[TVN] Projekt plaża / [TTV] Tymczasem na plaży

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Projekt plaża

Post autor: Adrian ;P »

Co do ''Projekt plaża'' mam nadzieję, że w te wakacje będzie w nieco innej formie :] Chodzi mi o to, żeby w wakacje weszła za Dzień Dobry TVN i była emitowana codziennie jednak w późniejszych godzinach jak ludzie będą już na plaży powiedzmy od 10:30 :] Takie coś mogłoby wypalić :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Projekt plaża

Post autor: r_r16 »

Od 2 lipca - Projekt Plaża. Właśnie o tym było w "Co za tydzień". :D
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Projekt plaża

Post autor: kamiltvnfan »

W Mielnie dobrze się reklamują. Szkoda, że byli tam (są) tak późno :( W Mielnie byłem na początku lipca :(
Batthew88
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:28
Lokalizacja: localhost

Re: Projekt plaża

Post autor: Batthew88 »

Bardzo dobry program, czasami rano oglądam :)
Obrazek
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Najlepsze odcinki nocą... xD

Warto zobaczyć pijanego Rafała Maseraka albo Janiaka po paru głębszych no i ich "życie nocne" czyli jak się bawią itd. Za tydzień we wtorek osttani odcinek tego typu wiec polecam ;)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re:

Post autor: corner »

lukaasz777 pisze:Warto zobaczyć pijanego Rafała Maseraka albo Janiaka po paru głębszych no i ich "życie nocne" czyli jak się bawią itd.
Warte zobaczenia? Chyba dla 50-letnich gospodyń domowych, które rano będą o tym plotkować przy kawie :). Zresztą "Projekt Plaża" jest chyba skierowany do osób, które w czasie wakacji nic nie robią, nie bawią się, nigdzie nie jadą, a jego motto to "Zobacz jak się bawią >>ludzie z klasą<<!". I widzowie patrzą jak w obrazek.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Projekt plaża

Post autor: Adrian ;P »

Tych wersji wieczornych to już nie oglądam, ale w weekend jak wstanę to się obejrzy czasami :P Ja mam nadzieję, ze może w końcu w przyszłe wakacje zrobią wydania codzienne tego programu, bo jak rano się wstanie to przy śniadaniu można taki program obejrzeć :lol2:
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Projekt plaża

Post autor: TVN24maniak »

Ekipa TVN po raz trzeci odwiedzi nadmorskie kurorty. W ramach "Projektu plaża" stacja zrealizuje wakacyjne programy między innymi we Władysławowie, Ustce, Darłowie i Giżycku. Poprowadzą je Dorota Gardias i Irek Bieleninik (dawno niewidziany po wypadku - http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=12058 na antenie TVN). Wcześniej podawano informację że pogodynce będzie partnerował Marcin Sawicki reporter "Dzień Dobry TVN".
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Projekt plaża

Post autor: Jacek-t »

Oj wyglądą na to, że zatrudnienie pogodynki do prowadzenia programu nie wyszło mu na dobre:

"Z danych firmy AGB Nielsen Media Research wynika, że programu nie ogląda nawet pół miliona widzów. Średnia oglądalność to 430 tysięcy. Odcinki
sobotnie to już zupełna tragedia - mają oglądalność na poziomie 250 tysięcy...

Dla porównania TVP1 w tym paśmie ogląda ponad 1,5 miliona widzów, Dwójkę prawie 900 tysięcy, a Polsat - prawie 800. Również nadawany w czwartki wieczorem Projekt plaża nocą nie zdobył wielu sympatyków. TVN przegrywa w tym paśmie ze wszystkimi konkurentami."
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Projekt plaża

Post autor: Adrian ;P »

Jakd al mnie to Irek jest porażką prorgamu, a nie Dorota :P
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Projekt plaża

Post autor: Isadora »

Do Bieleninika już się przyzwyczaiłam, więc mnie specjalnie nie razi, chociaż kiedyś bardzo, co do Doroty to jak na mój gust za bardzo się miota i jest zbyt hałaśliwa, ale każdy kiedyś zaczynał, przyznam, że lubiłam "Projekt Plaża" prowadzony przez Janiaka, no ale on ma teraz inny priorytet :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Projekt plaża

Post autor: mfdtv4 »

Prawdopodobnie w lipcu ruszy kolejna edycja Projektu plaża.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Projekt plaża

Post autor: kamilkomentuje »

Niewiem dlaczrgo TVN realizuje tego typu programy: Projekt Plaża czy Alle Zima. Chyba tylko z powodów reklamy i większego kontaktu z widzami... Innego wytłumaczenia nie widzę.
A oglądalność nie dopisuje, no chyba że zmieni się to w tym roku...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości