TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

TVN Style wyprzedzi³ TVN Turbo! Aktualnie zajmuje 10 miejsce w tabeli najchêtniej ogl¹danych kana³ów tematycznych, a TVN Turbo utrzyma³o siê na 12 pozycji, lecz TVN Style awansowa³ a¿ o 8 :shock: pozycji. Na pewno jest to skutek zredukowania iloœci powtórek i dosyÌ du¿ego rozwoju ramówki tego kana³u. Informowano te¿ o starcie pierwszego zagranicznego serialu na antenie TVN Style, emisja pierwszego odcinka 17 lutego - chêtnie zobaczê (jest reklamowany jako po³¹czenie "Seksu w wielkim mieœcie" i "Przystanku Alaska")
Linki:
http://wirtualnemedia.pl/document,,2080 ... cyjna.html
http://media2.pl/media/19621-tvn-style- ... -life.html
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

MĂłj ukochany kanaÂł .. niestety, od poczÂątku roku szkolnego go nie mam ;( Moja sieĂŚ kablowa zrezygnowaÂła z nadawania TVN Style :( beznadzieja ..
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

Niestety kanaÂłu TVN Style nie dziaÂła u mnie w domu.Czym moÂże byĂŚ to spowodowane!
Jest obraz ,brak jednak odpowiedniego gÂłosu.Tylko ,,Buczy"".
Ustawiony jest prawidÂłowo ,a nie odbiera.Czy ktoÂś wie jak to powinno wyglÂądaĂŚ?
Bardzo proszĂŞ o pomoc.
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

elfika pisze:Niestety kanaÂłu TVN Style nie dziaÂła u mnie w domu.Czym moÂże byĂŚ to spowodowane!
Jest obraz ,brak jednak odpowiedniego gÂłosu.Tylko ,,Buczy"".
Ustawiony jest prawidÂłowo ,a nie odbiera.Czy ktoÂś wie jak to powinno wyglÂądaĂŚ?
Bardzo proszĂŞ o pomoc.
SprĂłbuj moÂże zmieniĂŚ foniĂŞ na D/K; jeÂśli nie wiesz jak, odszukaj w instrukcji do swojego telewizora, tam powinno byĂŚ o tym wspomniane.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czy ogladaliÂście ostatni odcinek "ÂŻÂądÂła" z K. Bosakiem? Szczerze ten program upewniÂł mnie w tym, Âże on jest gejem. NajgÂłoÂśniej krzyczÂą homoseksualiÂści nie akceptujÂący wÂłasnej osobowoÂści... Co wy o tym sÂądzicie?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak teÂż i caÂła caÂła mÂłodzieÂż wszechpolska :devil:
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

w ostatnim Maglu Towarzyskim Korwin-Piotrowska powiedziaÂła ze od przyszÂłego sezonu magiel bĂŞdzie zdecydowanie dÂłuÂższy (teraz trwa 25min) i pojawi sie dziaÂł zagranica. mĂłwiÂła ze zmian bĂŞdzie wiĂŞcej ale na resztĂŞ info trzeba czekaĂŚ do wrzeÂśnia.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

UcieszyÂłem siĂŞ z informacji, Âże bĂŞdzie dÂłuÂższy, bo lubie oglÂądaĂŚ "Magiel...", ale dziaÂł zagranica w ogĂłle mnie nie interesuje bo co ciekawego jest w tym, Âże np. Britney Spears trafiÂła na odwyk.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Uwielbiam "Magiel", mimo, iÂż kiedyÂś nie znosiÂłem tego programu. PamiĂŞtam sytuacjĂŞ, Âże K. K-P powiedziaÂła, Âże Dorota StaliĂąska wyglÂąda jak "niedorobiony transwestyta". KiedyÂś mnie to zniesmaczaÂło, teraz po prostu ich uwielbiam. "Martyna Wojciechowska pojedzie do Kanady, Âżeby relacjonowaĂŚ tarÂło jesiotrĂłw" :devil: :devil:
roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: roch_k »

RzeczywiÂście, "Magiel..." jest bezkonkurencyjny. Mimo, Âże jestem facetem do pare programĂłw z ramĂłwki TVN Style bardzo mi siĂŞ podoba. NiektĂłre rozmowy w "MieÂście kobiet" sÂą kapitalne. Bardzo dobrze, Âże razem z MarzenÂą RogalskÂą program prowadzi Anna Maruszeczko. Ostatnio fajnÂą pozycjÂą jest "Perfekcyjna Pani Domu" i "66 niezapomnianych chwil telewizji". Gratuluje TVN Style takiego rozwoju :brawa:
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Uwielbiam bezwzglĂŞdnÂą Korwin-PiotrowskÂą -Ona tak fajnie sprowadza na ziemiĂŞ nasze gwiazdeczki -to najlepszy program TVN STYLE :brawa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: TVN Style

Post autor: pawell »

Wiosna w TVN Style:
Medialink.pl pisze:W piątki o godz. 21.30 (od 7 marca) TVN Style emitować będzie scetch comedy "Babska jazda", w którym wystąpią Edyta Jungowska i Katarzyna Kwiatkowska. Nie zabraknie także gości specjalnych (wśród nich m.in. Tomasz Kammel). W miniserialu bohaterki podczas jazdy samochodem rozmawiają ze sobą komentując rzeczywistość i plotkując.

"Kuchnia pod presją" to nowy program kulinarny, którego gospodarzem jest Wojciech Modest Amaro. Produkcja opowiada o pracy kucharzy. Tajniki sztuki kulinarnej zgłębia z prowadzącym trzech kucharzy. "Kuchnia pod presją" nadawana będzie w czwartki o godz. 21.00 (od 6 marca).

W czwartki o godz. 22.00 (od 6 marca) widzowie TVN Style oglądać będą mogli program Wojciecha Cejrowskiego "Po mojemu", w którym podróżnik ma subiektywnie oceniać rzeczywistość i walczyć ze snobizmen. (więcej o tym programie)

Mariola Bojarska poprowadzi program poradnikowy "Agentka do zadań specjalnych", który - według zapowiedzi TVN Style - ma pozwolić kobietom zmienić sposób odżywiania i wygląd. Bojarska wcieli się w rolę tytułowej agentki i wkroczy w życie swoich bohaterek, zaglądając im do lodówki i szafy.

O urodzie, kosmetykach i makijażu opowiadać będzie program Magdy Groszewskiej i Olgi Kuźniak "S.O.S. uroda". Widzowie będą mogli zadawać pytania prowadzącym za pośrednictwem komunikatorów internetowych, maila i telefonu komórkowego. Produkcja ma pojawiać się na antenie TVN Style w niedziele o godz. 11.30 (od 2 marca).

29 lutego TVN Style rozpocznie emitowanie cyklu "66 niezapomnianych skandali". - To jest najostrzejsza seria ze wszystkich dotychczasowych - przyznaje Karolina Korwin - Piotrowska, wydawca programu. Cykl przypomni najgłośniejsze skandale ostatnich lat.
Niektóre pozycje zapowiadają się interesująco. Chętnie włączę na "Babską jazdę" - ze względu na Katarzynę Kwiatkowską, która jest fantastyczną aktorką. :D Lubię też programy z cyklu "66 niezapomnianych...", wiec pewnie będę oglądał "66 niezapomnianych skandali". No i może "Po mojemu" - zobaczymy...

Liczę też na nowe odcinki "Telewizji od kuchni". 8) Tylko normalne, półgodzinne, a nie flash. :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Style

Post autor: pop »

Dziś o wiośnie w TVN Style w "DDTVN" opowiadała Małgorzata Rogalska i Karolina Korwin-Piotrowska. Zapowiada się bardzo ciekawie. Wyjątkowo interesująco wygląda nowa seria "66 niezapomnianych skandali" oraz program Wojtka Cejrowskiego. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: TVN Style

Post autor: madziulka »

a wiecie może kiedy będą nowe odcinki Magla Towarzyskiego ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości