Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Toruń

Siedziba toruńskiego oddziału TVN24 (fot. TVN24)

Rodzinne miasto Mikołaja Kopernika jest jednym z najcenniejszych pod względem architektonicznym zespołów urbanistycznych w Polsce. W 1997 roku zostało ono wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Toruń liczy prawie 210 tysięcy mieszkańców i to właśnie w tym mieście, dokładnie przy ulicy Majdany 1, znajduje się kujawsko-pomorski oddział telewizji TVN i TVN24.

Do ośrodka dojeżdżamy drogą prowadzącą przez las, natomiast sama siedziba położona jest nad Wisłą i sąsiaduje z Rezerwatem Leśnym Kępa Bazarowa. Na drugim brzegu rzeki widać Bulwar Filadelfijski i ruiny Zamku Krzyżackiego - ten krajobraz stanowi tło dla dziennikarzy TVN24 nadających swoje relacje do studia w Warszawie. Wielu turystów przyjeżdża w te okolice, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle Wisły oraz Starego i Nowego Miasta. 

Budynek w którym urzęduje TVN nie jest w całości eksploatowany przez telewizję, bowiem razem ze stacją mieści się tam Dom Sportowca "Budowlani", który oferuje m.in. noclegi. Odpowiednia tabliczka na drzwiach informuje nas, że wejść do biura redakcji kanałów grupy ITI można od strony Wisły. Toruńscy dziennikarze TVN mają także specjalne oznakowane swoje miejsce parkingowe. Toruński oddział TVN24 reprezentuje obecnie Mariusz Sidorkiewicz, który jednocześnie jest szefem ośrodka regionalnego Toruń.

Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN