[TVN] Projekt Lady

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Projekt Lady

Post autor: Trzeciak »

Nikt nie wymaga jakiś niebotycznych wyników od pozycji emitowanej latem. Zresztą taka prawda, że tej całej żenady w "Projekt: Lady", to jest tyle, co kot napłakał. Bardziej jest śmiesznie. ;)

Oczywiście z tymi 3 milionami w "TzG" masz rację, ale nie zapominajmy, że Polsat jest stacją komercyjną, i musi się mocno liczyć z udziałami w grupie 16-49. A reklamodawcy raczej nie będą finansować programu, który oglądają przeważnie emeryci. ;)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Projekt Lady

Post autor: Isadora »

Trzeciak pisze:Zresztą taka prawda, że tej całej żenady w "Projekt: Lady", to jest tyle, co kot napłakał. Bardziej jest śmiesznie. ;)
Też tak to widzę. Obejrzałam kawałek i było bardziej śmiesznie niż żenująco, na pewno nie tak żenująco jak w KPMS, ale nie na tyle śmiesznie, żeby mnie na dłużej zatrzymać przy programie, co mnie zresztą nie dziwi, bo nie jestem targetem :)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Projekt Lady

Post autor: Felippe »

TVN szuka uczestniczek do trzeciej edycji.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... ekt-lady-3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości