[TVN] Odwróceni / Odwróceni: Ojcowie i córki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DowiedziaÂłem siĂŞ, Âże w ubiegÂły poniedziaÂłek w moim mieÂście nagrywali sceny do "OdwrĂłconych". :roll: I Âże to nie ostatnia wizyta ekipy TVN w ÂŻyrardowie. :roll:

Poza tym w pewnej gazecie byÂło napisane, Âże "OdwrĂłceni" od LUTEGO w TVN co mnie bardzo zaciekawiÂło, bo ramĂłwka wiosenna raczej startuje w marcu... :roll:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Poza tym w pewnej gazecie byÂło napisane, Âże "OdwrĂłceni" od LUTEGO w TVN co mnie bardzo zaciekawiÂło, bo ramĂłwka wiosenna raczej startuje w marcu... :roll:
Faktycznie to trochĂŞ gÂłupie.
Na przeciwko moich okien krĂŞciÂł tvn ''Na wspĂłlnej''
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Dlaczego gÂłupie? Przynajmniej okres powtĂłrkowy siĂŞ trochĂŞ skĂłrci. W lutym teÂż najprawdopodobniej pojawiÂą siĂŞ nowe odcinki "Kuby WojewĂłdzkiego".
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Czyli "Odwróceni" od 16 marca w pi¹tki o 20:15. :roll: :mhm: Myœlê, ¿e lepsz¹ por¹ by³aby œroda po "Na Wspólnej", a tak to jakiœ dobry film w "Superkinie" skoùczy siê bardzo póŸno...
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Mamy juÂż opis pierwszego odcinka - 16 marca 2007 roku:

Odcinek 1. Komisarz Pawe³ Sikora (Artur ¯mijewski) i jego partner, Robert Gazda (Krzysztof Globisz) próbuj¹ pozyskaÌ informatora wœród cz³onków gangu pruszkowskiego. Niestety typowany gangster Skalpel (Szymon Bobrowski) nie daje siê przekupiÌ. W tym samym czasie Jan Blachowski (Robert Wiêckiewicz) zwany Blach¹, "kapitan" w gangu pruszkowskim i przyjaciel Skalpela, przedstawia zarz¹dowi grupy swego podw³adnego - Cygê (Wojciech Zieliùski). To niezbyt rozgarniêty, ale ambitny ch³opak. Bossowie czyli Szybki (Maciej Koz³owski), Kowal (Andrzej Grabowski), Rysiek (Janusz Chabior), Mnich (Andrzej Zieliùski) i Skalpel przyjmuj¹ Cygê do swoich szeregów. Joannie (Anna Radwan), ¿onie Paw³a Sikory, nie udaje siê dostaÌ kredytu na leczenie chorego na mukowiscydozê synka - Pietruszki. Rodzinie komisarza jest coraz ciê¿ej. Dodatkowych problemów dostarcza zbuntowana nastoletnia córka, Lidka. Blacha i jego ¿ona Mira (Ma³gorzata Foremniak) wybieraj¹ siê do klubu Kowala na imprezê urodzinow¹ Ryœka. W klubie pracuje kelnerka Ma³goœka (Alicja D¹browska). Skalpel, który wie, ¿e Blacha ma z ni¹ romans, radzi przyjacielowi, by j¹ zostawi³. Tymczasem wœród gangsterów panuje napiêta atmosfera. Podejrzewaj¹ oni, ¿e w grupie jest ktoœ, kto donosi na kolegów, skoro policja œledzi Skalpela. Gangsterzy potrzebuj¹ teraz informatora w policji. Postanawiaj¹ przekupiÌ Sikorê. Podczas imprezy pijani Rysiek i Kowal brutalnie gwa³c¹ Ma³goœkê. Blacha jest tego œwiadkiem, ale nie mo¿e jej pomóc. Jeœli podniesie rêkê na zarz¹d Pruszkowa, nie prze¿yje. Sikora i Gazda docieraj¹ do szpitala, w którym le¿y Ma³goœka. Chc¹ siê dowiedzieÌ, kto jej to zrobi³. Ma³goœka twierdzi, ¿e to wina Blachy. Policjanci zamierzaj¹ wykorzystaÌ to oskar¿enie przeciwko niemu i przekonaÌ Blachê do wspó³pracy. Sikora w¹tpi jednak, ¿eby to wystarczy³o na "odwrócenie" Jana Blachowskiego.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

WiĂŞc widaĂŚ, Âże wiele scen bĂŞdzie wykorzystanych z filmu "ÂŚwiadek koronny", jak ktoÂś byÂł na filmie, to widzi podobieĂąstwo miĂŞdzy wieloma watkami z opisu do filmu. Poza tym jestem ciekaw, kiedy serial siĂŞ zakoĂączy... Mogliby na koniec serialu puÂściĂŚ "ÂŚwiadka" w TVN :mhm:
Jupiter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 31 paź 2006, 18:12
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: Jupiter »

Nawet moj¹ szkó³kê wkêcili. Pojawi siê jako Samodzielny Zak³ad Opieki Zdrowotnej im. Bronis³awa Or³owskiego
http://zszbrodnica.republika.pl/zdjecia200607/TVN.JPG
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

w WoÂłominie teÂż krĂŞcili... w domu pogrzebowym :devil:
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No to teraz w paÂśmnie "superkino" bĂŞdzie teraz serial "OdwrĂłceni" oraz filmy, wÂłaÂście dziÂś zapowiadali
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

ja to tylko nie rozumiem tego, Âże to praktycznie to samo co w Âświadku koronnym :roll:
niech mi ktoÂś wytÂłumaczy po jakiego groma takie cos?
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To nie jest to samo. :] MoÂże tylko aktorzy ci sami. :roll: Akcja serialu "OdwrĂłceni" toczy siĂŞ 3 lata przed tym jak Blacha zostaÂł "ÂŚwiadkiem Koronnym". :]
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

aaa to fajnie, dziĂŞki 8)
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

http://www.odwroceni.onet.pl
Strona wyglÂąda Âświetnie. Zapraszam do obejrznia :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Popieram strona jest œwietna. :] To jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) witryn programów TVN. Bardzo czytelna, wiele informacji (szczególnie o obsadzie - zrobi³em sobie ma³¹ lekturkê aby na dzisiejsz¹ premierê wiedzieÌ mniej wiêcej co i jak) i nowoczesna (podoba mi siê logo, które siê obraca, a tak¿e mo¿liwoœÌ zmienienia koloru :P ). Z niecierpliwoœci¹ czekam na 20. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Mi teÂż sie bardzo stronka podoba - a propo przed chwila w magazynie 24 godziny mowiono o tym serialu i sie okazaÂło ze ten gangster - na ktĂłrego Âżyciorysie powstaÂł film - oskarÂża tvn. Podobno nie zgodziÂł sie na przedstawienie jego Âżyciorysu...Chce tvn'owi wytoczyĂŚ proces. Wiecje na ten temat jutro w superexpresie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości