Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Wybory do PE 2004

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.

13 czerwca 2004 punktualnie o godzinie 21:50 rozpoczął się Wieczór Wyborczy TVN24. O 22:00 TVN24 jako pierwsza podała sondażowe wyniki wyborów. Chwilę później widzowie mogli poznać opinie polityków i komentatorów. Komentatorzy zaskoczeni byli bardzo dobrym wynikiem LPR, SLD i UW, a także niskim wynikiem Samoobrony.

    

    

    

    

O 22:25 w TVN rozpoczęło się specjalne wydanie Faktów Wieczornych prowadzone przez Justynę Pochanke. Program trwał około 12 minut. Przedstawiono w nim sondaż wyborczy, łączono się na żywo z poszczególnymi sztabami wyborczymi i reporterami.

    

    

O 22:33 zakończyły się Fakty Wieczorne. Justyna Pochanke rozmawiała w studiu z Tomaszem Nałęczem (SDPl), a później - około 22:50 - z Janem Rokitą (PO). "Leppera można powstrzymać - trzeba tylko mieć odwagę" - mówił wyraźnie uśmiechnięty Jan Rokita. Około 22:48 wyniki wyborów w TVN24 komentował lider Lech Kaczyński (PiS), który mówił, m.in. że: "Platforma ma za sobą olbrzymie masmedia - chociażby to, w którym w tej chwili jestem". Później dodał także: "TVN jest bardzo mocno nakierowany na jedną stronę - i to jest oczywiste".

Po 23:00 z Małgorzatą Łaszcz i Igorem Jankem wyniki komentowali: Maciej Rybiński i Mieczysław Rakowski. Po 23:00 gościem TVN24 był prezydent Aleksander Kwaśniewski, z którym w Pałacu Prezydenckim rozmawiał Andrzej Morozowski.

Adrian Jabłoński
Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN