Reporterzy odchodzą z redakcji Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kolejni odchodzÂą z FaktĂłw:

http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=227700 :evil2: -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W kolejnych tygodniach weekendowe "Fakty" majÂą na przemian prowadziĂŚ Kajdanowicz i Piotr Marciniak.
http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=227707

Warto jednoczeÂśnie dodaĂŚ, Âże na tvn24.pl w dziale prowadzÂący umieszczono wczoraj Marciniaka, a Kajdanowicza nie. :]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiecie co juz nic nierozumiem, przeciez ta informacja o odejÂściu A*tomata z TVN byÂła potwierdzona przez sama telewizje, a w oÂświadczeniu byÂło napisane, Âże TVN nie bedzie namawiaÂł dziennikarzy do zostania. a teraz co Kajdan Zostaje?? juz nic nierozumiem.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mniej Kajdanowicza w Faktach?

Jak dowiedzieliœmy siê, Grzegorz Kajdanowicz bêdzie prowadzi³ mniej wydaù Faktów ni¿ dotychczas. Dziennikarz nie wyra¿a dalszej chêci prowadzenia dziennika w ka¿dy weekend. Nieoficjalnie mówi siê, ¿e bêdzie kontynuowa³ wspó³pracê z TVN i Faktami na innych zasadach.

Debiut Piotra Marciniaka w weekendowych Faktach, przyniĂłsÂł ze sobÂą spekulacje na temat moÂżliwoÂści kolejnych zmian w programie. Prezentera zobaczymy w dzienniku ponownie, dopiero za dwa tygodnie. Nieoficjalnie wiadomo, Âże Grzegorz Kajdanowicz bĂŞdzie miaÂł od przyszÂłego tygodnia mniej wydaĂą FaktĂłw.

Anita Werner, dziennikarka najczêœciej wymieniana w spekulacjach jako kolejna twarz Faktów, powiedzia³a nam, i¿ nikt nie prowadzi³ z ni¹ rozmów dotycz¹cych jej pracy w g³ównym wydaniu.

W ostatnich dniach do redakcji programu do³¹czy³ zwi¹zany z TVN24 Maciej Mazur. TVN zapowiada, ¿e to nie koniec personalnych wzmocnieù zespo³u sztandarowego programu informacyjnego.
Za: Medialink
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

TVP doprowadziÂła go do szaÂłu

Grzegorz Kajdanowicz

Dziennikarz TVN "Fakty", Grzegorz Kajdanowicz (33 l.), nie przechodzi jednak do TVP! Chce wycofaĂŚ siĂŞ z podpisanej juÂż umowy. NajchĂŞtniej za obopĂłlnym porozumieniem stron. Dlaczego?

- To Grzegorz Kajdanowicz wycofaÂł siĂŞ z naszej umowy i o powody proszĂŞ pytaĂŚ jego - mĂłwi Katarzyna Twardowska z biura rzecznika TVP. - Nie wiemy jeszcze, czy bĂŞdziemy dochodziĂŚ swoich praw na drodze sÂądowej.

Na korytarzach stacji TVN huczy od pogÂłosek, Âże dziennikarz wrĂŞcz dostaÂł szaÂłu, kiedy w jednej z gazet przeczytaÂł wywiad z dyrektorem "WiadomoÂści", Robertem Kozakiem. Kozak sugerowaÂł, Âże to Kajdanowicz zabiegaÂł o pracĂŞ w TVP.

Co na to sam dziennikarz? MĂłwi jedynie, Âże chciaÂł opuÂściĂŚ stacjĂŞ TVN w przyjaznej atmosferze. OkazaÂło siĂŞ jednak, Âże przechodzÂąc z jednej telewizji do drugiej, zÂłamaÂłby klauzulĂŞ konkurencyjnoÂści. - Nie chciaÂłem w ten sposĂłb postÂąpiĂŚ, bo jestem w TVN-ie od poczÂątku i bardzo duÂżo tej stacji zawdziĂŞczam - stwierdziÂł.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja ju¿ nic nie wiem :!: Mo¿e mi ktoœ to wszystko wyt³umaczyÌ :?: :?: :?: To w koùcu Kjdan chcia³ odejœÌ czy nie :?: Ale jeœli wróci to nie bêdzie prowadzi³ tak czêsto Faktów - jeden pozytywny aspekt :!: I jeszcze jedno: nie bêdzie ju¿ mia³ takiej duzej renomy, za to mniejsz¹ w³adzê. Naprawdê du¿o straci³/traci na tym wszystkim.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Super Express pisze:TVP doprowadziÂła go do szaÂłu
Dziennikarz TVN "Fakty", Grzegorz Kajdanowicz (33 l.), nie przechodzi jednak do TVP! Chce wycofaĂŚ siĂŞ z podpisanej juÂż umowy. NajchĂŞtniej za obopĂłlnym porozumieniem stron. Dlaczego?

- To Grzegorz Kajdanowicz wycofaÂł siĂŞ z naszej umowy i o powody proszĂŞ pytaĂŚ jego - mĂłwi Katarzyna Twardowska z biura rzecznika TVP. - Nie wiemy jeszcze, czy bĂŞdziemy dochodziĂŚ swoich praw na drodze sÂądowej.

Na korytarzach stacji TVN huczy od pogÂłosek, Âże dziennikarz wrĂŞcz dostaÂł szaÂłu, kiedy w jednej z gazet przeczytaÂł wywiad z dyrektorem "WiadomoÂści", Robertem Kozakiem. Kozak sugerowaÂł, Âże to Kajdanowicz zabiegaÂł o pracĂŞ w TVP.

Co na to sam dziennikarz? MĂłwi jedynie, Âże chciaÂł opuÂściĂŚ stacjĂŞ TVN w przyjaznej atmosferze. OkazaÂło siĂŞ jednak, Âże przechodzÂąc z jednej telewizji do drugiej, zÂłamaÂłby klauzulĂŞ konkurencyjnoÂści. - Nie chciaÂłem w ten sposĂłb postÂąpiĂŚ, bo jestem w TVN-ie od poczÂątku i bardzo duÂżo tej stacji zawdziĂŞczam - stwierdziÂł.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no i po co 2 razy to samo ?? :? :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie zauwaÂżyÂłem tego u Ara. Sorry. :?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ojej. do szaÂłu. To moÂże zwolnienie na kilka m-cy REgeneracji :lol:
Beznadziejny pomysÂł z wymiennoÂściÂą weekendowych prowadzÂących.
Nie moÂże juz zostaĂŚ w materiaÂłach i w tym tylko. Marciniak Âświetnie prtezentuje siĂŞ w Fakatach w roli prezentera.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ArO zapewne cytat z SE ???
hehe dopiero jednak Fakt ukazaÂł jakim zadufanym w sobie pajacem jest A*tomata... nigdy go nie lubiÂłam ale teraz nie mam teÂż do niego szacunku.... AUTO - ÂŻENADA jak powiedziaÂł Kwiatek !!!!

Otó¿ nasz wybitny reporter A*tomat powiedzia³ ze nie przechodzi do TVP bo TVP zszarga³a jego dobre imiê :D
Otó¿ A*tomat twierdzi ze to TVP sama chcia³a zeby tam przeszed³ a ju¿ szczytem wszystkiego by³o jak Robert Kozak powiedzia³ ze to ze tak œwietny A*tomat chce u nich pracowaÌ to œwiadczy to o poziomie Waramoœci... A jak to siê A*tomat wyrazi³ nikt na jego pozycji na która on pracowa³ 12 lat nie bedzie budowa³ popularnoœci serwisu...
Fuck Fucktem Âże ani Fuckty ani waramoÂści nie prezentowaÂły by dopiero z A*tomatem Âżdanego poziomu... !!! BUFON i materialista. Ponad to jeszcze Âżal mi Marciniaka ktĂłry po powrocie tego promowanego przez walreĂłw baÂłwana straci na waÂżnosci i pozycji !!!
Wcale bym siĂŞ tez nie zdziwiÂła gdyby to byÂła akcja TVN specjalnie przeprowadzona przy okazji odejÂścia Kunicy
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVP zszargaÂła jego dobre imiĂŞ a teraz z nim pĂłjdzie do FaktĂłw i bĂŞdzie wszystko ok :? ja na jego miejscu za nic bym nie wrĂłciÂł.. narobiĂŚ takiego bigosu w mgnieniu oka i potem automatycznie uÂśmiechaĂŚ siĂŞ w Faktach to coÂś nie zabardzo :? bidulek przygotowujÂąc siĂŞ do niby ostatniego automatycznego przedstawienia myÂślaÂł jak to dobrze bĂŞdzie w waramoÂściach "och.. achh.." a tu waramoÂści byÂły mÂądrzejsze i mu Âładnie przedstawiÂły jaki to on jest automatyczny..
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Chyba jesteÂście trochĂŞ krĂłtkowzroczni, ciÂągle tylko Kajdanowicz to, Kajdanowicz tamto, wstyd, haĂąba, zdrada i BĂłg wie co jeszcze...

Przypomnê Wam, ¿e M. Sakowska odesz³a z TVN24 do RMF FM i pracowa³a tam oko³o pó³ roku, a póŸniej z powrotem wróci³a do TVN24 i jakoœ nikt nic nie pisa³, ¿e co ona sobie wyobra¿a, ¿e jak ona tak mog³a...

ZdajĂŞ sobie sprawĂŞ, Âże Sakowska to nie Kajdanowicz ale coÂś tu jest nie w porzÂądku.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kozak z tego Kajdanowicza

DziÂś zrywa kontrakt z TVP

Grzegorz Kajdanowicz (33 l.) nie poprowadzi "Wiadomoœci". Za to awantura miêdzy niedosz³¹ gwiazd¹ TVP a telewizj¹ publiczn¹ nabiera rumieùców.

Mia³ byÌ gwiazdorem "Wiadomoœci", z odpowiedni¹ ga¿¹ (mówi³o siê o 20, nawet 42 tys. z³ miesiêcznie). Podpisa³ umowê, ale zanim zd¹¿y³a wejœÌ w ¿ycie, ju¿ j¹ rozwi¹zuje. Dzisiaj rano dziennikarz "Faktów" TVN ma podpisaÌ dokumenty o polubownym rozwi¹zaniu kontraktu z TVP. Dlaczego? Z powodu jego zdaniem nieprawdziwych wypowiedzi Roberta Kozaka, szefa "Wiadomoœci". Posz³o o sugestie Kozaka, ¿e to Kajdanowicz zabiega³ o robotê w telewizji publicznej. Kajdanowicz odpowiada stanowczo, ¿e to Kozak proponowa³ mu tê pracê. I przypomina, ¿e "Wiadomoœci" mia³y przejœÌ gruntown¹ przemianê. - Okaza³o siê jednak, ¿e zmian nie bêdzie, a ja mia³em swoj¹ twarz¹ firmowaÌ i uwiarygodniÌ ten program - dodaje. W telewizji publicznej jawnie wyra¿aj¹ oburzenie. - Cieszymy siê, ¿e nie wpuœciliœmy w nasze szeregi tak nieodpowiedzialnego cz³owieka. Jak to o nim œwiadczy, ¿e wypowiada siê negatywnie o firmie, w której mia³ wkrótce zacz¹Ì pracê - mówi Jaros³aw Szczepaùski, rzecznik TVP.

Jaka jest prawda? Kto ma racjê? Ciê¿ko rozstrzygn¹Ì. Jedno jest pewne - dziennikarzowi "Faktów" przesz³y ko³o nosa bajeczne pieni¹dze. Chyba ¿e jego rodzima stacja TVN przebi³a ofertê TVP. To wyjaœnia³oby zmianê decyzji.

Szef "WiadomoÂści": - To on do mnie dzwoniÂł

MĂłwi Robert Kozak: - MikoÂłaj Kunica, ktĂłry kilka lat temu byÂł moim pracownikiem w BBC, skontaktowaÂł siĂŞ ze mnÂą gdy zostaÂłem szefem "WiadomoÂści". OpowiedziaÂłem mu o planowanych przeze mnie zmianach w "WiadomoÂściach". Kunicy spodobaÂł siĂŞ ten projekt i zaproponowaÂł swĂłj udziaÂł, w roli jednego z czoÂłowych reporterĂłw. MikoÂłaj dodaÂł, Âże w "Faktach" sÂą inni dziennikarze, ktĂłrzy byliby zainteresowani odejÂściem do "WiadomoÂści". OprĂłcz Grzegorza Kajdanowicza padÂło jeszcze jedno nazwisko. PowiedziaÂłem MikoÂłajowi, Âże jeÂżeli Grzegorz Kajdanowicz jest rzeczywiÂście zainteresowany przejÂściem, to niech siĂŞ ze mnÂą skontaktuje. I tak siĂŞ staÂło. Kajdanowicz zadzwoniÂł i rozpoczĂŞliÂśmy rozmowy zakoĂączone podpisaniem kontraktu.
/"Super Express"/

He he to Kajdanowicz musi nieŸle krêciÌ. To by w³aœciwie wyjaœnia³o dlaczdego tak nagle chcieli odejœÌ. Najpierw Oni, a potem nastêpni.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

kasa - sprzedawczyk cholerny !!!

Macku bo pewnie niejaka Sakowska nie robiÂła takich szopek i przekrĂŞtĂłw
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 27 gości