Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Justyna Pochanke

Post autor: domino »

Czy moÂżecie mi wyjaÂśniĂŚ, co jest takiego urzekajÂącego w stylu prowadzenia serwisĂłw informacyjnych przez JustynĂŞ PochankĂŞ?
Mnie jej styl w ogĂłle nie odpowiada, przypomina mi styl Jolanty PieĂąkowskiej.

domino
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie potrafie tego wyjasnic, dla mnie jes super i bardzo ja lubie. koniec "kropka".
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

NIe wiem jak innym, ale mnie nie chodzi o sam styl, bo przecie¿ ja te¿ móg³bym usi¹œÌ przed kamer¹ i przeczytaÌ ludziom tekst, ale mi siê ona zar¹biœcie podoba w wywiadach. Wie o czym ma gadaÌ, robi to profesjonalnie i uwielbiam jak komuœ z SLD trochê dowali chamskim, retorycznym pytaniem :twisted:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

PorĂłwnywanie "Âśrednio-miernej" dziennikarki z najbardziej skompromitowanego dziennika w Polsce z "pierwszÂą w Polsce gwiazdÂą informacji" (za stronÂą jednego z progr. TVN!!) wydaje siĂŞ trochĂŞ nie na miejscu !!!! Justyna jest wspaniaÂła, piĂŞkna i inteligentna, ma doskonaÂłe teksty na poczÂątek magazynu o 17:30, idealne zapowiada materiaÂły i rozmawia z reporterami podczas live'Ăłw. Najlepsza sÂą oczywiÂście jej wywiady, ktĂłre idelanie prowadzi i potrafi byĂŚ bardzo dociekliwa. Jest najwiĂŞkszÂą gwiazdÂą TVN24 i FaktĂłw zresztÂą teÂż. ZebraÂła grono wiernych fanĂłw. :mrgreen:

To wszystko co siĂŞ czuje odnoÂśnie jej osoby zaleÂży do tego czy ktoÂś ma zdolnosci, by to odzuĂŚ, jak widaĂŚ nie kaÂżdy te zdolnosci otrzymaÂł :wink: :mrgreen:
Anita Werner jest the best!!!
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Robin pisze: ZebraÂła grono wiernych fanĂłw. :mrgreen:
W tym oczywiÂście mnie :D
Pozdrawiam, Filip
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Re: Justyna Pochanke

Post autor: red bull »

domino pisze:przypomina mi styl Jolanty PieĂąkowskiej
ty sobie nawet jaj nie rob
wedlug mnie jedyna podobizna miedzy pochanke a pienkowska jest to ze obie sa kobietami :D i to wszystko

jeszcze pamietam pochanke w zetce i zaluje ze dzis juz tam nie moge uslyszec, zetka duzo stracila, gdy tylu doswiadczonych dziennikarzy opuscilo stacje, najlepiej skorzystal chyba tvn24: laszcz, morozowski, pluska, marciniak, pochanke
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Mimo, i¿ Justyna nie jest ju¿ najm³odsz¹ z prezenterek, to nie mo¿na powiedzieÌ, ¿e nie wygl¹da dobrze (chocia¿ trzeba wzi¹¿ pod uwagê makija¿ :( ), a co za tym idzie, chyba lepiej j¹ WidzieÌ w tvn24 ni¿ S³yszeÌ w zetce :P
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nooo... napewno lepiej, ale przyznaje, Âże na zdiĂŞciu do ostatniego wywiadu dla Gali bodajÂże, wyglÂądaÂła okropnie. MiaÂła ogromne usta i nie przypominaÂła tej Justyny z telewizji.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Te¿ widzia³êm to zdjêcie i nieŸle siê uœmia³em. Tak w ogole to mo¿na tutaj na forum dawaÌ zdjêcia (z linku) :?:

Justyna Pochanke to JEDYNA dziennikarka programów informacyjnych TVN i TVN 24 jak¹ lubie. Do programów przygotowuje siê profesionalnie. Jej pytania zadawane goœciom s¹ zazwyczaÌ dobrze sformuowane i ciekawe. Nie nakrêca g³upich komentarzy tak jak to robi¹ inne panie prowadz¹c w TVN 24 program i czekaj¹Ì np. na po³¹czenie siê z miejscem sk¹d transmitowana bêdzie powiedzmy konferencja prasowa. Justyna to dziennikarka idealna. Szkoda, ¿e szefem "Wiadomoœci" nie zosta³ Lis bo widzia³bym j¹ w g³ownym wydaniu tego programu.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Obrazki mozna dodawaĂŚ za pomoca komendy [ img ] (bez spacji), ktĂłrÂą masz na gĂłrnym pasku, czyli: [ img ]adres obrazka[ /img] (bez spacji).

No wiĂŞc... Lisa w wiadomoÂściach nie widziaÂłbym w wiadomoÂściach zupeÂłnie, ale zgodze siĂŞ co do justyny, Âże dla mnie jest... jedna z najlepszych, jak nie najlepsza. Mosialbym sie glepiej zastanowiĂŚ.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja wiem jak siê dodaje zdjecia. Chodzi³o mi oto czy mo¿na bo ró¿ne fora mog¹ mieÌ ró¿ne (zazwyczaj bezsensowne) regulaminy które np. zabraniaj¹ u¿ywania...kolorowej czcionki :? czy np. dodawania fotek.


Oto zdjĂŞcie Justyny Pochanke z "Gali". Prawda, Âże strasznie wyszÂła :?: :lol:

Obrazek
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No tak, okropnie. Co do regulaminu to wystarczy go poczytac: http://forum.tvn.personal.pl/viewtopic.php?t=19. Poza tym szmcio uÂżywaÂł fioletowej czcionki do pisania postĂłw, o ile dalej nie uzywa, ni zwracam juÂż na to uwagi.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

a moze macie jakieÂś zapy jak Pochnke prowadzi fakty wieczorne?
Gość

Post autor: Gość »

:!: :!: :!: :!:
Tak, jest OK, chociaÂż po piĂŞtach depcze jej juÂż JĂŞdrzejowska. ByÂła reportekÂą w Faktach, teraz jest prezenterkÂą !!!
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Anonymous pisze::!: :!: :!: :!:
Tak, jest OK, chociaÂż po piĂŞtach depcze jej juÂż JĂŞdrzejowska. ByÂła reportekÂą w Faktach, teraz jest prezenterkÂą !!!
ÂŻart roku !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anita Werner jest the best!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 71 gości