Serwisy internetowe stacji TVN - temat zbiorczy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pop »

Obrazek
Artykuł o Plejadzie w tvn24.pl :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1543710,wiadomosc.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Multiwortal TVN

Post autor: r_r16 »

Portal zapowiada się ciekawie - aczkolwiek jestem rozczarowany. Do końca miałem nadzieję, że będzie to portal ściśle związany z TVN, który zastąpi nieładną witrynę tvn.pl i będzie to prawdziwy multiwortal z produkcjami TVN, tak jak to było zapowiadane.
bluepop
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 15 mar 2008, 09:44

Re: Multiwortal TVN

Post autor: bluepop »

czerk pisze:W takim razie bluepop podziel się z nami wiedzą kiedy odświeżone "Fakty" ruszą... :ech:
Sam Kamil Durczok rozwiał moje watpiwlosci i zaprzeczył, ze nowe oprawa pojawi sie pod koniec marca. Kiedy zostanie wprowadzona- niestety wiadomo.

Co do samej plejady- tak jak zapowiadałem start jutro. Sam portal w mojej opini niestety nie jest innowacyjny. Na pewno nie jest to wielowymniarowa platforma mulitimedilana zapowiadana przez Piotra Waltera. To rozbudowany serwis o gwiazdach, poszerzony o wypozyczalnie programow TVN- w sumie zdana nowosc- wszytskie produkcje dostepne on-line za opałata zostały po prostu zostały zebrane na jednej stronie...

Mozna znalezc bezłpałtne fragmenty programow TVN- typu Milionerzy, Kuba Wojewodzki- ale to sa krotkie urywki-powiazanne stricte z czescia rozrywkowo-newsowa.

Dla rozwiaznia watpliwosci: plejada.pl- to zapowiadany wortal TVN, innego projektu na chwile obecna nie ma. A jesli jest to w bardzo wstepnej fazie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Multiwortal TVN

Post autor: qmate »

Zobaczymy już jutro. Z załączonego screen'a szata graficzna prezentuje się całkiem nieźle.
//////////
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Multiwortal TVN

Post autor: prze_kw »

I ruszyła Plejada.pl

Strona TZG to teraz: http://www.tanieczgwiazdami.plejada.pl
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Multiwortal TVN

Post autor: r_r16 »

Wiele serwisów TVN jest teraz podpięte pod plejada.pl.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Multiwortal TVN

Post autor: r_r16 »

Dziś w DDTVN Karolina Korwin-Piotrowska mówiła o Plejadzie.pl. Reklamowała portal jako pierwszy w Polsce serwis show-biznesowy, a nie pudelkowopodobny serwis. Powiedziała też, że w dniu startu portal odnotował ponad 3mln wejść.

Myślę, że ten portal od początku miał tak wyglądać, nie miało być niczego ściśle związanego z TVN. Tylko jakoś tak się utarło i wszyscy tak myśleliśmy. :D

Oceniając Plejadę.pl nie patrząc na to, czego się spodziewałem (czyli czegoś całkiem innego) uważam, iż jest to naprawdę fajny portal. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pawell »

Plejada.pl jest OK. W końcu pojawiła się jakaś alternatywa dla "Pudelków", "Kozaczków" itp. stron. Zawsze lepiej będzie tutaj czytać o znanych twarzach niż na wcześniej wymienionych plociuchach. Chociaż chyba nie będę stałym bywalcem tego wortalu.

Jedyne co mi się nie podoba to to, że podpięli większość oficjalnych stron programów TVN pod Plejada.pl :uhh: Rozumiem, że to pewnego rodzaju reklama nowego dziecka TVN-u, ale jednak Plejada.pl nijak się ma do programów stacji Waltera. Dobrze, że na antenie zostawili tvn.pl
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Multiwortal TVN

Post autor: szym »

No, nie napiszę, że plejada-żenada, ale rewelacja to to też nie jest. :lol2:
W sumie Plejada nie jest jakąś wybitną nowością na Onecie, bo te wszystkie informacje, które ukazują się pod tym adresem byłyby i tak zaprezentowane w pozostałych serwisach Onet.pl - muzycznych, filmowych, serialowych czy plotkarskich. Plus jest taki, że wszystko jest zebrane w jednym miejscu i jest trochę materiałów wideo.

Mnie to nie interesuje, obejrzałem tylko kawałki "66 niezapomnianych skandali" i tyle - nie chce mi się zagłębiać w konkursy na największego amanta polskiego "kina", Szyca "przyłapanego" w teatrze czy Niani w huraganie uczuć. Oprawa graficzna nie powala, jest oczojebna.

A podpinanie stron typu YouCanDance.Onet.pl pod Plejada.pl uważam za głupotę [po co wydłużać adres, skoro związku żadnego nie ma - mam nadzieję, że to przejściowe], choć to pewnie dopiero początek, ciekawe czy doczekamy się obszernych relacji z Plejady w serwisach TVN24, DDTVN i innych programikach z serii. :hyh:

Wolę poczytać Pudelka, ot tak, dla jaj, bo na tym polegają strony plotkarskie, żeby pośmiać się z celnie wypunktowanej głupoty np. Gosi Andrzejewicz. A to Pudelek potrafi najbardziej, choć wiadomo - nie można przyjmować tego wszystkiego na serio, często pojawiają się tam zmyślone informacje, a kretynizm (lub celowe działanie) "dziennikarzy" publikujących absurdalne donosy od przyjaciół/współpracowników gwiazdeczek też potrafi porazić. Jeśli ktoś chce czytać "obiektywne plotki" (WTF?) to sobie wrzuci zwykły serwis muzyczny/filmowy.

Plejada została stworzona dla ludzi, którzy jarają się tego typu sprawami zajmującymi im całe życie. A jak wiadomo - jest ich wielu, więc możemy spodziewać się sukcesu. :)
:)
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Multiwortal TVN

Post autor: TinkiWinki »

Bardzo podoba mi sie opinia w tym wątku. Szczególnie określenie gimnażeria oddaje target do którego jest adresowany ten portal Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Multiwortal TVN

Post autor: dynamitri »

plejada.pl - średniawka, ewidentnie widać że ITI chce wziąć dla siebie kawałek plotarskiego tortu - bo serwisów plotkarskich w Polsce w ostatnich 12 miesiącach był prawdziwy wysyp. Problem tylko w tym, że świat showbusinessu jest brutalny, a plejada.pl zalatuje na kilometr plotkowaniem ugrzecznionym, autoryzowanym przez gwiazdy, informacjami publikowanymi za ich aprobatą, zgodą i zatwierdzonymi przez rzeczników, a nie drapieżnym, brutalnym sensacjonalizmem. Niestety - "plotkarstwo" i "kurtuazja" nie chodzą w parze ze sobą i pasują do siebie jak pięść do nosa, więc takie coś to o kant d... rozbić - i tak zawsze lepszy będzie taki Pudelek, bo tam się nie boją pokazać pazurów ani ponaigrywać się z gwiazd.

Jestem dość mocno zawiedziony, mieszkając za granicą i nie mając legalnego dostępu do TVNu, spodziewałem się po tych szumnych zapowiedziach czegoś w rodzaju streamingu on-line programu TVN (coś jak na TVN24.pl), oczywiście za odpowiednią opłatą, plus możliwość zakupu programów TVNu poprzez stronę internetową - niezależnie od typu programu, miałem nadzieję zarówno na "Rozmowy w Toku" jak i "Kryminalnych" czy "Milionerów" albo "Szymon Majewski Show", "Kubę Wojewódzkiego" i "SuperWizjera". Tak żeby można było sobie na życzenie pościągać programy i obejrzeć tylko to, co się chce - na zasadzie całkowitego Video On Demand przez Internet.
Dostaliśmy z tego wszystkiego naprawdę niewiele - plus za "Milionerów" (choć tylko fragmenty, ale za darmo), minus za jakieś takie widoczne niedopracowanie...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Najlepsza strona internetowa

Post autor: r_r16 »

A ja się zastanawiam ile jeszcze będziemy musieli oglądać brzydką stronę TVN, w której w oczy biją elementy dawnej oprawy graficznej jedynie przekolorowane na nową oprawę. Nie mówiąc już o stronie głównej biur reklamy tvn (http://reklama.tvn.pl/) czy biurze reklamy tvn, na których to stronach wciąż oglądamy starą oprawę graficzną.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Najlepsza strona internetowa

Post autor: Greg Haus »

To akurat powód do radości, że na podstronach tvn jest jeszcze stara ( lepsza) oprawa...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Najlepsza strona internetowa

Post autor: r_r16 »

Może oprawa i była lepsza, ale przydałoby się to ujednolicić.

A co do samej tvn.pl to strona jeśli chodzi o treść jest mało rozbudowana. O wiele lepszą stronę ma Polsat, a nawet TVP.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pawell »

Nie znalazłem lepszego tematu, więc daję to tu.

Na tvn.pl pojawiła się pewna nowość - hity jesieni:

Obrazek

Szkoda tylko, że sami nie wiedzą, którego dnia debiutuje "BrzydUla". :hyh:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości