Małgorzata Opczowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Teleturniej "WkrêÌ numer" skojarzy³ mi siê z teleturniejow¹ telwizj¹ niemieck¹ 9.live. Ten zegar, dzwonek telefonu, konkursy... doœÌ podobne do siebie.
Tylko, ¿e tam zabawy s¹ nieco trudniejsze i gdy jedna osoba nie odgadnie np. has³a z uk³adanki (a chyba ka¿dy dzwoni¹cy dostaje siê na antenê) to czekaj¹ na nastêpny telefon itd. Mo¿na d³uuuugo czekaÌ na zwyciêzcê. Jak ju¿ ktoœ wygra kasê gwarantowan¹ (przewa¿nie kilkaset euro) za odgadniêcie zagadki to ma szansê zgarn¹Ì pieniêdze specjalne (czasami nawet z 30.000 Euro) - jest to trudne, bo np. na œcianie jest powieszony kalenadarz i zawodnik ma odgadn¹Ì jaka bêdzie kolejna data (a one nie s¹ po kolei) jak mu siê uda to wygrywa jackpointa jak nie - to nie :D
W ogĂłle to te niemieckie showy sÂą fajnie prowadzone, studnio 9.live jest jak jeden duÂży dom, a prowadzÂący niekiedy nabijajÂą siĂŞ z telefonistĂłw, popijajÂą sobie colĂŞ, rozciÂągajÂą siĂŞ na kanapie, albo dzwonÂą na sex-telefon, aby na koĂącu powiedzieĂŚ Pani z drugiej strony sÂłuchawki, Âże wÂłasnie 'wystĂŞpuje' w telewizji :P
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mogli by zrobiĂŚ teleturniej "Nie wykrĂŞcaj numeru", gdzie prowadzÂący dzwoni pod przypadkowy numer telefonu - jak kotÂś jest, oglÂąda i wie, to ok, a jak nie, to nie :) MogÂłoby byĂŚ caÂłkiem fajnie :D Np. reakcje ludzi, do ktĂłrych ni stÂąd ni z owÂąd dzwoniÂą z TVN z programu "Nie wykrĂŞcaj numeru" :lol:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Z tego co widziaÂłem nie ma Gosi Opczowskiej i nie ma Agnieszki WrĂłblewskiej. PozostaÂła tylko Olimpia Ayakaiyje ze starych prowadzÂących.Obecni prowadzÂący i koncepcja oraz prowadzenie programĂł nie godne komentowania.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wydaje mi siê, ¿e G. Opczowska jest jedn¹ z prowadz¹cych "Nerwy na wodzy" w TVN Siedem, a Agnieszka Wróblewska bêdzie (wspó³)prowadzi³a "Graj o raj" w TVN.
:)
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

szymcio9 pisze:Wydaje mi siê, ¿e G. Opczowska jest jedn¹ z prowadz¹cych "Nerwy na wodzy" w TVN Siedem, a Agnieszka Wróblewska bêdzie (wspó³)prowadzi³a "Graj o raj" w TVN.
To jest potwierdzone, wiĂŞc prawdziwe. :wink:

SwojÂą drogÂą - 'Graj o Raj' miaÂł byĂŚ od 10 stycznia, a juÂż jest 11. i do tej pory nie ropoczĂŞli emisji. :roll:

Wczoraj pojawiÂła siĂŞ nowa prowadzÂąca'WykrĂŞĂŚ numeru', ktĂłrej dziÂś juÂż nie byÂło. MiaÂła na imiĂŞ Magda. :roll:

Z nowych teleturniejów tvn-u i tvn7 najbardziej podobaj¹ mi siê 'Nerwy na wodzy', poniewa¿ zbli¿one s¹ formu³¹ do 'Tele gry'. Mam nadziejê, ¿e 'Graj...' te¿ bêdzie w tym stylu (na pewno pojawi¹ sie zawodnicy w studio). :wink:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

rzeczywiscie nerwy na wodzy sa ciekawe, a konkursy niektore sa dosc trudne. Wczoraj kilka razy nie znalem odpowiedzi. No i wygrana w studiu tez byla niska - 200zÂł (z 4000zÂł) - uczestniczka nie znala odpowiedzi na co drugie slowo. Za to nieciekawa strona sa konkursy dla widzow - sa zbyt proste i zbyt kasiaste. Plusem jest prowadzÂąca Julita, chociaz jak ja ogladalem wczoraj i jak zachecala do brania udzialu w konkursie to czulem sie jak w reklamie sex telefonu :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

taaa a WykrĂŞĂŚ numer byÂły 2 konkursy przedÂłuÂżane o ok. 10 min bo nik nie znaÂł odpowiedzi, gdy w sobotĂŞ Kamila PowiedziaÂła ze liczba czworbokĂłw to X3 to o drazu ktoÂś powiedzial 33 , a pozneij 43 i wygraÂła facetka ileÂś tam zÂłoty!!
Żartowałem.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Faktycznie "Nerwy na wodzy" sÂą bardzo ciekawym teleturniejem. Ciekawe konkursy (niektĂłre naprawdĂŞ trudno), w wielu zawodnicy muszÂą mieĂŚ wiedzĂŞ. ProwadzÂąca teÂż jest w porzÂądku. MiÂło, Âże program zapeÂłniÂł ramĂłwkĂŞ SiĂłdemki (do tej pory oglÂądaliÂśmy powtĂłrki seriali emitowanych w weekend bodajÂże). DziÂś wybraÂłem wÂłaÂśnie "Nerwy na wodzy", czĂŞÂściej jednak wybieraÂł bĂŞde "W11", ktĂłre w minionym tygodniu: proszĂŞ zgromadziÂło 3,1 mln widzĂłw :wink: :wink:
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

I Gosia pojawiÂła siĂŞ dziÂś jako prowadzÂąca 'Nerwy na wodzy'. :wink: ByÂła nawet w zapowiedzi tego teleturnieju (dziÂś okoÂło 16.00 na TVN7).
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kaseta89 pisze:(...)czĂŞÂściej jednak wybieraÂł bĂŞde "W11", ktĂłre w minionym tygodniu: proszĂŞ zgromadziÂło 3,1 mln widzĂłw :wink: :wink:
A Fakty w tym paÂśmie ile miaÂły...............?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

DziÂś rozpoczĂŞto emisjĂŞ 'Graj o Raj' i kto go poprowadziÂł?

...Irek Bieleninik. :wink:
Gość

:)

Post autor: Gość »

czy gosia opczowska jest mezatka???
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Re: :)

Post autor: Ewaa »

natabea pisze:czy gosia opczowska jest mezatka???
JeÂżeli nosi dwa nazwiska, to pewnie tak, choĂŚ kto wie... :wink:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

ZrobiÂłem capsa tej pani. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

fajnie siê jej rêce w ruchu zatrzyma³y :lol: ca³y czas nimi macha jak prowadzi program, w koncu musi jakoœ przyci¹gn¹Ì telewidzów do wysy³ania SMS'ów i dzwonienia :wink:
no ale moim zdaniem dobrze potrafi przekonaĂŚ, jak siĂŞ tak sÂłucha od kilkunastu minut tego gadania to faktycznie potrafi przekonaĂŚ...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 82 gości