"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Stacje  »  NC+

nc+ to polska satelitarna platforma cyfrowa powstała w wyniku strategicznego partnerstwa Grupy ITI i Canal+ Cyfrowego. W wyniku tego przedsięwzięcia połączone zostały platformy Cyfra+ i n w jedną - nc+. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zezwolił na fuzję platform mimo, że stwierdzono, że „na obszarach nieobjętych działalnością sieci kablowych operatorzy platform satelitarnych konkurują wyłącznie miedzy sobą”. Właścicielami platformy są Groupe Canal+ (51% udziałów), Grupa TVN (32%) i Liberty Global (operator UPC) (17%). Prezesem platformy został Julien Verley. Platforma została uruchomiona 21 marca 2013 roku. 

nc+ to polska satelitarna platforma cyfrowa powstała w wyniku strategicznego partnerstwa Grupy ITI i Canal+ Cyfrowego. W wyniku tego przedsięwzięcia połączone zostały platformy Cyfra+ i n w jedną - nc+ .Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zezwolił na fuzję platform mimo, że stwierdzono, że „na obszarach nieobjętych działalnością sieci kablowych operatorzy platform satelitarnych konkurują wyłącznie miedzy sobą”. Właścicielami platformy są Groupe Canal+ (51% udziałów), Grupa TVN (32%) i Liberty Global (operator UPC) (17%). Prezesem platformy został Julien Verley. Platforma została uruchomiona 21 marca 2013 roku.

nc+ oferuje szeroko rozwinięte usługi Wypożyczalni VOD+ w ramach której dostępne są kolekcje Premiery+, Seriale+, Canal+ VOD, PictureBox, funVOD+, netVOD+, filmy w promocji oraz Prapremiery TVP.PL.

Technologicznie nc+ również jest z przodu - oferowane są najnowocześniejsze dekodery na rynku z możliwością nagrywania pracujące w standardach HD i 3D. Po podłączeniu do Internetu dostępne są dodatkowe usługi. Z kolei w ramach usługi multiroom telewizję można oglądać na 6 telewizorach jednocześnie. Nagrywanie programów można ustawić poprzez EPG w dekoderze, ale i również poprzez komórkę lub komputer z dostępem do Internetu.

Abonenci platformy satelitarnej nc+ mogą również korzystać za darmo z aplikacji nc+GO, która oferuje dostęp do najpopularnych kanałów gdziekolwiek jesteś, min.: TVN24 HD, TVN24 Biznes i Świat, TVN Meteo Active, TVN Style HD, TVN Turbo HD nSport+ HD czy CANAL+ Sport HD. Ponadto do tego możliwy jest dostęp do kolekcji z internetowej wypożyczalni VOD. Aplikacja jest darmowa i można ją ściągnąć na tablety iPad i Android 4.0+ oraz na smartfony iPhone.

Fani dobrych dźwięków również mają powody do zadowolenia, bo dzięki usłudze Radio+ jest dostęp do ponad 400 stacji radiowych. Dodatkowo oferowane są usługi Moje Polskie Radio.pl, TUBA.fm oraz Music+ WIMP. Z kolei fani sportowych emocji i kulinarnych doznań mogą skorzystać ze specjalnych aplikacji Canal+ Sport i Kuchnia+.

Oferowana jest również oferta NC+ telewizja na kartę. W skład oferty wchodzi blisko 50 kanałów (w tym ponad 20 w jakości HD) oraz setki kanałów FTA. Dostępne są również starsze oferty na kartę SMART HD+, NC+MIX czy też Telewizja na kartę. W przypadku ofert na kartę nie trzeba podpisywać umów, nie trzeba również płacić co miesiąc rachunków. Za darmo można oglądać kilkanaście kodowanych kanałów (głównie podstawowych) i setki kanałów FTA. W każdym abonent może doładować konto i oglądać dodatkowo kilkanaście kanałów płatnych.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się