ITVN / ITVN Extra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

wiesz, troche sie Tobie dziwie - powtorki w Polonii = ok, powtĂłrki w ITVN = obrzydzenie ... Bez przesady...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WiêszoœÌ programów ma wy³acznie misyjny charakter - informacje, publicystyka, dokument, reporta¿ + nie misyjne wspó³czesne polskie seriale.
Na ITVN barkuje tylko Turnieju miast.
Ostatnio zmieniony piątek 13 sie 2004, 13:15 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

No wiĂŞc od kiedy "Tygrysy Europy", "Na dobre i na zÂłe", "Klan", "ZÂłotopolscy", "Radio Romans" sa programami misyjnymi?
Rozumiem, ze tvn programow misyjnych nie ma w ogole, lub sa one w mniejszosci, ale czytajac np. opinie o itvn na ich forum dochodze do wniosku ze wola ogladac itvn od polonii
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

doktorfaustus1 pisze:WiêszoœÌ programów ma wy³acznie misyjny charakter - informacje, publicystyka, dokument, reporta¿ + nie misyjne wspó³czesne polskie seriale.
Napisane jest po polsku.
PS przez przypadek zmieni³em treœÌ poprzedniego posta - chcia³em cytowaÌ, a wysz³o zmieù (mam chyba coœ ze wzrokiem :oops: :oops: ) ale wydzwiêk pozostaje ten sam.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

sorka nie zauwazylem. Natomiast postanowilem porownac oferte pakietowa polskich kanalow w USA. I wychodzi ze:

Pakiet "Polski" GlobeCast:
1)Wersja 1 - Tele5 za 10$ = 36,5 zÂł
2)Wersja 2 - TVP Package (polonia,tvp3+polskie radio 1 i 3) za 28$ = 102,2 zÂł
3)Wersja 3 - Tele5+TVP Package za 38$ = 138,7zÂł

Pakiet "Polski" DishNetwork:
1)Wersja 1 - TVN Complete (ITVN+tvn24) - 19,99$ = 72,9635 zÂł
2)Wersja 2 - Polish-Language Pack (tvn24,polsat2,radiomaryja) - 19,99$ =72,9635
3)Wersja 3 - Polish Premium Pack (ITVN+tvn24+Polsat2) - 29,99$ = 109,4635 zÂł
W pakiecie TVN Complete nie ma wiec stacji radiowych
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ÂŻaden z pakietĂłw nie wydaje mi siĂŞ korzystny :/ .
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Rzeczywiscie zaden, bo np. TVN24 w Polsce kosztuje 2zÂł razem z Meteo, Turbo [ale nie jestem pewien]
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Jestem 'za', poniewaÂż to promowanie TVN-u w innych krajach,
szkoda, Âże w Polsce nie mozna oglÂądaĂŚ iTVN :x
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Anonymus pisze:Jestem 'za', poniewaÂż to promowanie TVN-u w innych krajach,
szkoda, Âże w Polsce nie mozna oglÂądaĂŚ iTVN :x
PrzecieÂż tam lecÂą same powtĂłrki z tvn i tvn siedem. Nie wiem na czym Wam aÂż tak bardzo zaleÂży. ÂŻadnych nowych filmĂłw, programĂłw, etc. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:
Anonymus pisze:Jestem 'za', poniewaÂż to promowanie TVN-u w innych krajach,
szkoda, Âże w Polsce nie mozna oglÂądaĂŚ iTVN :x
PrzecieÂż tam lecÂą same powtĂłrki z tvn i tvn siedem. Nie wiem na czym Wam aÂż tak bardzo zaleÂży. ÂŻadnych nowych filmĂłw, programĂłw, etc. :twisted:
Leci teÂż magazyn "Miasto kobiet" - nie kaÂżdy ma dostĂŞp do TVN Style, lecÂą mecze ligi polskiej. Po za tym jest duÂżo programĂłw rozrywkowych, mimo, Âże sÂą to powtĂłrki. JeÂśli chodzi o powtĂłrki - nie kaÂżdy ma okazjĂŞ wszysyko zobaczyĂŚ, toteÂż i powtĂłrki sÂą potrzebne.
Ostatnio zmieniony piątek 03 gru 2004, 21:05 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Jesli nie masz dostepu do TVN Style, to do iTVN tym bardziej :? :wink:
Pozdrawiam, Filip
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Filip pisze:Jesli nie masz dostepu do TVN Style, to do iTVN tym bardziej :? :wink:
:wink:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I wÂłaÂśnie dlatego, Âże leci tam liga Polska kanaÂł nie bĂŞdzie u nas odbierany - kupili licencjĂŞ na nadawanie meczy za granicÂą, a jak ktoÂś chce oglÂądaĂŚ mecze w polsce - cĂłz niech kupi sobie CyfrĂŞ+ :twisted:
PS korona Ci zgÂłowy chyba nie spadnie, jeÂżlei nie obejrzysz niekĂłrych programĂłw rozrywkowych TVN
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:I wÂłaÂśnie dlatego, Âże leci tam liga Polska kanaÂł nie bĂŞdzie u nas odbierany - kupili licencjĂŞ na nadawanie meczy za granicÂą, a jak ktoÂś chce oglÂądaĂŚ mecze w polsce - cĂłz niech kupi sobie CyfrĂŞ+ :twisted:
Wiem :D
doktorfaustus1 pisze:PS korona Ci zgÂłowy chyba nie spadnie, jeÂżlei nie obejrzysz niekĂłrych programĂłw rozrywkowych TVN
TeÂż wiem :wink:
Ostatnio zmieniony piątek 03 gru 2004, 21:06 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

marcin_pabianice pisze:
doktorfaustus1 pisze:I wÂłaÂśnie dlatego, Âże leci tam liga Polska kanaÂł nie bĂŞdzie u nas odbierany - kupili licencjĂŞ na nadawanie meczy za granicÂą, a jak ktoÂś chce oglÂądaĂŚ mecze w polsce - cĂłz niech kupi sobie CyfrĂŞ+ :twisted:
Wiem :D
Ehhh... wspominasz to juÂż po raz kolejny. WÂłaÂśnie widaĂŚ, jak nasi userzy ÂśledzÂą rozmowy na forum
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości