,,Fakty'' o nowej godzinie?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

arrow pisze:Szczerze mĂłwiÂąc wolaÂłbym zobaczyĂŚ scan artykuÂłu lub jego internetowÂą wersjĂŞ. Inaczej dyskusja na ten temat jest bez sensu (tak jak wklejanie w tym temacie zdjĂŞcia studia tvn24, tak na marginesie :? ). -->
DokÂładnie tak !! UwaÂżam, Âże ten artykuÂł to naciÂąganie...Straszne naciÂąganie... . Nie wierzĂŞ w to, Âżeby TVN zdecydowaÂł siĂŞ na taki krok... :?


ps. FAN_TVN zapoznaj siĂŞ z regulaminem i zmniejsz rozmiar avataru.
ZIMA
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Ktoœ tu m¹ci wodê... przynajmniej na pierwszy rzut oka mam takie wra¿enie. Co do, zapewne bardzo, opiniotwórczej gazety, jak¹ jest Kurier Po³udniowy to mam garœÌ pytaù:
- w ktĂłrym wydaniu to przeczytaÂłeÂś?
a) piaseczyĂąsko- ursynowskim
b) pruszkowsko- grodziskim
c) grĂłjeckim
czy moÂże d) otwockim.

- kim sÂą dziennikarze pracujÂący w tym poczytnym piÂśmie?
- jak czĂŞsto ukazuje siĂŞ ta gazeta, skoro ostatnia aktualizacja jest z koĂąca ubiegÂłego roku?
- to darmowe pismo?

FAN_TVN, jeÂśli nie chcesz robiĂŚ sobie zÂłego pijaru na forum, nie pisz bzdur, ew. podawaj ÂźrĂłdÂła- to taka ogĂłlnie przyjĂŞta zasada, gdy kogoÂś cytujesz.

Moje zdanie o caÂłym zamieszaniu- nie wierze! I trudny do zbicia agument popierajÂące mojÂą teoriĂŞ.
1) TVN i Fakty to zbyt silne marki, ¿eby uciekaÌ siê do takich rozwi¹zaù. Jeœli ktokolwiek z szefostwa podja³by tak¹ decyzjê, Polsat od razu zacz¹³by krzyczeÌ, ¿e Wydarzenia pokona³y Fakty. Godzina 19, wœród m³odych osób, jest podobn¹ por¹ do 19:30- dla starszych. Si³¹ przyzwyczajenia robi swoje. Ktoœ m¹ci wodê i œmiem twierdziÌ, ¿e takie kaczki rozpuszcza Polsat.
MAKEPOVERTYHISTORY
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

w ktĂłrym wydaniu to przeczytaÂłeÂś?
a) piaseczyĂąsko- ursynowskim
b) pruszkowsko- grodziskim
c) grĂłjeckim
czy moÂże d) otwockim.

- kim sÂą dziennikarze pracujÂący w tym poczytnym piÂśmie?
- jak czĂŞsto ukazuje siĂŞ ta gazeta, skoro ostatnia aktualizacja jest z koĂąca ubiegÂłego roku?
- to darmowe pismo?
Na pierwsze pytanie odpowiedÂź B.
Nie wiem kim sÂą dziennikarze w tym piÂśmie.
Gazeta ukazuje siĂŞ co tydzieĂą.
Tak, to darmowe pismo.
-----
----
--
-
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

A zechcesz udostĂŞpniĂŚ skan, bo sÂądzĂŞ, Âże maÂło kto ma szansĂŞ trzymaĂŚ w rĂŞkach dodatek pruszkowsko- grodziski.
MAKEPOVERTYHISTORY
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

ChĂŞtnie bym udostepniÂł skan tego artykuÂłu, ale jest jeden amlutki problem. Nie mam skanera...
-----
----
--
-
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Myœle, ze ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Bêdzie co bêdzie i sie o jakiœ ....zmianach napewno dowiemy. Wiec nie ma sie co k³óciÌ tylko spokojnie poczekac. Po co sobie psuÌ nerwy taka b³achostk¹, zw³aszcza ze to jesczze nic pewnego.:)
....w świecie Faktów....
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: danio »

ZastanĂłwcie siĂŞ przez chwilĂŞ. Zaczynam siĂŞ coraz bardziej zastanawiaĂŚ, bo prawdopodobnie moÂże siĂŞ szykowaĂŚ jakaÂś kampania, poza tym sÂą niedÂługo bĂŞdÂą jakieÂś zmiany w "Faktach". A to daje do myÂślenia. Tak aproppo wysyÂłam mail'e na fakty@tvn.pl i nigdy nikt nie moÂże odpisaĂŚ.

PS. Uwa¿am, ¿ê program "Studio Fakty" by³by super programem. Wogóle bym zmieni³ ca³¹ ramówkê- mniej debilizmu, a wiêcej publicystyki
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

emi pisze:Po za tym, rozmowa z politykiem...hmm...przeciez to jest 5 razy w tygidniu w M24, po co sie powtarzac.
RadzĂŞ dowiedzieĂŚ siĂŞ jaki zasiĂŞg ma TVN24 :]
FAN_TVN pisze:ChĂŞtnie bym udostepniÂł skan tego artykuÂłu, ale jest jeden amlutki problem. Nie mam skanera...
Uciekaj do kawiarenki i skanuj bo my tu nie wytrzymamy! :lol: :lol: ;)
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

Ok, postaram siĂŞ do zeskanowaĂŚ. MoÂże na jutro mi siĂŞ uda.
A teraz ÂżyczĂŞ dobrej nocy wszystkim uÂżytkownikom forum :lol:
-----
----
--
-
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Masz 24 godziny Âżeby potwierdziĂŚ swoje informacje, skanujÂąc artykuÂł. W przeciwnym razie uznam, Âże bredzisz i skasujĂŞ ten temat :D -->
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jak dla mnie to masakra :!: :!: :!: Spoœród wszystkich wyjœÌ najlepsze to pozostanie przy 19., a zmiany wizualne, w treœci itp., a nie emisyjne.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

rozumiem ze wam fanom tvn ta wiadomoœÌ nie w smak ale nie rozumiem sk¹d atak na nowego kolege ???
Bo wam siĂŞ nie podoba to co pisze ?
1. gazeta z tego co widaĂŚ raczej wiarygodna skoro jej informacje siĂŞ sprawdziÂły.
2. o tym ze beda 2 prowadz¹cy wiem juz od 2 miesiêcy i jest to info z doœÌ wiarygodnego Ÿród³a. W zwi¹zkuz tym proponujê zakoùczyÌ ten atak.
A bedÂą jeszcze prawdopodobnie inne zmiany w Faktach nie tylko takie :]
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kamuiiiiiiiiii, a skÂąd masz info o 2 prowadzÂących? :zamknieteoczy:

¯adnego ataku nie ma, po prostu trzeba trochê ostudziÌ emocje i zweryfikowaÌ prawdomównoœÌ. Ka¿dy mo¿e napisaÌ, ¿e w jego lokalnej gazecie pojawiaj¹ siê jakieœ informacje, które potem siê sprawdzaj¹, ale dopóki nie zobaczymy na to jakiegoœ dowodu, w postaci scanu czy czegoœ innego, to mo¿emy rozmawiaÌ na poziomie "wró¿ka Ania przysz³oœÌ z kuli przepowie" :D -->
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Heh, z ka¿d¹ chwil¹ nabieram pewnoœci, ¿e FAN_TVN przedstawi³ nam informacjê typu "wróble Ìwierkaj¹, ¿e..." a ¿e zima i wróbli nie ma, wiêc ja uwa¿am to za nienajwy¿szej jakoœci poczucie humoru osoby, która ma na prawdê ma³¹ wiedzê ju¿ nawet nie tylko o tvnie ale i w ogóle o tv.

Kamuii, a te wieÂści to skÂąd masz?? Wiesz, Âże za coÂś takiego niegrzeczne dziewczynki spotyka zemsta wieszczki Aldony w temacie o ÂŻyrafie :evil2: :evil2: :aniolek:
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Z TVN przeciez chyba nie z Polsatu :evil2:
dwukrotnie potwierdzone bo 1 ÂźrĂłdÂło byÂło tak jakby nie pewne :D

oczywiscie moze to byÌ pic na wodê... ale skoro powiediz¹³y mi to 2 osoby. Zacz¹tek zmian by³ ju¿ jakiœ czas temu i teraz ta gazeta to raczej nie wypada mi nie wie¿yÌ :]
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości