Miesięcznie odwiedza nas 200 000 użytkowników!
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Rodzinne Boże Narodzenie na Mazurach - na hasło TVN Fakty 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Olga Olesek gospodynią Wstajesz i Weekend

Od 1 lipca br. poranne pasmo TVN24 w weekendy nadawane jest w odświeżonym studiu oraz prowadzone jest przez dwie osoby oraz serwisanta. Do prowadzących pasmo dołączyła Olga Olesek.

fot. tvnfakty.pl

Olga Olesek jest reporterka oraz prowadząca w TVN24. Dotychczas prowadziła programy "Teleserwis", "15 na żywo" oraz "Strefa Kibica". Ze stacją związana od listopada 2015 roku, wcześniej pracowała w Superstacji i TVP Warszawa. Od dziecka chciała być dziennikarką. Najbardziej interesują ją meandry polskiej polityki, a najwięcej radości dają relacje na żywo. W wolnych chwilach bywa aktorką i modelką.

fot. tvnfakty.pl

"Wstajesz i Wiesz" oraz "Wstajesz i Weekend" - poranne pasma informacyjne TVN24. Oprócz Olgi Olesek pasma te w stałej obsadzie prowadzą Robert Kantereit, Radosław Mróz, Marta Kuligowska oraz Marcin Żebrowski. W przeszłości pasma te prowadzili Jarosław Kuźniar, Igor Sokołowski, Jakub Porada, Paweł Łukasik, Anita Werner oraz Katarzyna Werner.

Mateusz Bugajski

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, wypełnij poniższe pola. Każdy komentarz musi przejść proces weryfikacji.

Pola oznaczone * są wymagane.

Lista komentarzy

Lista dodanych komentarzy

Wyświetlone 1-10 z 25 rekordów.
25
~ OLO5 listopada 2017, 19:43
Pani Olgo jest pani urzekająca, co bardzo ożywiło te poranne godziny.Pan Marcin tylko jakiś taki osowiały.Wy obie z Małgosią usmiechnięte i rozbawion-to się udziela widzom.Bardzo dziękuję.
24
~ zaba4 listopada 2017, 09:39
Pani Olesek na ogół siedzi i pachnie a jej komentarze sa beznadziejne. Mimika - koszmar. Ciekawe, czemu stacja do tej pory nie wycofała jej z ekspozycji. Ciężko się ogląda jej obecność...Dlaczego ciągle tam jest??????
23
~ Ania28 października 2017, 08:11
Pani Olga znalazla sie w programie przez jakies koneksje? Nie pasuje zupelnie brak luzu brak poczucia humoru. Generalnie jesy irytujaca. Kiedy ta pani odejdzie?
22
~ Paul21 października 2017, 10:54
Kocham Olgę Olesek :*
21
~ elab417 października 2017, 10:28
On świetny ona infantylna jak na tak wymagającą stację
20
~ Malina1 października 2017, 18:22
Przykro, że zepsuto świetny program. Tak lubiłam zaczynać dzień ze WiW, kiedy PP. Marcin Żebrowski i Małgorzata Kukuła wprowadzali taki dobry nastrój (lubiłam też P. Kuźniara), żartowali finezyjnie, jak to dwoje inteligentnych ludzi. Teraz - cóż - sztampowo i "porankowo". Nowa prezenterka, gdyby nawet próbowała - nie wpasuje się w poprzednią konwencję, bo jej nie zrozumie, nie zrozumie też inteligentnego żartu, ale to jeszcze pół biedy: niestety należy Pani Olesek do tych, którzy mają tendencję do bezwzględnego spychania osób ze swojego otoczenia i nieliczenia się z innymi. To spotkało Pana Marcina. Pan Marcin tworzył klimat programu, nadawał mu ton, dla którego chciało się włączyć telewizor a teraz? - nawet kiedy tak fajnie, leciutko, zaczyna żartować z Panią Małgorzatą Kukułą - wkracza współprowadząca i... po klimacie i dawnym nastroju.
19
~ Asia25 września 2017, 08:09
Nie mam w zwyczaju zamieszczać komentarzy w sieci. Natomiast na tyle przeszkadza mi postać Pani Olgi w odbiorze do tej pory świetnego programu porannego, że zdecydowałam się dołączyć do petycji poprzednich komentujących. Pani Olga niestety nie pasuje do Pana Michała. Widać że nie odbierają na tych samych falach, Pani Olga nie rozumie jego żartów. Pani Małgosia Kukuła jest o niebo lepsza, inteligentniejsza i oglądanie tej pary w porannych wejściach to była przyjemność. Były tam pozytywne fluidy. Obecność Pani Olgi odstrasza mnie od tego programu.
18
~ Jola17 września 2017, 09:52
Olga Olesek przeszkadza mi w odbiorze programu. Szkoda, bo go lubię. Proszę przeanalizować to, co robi z rękoma i jakie głupawe robi miny podczas, kiedy wypowiadają się goście - wyraz jej twarzy, uśmiechy nie zawsze w odpowiednich momentach wyraźnie pokazują, że czuje się nieswojo w studio, że najważniejszą kwestią jest dla niej świadomość pracującej kamery i pozy jaką w związku z tym powinna przyjąć, aby dobrze wyglądać. Dla mnie słabo i sztucznie. Uroda nie musi być jedynym warunkiem przydzielania programów. Uważam, że jeżeli osoba prowadząca fajny w swojej formule program wzbudza kontrowersje, irytacje czy inne negatywne odczucia, to powinna zniknąć.
17
~ Petter10 września 2017, 07:19
Dzień dobry, znalazłem się tu tylko po to, żeby napisać to co większość poprzedników. Pan Marcin przez to, że dokoptowano mu Panią Olgę osowiał. Oglądanie teraz mojego ulubionego programu jest co najmniej o 70% mniej przyjemne, niż wtedy gdy Pan Marcin był sam. Gdzie się podział jego cięty dowcip, gdzie ta przyjemna dla ucha elokwencja? Wiem gdzie się podziała. Została zduszona przez obecność ładnej, ale sztywnej i na siłę starającej się być dowcipną nowej współprowadzącej. Niestet Pani Olgo, tego nie można zagrać, to trzeba mieć.
16
~ MM10 września 2017, 06:06
Pani Olgi. Wniosła Pani do wstajesz i wiesz dużo świeżości. Program prowadzicie wspaniałe. Jest luz i w takiej formie podane wiadomości w wolne od pracy poranki są świetne. Brawo dla Was i dla tego co wymyslil taka wlasnie formę programu :)
Hotel Buczyński Medical & SPA
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN