"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Telewizja TVN  »  Władze

Markus Tellenbach - Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Grupy TVN

Markus Tellenbach urodził się 1 października 1960 r. w Szwajcarii, funkcję prezesa Zarządu TVN pełni od września 2009 r. W latach 2007 - 2009 był członkiem Rady Nadzorczej TVN. Przed objęciem funkcji Prezesa Zarządu TVN był przewodniczącym Rady Nadzorczej SKY Deutschland - wiodącego w Niemczech nadawcy płatnej telewizji. Od wielu lat pełni znaczące funkcje w wielkich koncernach medialnych. Między innymi Prezesa, Dyrektora Generalnego i Dyrektora Zarządzającego SBS Broadcasting, Dyrektora Generalnego KirchPayTV GmbH & Co. oraz Dyrektora Generalnego Premiere World. Był również odpowiedzialny za rozwój i ekspansję Vox - niemieckiego komercyjnego nadawcy.


Piotr Korycki - Wiceprezes Zarządu

Piotr Korycki rozpoczął pracę w TVN w 2003 roku jako Zastępca Dyrektora Finansowego. W okresie od 2005 do 2009, jako Dyrektor Finansowy ds. Planowania i Analiz Finansowych, odpowiadał za funkcje kontrolingu biznesowego, budżetowania i planowania finansowego, a także za wsparcie nowych projektów. Od 2009 do 2012 roku pełnił funkcję Dyrektora Finansowego TVN S.A. odpowiedzialnego za funkcję finansów segmentu telewizyjnego TVN. W ostatnich latach był członkiem zarządu ds. kontrolingu biznesowego. Piotr Korycki rozpoczął karierę zawodową w 1998 roku w warszawskim biurze PricewaterhouseCoopers, do którego dołączył jako członek zespołu działającego w obszarze telekomunikacji, mediów i technologii. Brał tam udział w projektach zarówno z zakresu audytu i doradztwa, jak i w kilku międzynarodowych transakcjach kapitałowych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH), gdzie zdobył tytuł magistra z zakresu finansów, bankowości i rachunkowości. W 2001 roku zdobył kwalifikacje biegłego rewidenta w Anglii i Walii (Association of Chartered Certified Accountants of England and Wales – ACCA). W 2011 i 2012 roku Piotr Korycki poszerzał edukację w obszarze zarządzania w International Institute for Management Development (IMD) w Lozannie w Szwajcarii.


Christian Anting - Członek zarządu ds. Digital & e-Commerce

Christian Anting dołączył do Grupy TVN w 2010 roku jako Wiceprezes Zarządu płatnej platformy telewizyjnej TVN  -Telewizji n. Po fuzji Telewizji n i Canal Plus Cyfrowy S.A. został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za Produkty i Strategię Programową połączonej platformy nC+. W 2014 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Strategii i Dyrektora zarządzającego ds. Digital i eCommerce Grupy TVN. Przed dołączeniem do Grupy TVN zajmował różne stanowiska kierownicze w Convers Media w Zurychu między 2007 i 2010 rokiem, a od 2001 do 2006 roku w SBS Broadcasting w Londynie, Amsterdamie i Sztokholmie. Jego wcześniejsze  obowiązki zawodowe obejmowały role kierownicze w niemieckiej płatnej telewizji Operators DF1, Premiere (obecnie Sky Deutschland) i Kirch Group. Christian Anting ukończył Ekonomię i Finanse na Uniwersytecie w Augsburgu w Niemczech.


Edward Miszczak - Członek Zarządu, Dyrektor Departamentu Programowego TVN

Edward Miszczak urodził się w 1955 r. i pochodzi z Jasła. Studiował historię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pracował w Radiu Kraków, gdzie zasłynął jako autor reportaży o tematyce katyńskiej i sybirackiej. Był jednym z twórców radia RMF FM. Pełnił tam funkcję dyrektora anteny, a następnie również wiceprezesa zarządu radia. W 1997 r. przeniósł się do telewizji TVN. Rok później został dyrektorem programowym stacji. W TVN prowadził 2 autorskie programy - "Celę" oraz talk-show "Urzekła mnie twoja historia". Laureat SuperWiktora 2006.

 


Adam Pieczyński - Redaktor Naczelny TVN24, TVN24 BiŚ i "Faktów", Członek Zarządu ds. Programów Informacyjnych

Adam Pieczyński jest absolwentem Uninwersytetu Warszawskiego. Przez długi czas był polskim korespondentem hiszpańskiego dziennika "El Pais". Później został wicedyrektorem programów informacyjnych w Polskim Radiu, a następnie szefem "Wiadomości" w TVP1 oraz potem wiceszefem informacji w stacji RTL7. W 2000 roku Pieczyński przeszedł do tworzącej się właśnie TVN24, gdzie objął stanowisko dyrektora programowego. W sierpniu 2005 roku zastąpił Macieja Sojkę na stanowisku Prezesa Zarządu TVN24. Prywatnie, jest mężem Justyny Pochanke - dziennikarskiej gwiazdy "Faktów" i TVN24.


Piotr Tyborowicz - Członek Zarządu odpowiedzialny za Sprzedaż

Piotr Tyborowicz jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Do zespołu TVN dołączył w 1997 r. i od tego czasu był odpowiedzialny za Sprzedaż i Reklamę w TVN.

 


Maciej Maciejowski - Członek Zarządu odpowiedzialny za Rozwój Biznesu

Maciej Maciejowski jest absolwentem programu Warsaw-Illinois Executive MBA, studiował również dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim i zarządzanie mediami w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Do TVN dołączył w 2004 r. i od tego czasu pełnił funkcje kierownicze związane z treściami programowymi w kanałach tematycznych - był m.in. szefem TVN Warszawa. Po likwidacji stacji zajmował się innymi stacjami tematycznymi Grupy TVN. Obecnie odpowiedzialny jest za rozwój biznesu Grupy TVN. Prywatnie mąż dziennikarki "Dzień Dobry TVN" - Anny Kalczyńskiej-Maciejowskiej.

Fotografie pochodzą z Biura Prasowego TVN.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się