TVN a polityka

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

no có¿..mo¿na i tak.... 8) - w dzisiejszym wydaniu zero wiadomoœci o PiS ,zero o PO. :lol:
- trochĂŞ to nawet uspokaja skoÂłatane nerwy...

jedna rzecz mnie zastanawia.

dlaczego w Faktach uprawia siê,prawie dos³ownie w ka¿dym zdaniu,tak¹ jak¹œ nieznoœn¹ w swej nachalnoœci, dydaktykê..

-czy naprawdĂŞ nie moÂżna podawaĂŚ informacji jakoÂś bardziej po ludzku, bezstronnie,z wiĂŞkszym szacunkiem dla sÂłuchacza..?
-- czy redaktorom (czy piĂŞterku) ciĂŞÂżko uwierzyĂŚ ,Âże sÂą ludzie ktĂłrzy jeszcz jakoÂś tam korzystajÂą z pewnej czĂŞÂści swojego intelektu,i mogÂą sami sobie ustaliĂŚ punkt widzenia,na podstawie OBIEKTYWNYCH informacji programu Fakty..?!

moim zdaniem,TVN ulegÂła zgubnej pokusie EFEKCIARSTWA i chĂŞci wpÂływu na widowniĂŞ,i ksztaÂłtowania poglÂądĂłw 'publiki' wedÂług swojego (piĂŞterka?) widzimisiĂŞ.

i chodzi tu o wszystko. : treœÌ,intonacjê,dobór kolejnoœci, etc etc..

o rany ! czego ja siĂŞ domagam :shock: :lol:
przecieÂż i Wy, i Oni, i Tamci..doskonale wszyscy wiemy Âże nic tak nas nie podnieca jak chodziĂŚ w ciasno zaciÂśniĂŞtej kolczatce..-
to przynajmniej zwalnia nas od myÂślenia. od obowiÂązku podejmowania decyzji. - k t o Âś robi to za nas.- i jest gites.

ja tego stanowiska nie podzielam.
chcĂŞ SAM podejmowaĂŚ decyzjĂŞ o tym 'co bĂŞdĂŞ myÂślaÂł o konkretnej sprawie'
i nie chcê by ktokolwiek narzuca³ mi podstêpnie swój pogl¹d mieszaj¹c to z bie¿¹cymi wiadomoœciami.

wielka szkoda ¿e tak¿e i Fakty sprzeda³y sw¹ wiarygodnoœÌ na targowisku pró¿noœci jak¹ czêsto ( choÌ nie zawsze) s¹ telewizje komercyjne...

wróÌcie do ¿róde³ kochani.
i przestaĂącie taĂączyĂŚ kankana przy kaÂżdym kolejnym wydaniu FaktĂłw.
- wierzcie mi, te kolorowe piĂłrka zupeÂłnie na mnie nie dziaÂłajÂą.... :lol:

no tak.., ale ich sÂą miliony. - a ja ..jeden.
to dla nich gracie...
wÂłaÂśnie g r a c i e

-jest taka ballada..: "..a Ty grasz..."
i Wam,(zaÂłodze DÂżi :? ) - zaÂłodze FaktĂłw jÂą dedykujĂŞ...

a mo¿e.., oczywiœcie nie przeceniaj¹c wp³ywu swoich s³ów, k t o œ tam siê choÌ trochê siê zawstydzi....


sprzedaliÂście swoje ideaÂły..
wasza sprawa..
tylko
czemu za takÂą niskÂą cenĂŞ...


.


.


.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Ja tam jestem lewicowy, zmam program SDPL i nie wiem skÂąd niektĂłre komentarze, Âże Walter to lewica. PO im daje 15 %, a SLD 45 %. PO nie chce od nich wspierania kina - SLD chce. WiĂŞc nie wiem skÂąd te plotki, to sÂą konkretne pieniÂądze. WracajÂąc do lewicy i tolerancji - raczej fakty sÂą bardzo tolerancyjne w swoich materiaÂłach. No i gnojÂą mÂłodzieÂż wszechpolskÂą. I dobrze. Czasem bardziej tolerancyjne odemnie nawet :P. A w koĂącu jestem na lewicy.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja jestem za PO obiema rêkami i nogami, ale niewidze by TVN czy TVN24 opstawia³ za jakomœ konkretn¹ parti¹, widaÌ, ¿e obie telewizjê s¹ prawicowe. ale zapytajmy siê czy jest na œwiecie jaka kolwiek tak naprawde apolityczna telewizja...odpowied zjest prosta nie ma. Przynajmniej TVN24 i "Fakty" niepokazuj¹ a¿ tak ra¿¹co tego, ¿e "obstawiaj¹" prawice, pamietacie co siê dzia³o w TVP za ¿¹dów SLD to by³ dopiero wp³yw rz¹du na telewizje.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvn a polityka

Post autor: salladyn »

Ja nie mogê powiedzieÌ za któr¹ opcj¹ polityczn¹ jestem bo mam zamiar byÌ dziennikarzem :P ale Kowal muszê ci powiedzieÌ ¿e mam sympatiê do skrótu PO (oczywiscie nie mówiê ¿e do parti :D)Mam tak¿e sympatiê do pewnej osoby z inicja³ami D T (oczywiœcie nie mówiê ¿e to Donald Tusk.) :wink: Kto powiedzi¹³ ¿e dziennikarz nie mo¿e miec pogl¹dów?Mo¿e mieÌ tylko ¿e po pierwsze nie mo¿e tego ujawniac na antenie(poza ni¹ te¿ nie powinien) i dok³adnie tak jak mówi £ukasz laÌ wszystkie partie polityczne po mordzie kiedy cos przeskrobi¹.
Ostatnio zmieniony czwartek 25 sie 2005, 17:26 przez salladyn, łącznie zmieniany 3 razy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: tvn a polityka

Post autor: Łukasz »

salladyn pisze:dokÂładnie tak jak mĂłwi ÂŁukasz laĂŚ wszystkie partie polityczne po mordzie kiedy cos przeskrobiÂą.
To powiedziaÂł mĂłj ulubiony prezes, mojego ulubionego radia. Ja tylko zacytowaÂłem. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: tvn a polityka

Post autor: salladyn »

ÂŁukasz pisze:
salladyn pisze:dokÂładnie tak jak mĂłwi ÂŁukasz laĂŚ wszystkie partie polityczne po mordzie kiedy cos przeskrobiÂą.
To powiedziaÂł mĂłj ulubiony prezes, mojego ulubionego radia. Ja tylko zacytowaÂłem. :D
Dobrze wiĂŞc jak powiedziaÂł twĂłj ulubiony prezes twojego ulubionego radia :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: TVN a polityka

Post autor: zadra »

aprofest pisze:W ktĂłrym kierunku odwrĂłconÂą ma twarz niezaleÂżna telewizja TVN?
W prawo czy w lewo?
oczywiÂście, Âże na prawo! to widaĂŚ, sÂłychac i czuĂŚ! jak na dÂłoni widac, Âże teraz TVN popiera Tuska, a zwalcza Cimoszewicza.
nie ma bezstronniczoÂści, jednak duÂżo gorsze od stronniczoÂści jest udawanie obiektywizmu, to wÂłasnie przypadek TVN 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: TVN a polityka

Post autor: salladyn »

zadra pisze:
aprofest pisze:W ktĂłrym kierunku odwrĂłconÂą ma twarz niezaleÂżna telewizja TVN?
W prawo czy w lewo?
oczywiÂście, Âże na prawo! to widaĂŚ, sÂłychac i czuĂŚ! jak na dÂłoni widac, Âże teraz TVN popiera Tuska, a zwalcza Cimoszewicza.
nie ma bezstronniczoÂści, jednak duÂżo gorsze od stronniczoÂści jest udawanie obiektywizmu, to wÂłasnie przypadek TVN 8)
Pewno Zadra :!: TVN wedÂług twojego obiektywizmu powinna powiedzieĂŚ:
W³odzimierz Cimoszewicz wykaza³ siê niezwyk³¹ uczciwoœci¹ gdy¿ wype³ni³ a¿ 3 oœwiadczenia maj¹tkowe.Co prawda ¿adne z tych oœwiadczeù nie obesz³o siê bez pomy³ki ale jest to spisek uknuty przez cyklistów masonerie oraz Anne Jaruck¹.Wszyscy ci wczeœniej wymienieni przykuli mnie kajdankami do krzes³a i dlatego nie mog³em z³ozyÌ ów oœwiadczeù w terminie.W³odzimierz Cimoszewicz w ¿adnym z tych oœwiadczeù nie umieœci³ faktu posiadania Akcji PKN ORLEN oczywiœcie zupe³nie pomy³kowo.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zadra ty widziwsz jak TVN zwalcza Cimoszewicza...a ja jakoÂś tego niewidzĂŞ. WeÂś siĂŞ zastanĂłw czy nie jesteÂś przewraÂźliwiona na punkcie homofobii i prawicowych "FaktĂłw". WedÂług ciebie wszyscy sa wrogami Cimoszewicza.

MoÂżesz podaĂŚ jakieÂś przykÂłady tej "dyskryminacji"??

Salladyn teÂż mam zamiar byĂŚ kiedyÂś dziennikarzem...ale mam dopiero 15 lat wiĂŞc narazie moge ujawniaĂŚ moje polityczne sympatie i antypatie.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Zadra ty widziwsz jak TVN zwalcza Cimoszewicza...a ja jakoÂś tego niewidzĂŞ. WeÂś siĂŞ zastanĂłw czy nie jesteÂś przewraÂźliwiona na punkcie homofobii i prawicowych "FaktĂłw". WedÂług ciebie wszyscy sa wrogami Cimoszewicza.
ja teÂż tego niewidzĂŞ to juÂż kolejny post Zadry jak pisze Âże TVN zwalcza Cimoszewicza ze TVN jest prawicowa itp no i co z tego ma do tego prawo a nam nic do tego :]
Kowal pisze:Salladyn teÂż mam zamiar byĂŚ kiedyÂś dziennikarzem...ale mam dopiero 15 lat wiĂŞc narazie moge ujawniaĂŚ moje polityczne sympatie i antypatie.
hmmm :D ja tez mam zamiar byĂŚ dziennikarzem i teÂż mam 15 lat :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

tvn a polityka

Post autor: salladyn »

Ja mam 16 lat jednak wolĂŞ nie zdradzaĂŚ swoich sympatii politycznych.Powiem za to Âże zagroÂżeniem jest mÂłodzieÂż wszechpolska i powinna byĂŚ zdelegalizowana.To jest zwyczjna bojĂłwka przeciwna Âżydom i homoseksualistom,i wszystkim ktĂłrzy myÂślÂą inaczej niÂż oni.Wszystkim ktĂłrzy w przeciwieĂąstwie do nich wogĂłle myÂślÂą.To moge ujawniĂŚ bez przeszkĂłd.

WracajÂąc jeszcze do Zadry to wymyÂśliÂłaÂś sobie ÂświetnÂą taktykĂŞ:zaatakowaĂŚ a potem siĂŞ wycofaĂŚ i nieodpowiadaĂŚ na Âżadne pytania.JuÂż kilka razy to zaobserwowaÂłem.Nie mĂłwiÂąc juÂż o patrzeniu na innych z gĂłry.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: tvn a polityka

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Powiem za to Âże zagroÂżeniem jest mÂłodzieÂż wszechpolska i powinna byĂŚ zdelegalizowana.To jest zwyczjna bojĂłwka przeciwna Âżydom i homoseksualistom,i wszystkim ktĂłrzy myÂślÂą inaczej niÂż oni.Wszystkim ktĂłrzy w przeciwieĂąstwie do nich wogĂłle myÂślÂą.
tak ja jestem takiego samego zdania co ty mam nadzieje ze kiedyÂś-wkrĂłtce to zniknie tak samo ja LPR i Samoobrona RP bo jak ta druga sie weÂźmie za zÂądzenie to moze byĂŚ Âźle :? i bym tego nie chciaÂł mam licze na to Âże zdobĂŞdÂą maÂło gÂłosĂłw w nadchodzÂących wyborach
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: tvn a polityka

Post autor: salladyn »

pawell pisze: tak ja jestem takiego samego zdania co ty mam nadzieje ze kiedyÂś-wkrĂłtce to zniknie tak samo ja LPR i Samoobrona RP bo jak ta druga sie weÂźmie za zÂądzenie to moze byĂŚ Âźle :? i bym tego nie chciaÂł mam licze na to Âże zdobĂŞdÂą maÂło gÂłosĂłw w nadchodzÂących wyborach
Nie liczy³ bym na to.Polski naród niestety jeszcze nie nauczy³ siê korzystac z demokracjii.Albo 1/3 g³osuj¹cych oddaje swoje g³osy na skrajn¹ prawicê czy te¿ lewicê albo te¿ 50% uprawnionych do g³osowania nie g³osuje.Ja ju¿ nie mogê siê doczekaÌ dnia kiedy skoùczê 18 lat i wreszcie bêdê móg³ iœÌ g³osowaÌ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: TVN a polityka

Post autor: zadra »

salladyn pisze:
zadra pisze:
aprofest pisze:W ktĂłrym kierunku odwrĂłconÂą ma twarz niezaleÂżna telewizja TVN?
W prawo czy w lewo?
oczywiÂście, Âże na prawo! to widaĂŚ, sÂłychac i czuĂŚ! jak na dÂłoni widac, Âże teraz TVN popiera Tuska, a zwalcza Cimoszewicza.
nie ma bezstronniczoÂści, jednak duÂżo gorsze od stronniczoÂści jest udawanie obiektywizmu, to wÂłasnie przypadek TVN 8)
Pewno Zadra :!: TVN wedÂług twojego obiektywizmu powinna powiedzieĂŚ:
W³odzimierz Cimoszewicz wykaza³ siê niezwyk³¹ uczciwoœci¹ gdy¿ wype³ni³ a¿ 3 oœwiadczenia maj¹tkowe.Co prawda ¿adne z tych oœwiadczeù nie obesz³o siê bez pomy³ki ale jest to spisek uknuty przez cyklistów masonerie oraz Anne Jaruck¹.Wszyscy ci wczeœniej wymienieni przykuli mnie kajdankami do krzes³a i dlatego nie mog³em z³ozyÌ ów oœwiadczeù w terminie.W³odzimierz Cimoszewicz w ¿adnym z tych oœwiadczeù nie umieœci³ faktu posiadania Akcji PKN ORLEN oczywiœcie zupe³nie pomy³kowo.
jezeli dla ciebie alternatywÂą dla stronniczoÂści jest inna, skrajna stronniczosc to wspĂłlczujĂŞ!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: TVN a polityka

Post autor: salladyn »

zadra pisze:
salladyn pisze:
zadra pisze:
aprofest pisze:W ktĂłrym kierunku odwrĂłconÂą ma twarz niezaleÂżna telewizja TVN?
W prawo czy w lewo?
oczywiÂście, Âże na prawo! to widaĂŚ, sÂłychac i czuĂŚ! jak na dÂłoni widac, Âże teraz TVN popiera Tuska, a zwalcza Cimoszewicza.
nie ma bezstronniczoÂści, jednak duÂżo gorsze od stronniczoÂści jest udawanie obiektywizmu, to wÂłasnie przypadek TVN 8)
Pewno Zadra :!: TVN wedÂług twojego obiektywizmu powinna powiedzieĂŚ:
W³odzimierz Cimoszewicz wykaza³ siê niezwyk³¹ uczciwoœci¹ gdy¿ wype³ni³ a¿ 3 oœwiadczenia maj¹tkowe.Co prawda ¿adne z tych oœwiadczeù nie obesz³o siê bez pomy³ki ale jest to spisek uknuty przez cyklistów masonerie oraz Anne Jaruck¹.Wszyscy ci wczeœniej wymienieni przykuli mnie kajdankami do krzes³a i dlatego nie mog³em z³ozyÌ ów oœwiadczeù w terminie.W³odzimierz Cimoszewicz w ¿adnym z tych oœwiadczeù nie umieœci³ faktu posiadania Akcji PKN ORLEN oczywiœcie zupe³nie pomy³kowo.
jezeli dla ciebie alternatywÂą dla stronniczoÂści jest inna, skrajna stronniczosc to wspĂłlczujĂŞ!
Problem w tym Âże dla ciebie wszystko co jawnie nie popiera lewicy i feminizmu jest stronnicze,a za obiektywizm uchodzi manifestowanie przez dziennikarzy poparcia dla lewicy i feminizmu wÂłaÂśnie,a stronniczoÂści szukasz tam gdzie jej nie ma.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości