"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

 • "Wydarzenia" Polsatu
 • "Wiadomości" TVP
 • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Najlepsze sale weselne w Polsce

Restauracje i sale weselne w Polsce!
Restauracje, hotele, sale weselne,
dworki i zamki z całej Polski 


najlepsze sale weselne

Wybór odpowiedniej restauracji lub sali weselnej w dużym stopniu zadecyduje o tym, jak będzie wyglądał wymarzony dzień ślubu. Czy lepiej zorganizować wesele w dobrej restauracji, w tradycyjnej karczmie, w romantycznym dworku lub zamku, czy może na hotelowym tarasie z niezapomnianym widokiem? Przedstawiamy najlepsze miejsca na wesele w Polsce!

Kiedy rezerwować?

Restaurację, pałac lub salę weselną należy rezerwować jak najwcześniej. Szczególnie oblegane są miesiące wiosenne i wakacyjne. Najchętniej wybierane miejsca należy rezerwować nawet z dwuletnim wyprzedzeniem. Pozostawienie wyboru restauracji lub sali weselnej na ostatnią chwilę może wiązać się z koniecznością wyboru gorszego lokalu lub nawet z przełożeniem ślubu.

Jaki lokal wybrać?

W dużej mierze zależy to od stylu planowanego wesela. Jeśli preferujemy staropolskie wesele, to lepiej wybrać elegancką restaurację, karczmę lub zabytkowy pałac. Jeśli jednak chcemy zaprosić głównie młodych przyjaciół i znajomych oraz bawić się przy dźwiękach DJ-a, to wybierzmy restaurację lub nowoczesny klub.

Warto poświęcić trochę czasu na odwiedzenie kilku miejsc i rozmowę z managerami. Cena w wypadku wyboru lokalu na ten najważniejszy dzień w życiu nie jest kluczowa. Ważne, aby w wybranym przez nas miejscu panowała miła atmosfera, aby wnętrza i ich rozmieszczenie dostosowane były do naszych potrzeb i aby obsługa z szefem kuchni na czele gwarantowała profesjonalizm. Jeśli wybierzemy zabytkowy pałac lub pięknie położoną restaurację warto wykorzystać ten atut do sesji zdjęciowej w dniu ślubu.

Planując wesele w lipcu lub sierpniu warto zwrócić uwagę czy lokal, który chcemy zarezerwować posiada klimatyzację. Zdarzają się lokale (jak na przykład zabytkowe dworki czy zamki), w których nawet bez klimatyzacji panują dobre warunki do zabawy.

Jak duża powinna być restauracja lub sala na wesele?

Zazwyczaj właściciele restauracji i sal weselnych podają liczbę gości, do jakiej przystosowany jest dany lokal. Co w sytuacji, gdy liczba miejsc w sali różni się od liczby gości, którą zamierzamy zaprosić. Wówczas najlepiej wybrać nieco mniejszą salę lub porozumieć się z obsługą restauracji w celu odpowiedniego ustawienia stołów. Praktyka dowodzi, że weselni goście chętniej wchodzą na zatłoczony parkiet. Lepiej wyglądają także zdjęcia z uroczystości, gdzie parkiet jest zapełniony gośćmi. Nie należy jednak przesadzać.

Menu weselne

Szczegóły dotyczące menu weselnego uzgadnia się z managerem restauracji lub sali na kilka tygodni przed uroczystością. Warto, aby miejsce, które wybierzemy na organizację wesela, oferowało kilka propozycji menu weselnego. Dużą zaletą jest fakt, gdy szef kuchni otwarty jest na niestandardowe propozycje młodej pary. Doświadczony manager w trakcie rozmowy potrafi skutecznie doradzić wybór najlepszych dań na wesele.

Nocleg dla gości

Jeśli na nasze wesele planujemy zaprosić gości dojeżdżających z daleka warto zapewnić im nocleg. Z pewnością będą wyczerpani po podróży i całonocnej zabawie. Wybierając na weselę restaurację hotelową lub zabytkowy pałac, otrzymamy znaczący rabat na pokoje dla gości weselnych. Czasem też młoda para otrzymuje bezpłatnie apartament dla nowożeńców. Jeśli nasza restauracja nie oferuje usług noclegowych, to jej manager zazwyczaj zaproponuje nocleg w zaprzyjaźnionym, pobliskim hotelu.

Ceny i umowa

Większość restauracji i sal weselnych jest w stanie określić kwotę organizacji wesela w przeliczeniu na jednego gościa. Cena przede wszystkim zależy od liczby zaproszonych gości i wybranego menu. Często osobno rozliczany jest alkohol i tort weselny. Wiele hoteli i pałaców oferuje 50 proc. upust na pokoje dla gości weselnych.

W niektórych przypadkach z managerami restauracji można się nieco targować, otrzymując na przykład bezpłatnie apartament dla nowożeńców lub zyskując niższą kwotę za menu dla zaproszonych na wesele dzieci.

Wszystkie szczegóły dotyczące ewentualnych płatności i zaliczki na poczet rezerwacji powinny być uwzględnione w umowie, którą zawieramy z danym lokalem.

Poniżej prezentujemy Państwu najciekawsze propozycje sal weselnych z całej Polski!


Hotel Natura ResidenceHotel Natura Residence **** Business & SPA

ul. Sucha 4, 42-470 Siewierz, tel.: 32 674 13 95

Wyjątkowe wnętrze i unikalna lokalizacja sprawiają, że Hotel Natura Residence **** Business & SPA jest doskonałym miejscem  na organizację przyjęcia weselnego. Dzięki położeniu hotelu w sosnowym lesie przy bajkowym jeziorze każde przyjęcie pozostaje na długo w pamięci nie tylko Młodej Pary ale i wszystkich Gości.

Sale Bankietowe Hotelu mogą pomieścić do 160 osób. Mogą być także różnie konfigurowane, wedle wielkości przyjęcia i potrzeb. Hotel proponuje formę przyjęcia przy  okrągłych stołach bankietowych bądź przy tradycyjnym dużym stole weselnym.

W Natura Residence zorganizujesz imprezę w wyjątkowej scenerii.

Do Twojej dyspozycji oddajemy:

 • bogate, zróżnicowane, tradycyjne ale i ekstrawaganckie menu
 • salę z widokiem na jezioro,
 • mobilny parkiet,
 • profesjonalną, dyskretną obsługę,
 • pomoc doświadczonego konsultanta,
 • dostępną na miejscu bazę noclegową.

Restauracja wyróżniona certyfikatem Kuchnia+ poleca

Dodatkowe informacje: www.naturaresidence.pl e-mail: recepcja@naturaresidence.pl


Grand HotelGrand Hotel Kraków

ul. Sławkowska 5/7, 31-014 Kraków, tel.: 12 424 08 00

Przyjęcie weselne to ceremonia, do której ze wzruszeniem sięgamy pamięcią. Grand Hotel poprzez swój charakter i wyjątkową atmosferę jest idealnym miejscem do organizacji tego typu imprez. Zasobność dawnego pałacu w zróżnicowane pod względem funkcji luksusowe przestrzenie, pozwala zaproponować różnorodne formy uroczystości weselnych, dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań - od wytwornego balu w zabytkowej restauracji Lustrzanej, po ekskluzywne, acz intymne przyjęcie w historycznym Salonie Klubowym czy w wykwintnym apartamencie. Wszystko w klimacie luksusu i wyrafinowanej elegancji.

Sala Lustrzana Grand Hotelu, pamiętająca szalone bale okresu dwudziestolecia międzywojennego, to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych wnętrz Starego Krakowa. Przestronna, nakryta secesyjnym witrażowym dachem, pełna blasku kryształów i lustrzanych odbić, może gościć do 160 osób. Pozostałe sale mogą pomieścić do 40 osób każda.

Grand Hotel Kraków posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej organizacji przyjęć weselnych. Doradca ds. Organizacji Wesel zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół przyjęcia. Zatroszczy się o aranżację wnętrz, ceremonię powitalną, miłą atmosferę, a przede wszystkim o wykwintne weselne menu. Pomoże też w poszukiwaniu profesjonalnej obsługi muzycznej, usług fotograficznych i audio-video a także w wynajmie limuzyny lub dorożki.

W prezencie od Grand Hotelu Młoda Para otrzymuje:

 • nocleg w pokoju dla Nowożeńców wraz ze śniadaniem podanym do łóżka w dniu przyjęcia weselnego,
 • wykwintną kolację przy świecach z lampką wina w pierwszą rocznicę ślubu.

Pary, które do końca maja zdecydują się na zorganizowanie przyjęcia weselnego w naszym hotelu będą mogły zorganizować sesje zdjęciową w wyjątkowych wnętrzach hotelu gratis. Nie zapomniano także o rodzicach i gościach Młodej Pary. Z myślą o nich przygotowano specjalne ceny noclegów.

Dodatkowe informacje: www.grand.pl e-mail: manager@grand.pl


Szarotka ZieleniecVital & SPA Resort Szarotka
Kompleksowa organizacja przyjęć weselnych już od 160 zł./os.

Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój, tel.: 74 869 71 00

Przepiękny, neoromański kościół, świeże, górskie powietrze, malownicze pejzaże oraz spokój od codziennego zgiełku sprawiają iż Vital & SPA Resort Szarotka jest idealną propozycją na organizację tej jedynej, wyjątkowej uroczystości jaką jest przyjęcie weselne.

W ramach naszej oferty wszystkim Parom proponujemy:

 • kompleksową organizację przyjęć weselnych
 • salę bankietową dla 180 osób
 • salę klubową dla 100 osób
 • taras grillowy z przepięknymi widokami dla 200 osób
 • możliwość dostosowania menu do indywidualnych oczekiwań - ceny od 160,00 PLN / osoba
 • konsultant weselny
 • starosta, manager wesela
 • preferencyjne ceny noclegów
 • apartament dla nowożeńców GRATIS

A w pierwszą rocznicę przyjęcia weselnego zapraszamy na gratisowy pobyt.

Informacje i rezerwacja: 74 869 71 00, marketing@szarotka.eu

Dodatkowe informacje: www.szarotka.eu e-mail: recepcja@szarotka.eu


Szyb BończykSzyb Bończyk
Piękne wesela z historią

ul. ks. Norberta Bończyka 13, 41-400 Mysłowice, tel.: 519 116 713

Szyb Bończyk to miejsce magiczne. Tu historia spotyka się ze współczesnością, tu tradycja ma swój najlepszy smak. W zachowanym od zapomnienia górniczym pejzażu, odbywają się najważniejsze wydarzenia Twojego życia.

Szyb Bończyk to nowe i niepowtarzalne miejsce na gastronomicznej mapie Górnego Śląska. Sale bankietowe zostały urządzone w budynku dawnej transformatorowni, stanowiącej część działającego w latach 1911-1990 szybu nieistniejącej już kopalni Mysłowice. Szyb Bończyk mieści się na granicy trzech miast: Katowic, Mysłowic i Sosnowca.

W skład kompleksu Szyb Bończyk wchodzą trzy sale: Sala Bankietowa Jan - wesele na 100 osób - wraz z salą Bankietową Zosia - wesele na 160 osób - oraz sala koncertowa podziemna na 100 osób.

Dla młodych par i ich gości, pragnących przeżyć niezapomniane chwile w śląskim klimacie, właściciele Szybu przygotowali dodatkowe atrakcje. Gości weselnych przywitają dzieci w tradycyjnych śląskich strojach, koncert weselny da górnicza orkiestra i znani śląscy artyści. Śląska kuchnia to nie tylko rosół, rolada i modro kapusta, ale również: wodzionka, krupniok, tradycyjny szałot, kromka z tłustym, brateringi czy frankfurterki.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na tę jedyną uroczystość w życiu? Chcesz aby Twoi goście poczuli prawdziwy klimat śląskiej ziemi? Już nie musisz szukać – jest takie miejsce. To Szyb Bończyk

Dodatkowe informacje: www.szybbonczyk.pl e-mail: biuro@szybbonczyk.pl


Crown Piast

Crown Piast Hotel & Park

ul. Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków, tel.: 12 683 26 00

Przyjęcie weselne to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięgamy pamięcią. Crown Piast Hotel & Park poprzez swój charakter i położenie w otoczeniu ogrodu, jest idealnym miejscem do organizacji tego typu imprez.

Elegancki wystrój sal, piękna sceneria ogrodu oraz miła i wykwalifikowana obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca i pozwalają zaproponować różnorodne formy uroczystości, dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

Hotel posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze przyjęć weselnych. Zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół organizowanego tu przyjęcia. Zatroszczy się o aranżację wnętrz, ceremonię powitalną, miłą atmosferę, a przede wszystkim o wykwintne weselne menu. Dodatkowo, przepiękna sceneria ogrodu sprawia, że klimat i atmosfera wesela odbywającego się w Crown Piast Hotel & Park, na długo pozostanie w pamięci Państwa i wszystkich zaproszonych gości.

Młoda Para w prezencie od hotelu otrzymuje:

 • nocleg ze śniadaniem do łóżka w pokoju Nowożeńców w dniu przyjęcia weselnego
 • wykwintną kolację przy świecach z lampką wina w pierwszą rocznicę ślubu

Crown Piast Hotel & Park nie zapomniał o Rodzicach i gościach Młodej Pary. Specjalnie z myślą o nich przygotowano specjalne ceny noclegów.

Pary, które do końca maja zdecydują się na zorganizowanie przyjęcia weselnego w naszym hotelu będą mogły zorganizować sesje zdjęciową w ogrodzie lub hotelowych wnętrzach gratis.

Dodatkowe informacje: www.hotelpiast.pl e-mail: biuro@hotelpiast.pl


Hotel PerłaHotel Perła *** Kraków

ul. Zakopiańska 180b, 30-435 Kraków, tel.: 12 267 31 92

Elegancki wystrój wnętrz połączony z komfortem i nowoczesnością, wykwintne menu oraz profesjonalna obsługa sprawią, że Państwa przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane. W Hotelu Perła zorganizują Państwo zarówno duże huczne wesele jak i małe kameralne przyjęcie.

Sądząc po fantastycznych opiniach jakimi może pochwalić się ten Hotel będziecie Państwo zadowoleni z wyboru tego miejsca.

Jak podkreśla Dyrektor Hotelu p. Sabina Jędra-Smuda: Każda Młoda Para to dla nas gość wyjątkowy ponieważ wiemy, że dla nich dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Lata doświadczeń, naszego zamiłowania do tej pracy i organizacji przyjęć weselnych dają Państwu i nam gwarancję sukcesu.

My Państwu polecamy Hotel Perła ***!

Dodatkowe informacje: www.hotelperla.com.pl e-mail: rezerwacja@hotelperla.com.pl


Lech ŁebaLech Resort & Spa
kompleksowa organizacja wesela nad morzem

ul. Brzozowa 18, 84-360 Łeba, tel.: 59 866 13 42

Restauracja LECH RESORT & SPA to doskonałe miejsce na organizację imprezy firmowej, okolicznościowej i bankietu.

Jej wyjątkowy wystrój uczyni, każde spotkanie miłym i przyjemnym. Wnętrza naszej restauracji są klimatyzowane, dzięki czemu zabawa jest prawdziwą przyjemnością.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie imprezy przygotowywane dla Państwa były naprawdę wyjątkowe. Dzięki eleganckiemu wnętrzu, odpowiedniej dekoracji do charakteru imprezy, dobrej organizacji i profesjonalnej obsłudze - impreza będzie udana i długo przez wszystkich wspominana.

Oferujemy:

 • organizację przyjęcia weselnego w różnych stylach: romantycznym, awangardowym, stylizowanym
 • dopilnowaniu i omówieniu wszystkich szczegółów, koordynacji dnia ślubu i wesela
 • przygotowaniu zaproszeń, dobór wiązanki, wynajęcie fotografa oraz kamer video, dekoracji kościoła
 • dekoracji samochodu i sali weselnej, muzyka na żywo, wodzirej, pomoc przy wyborze tortu weselnego i ciast
 • wynajem autokarów dla Gości, noclegów dla Gości, poprawiny, opieka nad dziećmi podczas wesela
 • pokaz fajerwerków.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Jeśli zdecydujecie się zorganizować u nas przyjęcie weselne w prezencie otrzymacie bezpłatnie:

 • apartament dla Nowożeńców
 • powitanie chlebem i solą
 • butelkę wina musującego do pokoju
 • wyśmienite śniadanie dla Pary Młodej
 • relaksujący przedłużony pobyt do następnego dnia do końca poprawin.

Dodatkowe informacje: www.lechresortspa.pl e-mail: biuro@lechresortspa.pl


Hotel Trojak

Hotel Trojak

ul. Stadionowa 11, 41-400 Mysłowice, tel.: 32 222 50 91

Nasz obiekt od ponad 20 lat cieszy się uznaniem wśród Gości, oferując usługi na najwyższym poziomie. Hotel położony jest w wyjątkowym parku leśnym, na przedmieściach Mysłowic, ale jednocześnie w pobliżu trasy Kraków - Warszawa.

W oparciu o tradycję i doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, zachęcamy do powierzenia tego jakże uroczystego dnia właśnie nam. Gwarancja jakości jaką wypracowaliśmy przez wiele lat działalności pozostanie w pamięci Nowożeńców i ich gości na długi czas.

Oferta weselna zawiera:

 • Klimatyzowaną salę bankietową
 • Dekoracje kwiatowe stołów
 • Starannie skomponowane menu indywidualnie pod klienta
 • Powitanie Młodej Pary chlebem i solą
 • Pokój dla Nowożeńców wraz z małżeńskim śniadaniem
 • Specjalne ceny noclegów dla gości weselnych

Dodatkowe szczegóły dotyczące organizacji wesel oraz więcej zdjęć znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.hoteltrojak.pl

Dodatkowe informacje: www.hoteltrojak.pl e-mail: biuro@hoteltrojak.pl


Pod Białym OrłemDom Przyjęć "Pod Białym Orłem"
Najwyższa i największa sala w okolicy

ul. Lasoki 1c, 43-173 Łaziska Górne, tel.: 32 224 18 33 lub 503 771 297

Dom Przyjęć "Pod Białym Orłem" to miejsce z ponad stuletnia tradycją. Posiadamy trzy sale: salę Główna na zabawy taneczne do 100 osób, sale Balkonową dla 40 osób oraz salę Myśliwską dla 20 osób. Do dyspozycji gości pozostaje również urokliwy ogródek z fontanna i kominkiem.

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych na najwyższym poziomie i według różnorodnych upodobań klientów. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych oraz catering.

Zapraszamy na nasza stronę internetową a w razie zainteresowania chętnie odpowiemy na kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Dodatkowe inf.: www.restauracja-podbialymorlem.pl e-mail: restauracjapbo@yahoo.com


GlamourGLAMOUR - bankiety, wesela, konferencje

ul. Ruska 37-38, 50-079 Wrocław, tel.: 609 120 476 lub 603 934 883

Lokal Glamour to idealne miejsce na wyjątkową imprezę - może być to Wasze wymarzone wesele, eleganckie przyjęcie po ślubie, chrzciny, komunia i inne. Zorganizujemy też świetny event firmowy lub bankiet.

Atutem lokalu jest doskonała lokalizacja - ścisłe centrum Wrocławia, 25m od USC, w pobliżu kilka kościołów, bogata baza noclegowa i parking 100m od obiektu.

Kolejny walor to piękne okrągłe stoły, które pomieszczą maksymalnie 18 osób z elegancką zastawą i dekoracją. Możemy też przygotować przyjęcie na tradycyjnych prostokątnych stołach. Krzesła z białej skóry nie wymagają dodatkowych pokrowców, a oświetlenie typu LED doda przyjęciu niepowtarzalnego wyglądu.

Najmocniejsza stroną tego wyjątkowego miejsca jest kompleksowa organizacja przyjęć- wszechstronna pomoc oraz współpraca z najlepszymi usługodawcami to gwarancja udanego wesela czy innej imprezy.

Dysponujemy dwoma salami: Bankietową (na około 60-100 osób) oraz Kominkową (na około 30-50 osób) z kominkiem ekologicznym, sale tworzą jeden duży kompleks na około 150 osób.

Posiadamy własną kuchnię oraz sprawdzona kompetentna obsługę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dodatkowe informacje: www.glamour-wroclaw.pl e-mail: kontakt@glamour-wroclaw.pl


UmamiPiękne Wesele!

Restauracja Umami Piąty Smak, ul. Sikorskiego 46, 44-120 Pyskowice, tel.: 662 267 070

Umami to przemyślane i funkcjonalne wnętrza, które pozwalają na dowolną aranżację i dekorację sali. To przepiękny drewniany taras i ogród, dzięki którym zakres możliwości ogranicza wyłącznie wyobraźnia. To przede wszystkim wyśmienita kuchnia stanowiąca jeden z najważniejszych aspektów udanego przyjęcia weselnego.

Restauracja Umami to idealne miejsce na organizację wesela w każdym stylu, od nowatorskich i ciekawych pomysłów, aż po klasyczne i sprawdzone propozycje. Personalizacja przyjęcia weselnego i znajomość oraz możliwość realizacji najnowszych światowych trendów pomogą przygotować dla każdej pary wesele jedyne w swoim rodzaju. Duże zaplecze ozdób, kreatywne pomysły i szeroki wachlarz możliwości są gwarantem pięknego wesela.

Kuchnia restauracji Umami została doceniona w ogólnopolskich rankingach m.in. przez organizację Poland Best 100 Restaurants oraz kanał Kuchnia +.

Umami dysponuje salą na 120 osób, dwoma mniejszymi salami (osobna przestrzeń dla dzieci, pomieszczenie dla osób technicznych), drewnianym tarasem oraz dużym ogrodem. Organizuje własne targi ślubne Umami Wedding Day.

Umami powstało aby być częścią Państwa wyjątkowych wspomnień.

Poznajmy się!

  Dodatkowe informacje: www.restauracjaumami.pl e-mail: biuro@restauracjaumami.pl


  Pałac NieznaniceHotel Pałac Nieznanice

  ul. Sobieskiego 22A, 42-270 Kłomnice, tel.: 34 3281 998

  Pałac w Nieznanicach to ponad stuletnia posiadłość położona między Radomskiem a Częstochową, o 18 km od centrum miasta. Pałac pełni funkcję obiektu noclegowego i restauracji od 18 lat.

  Malowniczo położony budynek pałacowy, otoczony parkiem, ze stylowymi wnętrzami i znakomitą kuchnią urzekł już wielu gości weselnych, a państwu młodym pozwolił zachować piękne wspomnienia z najważniejszego dnia w ich życiu – świadczą o tym albumy zdjęć oraz komentarze do naszej "złotej księgi". Nieznanice to wymarzone miejsce na przyjęcia weselne.

  Zapewniamy organizację wyjątkowych i eleganckich bankietów i przyjęć  z dostosowanym do Państwa gustów menu oraz niezapomnianą i ciepłą atmosferę. Nasi goście doceniają pałacowy wystrój, ciekawą prezentacje dań i wysoką jakość obsługi. Przyjęcia odbywają się w salach parterowych pałacu dekorowanych obrazami impresjonistów, tańczy się w holu ze stylowa boazerią, a sala kominkowa z obrazami Van Gogh’a na tle niebieskiej patyny przeznaczona jest na drink-bar.

  Na życzenie klientów zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości, od dekoracji sal przez rezerwację zespołu muzycznego lub Dj-a, wynajmu samochodu, ustalenia menu, zrobienia sesji zdjęć na terenie posiadłości itp. Ceremonia ślubna cywilna będzie miała bajkową otoczkę w parku lub w oranżerii pałacu. Pałac cieszy się specjalnym uznaniem ze strony licznych gości zagranicznych, uczestniczących w weselach.

  Aktualne propozycje menu weselnych wycenione są od 180 zł do 230 zł za wesele jednodniowe lub 320 za wesele dwudniowe. Nasze sale mogą pomieścić do 120 gości weselnych, a także doskonale nadają się na przyjęcia kameralne.

  Wieloletnie doświadczenie właścicielek zdobyte za granicą w prowadzeniu obiektów hotelowych jest gwarancją udanej imprezy. Jest jeszcze kilka wolnych terminów na sezon 2015 - 2016.

  Dodatkowe informacje: www.nieznanice.pl e-mail: palac@nieznanice.pl


  Zamek JoannitówZamek Joannitów

  ul. Kościuszki 3, 66-220 Łagów, województwo lubuskie, tel.: 68 381 40 33

  A tu w zamku weselisko wino z beczek strugą tryska,
  Tu na ławkach za stołami są księżniczki z książętami.
  Serce rośnie! Ja tam byłem, wino, miód i piwo piłem...

  Za górami za lasami jest malownicza kraina z lazurowymi jeziorami. Na masywnym wzgórzu wznosi się, potężny, średniowieczny zamek otoczony wiekowymi bukami. Naprzeciwko nowy wejściowej zamku znajduje się uroczy kościółek parafialny  św. Jasna Chrzciciela, gdzie Młoda Para mówi sakramentalne tak, przyrzekając sobie dozgonną miłość. Po ceremonii zaślubin Nowożeńcy oraz goście przechodzą do zamkowego parku. Pod koroną najstarszego drzewa składane są życzenia oraz wzniesiony jest pierwszy toast za wieczną miłość. Średniowieczne mury zamku witają orszak weselny, który na czele Młodymi podąża na ucztę. Wnętrze zamkowego dziedzińca to niczym tajemniczy ogród porośnięty soczystym winobluszczem. Blask świec oraz dźwięczna muzyka tworzą romantyczny, spokojny nastrój. Nad całością uroczystości ma piecze marszałek dworu, wydaje rozkazy podczaszemu i podkomorzemu. Mają baczenie na wystawność, ilość jakość wnoszonych potraw i trunków. Wszelkie jadło, napitki podawane są szczodrze i z wyborną elegancją. Zupy w stylowych wazach, pieczyste na okazałych paterach, owoce w wiklinowych koszach. Po obfitym posiłku  muzyka porywa wszystkich do tańca. Uczta trwa do białego rana, a kto zmęczony pląsami, wrażeniami może udać się na spoczynek do zamkowych komnat. Na Nowożeńców czeka najokazalsza "Komnata Komtura".

  Dodatkowe informacje: www.zamek-lagow.com e-mail: recepcja@zamek-lagow.com


  Hotel KrólewskiHotel Królewski

  ul. Turystyczna 14, 23-300 Janów Lubelski, tel. 694 432 882

  Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Proponujemy Państwu spędzenie tych niepowtarzalnych chwil w niezwykle stylowych wnętrzach - HOTELU KRÓLEWSKI.

  Pragniemy sprawić, aby ten dzień pozostał w pamięci Państwa i Gości jako wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie. Przygotowaliśmy ofertę weselną, w której chcemy spełnić Państwa oczekiwania, począwszy od wyjątkowego menu, przez pięknie udekorowane wnętrza, po profesjonalną obsługę. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości, wsłuchując się w Wasze sugestie i życzenia dotyczące tej wyjątkowej chwili... Jesteśmy po to, by spełnić wszystkie Państwa oczekiwania...

  Hotel Królewski dysponuje dwiema stylowymi oraz komfortowo wyposażonymi salami:

  • Sala Kolumnowa – do 350 miejsc siedzących
  • Sala Galeria Królewska – do 200 miejsc siedzących
  • Cały obiekt – do 700 osób.

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Dodatkowe informacje: www.hotelkrolewski.com.pl e-mail: biuro@hotelkrolewski.com.pl


  Folwark WalencjaWesele w Kazimierzu Dolnym
  Folwark Walencja w rytmie Mendehlsona

  ul. Góry 16, 24-120 Kazimierz Dolny, tel.: 81 882 11 65

  Kiedy już powiecie sobie "Tak" i przyjmiecie pierwsze gratulacje w Folwarku Walencja będzie czekało na Was stylowe przyjęcie weselne, które odzwierciedli Wasze marzenia.

  Aby nadać każdej chwili wyjątkowy charakter dokładnie wsłuchamy się w każdą sugestię uzupełniając ją o kreatywne propozycje w ramach konkretnego budżetu - wszystko po to, aby z nawiązką spełnić Wasze oczekiwania.

  Dlaczego nasz Pensjonat to wymarzone miejsce na Wasz ślub? Folwark Walencja to nastrojowe miejsce otulone sosnowym lasem, a krótkim spacerem można w zaledwie kilka minut znaleźć się na magicznym rynku Kazimierza Dolnego. Romantyczna okolica kołysze do snu cykadami świerszczy, a budzi śpiewem ptaków i nastrojowym szumem wiatru w koronach drzew.

  W ramach naszej weselnej oferty proponujemy:

  • 100% zaangażowanie i doradztwo w zakresie organizacji ślubu
  • elegancką salę, w której organizujemy przyjęcia weselna do 100 osób
  • subtelny wystrój wnętrz Sali oraz stołów weselnych
  • apetyczne menu pełne fantazji kulinarnych naszego mistrza kuchni
  • dyskretną i profesjonalną obsługę kelnerską
  • pokój i upominek dla Nowożeńców w cenie wesela
  • komfortowe noclegi dla Goście Weselnych
  • bezpłatny i bezpieczny parking
  • na życzenie organizujemy dodatkowe atrakcje

  DODATKOWE ATRAKCJE WESELNE - WSZYSTKO W PAKIECIE!

  Nowożeńcy oraz Goście Weselni mogą korzystać ze wszystkich wyjątkowych atrakcji weselnych: toru bowlingowego, klubu bilardowego, sauny i jacuzzi, boiska do siatkówki oraz… stylowej piwniczki z winem. Najmłodsi Goście mogą dokazywać na placu zabaw oraz miło spędzić czas w naszym folwarcznym zwierzyńcu.

  Dodatkowe informacje: www.folwarkwalencja.pl e-mail: rezerwacja@folwarkwalencja.pl

  W górę
  Piotr Kraśko

  Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

  17.08.2016
  Czytaj całość
  Katarzyna Werner

  Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

  01.03.2014
  Czytaj całość
  Katarzyna Zdanowicz

  Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

  20.07.2013
  Czytaj całość
  Igor Sokołowski

  Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

  03.02.2013
  Czytaj całość

  Rok wyborczy

  W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

  Euro 2012

  W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

  Wybory 2010

  20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

  Pogrzeb pary prezydenckiej

  18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

  Katastrofa smoleńska

  10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

  Mniej istotne relacje

  Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

  Wybory 2005

  Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

  Konklawe

  19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

  Pogrzeb Jana Pawła II

  8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

  Śmierć papieża

  2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

  Dramat w Osetii

  3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

  Wybory do PE

  13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

  1 maja 2004

  1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

  Wieczór Wyborczy TVN

  23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

  Atak terrorystyczny na USA

  11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

  Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
  Design by: vandeurse.xin.pl
  Created by: www.tomaszloska.pl

  Zapisz się / Wypisz się