Milena Rostkowska-Galant

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: melona »

13/10/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mastrokan
Bywalec
Bywalec
Posty: 637
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 19:47
Kontakt:

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: Mastrokan »

killah pisze: środa 13 paź 2021, 05:54
Mastrokan pisze: wtorek 12 paź 2021, 23:44 Jest na to sposób - nie włączaj Polsat News rano, nie wchodź w ten temat - oszczędzisz sobie trudnych przeżyć, oglądania tych strasznych stylizacji, nie będziesz się musiał denerwować i "odzobaczać".

A dla nas też to będzie plus - nie będziemy musieli za każdym razem czytać tych pierdół, które wypisujesz za każdym razem.
Twa madrosc nie ma konca. Ale nie bedziesz mi zycia ukladal.
Gdzieżbym śmiał cokolwiek ci układać, zadałeś pytanie
killah pisze: wtorek 12 paź 2021, 19:54 Da siw to jakos odzobaczyc???
to ci odpowiedziałem.
@melona jak pan killah powiedział, że stylizacje są beznadziejne, to są beznadziejne - szanowny ekspert natłukł ponad 650 postów, z których większość to takie głębokie analizy jak:
killah pisze: środa 06 paź 2021, 21:51 A dajcie spokoj, co to ma byc? :D10
killah pisze: poniedziałek 20 wrz 2021, 11:32 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮
killah pisze: sobota 25 wrz 2021, 20:18 Bleh, znow to samo 🤮🤮🤮
killah pisze: czwartek 16 wrz 2021, 11:15 Jezu, co tu się odbywa 🤣🤣🤣🤣
killah pisze: czwartek 04 mar 2021, 08:21 Ło matko bosko, coz to jest??? 😱😱😱
killah

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: killah »

I co daje ci taka merytorycznie uboga popisowka? Radosc? Satysfakcje? Czy tylko chcesz byc zauwazony?
Jim Lahey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 03 mar 2021, 09:38

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: Jim Lahey »

Mastrokan weź ty już skończ, po prostu nam, jak i wielu widzom Polsatu nie podoba się Pani Milena w spodniach, trudno to zrozumieć?
Lenka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 sie 2021, 09:19

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: Lenka »

Mam wrażenie, że na forum od pewnego czasu pisuję jeden ten sam człowiek, tyle że pod wieloma pseudonimami. Ten nazwijmy to "styl pisarski" jest nie do podrobienia. Poniekąd to zabawne, a z drugiej strony nieco straszne 🙄
Mastrokan
Bywalec
Bywalec
Posty: 637
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 19:47
Kontakt:

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: Mastrokan »

killah pisze: czwartek 14 paź 2021, 12:49 I co daje ci taka merytorycznie uboga popisowka? Radosc? Satysfakcje? Czy tylko chcesz byc zauwazony?
Po pierwsze: jeśli mój post jest merytorycznie ubogi, to tylko dlatego, że materiał źródłowy do którego się odnoszę jest "merytorycznie ubogi".
Po drugie: jeśli chciałbym być zauważony, to pisałbym podobne posty do twoich przy każdej możliwej okazji - a jak można łatwo zauważyć jestem dłużej od ciebie na tym forum i mam 600 postów mniej, więc chyba niespecjalnie szukam poklasku
Po trzecie: satysfakcję odczuje wtedy, gdy przestaniecie zaśmiecać forum takim bezsensownymi postami
Jim Lahey pisze: sobota 16 paź 2021, 22:04 Mastrokan weź ty już skończ, po prostu nam, jak i wielu widzom Polsatu nie podoba się Pani Milena w spodniach, trudno to zrozumieć?
Ty, killah, Mirek/Sebek to jest to wiele widzów Polsatu? Czy może masz jakieś szersze badania opinii widzów Polsatu?

Jeśli u was atrakcyjna kobieta w spodniach wywołuje odruch wymiotny lub stwierdzenie "bleh" to wam współczuje...

Druga sprawa: wyrzucając swoje żale tu na forum nic nie zmienicie, sądzę, że Milena nie czyta tego forum (a przynajmniej mam taką nadzieję że nie widzi, że niektórym się chce wymiotować na widok jej strojów) - jeśli tak wam zależy, to piszcie wiadomości do niej na Instagramie i napiszcie tam wprost co sądzicie. Ba, powiem więcej, jak się chwile poszuka to można tam nawet stylistki Mileny znaleźć, do nich też możecie napisać.

A na koniec: ja też wolę oglądąć Milenę w krótkich sukienkach czy spódniczkach :)
Tyle że w całej tej dyskusji nie o to chodzi.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: melona »

18/10/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
killah

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: killah »

No i co? Mozna? Mozna. Moze jednak p. Milena zajrzala tutaj, kto wie? A ten tam wyzej, mniej cisnienia, bo zylka peknie..
Gembal

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: Gembal »

killah pisze: poniedziałek 18 paź 2021, 11:54 No i co? Mozna? Mozna. Moze jednak p. Milena zajrzala tutaj, kto wie? A ten tam wyzej, mniej cisnienia, bo zylka peknie..
Naprawdę sądzisz, że ona czyta twoje ejakulacje?
killah

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: killah »

Naprawde sadzisz, ze obchodzi mnie twoje zdanie?
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: melona »

20/10/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: melona »

21/10/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
vlade_divac
Guru
Guru
Posty: 7597
Rejestracja: czwartek 04 sty 2018, 15:00

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: vlade_divac »

18.10.2021
Obrazek

Wideo: https://dai.ly/x84yqkl
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: melona »

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: melona »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości