Błękitny 24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Helikopter - przydaÂłby siĂŞ w TVN

Post autor: Łukasz »

By³ w¹tek o helikopterze ale znikn¹³ w wyniku awari amerykaùskich specjalistów. No có¿, zdarza siê. Wiêc dalsze dyskusje na temat planowanego zakupu helikopterów TVN proszê prowadziÌ w tym dziale, a Kubs nam mo¿e jeszcze raz powtórzy, co wie na ten temat.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

:lol: :lol: :lol: HElikopter ju¿ leci :!: Noo, mo¿e nie dos³ownie, ale z tego co wiem, tvn jest na kupnie takiego cacka. Na razie s¹ testowane ró¿ne modele- droga to zabawka wiec wybór nie mo¿e byÌ chybiony. Jeœli faktycznie dojdzie do zakupu tvn bêdzie pierwsz¹ tv w PL która bêdzie dysponowa³a helikopterem z ¿yroskopow¹ kamer¹ i systemem nadawczym zdolnym do przesy³ania obrazu live na antene. Zastanawiam sie tylko czy to nie gadŸet, którym sie pochwal¹, kilka razy u¿yj¹ a potem obroœnmie pajêczyn¹ w jakimœ hangarze. Pamiêtacie mo¿e motor z pocz¹tków tvnu :?: :?: Taki by³ dym i ... s³uch po nim zagin¹³. To znaczy nie do koùca, ale nie s³u¿y do tych celów, do których mia³ s³u¿yÌ :idea: 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A o tym motorze, to ja teÂż nie wiedziaÂłem. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ÂŁukasz :o :o :o :o Ale wiesz, Âże Big Brother nie byÂł na Polsacie, a FaktĂłw nie tworzyÂła Hanka Smuktunowicz :wink: :wink:
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale ja jestem normalnym czÂłowiekiem a nie jakimÂś maniakiem tvn - nie zwariowaÂłem na punkcie tvn. :D:D:D:D:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jak to nie ? :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jak na razie TVN staĂŚ byÂło jedynie na ... tramwaj, ktĂłry skutecznie szpeciÂł i tak szpetny rynek w Krakowie (owszem, teraz wyglÂąda lepiej, ale np Sukiennice pewnie siĂŞ zawalÂą za kilka lat). OczywiÂście z powodu oszczĂŞdnoÂści nie jeÂździÂł po torach. W jego Âśrodku od czasu do czasu pojawiaÂł siĂŞ czÂłowiek - koĂą, czyli A. SoÂłtysik z podkrakowskiej wsi SuÂłoszowa.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

... zapomniales o newsroomie za 5 mln ? badz $ (juz nie pamietam :P )
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Faustus, nie wiesz- nie wypowiadaj siĂŞ. Nie liczysz chyba, Âże TVN zorganizuje fetĂŞ na miarĂŞ imprezy pokazowej nowego AirBusa. Ty nawet nie musisz o tym wiedzieĂŚ, dla ciebie to moÂże nawet lepiej- TVP o helikopterze moÂże pomarzyĂŚ, a ostatnio siĂŞ przyjrzaÂłem i zauwaÂżyÂłem Âże auta teÂż powoli im siĂŞ sypiÂą. Co do studia tranwaj to pokaÂż mi bardziej nowatorski pomysÂł w polskiej TV.

A jeÂśli uwaÂżnie oglÂądaÂłeÂś FAkty czy Superwizjer to miaÂłes okazjĂŞ zobaczeĂŚ efekty pracy zyroskopowej kamery zainstalowanej w helikopterze. :boks: :boks: :boks:
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Rozmawiamy o Âśrodkach transportu, czy moÂże o newsroomie :?: :?: Wybacz BaryÂła, ale TwĂłj post byÂł nie na temat. ProszĂŞ moderatora o jego natychmiastowe wykasowanie, a Ty drogi kolego pisz juÂż samokrytkĂŞ. Nie wolno Âłamac regulaminu. :lol: :lol: :lol:
Jak ja nie cierpiĂŞ anarchii :lol: :lol:

Kub doskonale wiem, ze TVP nie bezie mia³a takiego cacka - ju¿ teraz ich regionalni reporterzy maj¹ placówki co 60 km, a je¿eli nasi pos³owie wyka¿¹ siê sprytem, to pewnie i w powiatach bêd¹ musieli zak³adaÌ oddzia³y. Owszem - mo¿e helikopter i u³atwia pracê, ale chyba za wczeœnie na takie wydatki - zw³aszcza dla kilku zdjêÌ. O ich samochody siê nie martw - wymieniane s¹ na bie¿¹co. Z pocz¹tkiem stycznia 2005r og³osili kolejny juz przetarg.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a bom nie chcial dalej pisac 8) A helikopterka nie moge sie juz doczekac :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

proponujê te¿ zakupiÌ ca³¹ flotyllê jumbojet'ów aby wozi³y wszystkich pracowników tvn oraz czo³g....
A ten helikopter to moga potem wypoÂżyczaĂŚ O.Dyrektorowi bo on kupiÂł maybacha a na helikoter juÂż mocherowym beretom nie wystarczyÂło...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a to ci! Kiedy to siĂŞ staÂło? :lol: :shock:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

To zdjĂŞcie jest chyba z finaÂłu programu "Wyprawa Robinson".
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości