TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TVN Style

Post autor: kamiltvnfan »

Tak :D , ale nawet w sezonie jesiennym czy wiosennym tych powtórek jest nadto. Jednak mimo to TVN Style to jedna z lepszych stacji Grupy ITI. Każda córka TVNu jest inna to fakt, ale nie ma co ukryć, że są lepsze i gorsze. ;) U mnie w domu króluje TVN, TVN24, Polsat, TVP2 i ostatnio TVN7 z Pulsem :) Moja mama oglądała niegdyś TVN Style jednak teraz przerzuciła się na Polsat Zdrowie i Uroda (Polsat Cafe). Nie wiem dlaczego :mhm: ... :o
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVN Style

Post autor: DJ Ice »

Moja mama oglądała niegdyś TVN Style jednak teraz przerzuciła się na Polsat Zdrowie i Uroda (Polsat Cafe). Nie wiem dlaczego :mhm: ... :o
Każdy ogląda to co lubi. Jednak poinformuj swoją mamę, że niedługo będzie musiała się pożegnać z Polsatem Zdrowie i Uroda na rzecz Polsat Cafe. I od razu uprzedzam - stacja będzie odbiegać programowo od tych z TVN Style - po prostu zkobiety znajdą tam filmy, poradniki i podobno nawet serial produkcji polskiej. Wiadomo na pewno, że taki serial wystartuje w Polsat Play. Radzę także przed opiniami zapoznać się z ofertą programową tych dwóch nowych stacji tematycznych Polsatu... I nie wiem czy tym fanobojstwem chcesz się podlizać tutaj innym? Chodzi i o Twoje poprzednie wypowiedzi.

/Przepraszam za off-topic.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: TVN Style

Post autor: pawell »

29 sierpnia na TVN Style pojawi się kolejny program z cyklu "66 niezapomnianych...". :) Tym razem będą to piosenki. Szczegóły :arrow: http://media2.pl/media/39315-niezapomni ... style.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Style

Post autor: epsztajnek »

Zachęcony tytułem programu , wszedłem do zalinkowanego artukułu i czytam
Od Fogga po Rubika, od Karin Stanek po Reni Jusis. Przedwojenna muzyka rozrywkowa, jazzowe klasyki, big bitowe standardy. Przeboje lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz hity XXI wieku, które nie pozwalają usiedzieć na miejscu.
Przepraszam, może ktoś z szanownej młodzieży powie mi , który "hit" Rubika nie pozwala usiedzieć na miejscu ( nie mówię tu o gwałtownym łapaniu pilota, w celu zmiany programu ) :> :> :> Jestem prawie pewien, że wśród tych "niezapomnianych" znajdzie się jeden z "hitów" Wiśniewskiego :roll:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVN Style

Post autor: ktos »

Kolejnym cyklem będą Ikonay popkultury :D
Plejada dementuje pogłoski, jakoby wśród zaproszonych gości miał znaleźć się również Marek Niedźwiedzki. Jeden z najznakomitszych prezenterów radiowych, owszem, pojawi się w programie „66 niezapomnianych…”, ale w jego kolejnej części – Ikonach popkultury. Możemy też zdradzić, że wystąpi tam nie tylko jako komentator…
http://www.plejada.pl/3,5992,news,1,1,u ... tykul.html
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Style

Post autor: Adrian ;P »

od 11 października nowe reality-show ''Piękne po 30-tce''

http://media2.pl/media/40576-nowe-reali ... style.html
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TVN Style

Post autor: piotrek888 »

Podobno Pazura wyleciała ma ją zastąpić Pieńkowska. Fajnie bo Jolka umie prowadzić rozmowy wprost przeciwnie do Weroniki
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: TVN Style

Post autor: TVN24maniak »

Paulina Młynarska – Moritz z końcem wiosennego sezonu odchodzi z "Miasta kobiet" zostaje jednak w TVN Style. Więcej tutaj: http://www.plejada.pl/3,19169,news,1,1, ... tykul.html.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TVN Style

Post autor: piotrek888 »

"Miasto kobiet" bez Jolanty Pieńkowskiej

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=18961 :arrow:
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: TVN Style

Post autor: tetar »

Podobno w jesiennej ramowce nie bedzie juz Miasta kobiet.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVN Style

Post autor: DJ Ice »

Program pojawi się wiosną 2010 roku tylko, że z nowymi prowadzącymi i w odświeżonej formule, bowiem Jolanta Pieńkowska również nie pojawi się w nowych odcinkach. Wspominaliśmy już o tym.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: TVN Style

Post autor: skorupa2006 »

Jednak zmiana formatu na 16/9 na kanałach TVN Turbo i Style nie odbędzie się zgodnie z planami i zapowiedziami jak informuje Anastazja Kądziela z Biura Prasowego TVN. Zmiana ma nastąpić w ciągu kilku dni, ale nie ma podanej konkretnej daty.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: TVN Style

Post autor: tetar »

Znowu cos im nie wyszlo! Zabraklo kasy na faceta, ktory przelaczy kanaly z 4/3 na 16/9 - bida w ITI!
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Style

Post autor: Jacek-t »

16 lipca Presserwis poinformował, że kolejny termin planowanej zmiany formatu nadawania na 16:9 to sierpień 2009 roku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości