[TVN] Odwróceni / Odwróceni: Ojcowie i córki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

[TVN] Odwróceni / Odwróceni: Ojcowie i córki

Post autor: Kuba »

"OdwrĂłceni": ÂŻmijewski, Foremniak i WiĂŞckiewicz
W Warszawie trwaj¹ zdjêcia do "Odwróconych", nowego, 13-odcinkowego serialu sensacyjnego telewizji TVN. W g³ównych rolach wystêpuj¹ Robert Wiêckiewicz, Artur ¯mijewski i Ma³gorzata Foremniak.


W policyjnym Âżargonie "odwrĂłconymi" nazywa siĂŞ tych, ktĂłrzy przeszli na drugÂą stronĂŞ.

– ZdecydowaliÂśmy siĂŞ na taki tytuÂł, bo moÂżna go odczytywaĂŚ na wiele sposobĂłw. Poza tym okreÂśla on sytuacjĂŞ, w ktĂłrej gangster lub policjant, daje siĂŞ zwerbowaĂŚ – mĂłwi w rozmowie z "ÂŻyciem Warszawy" Artur Kowalewski, wspó³scenarzysta (z Piotrem Pytlakowskim) i producent serii. – Jednak kto, komu i dlaczego da siĂŞ podkupiĂŚ, nie zdradzĂŞ – dodaje.

G³ównymi bohaterami serialu s¹ gangster i policjant. Bandytê gra Robert Wiêckiewicz, któremu - w roli ¿ony - partneruje ca³kowicie odmieniona Ma³gorzata Foremniak. W gliniarza wciela siê Artur ¯mijewski.

W obsadzie znaleÂźli siĂŞ takÂże: Andrzej Grabowski (jako mafioso), Marian DziĂŞdziel, Krzysztof Globisz, Danuta Stenka, Anna Dymna i Jan Frycz. ChociaÂż nazwiska wielu z tych gwiazd kojarzone sÂą czĂŞsto z innymi kryminalnymi opowieÂściami telewizyjnymi, to w "OdwrĂłconych" majÂą oni stworzyĂŚ zupeÂłnie nowe wizerunki. PomogÂą im w tym nie tylko scenariusz, ale i charakteryzacja.

ProdukcjĂŞ reÂżyseruje trzech mÂłodych twĂłrcĂłw: Jacek Filipiak, Jarek Sypniewski i MichaÂł Gazda. Nad stronÂą wizualnÂą przedsiĂŞwziĂŞcia czuwa operator Tomasz Augustynek.

Koniec zdjĂŞĂŚ zaplanowano na jesieĂą. Nie ustalono jeszcze daty telewizyjnej premiery.
ZnĂłw bĂŞdziemy przesyceni tymi serialowymi gwiazdkami :/ . Serial zapowiada siĂŞ ciekawie, ale obsada chyba niedobrana, bĂŞdzie kojarzyÂła sie z Na dobre i na zÂłe ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Qrwa same znane nazwiska :? wolaÂłbym gdyby byÂły jakieÂś nowe, nieznane, fajne twarze. :roll: Sam serial zapowiada siĂŞ tak sobie. :roll: Ale chyba jeszcze nigdzie nie byÂło historii o "odwrĂłconych" policjantach. :P I serial sensacyjny - dobrze, Âże nie kolejny kryminalny. :devil: Zobaczymy co z tego im wyjdzie i tak jak patrzĂŞ to z TVN robi siĂŞ stacja serialowa :cry: jak dla mnie to zÂły kierunek. :roll:

P.S. terraX wydzielisz z tego nowy temat :?: :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

mi wystarczy nowa oprawa graficzna :D
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

I bardzo dobzre ze grajÂą zawodowi aktorzy na POZIOMIE bo juÂż o obrzydzenie mnie bierze ta naturszczyzna w tej stacjio rozumiem jeden dwa praogarny ale nie trzy!!!! Ludzie dajcie ÂżyĂŚ!!!
Programy w ktĂłrym wystĂŞpujÂą ludzie z ulicy to kicz i tyle!!!

a ja bĂŞde oglÂądaĂŚ ten serial bo bardzo cenie Artura i MaÂłgosie!
Serial NA DOBRE I NA ZłE najlepszym polskim serialem we wszytskich dziedzinach sztuki!
Jupiter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 31 paź 2006, 18:12
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: Jupiter »

W Brodnicy kilka dni temu byÂły zdjĂŞcia do tego serialu. (Wiele osĂłb myÂślaÂło, Âże krĂŞcÂą MagdĂŞ M)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ooo. Opowiedz coÂś wiĂŞcej! :D WidziaÂłeÂś to na wÂłasne oczy? :> Podobno wÂłaÂśnie 'OdwrĂłceni' majÂą zastÂąpiĂŚ MagdĂŞ M. we wtorkowe wieczory. Szkoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Kuba i Zosia znĂłw razem w innym serialu...Mogliby Foremniak obsadziĂŚ,a ÂŻmijewskiemu-nara,podziĂŞkowaĂŚ.nudzi mnie ten duet :/ tu juÂż nie chodzi o ich aktorskie kreacje,ale twarze.Kuba-Zosia-Zosia-Kuba,ciĂŞÂżko bĂŞdzie widzÂąc ich razem w serialu przypomnieĂŚ sobie,Âże to nie 'na dobre itd...'.BĂŞdĂŞ musiaÂł to sobie na kartce napisaĂŚ,albo skoro wynaleÂźli czasowtrzymywacz to odkryjÂą przypominacza :/

Mam nadziejĂŞ,Âże 'odwrĂłceni' to nie bĂŞdzie beznadziejne romansidÂło warszawskich wyzwolonych elit,ale coÂś bardziej prozaicznego i CIEKAWEGO :rydzyk: :rydzyk:

Zastanawia mnie,co oznacza 'caÂłkowicie odmieniona MaÂłgorzata Foremniak' :hmm: ÂścieÂła siĂŞ na Âłyso,zapuÂściÂła wÂąsy..Co to znaczy caÂłkowicie zmieniĂŚ :shock:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

MaÂłgorzata Foremniak. W gliniarza wciela siĂŞ Artur ÂŻmijewski.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

O NIE ZDECYDOWANIE TYM SERIALOWYM AKTOROM MOWIE NIE

:rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :nie: :nie: :nie: :nie: :nie:
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

W g³ównych rolach wystêpuj¹ Robert Wiêckiewicz, Artur ¯mijewski i Ma³gorzata Foremniak.
o boÂże gdzie jeszcze siĂŞ wepchnÂą ?? juÂż im Na dobre i na zÂłe nie wystarcza ?! :uhh:
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Zgadzam siê ze *Marci¹* i Pa£k¹, TVN móg³ wzi¹Ì innych, lepszych aktorów do swego serialu.
Nie doœÌ ¿e i tak ich pe³no, to jeszcze tutaj siê wkrêcili :evil: :evil: :evil: ja na pewno nie bêdê jego ogl¹daÌ, mówie to ju¿ od razu, bo to pewnie bêdzie totalna nuda, zaczynam powoli tesknic za Kryminalnymi, bo to jeszcze mo¿na by³o obejrzeÌ od biedy :lol: a to... zreszt¹ i tak zaden zmijewski nie wcieli siê w role policjantow lepiej ni¿... wiadomo, kto:D
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

W duecie z Zoœk¹,¯mijewski napewno bêdzie siê kojarzy³ only z 'na dobre it...'.Po obejrzeniu filmu 'nigdy w ¿yciu',do którego zosta³em zmuszony :> :grozi: :devil: fajnie zagra³ ze Stenk¹,w ogóle zero uto¿samiania ¯miji do 'nd...'.Facet mo¿e oderwaÌ siê od twarzy doktora,ale tylko z gr¹ z inn¹ aktork¹ ni¿ Foremniak.za du¿a zale¿noœÌ.to tak,jakby mia³o siê nie kojarzyÌ ze sob¹ the Kaczyùscy brothezzz :P no có¿,tak naprawdê po obejrzeniu Odwróconych bêdziemy mogli powiedzieÌ coœ wiêcej...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Peciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 10:29

Problemik...

