program... i bardzo chcialbym poznac tytuly utworow przy jakich tanczyli (szczegolnie przy walcach), niestety nie zdazylem looknac w koncowych napisach, wiec jakby ktos znal to bylbym bardzo wdzieczny

Pozdrawiam
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

program byÂł cool !!! mam nadziejĂŞ Âże nie skoĂączy siĂŞ na 1 edycji :twisted: hmmm nastĂŞpny odcinek w sobotĂŞ :P ??
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

Witam
W spraiwe pisoenek wlaca to przypuszczam ze chodiz o norah jones to najladniejszy walc angielski jaki znam tytul Come away with me
PS Jak oceniacie Iwone?? ( jury )
:D :D :D
sopel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 16 kwie 2005, 22:46

Post autor: sopel »

no to jedna juz jest :D thx, ale nie ukrywam, ze bardziej w pamieci utkwily mi te pozostale :)... takze ciagle czekam

Pozdrawiam
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Program ogĂłlie byÂł bardzo fajny, ale... No wÂłaÂśnie. Mam kilka "ale".
Formu³¹ bardzo przypomina³ "Drogê do gwiazd", tylko, ¿e nie œpiewano, a taùczono i nie wystêpowali tam zwykli ludzie, a ludzie znani. By³a prezentacja uczestników, filmik z przygotowaù, wystêp, ocena jury i lizustwo prowadz¹cego.
No wÂłaÂśnie. Hubert UrbaĂąski poczÂątkowo mnie niemiÂło zaskoczyÂł. PoczÂątek byÂł jakiÂś taki mierny i... wedle niego kaÂżda para byÂła jego ulubionÂą. :? ByÂł taki "nieswĂłj". Magda MoÂłek wyglÂądaÂła, jakby byÂła ubrana w pidÂżamĂŞ. Po studio teÂż oczekiwaÂłem wqiĂŞkszego rozmachu.
Program jednak ogĂłlnie bardzo dobry. :D Wystawiam 5= :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A kiedy powtĂłrka? WybraÂłem ambitniejszÂą propozycjĂŞ i po raz kolejny oglÂądaÂłem "PianistĂŞ" na TVP1.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chyba dziÂś o 11:50 na TVN oczywiÂście.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

doktorfaustus1 pisze:A kiedy powtĂłrka? WybraÂłem ambitniejszÂą propozycjĂŞ i po raz kolejny oglÂądaÂłem "PianistĂŞ" na TVP1.
Ja te¿ wybra³em Pianistê, pomimo tego, ¿e ogl¹³em go kilka razy ale uwa¿am, ¿e jest naprawdê wart.

A "Taniec z gwiazdami" chwilkĂŞ tylko oglÂądaÂłem na poczÂątku gdy taĂączyÂła Skrzynecka. Ale z jej taĂąca zadowolony nie byÂłem. RzeczywiÂście program zasÂługuje na miano "wielkiego hitu europejskich telewizji" ale polskie gwiazdy taĂączyĂŚ rewelacyjnie nie umiÂą...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

hmmmm

Post autor: Paweł:) »

Moim zdaniem program "taniec z gwiazdami" jest naprawdê super :) Bradzo profesjonalnie wszyskno przygotowane odpowiednie do tego studio no i prowadz¹cy te¿ s¹ œwietni.Bardzo podoba³y mi sie filmiki przedstawiaj¹ce uczestnikow szczególnie klaudi karlos z studia Faktów TVN i TVN 24.Jestem tylko ciekawy jak¹ ten program bedzie mia³ ogl¹dalnoœÌ ale ¿ycze jemu ¿eby duz¹ i zeby powsta³u conajmniej 3 edycje
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:A kiedy powtĂłrka? WybraÂłem ambitniejszÂą propozycjĂŞ i po raz kolejny oglÂądaÂłem "PianistĂŞ" na TVP1.
Nie rozumiem cie troche. Chociaz spodziewalem sie podobnej odpowiedzi. Bo przeciez w tym programie nie ma seksu, przemocy, komercja sa jedynie smsy, a kicz wystepowal tylko w niektorych wypowiedziach urbanskiego i jury (Wodecki & Tyszkiewicz). Pianista pewnie jest ambitniejszy, ale taniec nie jest programu typu Ciao Darwin, a z twojej wypowiedzi zrozumialem ze traktujesz to jako kolejny tego typu program
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie dyskutuj z nim, bo to jest taki a*utomat. :D On uwa¿a, ¿e: idiotyczny "Klan", nieskoùczenie d³uga "Moda na sukces", biesiady na poziomie wiejskiej imprezy, czy œmieszna "Sprawa dla reportera" s¹ fajne, a wszystko, co w TVN jest beee. :D Szkoda siê z nim k³óciÌ, bo niczego nowego Ci nie powie i jego poziom rozumowania ju¿ znamy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

No pewno "Na DĂłrnej" jest 100 razy lepsze, a moÂże Ciao Debil Âświetny program dla bardzo inteligentnych ludzi, juÂż nie mĂłwiĂŞ o DZK (dzieciaki naprawde szpanujÂą inteligencjÂą). I te reklamy (wiĂŞcej reklam niÂż caÂłej telewizji).
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

NieÂładnie ÂŁukaszu... kto jak kto, ale ÂżebyÂś Ty rozpoczynaÂł dyskusjĂŞ nie na temat...? ;)

Na Durnej, Ciao Debil, Reklamy... w ilu tematach to juÂż byÂło?
Tutaj dyskutujemy o "TaĂącu z gwiazdami", wszystkie inne posty bĂŞdÂą kasowane.

Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony niedziela 17 kwie 2005, 13:41 przez szym, łącznie zmieniany 3 razy.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

BaryÂła pokaÂż mi fragment w ktĂłrym porĂłwnaÂłem Taniec z gwiazdami do Ciao Darwin. Czy nie mam nawet prawa zapytaĂŚ o godzinĂŞ powtĂłrki :?: :?: :?: :?: :?: :?:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości