Na Szkapy poziomie...

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Fusiak pisze: Jejku :!: 800 osĂłb odwiedziÂło szkapiÂą stronĂŞ :!: :?: :?: No, ciekawe skÂąd takie wyniki. Ciekawe...
no Ty sam pewnie wszedÂłeÂś juz ze 100 razy wiĂŞc co sie dziwisz :evil2: :arrow:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Przecie¿ Ci nie zabraniam :D tylko stara³em siê Ci wyjaœnic popularnoœÌ tej strony :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

DOBRE WINIKI OGL¡DALNO¦CI PROGRAMU , PIERWSZY ODCINEK OGLADALO 2 907 071 WYNIKI W PROCENTACH 8,10 BYL 5 W KATEGORI PROGRAMY , A 7 W OGÓLNEJ . 2 ODCINEK OGL¡DALO 3 621 676, WINIKI W % 10,10 , FAKTY TVN 9,90 , TANIEC Z GWIAZDAMI JEST NAJLEPSZY Z PROGRAMÓW TVN. TE WINIKI BÊDOM UDOSTÊPNIANE CO TYDZIEÑ W KATEGORI CIEKAWOSTKI . PRZYPOMINAMY O CZCIE WE WTORKI I SOBOTY OD 17:00 . OSTATNIE DNI KONKURSU TYLKO W TAKI SPOSOB BÊDOM PAÑSTWO MIELI DOSTÊP DO KLUBU , A WNIM TAPETU I INNE. DANE AGB POLSKA.
Ale obciach. :D
NIESTETY KTO¦ MUSIAL ODPA¦Æ BYLI TO ROBERT I AGNIESZKA , NAJ MNIEJ PUNKUTÓW , MOJIM ZDANIEM NIE BYLO ¬LE. ¯EBY PARA MIALA WIÊCEJ PUNKTÓW WYSTARCZY WYSLAÆ SMS , WIÊDEJ W DZIALAE SMS. BARDZO SUMTNY BYL ROBERT I MIAL Z CZEGO . KULISY PROGRAMU CO TYDZIEÑ W PROGRAMIE CO ZA TYDZIEÑ (NIEDZIELA OK. 13:45) . MOJIM ZDANIEM POWINNI WYGRAÆ KLALDIA I RAFAL. WSZYSCY TAÑCZYLI DOBRZE . ZAPRASZAMY W KA¯DY WTOREK I SOBOTÊ NA CZAT OD 17:00 . BADZ W TOM ¦RODÊ.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A WNIM TAPETU I INNE.
U nas na tvn.tivi.pl chyba te¿ za jakiœ czas wróc¹ tapetu. :D Bo mam kilka pomys³ów...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Oi! Tag! Bendzie wainie, jezli dacom tapetu :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale on ma 11, mo¿e 12 lat. Ka¿dy jakoœ tak kiepsko zaczyna³ swoj¹ przygodê w necie. Wyrobi siê ch³opak, nauczy. TVN.tivi.pl te¿ kiepsko wygl¹da³o na pocz¹tku i te¿ mo¿na by³o powiedzieÌ "z czym do ludzi", ale ten g³upi, uparty £ukasz robi³ pope³niaj¹c czasem szereg g³upstw i b³êdów i jest jak jest...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Autor: szkapa10 http://pruba.blox.pl/html :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

szkoda Âże jeszcze telfonu nie podaÂł.. domowego :oops:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Szkapa wykupiÂła dziÂś link reklamowy dla swojego bloga w tvn.tivi.pl :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fakt - genialne! :D :D :D Jeszcze nigdy nie widzia³am, ¿eby ktoœ pisa³ z TAKIMI b³êdami. Po tem zamiast potem, bendom zamiast bêd¹, a o interpunkcji nie wspomnê.
Wiem, Âże jest tego wiĂŞcej - to tylko przykÂłady.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Na szkapie w ostatnim czasie coraz czêœciej wzoruje siê pewien ma³o znany serwis - TV News. Pocz¹wszy od wygl¹du i grafiki, a¿ po zawartoœÌ merytoryczn¹ oraz b³êdy ortograficzne i stylistyczne: http://www.tvn.tivi.pl/news/tvnews.jpg
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

ÂŁukaszu, masz ten sam tuner tv co ja :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No to ju¿ przekracza wszelkie granice! :x Jak taki uniwersytet, który jako symbol nauki, powinnien pokazywaÌ siê od jak najlepszej strony, robi t a k i e b³êdy :?: :?: :?: OK. To tylko strona internetowa. A¿ strona internetowa jak dla mnie!!! Przecie¿ korzysta z niej wiele osób, a takie b³êdy mog¹ zniechêciÌ prysz³ych studentów ze wzglêdu na w¹tpliwy poziom uczelni. Czy uwazacie, ¿e dramatyzujê? :roll:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

sorry, ja nie rozumiem o co chodzi z tymi frazami zaznaczonymi kó³kiem :? -->
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości