"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

 • "Wydarzenia" Polsatu
 • "Wiadomości" TVP
 • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Projektowanie wnętrz i ogrodów

Projektowanie wnętrz i ogrodów
Najlepsze biura i pracownie z całej Polski

Trudno znaleźć projekt idealnego wnętrza. Jest to indywidualne odczucie osób, które będą w danym pomieszczeniu przebywać. Dobry projektant wnętrz potrafi wczuć się w gust, upodobania, styl życia i potrzeby inwestorów, a często także potrafi skutecznie przekonać do swoich racji. Dopełnieniem projektu wnętrza jest zaprojektowanie wymarzonego ogrodu.

Projektowanie wnętrza warto powierzyć doświadczonemu profesjonaliście. Weźmie on pod uwagę takie elementy jak dostępna przestrzeń, układ okien (a co za tym idzie wpadające do wnętrza światło), kolory, wzory i faktury ścian, oświetlenie wieczorowe, styl mebli oraz inne elementy dekoracyjne. Ważne jest, aby całość połączyć w sposób racjonalny i harmonijny. Od tego zależy samopoczucie i zadowolenie przyszłych użytkowników projektowanej przestrzeni.

Projektanci wnętrz pomagają także w zakupie odpowiednich materiałów potrzebnych do wykończenia wnętrza oraz zapewniają nadzór oraz koordynację nad pracami budowlanymi. Dzięki przygotowanym wcześniej kosztorysom łatwiej można zapanować nad budżetem całego przedsięwzięcia, unikając nieplanowanych wydatków. Część z firm projektujących wnętrza posiada korzystne rabaty u dostawców materiałów budowlanych, z których mogą korzystać klienci.

Prezentujemy Państwu najlepsze i najbardziej doświadczone firmy z całej Polski zajmujące się projektowaniem wnętrz i projektowaniem ogrodów. Część z prezentowanych przez nas firm może poszczycić się licznymi publikacjami prasowymi, internetowymi, czy udziałem w programach telewizyjnych.

Dodatkowo uzupełnieniem naszej publikacji są prezentacje najlepszych w Polsce firm zajmujących się projektowaniem oraz kompleksowym wykonaniem ogrodów oraz terenów zielonych.


arispol.comarispol.com

Kontakt: Sławek Charęża, tel. +48 608 35 66 53

Arispol Systemy Budowlane działa na rynku adaptacji wnętrz od marca 1991 r. Specjalizacją firmy od roku 1996 są adaptacje w Centrach Handlowych i City Point ‘s. Obsługujemy Klientów  Sieciowych i Prywatnych.  Prace wykonujemy w zależności od potrzeb w częściach lub pod klucz począwszy od posadzek, witryn, a skończywszy na wszelkich instalacjach (el, wod.-kan. i co, wentylacji i klimatyzacji), robotach budowlanych i pracach stolarsko-meblarskich. Od 2002 r. pracujemy na rynku czeskim i słowackim. W 2012 rozpoczęliśmy prace w Niemczech, a w 2014  w Holandii. We wszystkich tych krajach działamy legalnie, jako płatnik podatku Vat i posiadamy stosowne nr. NIP - Pl, Sk, Cz, D i Nl.

Naszymi kluczowymi klientami Sieciowymi są Mango (She, Man, Kids, Baby, Violeta i Sport), Jatomi Pure Fitness & Health, New Yorker, London Hill, Pepco, Camaieu, Lynx Optique, Jacqueline Riu, 5 a sec Foot Locker, Villa Italia, Promod, Hair Coif Beatrix, Kobe i inni.

Gwarantujemy Państwu, że wszelkie prace wykonamy terminowo i na wysokim, jak nie najwyższym poziomie.

Nasi Inwestorzy są zadowoleni z naszego doświadczenia i kompetentnej współpracy, bo poza czystą działalnością budowlaną oferujemy wszelkie usługi związane z Techniczną Obsługą ich potrzeb na rynku Operatorów: Energii Elektrycznej, Telefonicznej i Internetowej, Terminali Kart Kredytowych oraz wszelkich Innych wg szczegółowych wymagań.

Od 2010 posiadamy certyfikat Efektywna Firma. Jesteśmy członkiem francuskiego serwisu inwestycyjnego Retailp.com i polskiego Detalinfo.

Liczymy na możliwość podjęcia owocnej przyszłej współpracy.

Po zatrudnieniu nas zorientujesz się, że budowanie Twojej przestrzeni może być miłe. Po nas nie trzeba poprawiać, terminy są dla nas priorytetem, a Ty nie musisz się modlić, abyśmy już skończyli. Ustalona cena też się nie zmieni. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

Więcej: www.arispol.com e-mail: arispol@arispol.com


Chata Interior DesignCHATA ID – tożsamość Twojego wnętrza

Kontakt: Ewa Karoń, tel. +48 608 645 333
Warszawa i okolice oraz cała Polska i Europa (kontakt zdalny)

CHATA ID to kompleksowe usługi wnętrzarskie szyte na miarę.

Od projektu do realizacji. Zawsze funkcjonalnie, pięknie i ponadczasowo.

Nasze projekty to nie popisy oryginalności i pomysłów, ale umiejętny i harmonijny dobór elementów, w stylu najbliższym klientowi, który składa się na funkcjonalną, niebanalną i spójną przestrzeń życiową. Umiemy słuchać naszych klientów! Przygotowujemy nasze projekty dla nich, nie dla siebie :)

Projektujemy w stylu współczesnym, glamour, Art Deco, klasycznym, eklektycznym i nie tylko...

Ewa Karoń - główny projektant i właściciel CHATA ID dba o to by projekty zawsze odzwierciedlały tożsamość domowników czyli były idealnie dopasowane do ich wymagań funkcjonalnych i stylistycznych. Na etapie realizacji zdejmuje z inwestorów ciężar obsługi i kontroli inwestycji i stoi na straży terminowości, rzetelności i najwyższych standardów realizacji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i strony facebook. Teraz dla wszystkich nowych fanów rabat 20% na usługę wnętrzarską!

Więcej: Facebook | www.chata-id.pl e-mail: studio@chata-id.pl


Przytulne Wnętrze

Przytulne Wnętrze - artyści,
którzy nie boją się najnowszych technologii

Kontakt: Jolanta Nowak, tel. +48 508 919 320 lub 22 127 48 02

Idealna przestrzeń to nie tylko cztery ściany. Każde miejsce potrzebuje kogoś, kto tchnie w nie życie i nada odpowiedni charakter. Dzięki połączeniu niekonwencjonalnych, unikalnych na skalę Polski rozwiązań oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma Przytulne Wnętrze spełnia marzenia o aranżacjach, jak ze snu.

Na początku zawsze jest rozmowa: o planach i oczekiwaniach. Na jej podstawie powstaje wymarzony projekt wnętrza. Jego zakres dobierany jest indywidualnie i zakłada fachową pomoc Przytulnego Wnętrza na wszystkich lub jedynie wybranych etapach realizacji.

W ofercie znajdziemy także możliwość zamówienia aranżacji wszelkiego typu terenów zieleni w tym osiedli, reprezentacyjnych terenów przy firmach czy ogrodów.

Gdy nadchodzi czas na realizację, Przytulne Wnętrze nadal służy pomocą. Dzięki nawiązaniu licznych współpracy z wykonawcami i specjalistycznymi sklepami, pomaga w przejściu przez ten etap oraz w zminimalizowaniu wielu kosztów.

Firma korzysta z najnowszych technologii. Już niedługo, dzięki obsłudze programu wykorzystywanego w tworzeniu gier komputerowych, będziemy mogli odbyć wirtualny spacer po naszym nowym mieszkaniu, restauracji, czy ogrodzie.

Więcej: www.PrzytulneWnetrze.pl e-mail: biuro@przytulnewnetrze.pl (klienci indywidualni) lub przytulnewnetrze@gmail.com (klienci korporacyjni)


Zieleń Bez Granic

Zieleń Bez Granic - Nowoczesność i elegancja

Kontakt: Hanna Irek, tel. +48 606 743 068

Zieleń Bez Granic od ponad 20 lat pracuje na miano równie solidnej co kreatywnej marki. Działamy głównie na rynku Warszawy i okolic, chociaż możemy pochwalić się również projektami ogrodów i tarasów, znajdujących się poza granicami kraju.

Na tle pozostałych firm związanych z architekturą krajobrazu, wyróżnia nas to, iż specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu tarasów przy apartamentach.

Nasza firma to zarówno biuro projektowe jak i ekipy wykonawcze, co pozwala spójnie i kompleksowo zaaranżować przestrzeń zgodnie z wizją projektantów. W skład biura projektowego wchodzą architekci krajobrazu, ogrodnicy oraz osoby z wykształceniem technicznym, dzięki czemu każdy projekt jest dopracowany zarówno pod względem estetycznym jak i praktycznym.

Stale się rozwijamy, zwiększając zatrudnienie, oraz asortyment proponowanych przez nas rozwiązań. Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami w projektowaniu.

Realizujemy inwestycje kompleksowo - od projektu, poprzez wszystkie elementy realizacji takie jak: nawierzchnie, podłogi z drewna, kamienia, donice, elementy małej architektury jak pergole i altany, roślinność, oświetlenie, nawodnienie, sterowanie radiowe, zielone ściany, aż po dobór mebli czy biokominków i fontann.

Najlepszym dowodem naszego doświadczenia i kompetencji są zdjęcia z realizacji, które mówią same za siebie. Spotykają się z dużym uznaniem dzięki czemu są systematycznie publikowane w prasie branżowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio!

Więcej: www.tarasy-projektowanie.pl | www.ogrody-projektowanie.pl
e-mail:
poczta@ogrody-projektowanie.pl


Tilla ArchitectsTILLA ARCHITECTS

Kontakt: Katarzyna Sławińska, tel. +48 510 195 906

Projektowanie wnętrz to zadanie, w którym liczy się wyczucie przestrzeni, funkcjonalności i oryginalności. W swojej pracy łączymy pasję z doświadczeniem.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się tworzyć projekty nieszablonowe, tak aby projektowane wnętrze odzwierciedlało oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Cały proces projektowy przebiega w sposób sprawdzony i metodyczny, z poszanowaniem zarówno preferencji inwestora, jak i poczucia estetyki zespołu oraz bieżących trendów architektonicznych i wnętrzarskich. Aranżacją przestrzeni zajmują się tu wyspecjalizowani, doświadczeni architekci, którzy cenią funkcjonalność, prostotę i ponadczasowość. Stawiamy na kreatywność i indywidualne podejście do każdego projektu, które pozwalają nam na profesjonalne projektowanie wnętrz.

Zajmujemy się takimi dziedzinami jak: projektowanie wnętrz mieszkalnych, projektowanie wnętrz biurowych, wnętrz użyteczności publicznej, a nawet mebli.

Cenimy nowoczesność, jednocześnie wiedząc, że nasze projekty są ponadczasowe.

Dążymy do tego, żeby nasi Klienci czuli się dobrze w zaprojektowanej przez nas przestrzeni nawet po upływie kilkunastu lat. Naszym celem jest wykreowanie wnętrza, które będzie niepowtarzalne ale i funkcjonalne, ponieważ połączenie tych cech daje nam gwarancje że będziemy się cieszyć z zaprojektowanej przestrzeni przez długie lata.

Więcej: Facebook | www.tilla.pl e-mail: info@tilla.pl


Galeria Everest Design...wnętrza nie tylko dla odważnych...
...meble nie tylko dla bogatych...

Kontakt: arch. Liliana Masewicz-Kowalska, tel. + 48 663 660 366

Nie będą Wam pisać, jak pracuję i co robię, bo wszyscy o tym piszą. Nie opiszę Wam jakie wykonuję projekty, nie napiszę o korzyściach z pracy ze mną, nie powiem Wam, co jest najważniejsze, by projekt był przydatny na budowie i wartościowy dla Was, bo dla każdego może to być coś innego... to tylko informacje techniczne.

Ktoś kiedyś powiedział: jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko

Podobno budowa nowego domu czy kupno nowego mieszkania to prawie jak narodziny dziecka, dlatego w tej misji nie wolno zawieść... i tak też robię... A jak to robię? Po prostu słucham Was, słucham Waszych potrzeb. Przychodzicie tu i z zaufaniem składacie w moje ręce swoje nowe życie w nowym domu... nie wolno tego zepsuć. To, po co tu przychodzicie, to dom uszyty z Waszych marzeń, który maluję obrazami z mojej wyobraźni jak pocztówki z najpiękniejszych miejsc świata. To dom Waszych pragnień, bez pruderii i złych nawyków nabytych w przeszłości od innych... Bo chcecie żyć jak u siebie a nie jak kiedyś. Moim obowiązkiem jest temu sprostać za wszelką cenę, bo gra toczy się o naprawdę ważne dla Was rzeczy a moje wyczucie potęgi przestrzeni i jej wpływu na nasze życie jest na tyle ogromne, że warto się tym podzielić.

Zapraszam na moją stronę internetową, gdzie na zdjęciach i wizualizacjach zobaczycie, że można mieszkać piękniej i wytworniej a duma nie musi być siostrą pychy… że bogato nie musi znaczyć drogo. Sztuką doskonałej kreacji nie jest żyć bogato, ale czuć się bogatym… I to próbuję przekazać swoim podopiecznym. Tak właśnie projektuję - Waszymi myślami i moimi oczami. Praca ze mną to magiczna podróż w świat architektury i designu, by pokazać, że to daje poczucie własnej wartości, bo jak mieszkasz, tak się czujesz, jak się czujesz, tak działasz, jak działasz, takie jest Twoje życie.

Dlatego zapraszam do GALERII EVEREST DESIGN na wyprawę po ścieżkach designu, na której najważniejsza jest wiara w jego potęgę i wpływ na to kim się czujemy, gdy wstajemy rano z łóżka we własnej cudownie zgranej z nami sypialni...

Więcej: everestdesign.com.pl e-mail: everest.design@op.pl


Aga JanowiczAga Janowicz - projektantka wnętrz

Kontakt: Aga Janowicz, tel. +48 509 687 624

Nazywam się Aga Janowicz i od 6 lat projektuję wnętrza.

Od zawsze pociągała mnie moda i design. Jestem jednak praktykiem, nie artystą. Dla moich Klientów przygotowuję projekty "pod klucz" wraz z nadzorem ekip budowlanych, wyszukuję materiały wykończeniowe, ceramikę i armaturę sanitarną, stolarkę drzwiową, meble, lampy i dodatki, których unikatowość i wysoka jakość są dla mnie priorytetem. Każde zlecenie realizuję z pełnym zaangażowaniem i pasją - chcę zyskać pewność, że zaprojektowane przeze mnie wnętrza będą w pełni satysfakcjonowały ich użytkowników.

Bardzo chętnie zaprojektuję Państwu dom lub mieszkanie, podejmę się zaaranżowania pojedynczych pomieszczeń, a także doradzę, w jaki sposób niedużym kosztem przygotować dom/ mieszkanie do sprzedaży lub wynajęcia, nadając mu wyjątkowy i atrakcyjny dla potencjalnych klientów wygląd. Przekonajcie się Państwo, jak szybko z moją pomocą i bez stresu przeprowadzicie remont domu/ mieszkania lub poprawicie estetykę wybranych pomieszczeń, zaoszczędzając tym samym mnóstwo czasu i pieniędzy.

Zapewniam Państwa, iż efektem naszej współpracy będzie funkcjonalnie zagospodarowana przestrzeń wraz z idealnie dobranymi dodatkami, a styl i elegancja na zawsze zagoszczą
w Państwa wnętrzach :)

Więcej: www.agajanowicz.com e-mail: aga@agajanowicz.com


Ogrody WrocławOgrody-Wrocław.pl

Kontakt: Anna Rados, tel. +48 512 448 673

Firma OGRODY-WROCŁAW.pl jest specjalistą w dziedzinie kreowania otaczającej nas zieleni. Działamy od 1999 r. na terenie całej Polski. Opracowania powstają pod okiem zespołu wykwalifikowanych architektów krajobrazu przy współpracy branżowych specjalistów. Mamy przewagę nad innymi firmami, ponieważ sami podejmujemy się pełnej realizacji projektów. Działamy z wyobraźnią!

Dzięki bogatemu doświadczeniu, już na etapie wstępnym, myślimy o wykonawstwie i rozwiązaniach technicznych dostosowanych do konkretnych uwarunkowań w terenie. Staramy się jak najlepiej odczytać intencje inwestorów. Bezpośrednia współpraca z klientem pozwala w efekcie stworzyć trwałą zieloną przestrzeń, która spełniać będzie jego oczekiwania przez lata.

Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, wykonujemy projekty ogrodów, terenów publicznych, osiedlowych, placów zabaw, zielonych dachów, tarasów i balkonów. Projektujemy i instalujemy systemy automatycznego nawadniania. Na podstawie projektów realizujemy w pełnym zakresie ogrody, tereny zieleni oraz zieleń we wnętrzach. Można nam także powierzyć opiekę nad ogrodem. Prowadzimy kompleksową pielęgnację ogrodów i terenów zieleni. Zajmujemy się także wykonywaniem inwentaryzacji dendrologicznych. Podejmujemy się prowadzenia procedur administracyjnych przy pozyskiwaniu pozwoleń na wycinkę drzew i krzewów.

Więcej: www.ogrody-wroclaw.pl e-mail: projekty@trawniki.com


Nabak DesignAgnieszka Nabakowska - projektantka wnętrz

Kontakt: Agnieszka Nabakowska, tel. + 48 533 717 718

Firma NabakDesign zajmuje się tworzeniem indywidualnych projektów mieszkań, biur, miejsc użyteczności publicznej, kawiarni etc. Projekty funkcjonalne, projekty funkcjonalne z wizualizacją wnętrza, projekty kompleksowe.

Oferujemy projekty koncepcyjne jak i te z pełnym nadzorem wykonawstwa. Zajmujemy się także renowacją i malowaniem mebli w stylu shabby chic, chippy look itp.

Zajmujemy się także remontami, wykonawstwem projektowym, usługami budowlanymi: tynkowanie, malowanie, kafelkowanie, posadzki, montaże okien, drzwi i wiele wiele innych.

Współpracujemy z firmami oferującymi artykuły budowlane, co za tym idzie, jesteśmy w stanie wynegocjować atrakcyjne ceny dla klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Więcej: Facebook | www.nabakdesign.pl e-mail: nabak.design@gmail.com


Pracownia AranżacjaPRACOWNIA ARANŻACJA Anna Ryplewska

Kontakt: Anna Ryplewska, tel. +48 606 888 807

Pracownia Aranżacja założona przez Annę Ryplewską zajmuje się projektowaniem i realizacją ogrodów, terenów zieleni, projektowaniem wnętrz, zielonych ścian i projektów nietypowych - na indywidualne zlecenie. Na swoim koncie ma kilkaset projektów i kilkanaście realizacji przestrzeni prywatnych i publicznych związanych przede wszystkim z przestrzeniami zewnętrznymi. Nadzory i realizacje własnych projektów od podstaw aż do wykończenia "pod klucz" pozwalają uzyskać w realizacjach przeniesienie wizji projektowych w realną przestrzeń.

Pracownia tworzy przestrzenie spójne funkcjonalnie i wizualnie zawsze przedstawiając możliwości terenu i proponując rozwiązania na miarę obecnych czasów. Dzięki połączeniu wnętrz z krajobrazem, otoczenie staje się harmonijne i przemyślane. Firma skupia się na wdrażaniu naturalnych, innowacyjnych i ciekawych materiałów w projektowanych realizacjach, co pozwala stworzyć przestrzenie niesztampowe i tworzące określony charakter miejsca. Nowoczesne podejście do przestrzeni i prowadzenia firmy, pozwala aranżować otoczenie kreatywnie i w różnej formie.

Ze względu na różne oczekiwania Naszych klientów, w ofercie pracowni można znaleźć pakiety projektowe i realizacyjne do wyboru. Wycenę i opis każdego z nich, inwestor otrzymuje w ofercie - na spotkaniu wstępnym lub mailowo - jako odpowiedź na podstawie indywidualnych zapytań. Z pełną ofertą pracowni mogą zapoznać się Państwo na stronie firmy oraz blogu.

Więcej: www.pracownia-aranzacja.pl e-mail: biuro@pracownia-aranzacja.pl


Studio 1:1Studio 1:1 - Projektowanie sklepów,
produktu oraz wystaw i wnętrz

Kontakt: 58 712 92 00/22

Jesteśmy pracownią projektową z Gdańska, która  w swoim dorobku posiada wiele realizacji z zakresu projektowania produktu, sklepów sieciowych i wystawiennictwa. Będąc od wielu lat na rynku architektury wnętrz i designu oraz posiadając duże doświadczenie w projektowaniu sklepów znanych marek, jesteśmy godnym zaufania partnerem. Aby zapewnić najwyższą jakość w projektowaniu, tworzymy małe, specjalistyczne zespoły na okoliczność każdego nowego zlecenia, dobierając kreatywnych oraz dynamicznych projektantów z różnych branż: wzornictwa, architektury, grafiki, fotografii, realizacji filmowej. Proces realizacji przedsięwzięcia rozpoczynamy od identyfikacji wymagań klienta poprzez przedstawienie koncepcji, kończąc na dopracowaniu detali w oparciu o prototypy. Jako firma zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie aranżacji wnętrza czy identyfikacji wizualnej, ale także w zakresie projektów branżowych, obejmujących system oświetlenia, wentylacji i klimatyzacji. Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam zapewnić utrzymanie wysokich standardów realizowanych projektów, stały monitoring trendów w projektowaniu oraz współpracę ze sprawdzonymi wykonawcami poszczególnych branż.

Naszą specjalnością jest kreacja i rozwój wizerunku marki oraz dbałość o detal, a spójna koncepcja ma swoje odzwierciedlenie w realizacji. Projekty Studio 1:1 pomagają firmom bezpiecznie inwestować i dynamicznie się rozwijać.

Więcej: www.studio1do1.pl e-mail: studio@studio1do1.pl


Viva Zielony OgródVIVA ZIELONY OGRÓD

Kontakt: tel. +48 690 910 105

Viva Zielony Ogród to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania i aranżacji terenów zielonych. Łączymy pasję tworzenia z profesjonalizmem i dbałością o detale, dzięki czemu powstają piękne i niepowtarzalne ogrody z duszą i charakterem. Nasi mistrzowie kamieniarstwa potrafią wygładzić oblicze każdego kamienia.

Ogród mówi o Tobie więcej niż myślisz - to obraz domu, wizytówka firmy. Z nami zawsze będzie powodem do dumy i pokaże Twój prawdziwy charakter.

Zapraszamy również do naszej hurtowni kamienia naturalnego, gdzie do wyboru proponujemy kamienie z całego świata. Różnorodność barw, granulacji, faktur i kształtów sprawia, że każdy znajdzie tutaj kamień dla siebie.

Mamy dla Państwa żwirki i grysy kolorowe, otoczaki różnobarwne, dekoracyjne bryłki, głazy fundamentalne, elewacje tradycyjne i błyszczące, chodniki proste i kręte, tarasy słoneczne i skryte, kostki granitowe i mozaiki ręcznie robione. Murki rzymskie, francuskie i egzotyczne, rzeźby kamienne i donice piaskowe, dekory z kamieni. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kamienia i galerią naszych realizacji.

  Więcej: www.vivaogrod.pl e-mail: info@vivaogrod.com.pl


  W górę
  Piotr Kraśko

  Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

  17.08.2016
  Czytaj całość
  Katarzyna Werner

  Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

  01.03.2014
  Czytaj całość
  Katarzyna Zdanowicz

  Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

  20.07.2013
  Czytaj całość
  Igor Sokołowski

  Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

  03.02.2013
  Czytaj całość

  Rok wyborczy

  W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

  Euro 2012

  W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

  Wybory 2010

  20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

  Pogrzeb pary prezydenckiej

  18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

  Katastrofa smoleńska

  10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

  Mniej istotne relacje

  Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

  Wybory 2005

  Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

  Konklawe

  19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

  Pogrzeb Jana Pawła II

  8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

  Śmierć papieża

  2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

  Dramat w Osetii

  3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

  Wybory do PE

  13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

  1 maja 2004

  1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

  Wieczór Wyborczy TVN

  23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

  Atak terrorystyczny na USA

  11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

  Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
  Design by: vandeurse.xin.pl
  Created by: www.tomaszloska.pl

  Zapisz się / Wypisz się