TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pawell, to, ¿e TV4 jest stacj¹ ma³¹ nic nie oznacza. Popatrz na TVN Siedem - stacja ta ma moim zdaniem bardzo wysoki poziom oprawy graficznej. Polsat móg³ siê zrzuciÌ na oprawê dla TV4.
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

W TV 4 zapadÂła decyzja o likwidacji wÂłasnego serwisu informacyjnego ”Wydarzenia TV 4” nadawanego o 22.05. Stacja tÂłumaczy to porzÂądkowaniem wiosennej ramĂłwki, ktĂłra ma siĂŞ opieraĂŚ na filmach, serialach, programach rozrywkowych i sporcie.
Aby wypeÂłniĂŚ warunki koncesyjne, w ktĂłrych przewidziane jest nadawanie programu informacyjnego, TV 4 bĂŞdzie emitowaĂŚ produkowane przez Polsat ”Biznes Wydarzenia”.
nigdy nie byÂłem zwolennikiem nadawania oddzielnych wydarzeĂą na tv4 ktĂłre byÂły na nienajlepszym poziomie
ciekawe czy polsat zatrzyma u siebie np. A.Kaczmarskiego (przydaÂłby siĂŞ na 15:45, bo tam jest tylko GugaÂła) :mhm:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na pewno Lis zgarnie Kaczmarskiego i Rudnik. Na Kwiaatkowskim to dÂługo nie pojadÂą, on jest jednÂą wielkÂą katastrofÂą. Dodam rĂłwnieÂż, Âże GugaÂła podobno niedÂługo wyjeÂżdÂża do Urugwaju, gdzie ma byĂŚ polskim konsulem. Co do "WydarzeĂą", to wiedziaÂłem, Âże to siĂŞ tak skoĂączy. Lis zniszczyÂł Âświetny jak na takÂą stacjĂŞ Dziennik, dajÂąc zamiast niego jakiÂś badziewiasty flash. Nawet jeÂśli chciaÂł daĂŚ na TV4 swoje Wydarzenia, to mĂłgÂł utrzymaĂŚ ich poziom i czas trwania. Wydarzenia czwĂłrki to poraÂżka, zupeÂłne przeciwieĂąstwo dziennika. A jak nie weÂźmie do WydarzeĂą Kaczmarskiego i Rudnik, to zaopiekuje siĂŞ nimi pewnie TVN24 albo... Panorama :lol: ,ktĂłra ma juÂż 14 prowadzÂących. :D :D :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Pawell, to, ¿e TV4 jest stacj¹ ma³¹ nic nie oznacza. Popatrz na TVN Siedem - stacja ta ma moim zdaniem bardzo wysoki poziom oprawy graficznej. Polsat móg³ siê zrzuciÌ na oprawê dla TV4.
Ale wiesz Marcinie ¿e za dobra oprawê trzeba troche zap³aciÌ - wszystko co dobre jest drogie, a TV 4 chyba du¿o nie zarabia (jest ma³¹ stacj¹ i mam ma³e wyniki) i (chyba) nie mo¿e sobie pozwoliÌ na zamówinie oprawy w dobrej firmie np Velvet. Oczywiœcie gdyby chcia³a to by mog³a, ale za to by by³o mniej kasy na programy... :roll: No chyba w³asnie ¿e polszmat coœ do³o¿y³ do tej oprawy. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OglÂądaÂł ktoÂś z Was wczoraj "Wydarzenia" czwĂłrki?

Ja siê pokusi³em. Na koniec Kaczmarski powiedzia³, ¿e to by³y ostatnie "Wydarzenia TV4", podziêkowa³ w imieniu w³asnym, ekipy za wszystkie lata, jeszcze za czasy "Dziennika", Minê mia³ nietêg¹. Stwierdzi³ tak¿e, ¿e od poniedzia³ku stacja oko³o drugiej w nocy retransmitoaÌ bêdzie "Biznes Wydarzenia", móg³ to pomin¹Ì, bo to naprawdê kompromituj¹ce, a szczególnie pora emisji - nawet 2:30. I na koniec powiedzia³, ¿e mimo wszystko mówi do zobaczenia.

Jestem bardzo ciekaw co bĂŞdzie z Kaczmarskim i Rudnik. :uhh:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A dziÂś ruszyÂła ta nowa oprawa na TV 4. :roll: Jest nawet fajna tylko nie pasuje mi do tej stacji bardziej do jakiejÂś o tematyce przyrodniczej - coÂś w tym stylu. :roll: PodobajÂą mi siĂŞ te fragmenty reklama i polecamy, ale ta plansza z programami jest gÂłupia - to mi siĂŞ nie podoba. :roll: I chyba tych opraw bĂŞdzie 4 na kaÂżdÂą porĂŞ roku... :roll:

A to logo TV 4 jest duÂże sporo zajmuje miejsca w tym prawym gĂłrnym rogu i jak pokazujÂą jakiÂś program mogÂłoby byĂŚ przezroczyste tak jak logo TVN-u czy polszmatu. :roll:

A ciekawe czy zmienÂą stronĂŞ stacji bo ta obecna - http://www.tv4.pl - jest brzydka...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Tak jak mowilem
BEZNADZIEJA!
jeszcez plansze reklama,polecamy moglyby byc ale aby te kolory byly zywsze a nie taki brudny zielony.
a belka informacyjna zapowiadanego kanalu jest tragiczna!
Taka to i ja moge zrobic.

Jednym slowyem ta oprawa jest fajansiarska i tyle.Zero dynamiki, zero nowczesnosci ogolnie jedno wielkie zero.
Jedynie ciekawie wyglada oferta programowa.
Wracaja seriale komediowe wiec nie bedziemy skazani wylacznie na powtarzajace sie sitcomy z tvn7
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Oprawa ?

Post autor: salladyn »

Dla mnie jest nie do przyjĂŞcia.Nawet nie zrobili grafiki ktĂłraby pokazywaÂła logo stacji tylko jest : polecamy ,seans czwĂłrki i reklama.Oprawa po prostu tragedia.LiczyÂłem na jakiÂś lepszy projekt zwaÂżywszy na to Âże ta sama firma robiÂła tÂą grafikĂŞ z kostkami ktĂłra wedÂług mnie byÂła bardzo fajna.Ta oprawa jednak siĂŞ nawet nie umywa do poprzedniej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

WedÂług mnie nowa oprawa TV4 nie pasuje do profilu stacji. TV4 jest kanaÂłem rozrywkowym, a tu mamy oprawĂŞ niczym z Animal Planet. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Oprawa ?

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Dla mnie jest nie do przyjĂŞcia.Nawet nie zrobili grafiki ktĂłraby pokazywaÂła logo stacji tylko jest : polecamy ,seans czwĂłrki i reklama.(...)
No wÂłasnie a przecieÂż mogli wpisaĂŚ TV 4 w te kwadraty nad reklamÂą, polecamy itp. :? Tu one sÂą widoczne:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

TV 4 zmieniÂła z okazji ÂświÂąt swoje logo - tym razem napis TV 4 znajduje siĂŞ na 4 biaÂłych jajkach - efekt Âświetny, bardzo mi siĂŞ to podoba :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

S³yszeliœcie Tv 4 robi nowy Talk Show chc¹ zrobiÌ kopie Rozmów w Toku :? ju¿ reklamuj¹ ¿e jeœli masz jak¹œ ciekaw¹ historie lub dramatyczn¹ do opisana zg³oœ sie do nowego Talk Show moim zdaniem Rozmów w Toku nie pobij¹ 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A niech robiÂą. :] Mieli juÂż talk - show "Ja tylko pytam", ktĂłry po paru miesiÂącach zostaÂł zdjĂŞty z anteny. :] Zobaczymy jak im wyjdzie to...

Jeszcze zachĂŞcajÂą do zgÂłoszenia sie do jakiegoÂś nowego teleturnieju. :roll: WidaĂŚ Âże tu wprowadzajÂą wiele nowoÂści i Âże siĂŞ nie poddajÂą, inwestujÂą w ten kanaÂł, a nie tak jak w TVN Siedem. :?

Co do logo - bardzo fajne. :D MyÂślaÂłem teÂż Âże maja teÂż ÂświÂątecznÂą oprawĂŞ, jednak nie - ciekawe czy w ogĂłle zamierzajÂą takÂą wprowadziĂŚ? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:Jeszcze zachĂŞcajÂą do zgÂłoszenia sie do jakiegoÂś nowego teleturnieju. :roll:
Ten teleturniej to "Nie zapomnij" o ró¿nych rodzajach pamiêci. Jest to polski tytu³ formatu "I knew It" , który ATM przygotowa³ razem z Francuzami i program ten ruszy w tym roku i w Polsce, i we Francji :). Emitowany bêdzie od poniedzia³ku do pi¹tku o 18:15.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

podmark pisze:we Francji
Wiesz jaki kanaÂł bĂŞdzie to nadawaÂł?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości