[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

[TVN7] Big Brother

Post autor: marcin_k »

Jak myÂślicie co wymyÂśli tvn aby reaktywowac bb w Polsce. Przeciez Wielki Brat zostal ujawniony. Ja sÂądze Âże tvn wybierze nowego Wielkiego Brata podczas jakiegos castingu. A wy co otym sadzicie??
Pozdro :)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

To chyba jedyne rozwiÂązanie nie wezmÂą przecieÂż faceta, ktĂłry braÂł udziaÂł w tylu programch a ostatnie nawt w polsacie w kÂłamcy. Miejmy nadziejĂŞ... 8)
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

Nie reaktywujÂą BB. A szkoda... :(
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Szkoda? Ja tam siê cieszê. Na jesieni na 99% tego nie bêdzie. I mam nadziejê, ¿e BB4 nie zagoœci na antenie w ogóle. Zrobi³by siê drugi Polsat z tymi powtarzaj¹cymi siê reality-show. Jednak w serwisie Big Brother Show, jest taki wykres 'BB na œwiecie' i tam jest narysowane, ¿e BB4 bêdzie od marca w TVN. Ja prze³kn¹³bym jakby nie by³o tego codziennie a np. raz-dwa razy w tygodniu nie o 20:10, ale ju¿ gdzieœ o tym pisa³em.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

To moÂże zamiast Wielkiego Brata Wielka Siostra? Ewentualnie gÂłos kobiety podajÂącej siĂŞ za wielkiego brata? ByÂłoby to naprawdĂŞ ciekawe :twisted:
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Zamiast BB wolaÂłby kolejnÂą edycjĂŞ Agenta. Ten progrm coÂś w sobie ma.
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Bez obrazy do tworcy tematu ale wlasnie ten temat byl juz ze dwa razy na forum maglowany w ta i spowrotem!!!

PZDR: SMT
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Big Brother 4 - za, czy przeciw?

Post autor: Marcin »

Zapraszam do dyskusji. Myœlê, ¿e po tak d³ugiej przerwie program mia³by ogl¹dalnoœÌ spor¹. A mo¿e BB VIP... :D ChoÌ to siê mo¿e zbyt kojarzyÌ z plagiatem - BAR :D
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 09:05 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Myslê, ze program móg³by byÌ emitoany w TVN. Przyci¹gn¹³ by widzów, ale... po co z TVN -u ma robiÌ siê drugi POLSAT? POLSAT emituje BAR, bo ju¿ chyba pomys³ów im na dobry program brakuje. A w TVn -ie wci¹¿ nowoœci, co nowy sezon :)

Pozatym, to ju¿ trzeci temat o Big Brotherze. Mo¿e najpierw nale¿a³oby siê rozgl¹dn¹Ì po FORUM? Jako pierwszy ja go za³o¿y³em, potem zrobi³ to u¿ytkownik o pseudonimie: tvn... I po co to? :roll:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No wÂłaÂśnie. Takie tematy juÂż byÂły. A, Âże Marcinie dostaÂłeÂś szaÂłu w tworzeniu nowych ankiet, to nie zmienia faktu, Âże powienieneÂś troszke mnie zasmiecaĂŚ forum.

Ja jestem zdecydowanie przeciw kolejnemu BB, a Polsat moÂże i ma co wymyÂśliĂŚ, ale bar przynosi im zyski, wiĂŞc im sie opÂłaca.
Pozdrawiam, Filip
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:oops: nie chciaÂłem zaÂśmiecaĂŚ forum :? Ale ANKIETY jako takiej o BB nie byÂło. A w jeden co dziÂś zaÂłoÂżyÂłem coÂś siĂŞ poknociÂło :(
Ostatnio zmieniony czwartek 24 lut 2005, 12:20 przez Marcin, łącznie zmieniany 3 razy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Medialink podaj¹c siê na Super Express w jednym w swoich artyku³ów napisa³:
Na jesieĂą byĂŚ moÂże zobaczymy teÂż kolejnego Big Brothera.
Nadal nie mogĂŞ w to uwierzyĂŚ, aczkolwiek termin jesieni wydaje mi siĂŞ jakoÂś maÂło realny... :shock: A kiedy casting i w ogĂłle :?
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 09:05 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To tylko plotki. TVN definitywnie zakoĂączyÂł emisjĂŞ big brothera.
W tych gazetach wypisujÂą informacje wyssane z palca.
TVN od jesieni bĂŞdzie nas katowaÂł kolejnymi programami reality show ale nie bĂŞdzie to big brother.
Jakby mia³o dojœÌ do 4 edycji bb to napewno by³oby o tym g³oœno.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

do IV edycji mialo dojsc w marcu przyszlego roku, a ml podal zle informacje (nie wiem czemu ...) wzorujac sie chyba na gazecie telewizyjnej, ktora niejako potwierdzila starania tvnu
Ewa_Frankiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:00
Lokalizacja: pracuje w TVN
Kontakt:

Post autor: Ewa_Frankiewicz »

Milo mi zawiadomic, ze w naszej stacji mowi sie o czwartej edycji tego fascynujacego reality-show, tym razem bedzie to Big Brother V.I.P. Na dzien dzisiejszy dwoma osobami, ktore zgodzily sie wystapic w tym przedstawieniu sa Pawel Wilczak oraz Matylda Damiecka.
Dzial kontaktu z widzami widzowie@tvn.pl
Pozdrawiam,

Ewa Frankiewicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości