[TVN] Kuchenne rewolucje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Inarius »

I jedynie dla klientów strefy t-mobile :/
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: matik »

Od marca dla wszystkich ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Na marginesie: widziałem wczoraj "KR Powroty" współprowadzony przez finalistę Masterchefa - nie porywa. Moim zdaniem, słusznie trafił do sieci, a nie na główną antenę.

A co to ma za związek z tematem Jesień 2015 w TVN? Trzymaj się z góry określonego tematu i publikuj posty w tematach docelowych. Tak samo jak piszesz o programie "15 na żywo" to w temacie tegoż to programu a nie w temacie Radosława Mroza. /matik/
To tylko moje skromne zdanie
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Ksero »

Zgadza się, inaczej to sobie wyobrażałem. Poza tym jest stanowczo krótki, powinien trwać te 22 minuty i na wakacje trafić do TVN, chyba że do telewizji i tak trafi, tylko np. do TVN Style, ale będą połączone odcinki (np. 3), tak jak to robiono z "Doradcą smaku".
KKK
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: michal_borkowski »

KR to program nie tylko o gotowaniu, ale o podejściu do biznesu - napisał niedawno na swoim face`bookowym profilu, Paweł Blajer. Trudno nie przyznać mu racji, zwłaszcza że producenci i sama prowadząca starają się jak najbardziej go urozmaicić. Wytrawni widzowie wiedzą że wyjazdowe coachingi pracowników restauracji są często nie tylko ważnym wydarzeniem w życiu lokalu, ale i nawiązują do tradycji odwiedzanych przez stację, miast. Choćby tych sportowych: w jednym z odcinków mogliśmy obserwować trening na piłkarskiej murawie Podbeskidzia Bielsko-Biała, a ostatnio w jednej z powtórek - rowerowego wyścigu kucharzy i kelnerek na żużlowym torze Unii Tarnów. Dziś za to ekipę restauracji "Stary Browar" Magda Gessler poprosiła na próbę zespołu, w którym grał kiedyś jej właściciel. Fani Magdy Gessler mogli także przez chwilę posłuchać jej interpretacji piosenki "Felicita" Al bano i Rominy Power. "Besos!" - piszą pewnie teraz na jej fan'pagu.
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Felippe »

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Trzeciak »

Czy świetna, to już niech każdy oceni według swojego gustu. Dla mnie były momenty i śmieszne, ale i wtórne.

Swoją drogą nawet wóz HD konkurencyjnej telewizji się załapał. :D
Demokracja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 27 sie 2017, 12:18

Re: Kuchenne rewolucje

Post autor: Demokracja »

Oglądam kuchenne rewolucje z wielką przyjemnością. Lubię P. Magdę, nie przeszkadza mi, że czasami rzuci jakimś przekleństwem czy użyje zbyt ostrych słów w stosunku do właścicieli czy personelu danej restauracji. Jest niezłym psychologiem i potrafi bardzo dobrze i trafnie rozszyfrować daną osobę czy istniejący problem. W rewolucjach pokazana jest cała prawda o tym jak funkcjonują lokale, w których karmi się ludzi albo się ich po prostu truje. Właściciele pazerni na kasę nie liczą się ze zdrowiem potencjalnych klientów. Oczywiście są wyjątki uczciwych restauratorów, ale zawiść ludzka nie zna granic. Czekam na kolejne odcinki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości