[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Post autor: Ptr15 »

dziennik pisze:"39 i pó³" z Tomaszem Karolakiem w roli g³ównej. Poza nim zobaczyÌ bêdzie mo¿na m.in. Dariê Widawsk¹ i Dorotê Del¹g. "39 i pó³" ma to byÌ 13 odcinków obyczajowej fabu³y z elementami tragikomedii. - Motywem przewodnim serialu bêd¹ dylematy faceta przed czterdziestk¹ - mówi na ³amach Dziennika Karolak. "39 i pó³" wyre¿yseruje Mitja Okorn.
Kolejna nowoœÌ TVN. Bardzo dobrze ¿e nie pró¿nuj¹ :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to moze byĂŚ taka mĂŞska wersja magdy m. tylko nie wiem ile miala mecenas miÂłowicz, chyba mÂłodsza byÂła o 10 lat :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

>>> Na tvn24.pl <<< jest artykuÂł o tym serialu.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No trak znowu ci sami aktorzy jakby nie byÂło innych
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Czy nie wiecie czy ten serial bĂŞdzie od stycznia czy od marca? WedÂług mnie najlepszy czas dla tego serialu to mĂłgÂłby byĂŚ Âśroda o 21:30. A wy o ktĂłrej chcielibyÂście widzieĂŚ ten serial?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja ju¿ pisa³em, ze chcia³bym Kryminalnych we wtorki 21:30, You Can Dacne i Taniec z gwiazdami bez zmian, 39 i pó³ w soboty o 20:30 :] A ten nowy serial Naznaoczny co ma byÌ mo¿e we wtorki o 22:30? :P A co do Dextra to widzia³bym go w pi¹tki po pierwszym filmie w superkinie.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

w sobotĂŞ o 20:30 teÂż jest dobrze, ale wtedy YCD powinien byĂŚ w niedziele, bo nie widzĂŞ innego czasu antenowego na tÂą audycjĂŞ (jak Âładnie powiedziane :P )
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

http://www.wirtualnemedia.pl/article/21 ... log_27.htm

no i zapowiada sie coraz ciekawiej...
TVN innowacja i nowoczesność...
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

a zapowiada, Tola jest osob? baaardzo kontrowersyjna, bedzie o Niej glosno. Mysle, ze serial powinien byc w niedziele w miejsce Tanca z gwiazdami, a TzG w sobote
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejne postacie, ktĂłre zobaczymy w "39 i pĂł?":
Super Express pisze:Nadci?ga czas RoszkiewiczĂłw. WkrĂłtce zaw?adn? TVN-em.

Rafa? Mroczek (26 l.) i Marcin Mroczek (26 l.), znani z rĂłl w telenoweli "M jak mi?o??", powinni zacz?? si? ba?. Ich wrĂłg (a raczej wrogowie) to dwaj ob??dnie przystojni bracia: Robert i Hubert Roszkiewiczowie (28 l.) - obaj ju? nied?ugo poka??, na co ich sta? w nowej produkcji TVN-u.

Bracia Roszkiewiczowie w?a?nie wrĂłcili do kraju - ostatnie siedem lat sp?dzili bowiem w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiowali biznes. Ale to w Polsce chc? mieszka? i robi? karier?. Ich plan - roz?o?y? MroczkĂłw na ?opatki. A to wcale nie b?dzie trudne!

- Jeste?my du?o wi?ksi od Rafa?a i Marcina MroczkĂłw. Oni s? tacy drobni. Staniemy si? wielk? konkurencj? dla MroczkĂłw - zapowiada bojowo Hubert.

Okazuje si?, ?e Roszkiewiczowie wcze?niej od MroczkĂłw otrzymali propozycj? zagrania w serialu "M jak mi?o??".

- Synowie wyjechali do StanĂłw w 2001 roku, a w czerwcu dosta?am telefon, ?e kto? widzia? ich, jak graj? w filmie "Quo vadis" w re?yserii Jerzego Kawalerowicza ( 85 l.) i specjalnie dla Roberta i Huberta zosta?a napisana rola w serialu "M jak mi?o??". Niestety, synowie byli ju? w Ameryce, wi?c produkcja musia?a sobie poradzi? bez nich - opowiada Ma?gorzata Roszkiewicz, mama bli?niakĂłw.

Bracia w Stanach studiowali biznes na uniwersytecie w St.Luis i pilnie zajmowali si? sportem. Hubert w 2006 roku zdoby? mistrzostwo kulturystyki naturalnej Missouri, a Robert dwa lata wcze?niej mistrzostwo indywidualne na uniwersytecie Missouri w zapasach.

OprĂłcz tego bli?niacy go?cinnie wyst?powali w serialach i filmach, a teraz b?dzie mo?na ich zobaczy? w najnowszej produkcji TVN-u - serialu "39 i pĂł?". Zagraj? tam braci kulturystĂłw.

- Na razie bawimy si? w aktorstwo, ale na pewno w przysz?o?ci chcieliby?my zaj?? si? tym profesjonalnie - mĂłwi Hubert.

S? m?odzi, wysportowani i maj? mnĂłstwo pomys?Ăłw na przysz?o??. Nie ma w?tpliwo?ci, ?e szybko podbij? serca Polek... I odsun? w mrok braci MroczkĂłw.
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

to si? oka?e jak bracia pojawi? si? na wizji, mam nadziej?, ?e faktycznie wypr? MroczkĂłw z medialnego rynku :P , a serial zapowiada si? interesuj?co, bardzo jestem ciekawa pierwszych odcinkĂłw
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pawell »

Media Link informuje, że "39 i pół" będzie we wtorki o 21:30 (od 4 marca). To dziwne, bo Oliver Janiak i producentka "Teraz albo nigdy" mówili w ostatnim "Co za tydzień", że to ten ("TAN") serial zajmie miejsce po "Magdzie M.". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

czekam na ten serial, gdyż zapowiada się interesująco, mam nadzieje, że się nie zawiodę i że w kolizję nie wejdą ciekawe propozycje na innych kanałach
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Media Link informuje, że "39 i pół" będzie we wtorki o 21:30 (od 4 marca). To dziwne, bo Oliver Janiak i producentka "Teraz albo nigdy" mówili w ostatnim "Co za tydzień", że to ten ("TAN") serial zajmie miejsce po "Magdzie M.". :roll:
On miał na myśli, że ten serial będzie utrzymany w podobnym klimacie co "Magda M.".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "39 i pół"- nowy serial TVN

Post autor: pawell »

To też, ale dodał, że "Teraz albo nigdy" ma taką samą ekipę co "Magda M." i że będzie taka sama pora emisji. :)

off topic :stop:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości