Zwiedzanie studia TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: RBB »

(nigdzie nie znalazłem podobnego TEMATU)

W weekend będę w Warszawie. Z chęcią obejrzał bym wtedy studio TVN24, tylko nie wiem jak tam się zgłosić.
Jarosław Kuźniar powiedział "Jeśli chcecie Państwo zobaczyć jak to wszystko wygląda od kuchni, wystarczy napisać".
A tu rozmowa Krzysztofa Pyzi z Jackiem Stawiskim, dziennikarzem i wydawcą TVN24:
"- A zwykły turysta? Jest możliwość obejrzenia studia TVN-u?
- Należy się do nas zgłosić oficjalnie. Wówczas być może taka szansa by istniała."
Czyli mam do nich napisać e-maila? Przyjść do Studia? A jeśli napisać e-maila to do kogo i z jaką treścią?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: piotrek888 »

RBB pisze:(nigdzie nie znalazłem podobnego TEMATU)

W weekend będę w Warszawie. Z chęcią obejrzał bym wtedy studio TVN24, tylko nie wiem jak tam się zgłosić.
Z tego co wiem zwiedzanie trzeba zgłosić na dwa tygodnie przed przyjazdem. Musisz zostać wpisany na listę osób, które w danym czasie przebywają w budynku. Procedury przy wejściu są tam dość mocno przestrzegane.


Jak Jarosław Kuźniar mówił, to chyba do Jarosława trzeba napisać. Proste.
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: RBB »

A gdzie znaleźć jego e-mail?
Wiem że w Google, ale boję się że ktoś może podać fałszywy (do was mam zaufanie).
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: RBB »

Jak będę już w Warszawie to się spytam w recepcji, ale bardzo żałuję że teraz nie wejdę do środka :(
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
poznanska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 17 lip 2010, 17:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: poznanska »

Za kilka tygodni planuję porzucić gród Kraka i spędzić kilka dni w Warszawie, spełniając przy tym jedno z marzeń, jakim niewątpliwie jest wejście do studia TVN24.

Z tego tytułu będę niezmiernie wdzięczna, jeśli ktoś z Szanownych Forumowiczów da mi wskazówkę do kogo najbezpieczniej napisać w tej sprawie i na jaki adres.

Z góry bardzo dziękuję i gorąco pozdrawiam z Krakowa :)
A.P.
"...but it's never too late to start again, take another breath and say another prayer..."
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: RBB »

Bardzo przepraszam, w recepcji nie byłem, nie miałem czasu, ale nawet z zewnątrz studio robi WRAŻENIE.
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
mictro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 19:12

Jak zwiedzic TVN24 ?? Pomocy !!

Post autor: mictro »

Witam.

Widzialem juz temat ze zwiedzaniem, ale tam nic konkretnego nie jest napisane. ;(
Bardzo mi zalezy zeby zwiedzic studio na wiertniczej, dlatego prosze o podanie jakis konkretów co trzeba zrobic ? gdzie pojsc ? gdzie zadzwonic ? gdzie napisac ?

Bede bardzo wdzieczny za takie informacje :)

Pozdr.
konradpaluszek

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: konradpaluszek »

Witam jak sobie załatwić przepustkę do TVN24? czy pisać na kontakt24? czy jak? proszę o pomoc.........
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

Przepustki, jeśli jesteś pierwszą lepszą osobą, nie załatwisz sobie. Jeśli chcesz wejść do budynku, to przy wejściu ochroniarz poprosi Cię o dowód osobisty, spisze dane, zapyta do kogo przychodzisz i telefonicznie (lub osobiście jeśli ta osoba będzie w pobliżu) zweryfikuje czy mówisz prawdę. Tak wchodziłem do koleżanki, która odbywała staż w TVN.
konradpaluszek

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: konradpaluszek »

Dziękuję Ci za odpowiedź
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: pkp »

Kuźniar napisał, że tymczasowo studia nie można zwiedzać. Pewnie jest to związane ze zmianami w studio.
konradpaluszek

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: konradpaluszek »

Witam wie może ktoś czy już można się dowiadywać czy można zwiedzić studio TVN24?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: avatar »

konradpaluszek pisze:Witam wie może ktoś czy już można się dowiadywać czy można zwiedzić studio TVN24?
Zapewne musisz czekać do zakończenia remontu.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Zwiedzanie studia TVN24

Post autor: tracer2013 »

A to studio TVN24 można zwiedzić ?
Nawet nie wiedziałem , że można zwiedzić ?
W jaki to sposób się zwiedza ? , bo pewnie tak sobie od razu z zewnątrz nie można wejść do budynku, pewnie wszystko musi być zaplanowane .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości