Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Na pewno nie podkupiÂą PaÂłasiĂąskiego, tvn go nie odda, pewnie zlikwidujÂą placĂłwkĂŞ a w razie potrzeby bĂŞdzie jeÂździÂł KraÂśko :? :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Zastanawia mnie ten nag³y wysyp artyku³ów o TVP.....
2) Nie sÂądzĂŞ, aby zlikwidowali tam swĂłj punkt korespondencki. Ba ostatnio mĂłwiÂą o rozbudowywaniu sieci korespondentĂłw. Np ponowne uruchomienie staÂłej palcĂłwki w Londynie.
3) Nie mam zastrze¿eù do jej materia³ów - raz s¹ lepsze, raz gorsze. Relacje o ostatnich wydarzeniach w Watykanie nadawa³¹ dla Panoramy i wcale nie by³a s³absza od innych dziennikarzy pracujacych na miejscu. Jednak nie zdzwiê siê jeœli Kraœko zostanie tam na sta³e. Zreszt¹ trudno czytaÌ has³a, ¿e coœ nie podoba³o siê w³¹dzom TVP. (Akurat pan Dworak i Grzywaczewski znaj¹ siê na dziennikarstwie tak samo jak Dorota Wysocka.) Nie by³o s³ychac ¿alów i skarg ze strony widzów, a to oni decyduj¹ swoim pilotem.

4) Z niecierpliwoÂściÂą czekam na jakiÂś materiaÂł filmowy pana PaÂłasiĂąskiego - jak na razie widziaÂłem tylko live'y w jego wykonaniu. Nie sÂądzicie, Âże to dziwne.... (Przynajmniej w TVN24 tylko wejÂścia na Âżywo i rozmowy telefoniczne.)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

GawerskÂą lubiÂłem...i jest o stokroĂŚ lepsza od KraÂśki czy jakiegoÂś innego Kammela. KraÂśko to swego rodzaju ostatnio Kuba wĂŞdrowniczek. Szuka miÂłoÂści :idea:
a
co do kamery to zrobia kolejny konkurs audio tele dla mojej babci z pytanienm czy w statnim odcinku Hanka wyszÂła na ganek czy nie i zarobiÂą. Albo podywÂższÂą abonament i tyle. kaska siĂŞ zwrĂłci :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

tobi pisze:GawerskÂą lubiÂłem...i jest o stokroĂŚ lepsza od KraÂśki czy jakiegoÂś innego Kammela. KraÂśko to swego rodzaju ostatnio Kuba wĂŞdrowniczek. Szuka miÂłoÂści :idea:
a
co do kamery to zrobia kolejny konkurs audio tele dla mojej babci z pytanienm czy w statnim odcinku Hanka wyszÂła na ganek czy nie i zarobiÂą. Albo podywÂższÂą abonament i tyle. kaska siĂŞ zwrĂłci :lol:
No ten abonament to im zajebiÂście duÂżo da ;) jakieÂś 60 - 70 % polakĂłw nie pÂłaci abonamentu, dalej oglÂądajÂą telewizje i nikt ich siĂŞ nie czepia :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:Z niecierpliwoÂściÂą czekam na jakiÂś materiaÂł filmowy pana PaÂłasiĂąskiego - jak na razie widziaÂłem tylko live'y w jego wykonaniu. Nie sÂądzicie, Âże to dziwne.... (Przynajmniej w TVN24 tylko wejÂścia na Âżywo i rozmowy telefoniczne.)
Tak? To ciekawe, bo jeszcze w chwilĂŞ przed i chwilĂŞ po Âśmierci PapieÂża moÂżna byÂło oglÂądaĂŚ materiaÂły filmowe Jacka PaÂłasiĂąskiego. A tak na marginesie, to bardzo go podziwiam. Jest prawdziwym profesjonalistÂą. :D
Ostatnio zmieniony piątek 15 kwie 2005, 21:23 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaĂŚku czemu nie zacytowaÂłeÂś mojej wypowiedzi do koĂąca? TwĂłj ostatni post pachnie tÂą samÂą propagandÂą, ktĂłrÂą kaÂżdego dnia czĂŞstuje pan Rydzyk.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

CiÂąg dalszy capsĂłw z programĂłw informacyjnych TVP. (Mam maÂły baÂłagan - staram sie to jakoÂś opisac i przyporzÂądkowaĂŚ do danego dnia. Ehhh... W celu powiĂŞkszenia fotki kliknij). Wszystkie zdjecia wykonaÂł Aro za co jeszcze raz serdecznie dziĂŞkujĂŞ :D :!:

2 IV wydanie specjalne, nadane na wszystkich antenach.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Studio TVP1 po rozdzieleniu anten:
Obrazek

Kolejne specjalne wydanie WiadomoÂści tej samej nocy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejne specjalne wydanie.
Obrazek Obrazek


3 IV 2005

Wydanie z godziny 13.00 (???)
Obrazek

Wydanie g³ówne (tylko dwie fotki. Zwracam uwagê na dziwny kolor ramki. PóŸniej pojawi³ siê srebrny kolor)
Obrazek Obrazek

Na koniec kilka zdjĂŞĂŚ z Teleexpresu
4 IV
Obrazek Obrazek Obrazek

7 IV - zwracam uawgĂŞ na kolor obrazĂłw na monitorach.
Obrazek Obrazek Obrazek

cdn...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:MaĂŚku czemu nie zacytowaÂłeÂś mojej wypowiedzi do koĂąca? TwĂłj ostatni post pachnie tÂą samÂą propagandÂą, ktĂłrÂą kaÂżdego dnia czĂŞstuje pan Rydzyk.
OczywiÂście, mogĂŞ go zacytowaĂŚ do koĂąca. Ale nie jest chyba problemem przewiniĂŞcie obrazu trochĂŞ do gĂłry, gdzie przecieÂż widnieje caÂła Twoja wypowiedÂź?
JeÂżeli jednak jest to dla Ciebie tak kluczowa sprawa, poprawiĂŞ to. :]

A wracajÂąc do tematu, to o relacjach mediĂłw dotyczÂących sytuacji w Watykanie moÂżna przeczytaĂŚ w miesiĂŞczniku Press, ktĂłry ukazaÂł siĂŞ wÂłaÂśnie dzisiaj.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaĂŚku albo cytujesz poprawnie, albo ucinasz w odpowiednim dla siebie momencie i tym samym dopuszczasz siĂŞ manipulacji. W tym przypadku moÂżna posÂłuÂżyĂŚ siĂŞ hasÂłem wyborczym Lecha W. z 2000r - "Czarne jest czarne, biaÂłe jest biaÂłe".
W najlepszym wypadku mĂłgÂłbym oskarÂżyĂŚ CiĂŞ o niechlujstwo...
:D

Co do Pressa - rewlacyjne zdjêcie na ok³adce, ale ju¿ materia³ o pracy mediów stosunkowo s³aby (czyta³em tylko wydanie internetowe, ca³oœÌ przeczytam dopiero w poniedzia³ek)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mnie o niechlujstwo? Ciekawe, bo dot¹d kr¹¿y³a opinia, i¿ do pisania siê przyk³adam. Ale teraz ju¿ wiem, ¿e do Twoich postów (i ich cytowania) muszê przyj¹Ì specjalne kryteria.
A powiedz mi, Doktorze, czy ostatnie zdanie miaÂło wedÂług Ciebie duÂże znaczenie? I czy to wÂłaÂśnie chciaÂłeÂś podkreÂśliĂŚ, opatrzajÂąc je nawiasem? :suchy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie interesuje mnie jaka opinia o Tobie i Twoich postach kr¹¿y³a. Potrafiê myœleÌ samodzielnie, a cudze opiniê dotycz¹ce innych osób obchodz¹ mnie tyle co przemówienia pos³a Leperra.
Uwa¿aj - niechlusjtwo to powa¿na sprawa. W przysz³oœci mo¿e zamkn¹Ì drzwi do kariery naukowej.
Zdanie umieszczone w nawiasie uœciœla³o myœl zawart¹ w przdostatnim. Dosokonale wiesz, ¿e czêœciej ogl¹dam TVN24, ni¿ sam TVN. Jednak chc¹Ì unikn¹ nieporozumieù dopisa³em jeszcze jedno zdanie. Nawias nie ma tu nic do rzeczy. Bez ostatniego zdania mog³em zostaÌ pos¹dzony o stronniczoœÌ, ewentualnie naginanie faktów.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:Nie interesuje mnie jaka opinia o Tobie i Twoich postach kr¹¿y³a. Potrafiê myœleÌ samodzielnie, a cudze opiniê dotycz¹ce innych osób obchodz¹ mnie tyle co przemówienia pos³a Leperra.
Masz jak¹œ obsesjê? Mo¿e bia³o-czerwony krawat za³atwi sprawê? :w00t:
doktorfaustus1 pisze:Dosokonale wiesz, Âże czĂŞÂściej oglÂądam TVN24, niÂż sam TVN.
A sk¹d ta pewnoœÌ, ¿e wiem? :ninja:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A mnie na odwrót ok³adka bardzo siê nie podoba za to artykó³ ciekawy... dziwiê siê tylko ze wogóle nie wspomnieli Durczoka Pochanke wymienili raz na koùcu a ca³y czas siê rozwodzili nad polszamta i Lisem :(
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

BO to by³o negatywne podsumowanie, a Lisa jest za co je[a]Æ. W sumie ka¿demu mo¿na co¶ zarzuciæ, ale TVN24 i TVP granicy nie przekroczy³y...
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości