Charakterystyka stacji telewizyjnych

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

MiaÂłem na myÂśli kochanej TVP na nie TVN zwracam honor :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

A ja umiem pod³¹czy za darmo :)
Ale tylko w przypadku AsterCity :cry:
Ostatnio zmieniony niedziela 10 kwie 2005, 22:54 przez LordTomas, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Drogi "Templar" podziĂŞkowaÂłeÂś rĂłwnie drogiemu "doktorfaustus1"min. za TVN Style i TVN TURBO po czym napisaÂłeÂś Âże nie posiadasz kablĂłwki ? ÂŁadnie to tak kÂłamaĂŚ .... Jak ukochana TVP :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

I po co ten wÂątek :?: PrzecieÂż te kÂłotnie czytamy i tak we wszystkich wÂątkach jakie sÂą na tym forum :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

MĂłgÂł nie zaczynaĂŚ znowu tej swojej litanii kÂłamstw. :evil:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

pablo_xl pisze:Drogi "Templar" podziĂŞkowaÂłeÂś rĂłwnie drogiemu "doktorfaustus1"min. za TVN Style i TVN TURBO po czym napisaÂłeÂś Âże nie posiadasz kablĂłwki ? ÂŁadnie to tak kÂłamaĂŚ .... Jak ukochana TVP :)
troche chyba cie nie zrozumiaÂłem :/
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

¯eby dyskusja sta³a siê trochê bardziej merytoryczna daje 3 plusy i 3 minusy wybiórczo wybranym przeze mnie stacj¹ TV (có¿, nie sposób pisac o wszystkich na raz).

:arrow: TVP1
+ Teatr Telewizji
+ dobre dokumenty w poniedziaÂłek o 21
+ masa sprzĂŞtu jakim dysponuje

- totalny szmelc od strony produkcyjnej, inne stacje dysponujÂąc takim potencjaÂłem robiÂłyby telewizje na miarĂŞ BBC czy NBC
- kÂłamstwa, kÂłamstwa, kÂłamstwa
- dziaÂłajÂąca jak tabletki nasenne Schymalla w "Kawie czy Herbacie"

:arrow: TVP2
+ dobre kino zapodawane przez TorbickÂą
+ "Pytanie na Âśniadanie" byle bez Welmann i MÂłynarskiej
+ Europa da siĂŞ lubiĂŚ

- M jak Mi³oœÌ
- talk- show Anny Dymnej (PORACHA :shock: )
- poÂżal siĂŞ BoÂże Panorama czyli pretendujÂący do programy informacyjnego przeglÂąd kulturalny (apogeum zazwyczaj osiÂąga w okolicy ÂświÂąt)

:arrow: TVP3
+ lokalne pasma
wiecej brak

- Kurier
- prezenterki ogĂłlnie (paszczury!!)
- magazyn "Od niedzieli do niedzieli" (w ktĂłrym nawet pies siĂŞ ocieli)

:arrow: TVN, TVN24 I INNE TEMATYCZNE

NIE BÊDE NIC PISAÆ, ¯EBY NIKT NIE ZARZUCI£ MI BRAKU OBIEKTYWIZMU

:arrow: POLSAT
+ nieÂźle zrealizowany Bar
+ chĂŞci do zmian i zerwania z wizerunkiem discopolowej TV
+ Iwona Kutyna (w ubiegÂłym tygodniu wyglÂądaÂła jak Trinity z Matrixa)

- Hanka Smuktunowicz
- (z przykroÂściÂą, ale po ostatnich wystĂŞpach) Tomasz Lis
- plagiatowanie innych stacji

Na razie tyle, wiecej bĂŞdzie wkrĂłtce :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja bĂŞde troche inny i dam trzy plusy i trzsy minusy programow informacyjnych:
"WiadomoÂści TVP1:
+Ciekawe studio
+Fajna oprawa graficzna
+Krzysztof Ziemiec i Dorota Gawryluk
-ReporteÂży
- Warakomska
-kÂłamstwa
"Fakty"TVN
+Studio i oprawa graficzna
+Justyna Pochanke
+ÂŚwietni reporteÂży
-oprawa muzyczna
-Bogdan Rymanowski
-Studia terenowe
"Wydazrenia"Polsat
+Tomasz MachaÂła
+niewiem
+niewiem
-Studio
-Hanna Smoktunowicz
-Tomasz Lis
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie sÂądzĂŞ, by studio FaktĂłw byÂło be, a WiadomoÂści cudne. Raczej na odwrĂłt. TVP Polonia plusem? Uhahaha! TVP PowtĂłrka! To, Âże TVN24 emitowali teraz na TVNie dobrze o nich Âświadczy. TVN24 ma co trzeci Polak, a nie 85%. Martyna Wojciechowska jest bardzo OK. (Wczoraj koleÂś w DZK nie przeszedÂł do finaÂłu, bo zamiast pwiedzieĂŚ TVN Meteo powiedziaÂł TVN Pogoda :lol: ). Poranek jest baredzo fajny.

Teraz Faustus:

a TVP Kultura raczej na pewno nie bĂŞdzie hitem.
Ciekawe na jakiej podstawie Marcin wysuwa takie wnioski? Braku ¿ó³tych kó³eczek w grafice? A mo¿e wró¿ka mu to powiedzia³a? Bardzo jestem ciekaw Ÿród³a tej teorii.
To Ty, a nie ja pieprzysz ci¹gle o tych ¿ó³tych kó³eczkach. ZnajdŸ post, gdzie je wychwalam, to wtedy porozmaiwamy. :?

Tak Marcinie - ja te¿ dziêkujê TVNowi za wspania³e czo³ówki i programy,
:arrow: za seriale "Na WspĂłlnej" (powinno byĂŚ "Na Durnej") za "W11",
Tak, 2 znakomite seriale. :evil2:
:arrow: za "Rozmowy w toku" (czekam na temat o miÂłoÂśnikach zupy pomidorowej),
Mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ doczekasz. :evil2:
:arrow: za inteligencje Martynki Wojciechowskiej i jej super produkcje "Misja specjalna" oraz "Dzieciaki z klasÂą" (dobrze, Âże producent podaje jej odpowiedzi do pytaĂą, bo by sobie dziewucha nie poradziÂła),
Tak, to znakomita prezenterka i naleÂży podziĂŞkowaĂŚ TVNowi za niÂą.
:arrow: za seriĂŞ "Call TV",
TVN jeœli ma Call TV to z wy¿szej pó³ki, a TVP oferuje nam durn¹ "Grê z cieniem" z Gulewiczem i Dowborem w roli g³ónej. :twisted:
:arrow: za TVN Siedem
Tak, czasami fajne filmy tam lecÂą. :evil2:
:arrow: za TVN Style i TVN Turbo, ktĂłrych nie oglÂądam, a za ktĂłre musze pÂłaciĂŚ UPC
TVN Turbo jest doskonale zrealizowanÂą stacjÂą, MoÂżesz mi wyjaÂśniĂŚ co Ci w niej nie odpowiada? A ja nie oglÂądam TVP i teÂż muszĂŞ pÂłaciĂŚ abonament. :evil:
:arrow: za transmisjie meczĂłw piÂłki noÂżnej bez podawania w rogu ekranu aktualnych wynikĂłw meczu
Chyba jesteÂś Âślepy. :zdziwko:

Wymieniasz podpunkty, ale nie argumentujesz ich. Opisujesz jedynie TVN, dlaczego nie pokusisz siĂŞ o opis Polsatu i TVP? JuÂż go widzĂŞ:

Polsat:
SzczegĂłlnie fantastycznym programem jest disco polo. OglÂądam kaÂżdy odcinek. :evil2: Lis z HaniÂą wprawiajÂą mnie w podniecenie. :evil2:


Dlaczego nie wymieniasz Âżadnych plusĂłw? TVP zrobiÂła Ci pranie mĂłzgu. LeĂŚ na Woronicza oddaĂŚ HoÂłd Warakomskiej. :twisted:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 11 kwie 2005, 15:34 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A skÂąd Ty, Fusiaczku, niby wiesz, Âże moÂżliwoÂści studia "FaktĂłw" sÂą wykorzystywane tylko w 10 procentach? :mur:
Poza tym: jakie to bzdury wygadujesz, Âże niby program "Dzieciaki z klasÂą" jest szkodliwy spoÂłecznie? JeÂżeli masz na myÂśli zdesperowane dzieci, to zasmucĂŞ CiĂŞ - nie jest to wina teleturnieju, a wywierajÂących na mÂłodych presjĂŞ rodzicĂłw. :ninja:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Marcinie drogi po raz kolejny posÂługujesz siĂŞ cudzymi argumentami. Na wÂłasne CiĂŞ nie staĂŚ?

2) Œwietnym przyk³adem "si³y ra¿enia" stacji z Wiertniczej jest Pablo_xl. (Oczywiœcie równiez kilku innych móg³bym wymieniÌ.) WiêkszoœÌ jego postów napisana jest wed³ug œciœle okreœlonego schematu, czyli dwóch ba³wochwalczych zdaù, pozbawionych jakiejkolwiek logiki. Zazwyczaj ograniczaj¹ siê do stwierdzenia, ¿e TVN jest œwietny. I tyle. A wiêc ja powiem "kocham pierogi!!!" i zaproszê do dalszej dyskusji.

3) Kubsie drogi wolĂŞ oglÂądaĂŚ rzekomo sennÂą IwonĂŞ Schymalle niÂż ledwo czytajÂąca z promptera PatrycjĂŞ Redo....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:1) Marcinie drogi po raz kolejny posÂługujesz siĂŞ cudzymi argumentami. Na wÂłasne CiĂŞ nie staĂŚ?
Widocznie mam takie samo zdanie. :twisted: WiêkszoœÌ osób na forum ma takie zdanie. :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

SÂądzĂŞ, Âże w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia ze zwyczajnym plagiatem, a nie zbieÂżnoÂściÂą poglÂądĂłw. :devil2:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŹle sÂądzisz. :twisted:

PS. O juÂż 1003 posty! A kiedy to. :zdziwko:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

doktorfaustus1 pisze:
3) Kubsie drogi wolĂŞ oglÂądaĂŚ rzekomo sennÂą IwonĂŞ Schymalle niÂż ledwo czytajÂąca z promptera PatrycjĂŞ Redo....
Doktorze, powtarzasz siĂŞ :evil2: CzyÂżby brak agrumentĂłw doskwieraÂł, bo zaczynasz dwa razy tych samych uÂżywaĂŚ- Âżeby nie byĂŚ goÂłosÂłownym : http://forum.tvn.tivi.pl/viewtopic.php? ... c&start=45
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości