Na Szkapy poziomie...

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Na Szkapy poziomie...

Post autor: michal641 »

Wszystkich, ktĂłrzy majÂą ochotĂŞ siĂŞ poÂśmiaĂŚ zapraszam na blog forumowiczki szkapy: http://www.fakty.blox.pl

A wiêc na stronie g³ównej wita nas taki text:
WITAMY! W NASZYM SERWISIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO O FAKTACH TVN. SZCZEGÓLOWO ZAPRASZAMY DO KONKURSÓW. CZY SERWIS SIE UTRZYMA ZALERZY OD WYNIKÓW STATYSTYK. PRZEZ 2 TYGODNIE ROBIE PRUBE JAK SIEGNOM WIEKSZOSCI TO ZOSTAJE.ZAPRASZAM DO SURUBCJI GDZIE ZAMÓWISZ NA TWOJ¡ POCZTE E-MAL INFORMACJE ZE STRONY.ZAPRASZAMY
No no, po prostu mistrz ortografi. Ale to nie wszystko!
konkurs : haslo reklamowe oto nasz konkurs. w konkusie czeba wymysliĂŚ haslo reklamowe dla faktĂłw. oprucz liczÂą sie tylko fakty. nagroda jest zareklamowanie twojego bloga , strone www lub jakÂąs linke. konkurs trwa od 24.03.05 do 15.04.05 wyniki oglosze 16.04.05. nadsylaj pocztÂą e - mal faktytvn@poczta.fm : haslo , imie , nazwisko , wiek , twojÂą strone lub bloga. najciekawsze prace wygrajÂą !
Tu teÂż troszke bÂłedzikĂłw. Po co tu nazwisko. Gdzie ochrona danych osobowych. Dlaczego nie ma na dole informacji o niej?
FAKTY TVN TO PROGRAM INFORMACYJNY. NADAWANY JAKO PIERWSZY PROGRAM TVN.NA SAMYM POCZ¡TKU FAKTY MIALY MALA OGLADALNO¦Æ , PO LATACH WYNIKI SIE ZMIENIALY. W 1997 R TRUDNO BYLO O WIDZÓW GDYRZ WIADOMOSCI TVP BYLY NADAWANE TAK SAMO O 19:30.2 MAJA 1988 ROKU TVN ZMIENIL PORE NADAWANIA FAKTÓW I TAK BYLO CORAZ LEPIEJ. GDZYRZ W 1999 FAKTY GONILY TVP. FAKTY BYLY PRZEBOJEM TVN-U I SA DO DZIS BO MAJA NAJWIÊKSZOM OGL¡DALNO¦ÆW TVN. W 2000 POJAWILA SIE NOWA OPRAWA GRAFICZNA . TRUDNO BYLO ODZYSKAÆ WIDZÓW TVP DLACZEGO BYÆ MO¯E WIDZOWIE TVP SIE PRZYSWYCZAJILI. W 2001 ROKU POWSTALA STACJA TVN24. DZIEKI NIEJ FAKTY MIALY WIÊKSZ¡ OGL¡DALNOSÆ. W 2002 ROKU NIE WYDARZYLO SIE NIC WARZNEGO. FAKTY GONILY TVP. W 2003 R ODESZLA MONIKA OLEJNIK (OBECNIE TVP) Z KROPIKI NAD I. CHOÆ PROGRAM MIAL DOBR¡ OGL¡DALNOSC W GODZ 19:30 - 19:50 JEDNAK SIE STALO. 2004 ROK BYL DLA FAKTÓW DOBRYMI WIADOMOSCMI , POZA JEDN¡ ZMAR MARCIN PAWLOSKI . W 2004 ROKU FAKTY WYPRZEDZILY WIADOMOSCI. ORAZ NOWE STUDIO (WIECEJ W DZIALE ZDIÊCIA) ROK 2005 ROZPOCZOL SIE ZLE BO WYDARZENIA DOGANIAJ¡ FAKTY, JAK NARAZIE JEST DOBRZE. I OTO HISTORIA FAKTÓW .
Po prostu koszmar. OprĂłcz pogrubionych przezemnie bÂłedĂłw caÂły text jest uÂłoÂżony niestylistyznie, bez przemyÂślenia.
JUSTYNA POCHANKE PROWADZI GLÓWNE WYDANIE FAKTÓW ORAZ MAGAZYNY 24 GODZINY. W RADIU ZET PRACOWALA DO 2003 R. WEDUG SONDY NAJLEPIEJ PROWADZI FAKTY.
WeÂług jakiej sondy. Pewnie chodzi o ta z tvn.tivi.pl ale gdzie jest to napisane?

CaÂły dziaÂł "o prowadzÂących" wyglÂąda jak ... niepowiem co
REDAKCJA SERWISU

POMYSL NA STWORZENIE BLOGA O FAKTACH WPAD MI DZIEÑ PRZED PISANIEM.ORAZ BARDZO DZIENKUJE MARCINOWI CHMIELIEWSKIEMU ZA POMYSL O FAKTACH. MIALEM NA MYSLI STWORZENIE BLOGA CIAO DARWIN, ALE FAKTY LEPSZE. CZY SERWIS ZOSTANIE ZALERZY OD STATYSTIKI, AKTULALNIE CZEKAM 2 TEGONIE. JAK WYNIKI BÊD¡ DOBRE , TO ZOSTANIE . E - MAL : FAKTY@TVN.PL NASZ : FAKTYTVN@POCZTA.FM
Jejku. Masz super nauczycieli od polskiego. To widaĂŚ!! :P :P

DziaÂł subskrypcja. CaÂły link wkleic to po prostuu.....:(

jest teÂż wywiady. Ciekawe z kim je bĂŞdzie robic. Pewnie wszystkie skopiuje z tvn.tivi.pl albo od konkurencji

Co sadzicie o tym i o naszej forumowiczce?



PS.: UwaÂżam, ze taki blog narusza dobre imiĂŞ FaktĂłw i TVN. MoÂże wyÂślemy list do TVN, Âżeby siĂŞ tym zajĂŞli??
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

chylĂŞ czoÂła ;) widze iÂż mam godnÂą nastĂŞpczyniĂŞ ;)
niezmiernie mnie to Âśmieszy (cieszy) bo moÂże to odwrĂłci trochĂŞ uwgĂŞ od moich ortografĂłw ;)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie zajmujcie siê g³upstwami. Jakiœ dziesiêciolatek bawi siê i to wszystko. Œmieszne to jest, ale nie tyle te b³êdy, co treœÌ wstêpu. A do TVNu te¿ nie piszcie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Szkoda ¿e Micha³ nie napisa³ ¿e to ja mu te b³êdy przes³a³em prez gg... A szkapê proponujê zbanowaÌ... Mo¿e to szpieg?? Trza sprawdziÌ na Wildstein liœcie :D :D :twisted: :twisted: :!: :!: :wink: :wink:
E-MAL
Hmmm co to oznacza:twisted: :?:



Dlaczego czasem moje posty sÂą kasowane??
Żartowałem.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

kwiatek - od niego to wsjo :)

Post autor: michal641 »

No sory kwiatuszku

A wiêc informuje publicznie, ¿e to od kwiatka dosta³em te kilka b³êdów z tego g³upiego bloga
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kwiatek pisze:Dlaczego czasem moje posty sÂą kasowane??
A kiedy na przykÂład? :gwizd:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
szkapa5
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 15 mar 2005, 09:39
Kontakt:

dotarli

Post autor: szkapa5 »

juÂż wiecie w glomby ! mam 11 lat :). co do ortografi , robilem to spiecalnie !!!!/ szpieg ?

OD MODERATORA:
CzÂłowieku, o co Ci chodzi? A, i co to sÂą "glomby"? :w00t:
exstra : jedyny , nie skopiowany ! serwis http://www.fakty.blox.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ej¿e! Co to ma byÌ! Nie ¿yczê sobie ¿adnych podziêkowaÌ. Nie chcia³em byœ robi³a blog o "Mamy Ciê", wiêc podsun¹³em, ¿ebyœ zrobi³a np. o Faktach, ale ¿adnych podziêkowaù nie chcê.
Blog jest beznadziejny jeœli mam byÌ szczery, a te b³êdy ortograficzne, stylistyczne, gramatyczne, grafika to makabra. Nic nie przebije Patrucji Redo. :D :D :D :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

juÂż wiecie w glomby ! mam 11 lat :D


A ja mam 13 i w wieku 11 lat pisaÂłem na klawiaturze tak jak dziÂś... (zawsze mogÂą siĂŞ zadzarzyĂŚ jakieÂś literĂłwki).

PS. Szkapo w dziale 'ZDJÊCIA' w twoim blogu o "F." bêd± zdjêcia z innych srewisów (Maniak i £ukasz pozdrawiam :D ) czy masz karte TV :twisted: :?: :?:
A kiedy na przykÂład?
W temacie o Wielkanocy w TVN o Ciao Darwon : KOnie vs. Barany
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Szkapa dostaÂła bana. Lubicie wszystko wiedzieĂŚ, wiĂŞc wyjaÂśniĂŞ podstawowe powody:
1. Prawie wszystkie jej tematy zostaÂły zablokowane, poniewaÂż siĂŞ powtarzaÂły.
2. Ortografia, estetyka i przede wszystkim sens jego postĂłw byÂły poniÂżej jakichkolwiek norm.
3. Nie pisaÂł niczego sensownego, a jedynie przysparzaÂł kÂłopotĂłw moderatorom.
4. Skopiowa³ na swojego bloga du¿¹ czêœÌ tvn.tivi.pl

I jeszcze jeden powĂłd, najciekawszy:

5. Przy rejestracji powinien klikn¹Ì, ¿e nie ma ukoùczonych 13 lat i przes³aÌ mi odpowiedni¹ zgodê od rodziców. Zgody nie dosta³em do dziœ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No, super! Gorzej tylko jak ma NeoZdradĂŞ, wtedy Âżaden ban na IP nie pomoÂże :(
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, ma staÂłe IP.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

hura

Post autor: michal641 »

Dziêkujemy £ukaszu, ¿e siê tym zaj¹³eœ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bardzo dobrze. 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukasz poczekaj teraz szkapa napisze cos w swoim blogu na temat tvn.tivi... np.. ;)
"www.twn.tiwi.bl to najwienkszy w polska serwiz o twn ;) prowadzi go ÂŁĂłkaÂż ;) " :lol:

a tak na powÂżnie to szkoda bo byÂło zabawnie ;)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 66 gości