Post autor: Peciu »

Witam!

Mam pewien problem mianowicie: 2 tygodnie temu byÂłem statystÂą w serialu "odwrĂłceni" i do tej pory nie dostaÂłem za to pieniĂŞdzy... StatystĂłw zaÂłatwiaÂła pewna pani ktĂłra miaÂła na imiĂŞ Magda i teraz nie wiem czy to byÂła nazwa jej firmy(decus? decon? coÂś takiego...) w kaÂżdym razie nie mam do niej numeru telefonu bo zgubiÂłem i nie mam jak siĂŞ z niÂą skontaktowaĂŚ oraz przypomnieĂŚ o tym Âże jeszcze wypadaÂłoby mi zapÂłaciĂŚ za 5 godz. stania... Czy ktoÂś moÂże zna tÂą paniÂą od statystĂłw albo po prostu moÂże mi pomĂłc? Bym byÂł naprawdĂŞ bardzo wdziĂŞczny :)


Pozdrawiam!

Ps. proszĂŞ pisaĂŚ na forum lub od razu prywatnie do mnie na maila (Piotr_Dexter@interia.pl) lub gg (562443).
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Medialink pisze:TVN wyprodukuje nowy film fabularny
Telewizja TVN jest producentem nowego filmu ‘ÂŚwiadek koronny’, ktĂłry na ekrany In wejdzie 2 lutego przyszÂłego roku. W produkcji bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ m.in. PawÂła MaÂłaszyĂąskiego, Roberta WiĂŞckiewicza, Krzysztofa Globisza i MaÂłgorzatĂŞ Foremniak.

Jak informuje stacja, ‘ÂŚwiadek koronny’ jest opowieÂściÂą o gangsterze, ktĂłry z miÂłoÂści do kobiety wypowiada wojnĂŞ przestĂŞpcom oraz o dziennikarzu, ktĂłry z miÂłoÂści szuka sprawiedliwoÂści na wÂłasnÂą rĂŞkĂŞ.

Wspó³autorami scenariusza ‘ÂŚwiadka koronnego’ sÂą telewizyjnego serialu ‘Alfabet mafii’: Artur Kowalewski (TVN), Piotr Pytlakowski (Polityka) oraz Wojciech Tomczyk, scenarzysta serialu ‘Oficer’. ReÂżyserami filmu sÂą JarosÂław Sypniewski i Jacek Filipiak.



No i chyba mamy nowy tytó³ tego serialu! :P
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Greg Haus pisze:
Medialink pisze:TVN wyprodukuje nowy film fabularny


No i chyba mamy nowy tytó³ tego serialu! :P
Tyle, Âże czym innym jest serial, a czym innym serial... "ÂŚwiadek koronny" to produkcja fabularna, ktĂłrej akcja zostanie przedstawiona w ok. 100 minutach filmu. To po prostu kolejna koprodukcja TVN-u, tak jak "Vinci", "Nigdy w Âżyciu" itp.

A "OdwrĂłceni" to wieloodcinkowa produkcja i jej tytuÂł nie ulegnie zmianie.
Ania.K_19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 18:07
Lokalizacja: z Poznania

Post autor: Ania.K_19 »

zapowiada siê genialny serial.Œwietnie wykfalifikowana kadra najlepsi aktorzy którym mozna zaufaÌ œwietny Artur ¯mijewski który ju¿ nie jeden raz pokaza³ ¿e jest œwietny do tego Ma³gosia ich po³¹czenie zawsze tworzy najelpsz¹ akcjê, tym bardziej ze ma byc to kontynuacja ,,Œwiadko koronnego" ¿e œwietn¹ obsad¹ œwietnego M³odego Akotora Paw³a Ma³aszyùskiego. Czyli odwróceni to kontynuacja filmu który na ekrany kin wchodzi 2 lutego.
Chciałbym,żeby pozostało w tobie to światełko w oczach w którym sie zakochałem.Bądż szczęśliwa..."
Wróciłam!!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości