[TVN] Superwizjer

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Superwizjer

Post autor: pawell »

Jednak zaÂłoÂżyÂłem temat o tym programie dziwne Âże jeszcze go nie byÂło. :roll: A tworzĂŞ ten temat z okazji 5 lat na antenie TVN. :D

Obrazek

tvn.pl pisze:Od piĂŞciu lat, reporterzy Superwizjera, bezkompromisowo i skutecznie ujawniajÂą najwiĂŞksze afery w Polsce. DocierajÂą do ludzi nieuchwytnych dla wymiaru sprawiedliwoÂści, dostarczajÂą dowodĂłw przestĂŞpstw i poruszajÂą sprawy, o ktĂłrych nikt wczeÂśniej nie odwaÂżyÂł siĂŞ mĂłwiĂŚ. TematĂłw do tego programu dostarcza samo Âżycie - korupcja wÂładzy, skandale w instytucjach paĂąstwowych czy afery gospodarcze.

Superwizjer pojawia siĂŞ na naszej antenie od marca 2001 roku. Uznanie ze strony widzĂłw, dziennikarzy i organizacji pozarzÂądowych sprawia, Âże reporterzy programu sÂą laureatami wielu prestiÂżowych nagrĂłd. ReportaÂże Superwizjera zdobyÂły juÂż trzy razy nagrodĂŞ Grand Press, a dwa razy nagrodĂŞ Fundacji S. Batorego "Tylko ryba nie bierze".

DziĂŞki prowokacji dziennikarskiej i ukrytej kamerze, reporterzy magazynu miĂŞdzy innymi: wniknĂŞli w struktury mafii paliwowej, zdemaskowali lekarzy dokonujÂących milionowych wyÂłudzeĂą z NFZ, doprowadzili do aresztowania skorumpowanych przedstawicieli wymiaru sprawiedliwoÂści i ujawnili nielegalny handel majÂątkiem koÂścielnym.

W niedzielĂŞ 5 marca specjalne, urodzinowe wydanie Superwizjera. Zaprezentowane zostanie nowe studio, fragmenty czĂŞsto szokujÂących i niepublikowanych dotÂąd reportaÂży. Widzowie bĂŞdÂą mogli poznaĂŚ tych, ktĂłrzy do tej pory pozostawali anonimowi - dziennikarzy Âśledczych.


Warto bêdzie zobaczyÌ niedzielny odcinek - dla poznania dziennikarzy, zobaczenia materia³ów, które nie by³y emitowane no i zobaczyÌ nowe studio... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Gratuluje "SUPERWIZJEROWI", ¿e ju¿ od 5 lat jest z nami choÌ nieog³¹da³em go od pocz¹tku dopiero od kilku m-cy.
STO LAT, STO LAT NIECH ÂŻYJE ÂŻYJE NAM, NIECH ÂŻYJE NAM.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj ogladaÂłem tylko poczÂątek Âżeby zobaczyĂŚ studio, ale czy ono byÂło nowe ?? :> Sam nie wiem - moÂże, ale byÂło podobne do starego. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

pawell pisze:Wczoraj ogladaÂłem tylko poczÂątek Âżeby zobaczyĂŚ studio, ale czy ono byÂło nowe ?? :> Sam nie wiem - moÂże, ale byÂło podobne do starego. :roll:
RĂłwnieÂż oglÂądaÂłam ten SW aby zobaczyĂŚ to nowe studio i nowy wydawaÂł mi siĂŞ tylko ekran, za ktĂłrym staÂła Pani Jola na samym poczÂątku programu :neutral:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W niedzielĂŞ o 21:50 zostanie wyemitowane specjalne ponad godzinne wydanie "Superwizjera" TVN pt. "Gra o PZU":
tvn.pl pisze:Kto zarobi³ na prywatyzacji PZU? Kto d¹¿y do tego, by Polska zap³aci³a gigantyczne odszkodowanie firmie Eureko? Na ³amach gazet wci¹¿ pojawiaj¹ siê kolejne w¹tki dotycz¹ce tej sprawy. W niedzielê, 18 czerwca Superwizjer przedstawi jej pe³ny obraz.

Efekty wielomiesiĂŞcznego Âśledztwa dziennikarzy Superwizjera sÂą poraÂżajÂące.

Ta historia zaczyna siĂŞ w 1997 roku, kiedy to politycy postanowili zarobiĂŚ na prywatyzacji PZU. W aferĂŞ zamieszani sÂą ludzie, ktĂłrzy piastowali najwaÂżniejsze urzĂŞdy paĂąstwowe - premierzy i ministrowie kolejnych rzÂądĂłw, a takÂże prezesi bankĂłw i biznesmeni. Jak udowadniajÂą dziennikarze, za sznurki od poczÂątku pociÂągali ludzie ze sÂłuÂżb specjalnych.

W programie takÂże wywiad z Grzegorzem Wieczerzakiem, ktĂłry po wielu latach milczenia, przed kamerÂą Superwizjera ujawnia szokujÂące kulisy walki o PZU.
BĂŞdzie trzeba to zobaczyĂŚ szczegĂłlnie po maÂłej zapowiedzi, ktĂłra byÂła pewnego dnia w "Faktach". :roll: Ciekawe czy po emisji tego odcinka zrodzi siĂŞ jakaÂś kolejna afera o ktĂłrej bĂŞdÂą mĂłwiĂŚ wszystkie media - tak sie stanie jeÂśli zostanie pokazane coÂś nowego - szokujÂącego... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

http://film.onet.pl/camera_obscura/

Wygraj staÂż w TVN!

Jeœli masz talent do wyszukiwania intryguj¹cych tematów, a nowoczesne narzêdzia cyfrowe nie maj¹ przed Tob¹ tajemnic, nakrêÌ swój reporta¿. Nie musisz mieÌ dziennikarskiego doœwiadczenia, wystarczy, ¿e znasz i chcesz opowiedzieÌ innym ciekaw¹ historiê. Nagrod¹ g³ówn¹ w konkursie jest sta¿ w redakcji SUPERWIZJERA TVN
Ale najpierw zobacz jak reportaÂże krĂŞcÂą zawodowcy! Zapraszamy do wziĂŞcia udziaÂłu w plebiscycie na najlepszy reportaÂż 3. MiĂŞdzynarodowego Festiwalu ReportaÂżu Telewizyjnego CAMERA OBSCURA! ZagÂłosuj na podane niÂżej filmy i wybierz swojego faworyta! GÂłosowanie trwa do niedzieli, 29 paÂździernika, do godziny 17.00.

Mamy chĂŞtnych? MogÂą liczyĂŚ na nasze gÂłosy, choĂŚ to juÂż koĂącĂłwka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości