Reklamy telewizyjne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Tutaj jest parĂŞ starych reklam np. Prusakolep :), Polena 2000- Ojciec PraĂŚ :) i jeszcze parĂŞ. http://www.brtvp.pl/about/doyouremember ... 585d3839a6
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

Ja AG pisze:Stare czolowki reklam z TVP (to byla wtedy taka kula z rozdzka), Pulsu i innych stacji mozesz znalezc na stronie:
Jedyne co kojarzê trochê, to ta kula z ró¿d¿k¹. A reszta to jakieœ projekty... Mi chodzi³o o prawdziwe - a nie niedosz³e - zapowiedzi reklamowe TVP.
Ja AG pisze:Tutaj jest parĂŞ starych reklam np. Prusakolep , Polena 2000- Ojciec PraĂŚ i jeszcze parĂŞ.
Do diaska, w³¹czy³em "Ociec praÌ" i... nie poznajê tej reklamy? A tam nie by³o przypadkiem tak, ¿e dziewczyna zarzuca³a komuœ chustkê na g³owê krzycz¹c "Mój ci on"? "Ofertê Zrembu zawsze na czasie" pamiêtam, g³ównie za spraw¹ g³osu lektora.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Pollena
Krups
Jaffa
Dolnop³óki
Baltona

I jeszcze dwie Âśmieszne :D
ZĂŞby
Kawa

Czy poznajecie tÂą paniÂą?
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

Grzesioo pisze:[
Czy poznajecie tÂą paniÂą?
Ooo, Brodzik? Nie znaÂłem jej z tej strony...

Reklamy fajne, szkoda Âże tych jingli otwierajÂących nikt nie ma. :/
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Czo³ówka "Ko³a Fortuny"

Post autor: Artur »

Specjalnie dla Racjonalisty i innych zainteresowanych obiecana czolowka "Ko³a Fortuny". JakoœÌ mo¿e nie jest najlepsza, ale bylo to nagrywane oko³o 10 lat temu. To jest ostatnia czo³owka "KF", wczesniej pamietam, ze byla inna. A grafika byla mniej wiecej taka, ze na piasku w jakiejs jaskini znajdowala sie skrzynia ze skarbem.
W nagraniu kolejno: logo Univision (czy jakoœ tak), czo³ówka, glos lektora (zapomnialem w tej chwili jak on sie nazywal) i zakonczenie programu.

http://members.lycos.co.uk/ltvn/kolo_fortuny.mp3 (d³ugoœÌ 1:03).

A co do strony http://www.boguc.art.pl/Anims.htm, to nie prawda, ze sa tam same projekty. Oprocz kuli z reklamy tvp jest rowniez obecna oprawa tv polonii (albo bardzo zblizona), loga reklamy z tvn (neon i krazek), logo tv puls, czolowka "Gotuj z Kuroniem" oraz "plansz - wypelniacz dla tvp 2" z ta charakterystyczna 2 (na pewno to bylo, caly czas pokazuja to np. w Faktach przy okazji jakis afer w tvp). Inne tez moga byc prawdziwe, ale juz ich nie pamietam.

Aha, znalazlem cala kasete z jinglami z roznych stacji z okolo 95 roku (m. in. logo Wiadomosci, Panoramy, Polsatu, reklamy na Polsacie i w tvp, tvp3 i wiele innych). Jak bede mial troche czasu to postaram sie to przegrac i wtedy wam dam, tylko, ze na razie jestem strasznie zawalony robota, ale kiedys na pewno.
Ostatnio zmieniony niedziela 06 lut 2005, 14:10 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

Ja AG pisze:To jest ostatnia czoÂłowka "KF", wczesniej pamietam, ze byla inna.
Dziêki za linka!! Od teraz jesteœ dla mnie pó³bogiem. :)

Poprzednia muzyka byÂła inna - przed chwilÂą przygotowaÂłem plik z tamtÂą melodiÂą: http://members.lycos.co.uk/eftep/kolof.it
(Trzeba mieĂŚ WinAmpa)
Tak to miej wiĂŞcej brzmiaÂło, teraz wystarczy TYLKO dotrzeĂŚ do oryginaÂłu...

Co do tej kasety - czekam z wypiekami na twarzy jak tv wyglÂądaÂła 10 lat temu.
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No jakos tej melodii nie pamietam, ale to bylo juz tak dawno...
Racjonalista pisze:Co do tej kasety - czekam z wypiekami na twarzy jak tv wyglÂądaÂła 10 lat temu.
Zobaczyc raczej sie nie da, bo mam to nagrane na magnetofon, ale posluchac bedzie mozna.

A w ogole to ludzie maja pelno roznych zdjec z programow, nagran muzyki i filmow, tylko wszyscy trzymaaja to dla siebie.
Dajcie jeszcze jakies stare zdjecia albo filmy, bo na RTL7 archiwalna telewizja sie nie konczy!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Reklama Nutelli

Post autor: PabloOoOo_90 »

czy moÂże mi ktoÂś powiedzieĂŚ jak nazywa siĂŞ piosenka z reklamy " Nutelli" ? bĂŞdĂŞ wdziĂŞczny :-)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Z nutelli to nie wiem:D Wiem tylko,ze z KinderBueno to Enigma :D
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

To ta: "...(czegoÂś tam) poznaĂŚ smak - Nutella ...porcja zdrowia co dnia - nutella... Dla ciebieee... co dzieĂą energii smak" ?

To nie wiem jak sie nazywa, ale chyba nie ma zadnego tytulu, sadza po slowach, to napisali ja poprostu do reklamy.
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

Andreas Johnson - Glorious
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Polecam tĂŞ stronkĂŞ http://www.reklamy.tv/
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Reklamy telewizyjne

Post autor: michal641 »

Czy istnieje jakieÂś prawo w Polsce dotyczÂące reklam?

KiedyÂś coÂś sÂłyszaÂłem, ze prawo mĂłwi, ze niewolno puszczac reklam w serwisach inf i nie moze byc ich wiecej niz 7 min w ciagu godziny, ale czy to prawda?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

prawo jest, ale nie 7 a 12 min w ciagu godziny - reklam nie moze byc w serwisach informacyjnych, bajkach dla dzieci i programach publicystycznych krĂłtszych niÂż 45 minut. Do tego nadawca ma limit na reklamy - TVN nie moze np. nadawac wiecej reklam niz 15% czasu calego programu
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Jak ostatnio ogÂładaÂłem film na Polsacie to pamiĂŞtam Âże po 22 min filmu byÂło ok. 10 min reklam :mad: :mad: :mad: :mad: ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości