Studio wirtualne

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Studio wirtualne

Post autor: a-j-p »

zauwazylem ,ze ostatnio tvn24 stosuje blue box i nie kozystaja ze studia. pewnie dlatego nie ma ostatnio lotow kamer.
zobaczcie nawet dzis.
leca fakty live i na tvn24 leci live program!!! pozatym wyraznie widac ,ze jest blue box bo na zarysach osoby widac "graifike"
i widze,ze ten bluebox nie jest tylko podczas faktow ale rowniez w innych porach.

maja takie duze studio i maja inne pomieszczenia.
nie moga ich uzywac?
ja nie nawidze blue boxu
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Z tego co wiem serwisy z blue-boxĂłw sÂą o 15:30 i 18:30, bo wĂłwczas studio przygotowywane jest do FaktĂłw. TeÂż nie uwaÂżam tego za dobry pomysÂł, no ale taka jest cena dzielenia studia z najchĂŞtniej oglÂądanym dziennikiem w kraju ;)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dlatego studio to powinno miec wiecej niz jedno stanowisko do przedstawiania informacji - tak jak np. studio biznesowe :P No ale w najbliÂższym czasie sie to nie zmieni...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Pochanke mi mignĂŞÂła przed M24h na tle blueboxu :shock: a ja naiwny myÂślaÂłem,Âże za niÂą jest caÂły czas newsroom :] bez sensu,nie mogliby kupiĂŚ drugie takie 'wypasione' biurko? :hmm: :]
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Dlaczego dziÂś w TVN24 serwisy sÂą ze studia biznesowego?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Oj :mhm: :mhm: chyba szykujÂą nowe studio albo jakiÂś remont :mhm: :mhm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

hehe,szykuje siĂŞ jakiÂś biznesik :devil: a tak w ogĂłle mam bardzo techniczne pytanie.czy biurko FaktĂłw i serwisĂłw to sÂą te same biĂłrka?i jeÂżeli jest jedno,to jakim sposobem raz w tle jest bluebox a drugim sposobem w tle jest autentyczny newsroom?? :hmm: :hmm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

aveo pisze:hehe,szykuje siĂŞ jakiÂś biznesik :devil: a tak w ogĂłle mam bardzo techniczne pytanie.czy biurko FaktĂłw i serwisĂłw to sÂą te same biĂłrka?i jeÂżeli jest jedno,to jakim sposobem raz w tle jest bluebox a drugim sposobem w tle jest autentyczny newsroom?? :hmm: :hmm:
Jest to dokaldnie to samo biurko, z tym, ze stoi na duzym obrotowym panelu. Na fakty panel obraca sie o 180 st i zmieniane jest logo, co malo kto zauwaza, z tvn24 na tvn.
A z miejscem do rpzedstawienia informacji nie ejst zle: jest S1 (to najbardzej znae: serwisy+fakty), jest biznes jak trzeba (to tylko pietro wyzej), a jak cos jest S2 (obok s1) gdzie robiojne sa takie porgramy jak loza, kropka nad i, czesc wieczorow wyborczych, skaner. To ostatnie tez ma wlasna rezyserke i np jak fakty zajmuja glowna (chyba 1-2h przed faktami), to producenci, wydawcy itd z tvn24 przenosza sie do tej mniejszej (s2).
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

dziĂŞki Gal,super juÂż teraz wszystko wiem!! :tanczy: :tanczy:
a wiesz jak dÂługo trwa te przekrĂŞcanie biurka?bo Magazyn 24h koĂączy siĂŞ trochĂŞ przed 18.30,o 18.30 jest serwis,a Fakty o 19,wiĂŞĂŞc....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Dared00

Post autor: Dared00 »

To trwa okoÂło 15 minut...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ale tam nie trzeba tylko zmienic stó³ ale i np oœwietlnie i kamery przed faktami:)
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Nie wiem dokaldnie ile, ale to jest chwile. Przkerecenie tolu to moze z 3 minuty, moze 5, raczej nie az 15.
Kamery to nie problem - podchodza operatorzy i tez je przekrecaja o 180 st i gotowe (w normalnych serwisach tvn24 nie ma operatorow przy kamerach). Swiatlo to tez kwestia nacisniecia guzika - jest zautomatyzowane. Czame tylko trzeba cos recznie pokrecic.

Jesli macie jakies zdjecia wyrazne studia, a kogos to wogole inetresuje, chetnie napsize co sie gdzie znajduje, kto gdzie i po co siedzi... Na ile oczywiscie bede wiedzial.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ty tam pracowaÂłeÂś ,czy masz wyjatkowy dar obserwacji
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Pozwol, ze bede, jak rasowy polityk, unikal trudnych pytan :)
Niektore rzeczy wiem (nie jest ich wiele), tym czym moge, chetnie sie podziele z zainteresowanymi.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

politykĂłw na forum nie potrzeba -bez urazy, ale sam chcesz zachowywaĂŚ siĂŞ jak polityk
rozumiem Âże pracujesz tam i nie chcesz siĂŞ ujawniaĂŚ Âżeby nie zostaĂŚ oskarÂżonym przez tvn24 o sprzedawanie informacji :rozglada: :rozglada: :rozglada:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości