Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Poznań

Wejście do kamienicy, w której mieści się biuro poznańskiego TVN24

Wielkopolski oddział TVN24 mieści się na ostatnim piętrze wysokiej kamienicy przy ulicy Kramerskiej w Poznaniu. Już przy wejściu, wśród tabliczek z nazwami innych firm mających tu swoja siedzibę, znajduje się logo pierwszej w Polsce stacji informacyjnej. 

Tamtejsza siedziba położona jest w bardzo ładnym miejscu, bo tuż obok Starego Rynku, czyli także koziołków, które pokazują się w Poznaniu codziennie o 12:00. 

Jeden z redaktorów serwisu tvnfakty.pl przyszedł tutaj kilkanaście minut po godzinie 11:00. Drzwi otworzyła jakaś miła pani. W środku znajdowało się około piętnastu osób - operatorzy, redaktorzy, montażyści... Przy oknie siedział reporter TVN24 - Artur Zakrzewski, nadający właśnie relację na żywo dla porannego programu. Oprócz niego, w poznańskim oddziale TVN24 pracuje m.in. Aleksander Przybylski. W głębi biura znajduje się montaż, przy którym ciągle ktoś pracuje. Wówczas trwało przygotowywanie materiału dla TVN24 - wywiadu z kuratorem oświaty. Chwilę później pracę załogi z Kramarskiej zobaczyła cała Polska. I to jest magia telewizji. Szefem ośrodka regionalnego Poznań jest Robert Klimczak.

Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN