Jacek Pałasiński

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Jacek PaÂłasiĂąski

Post autor: TVN_FAN »

MuszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże podczas tego trudnego i bardzo smutnego tygodnia, ktĂłry siĂŞ dziÂś koĂączy to wÂłasnie Jacek PaÂłasiĂąski wg mnie przeprowadzaÂł najbardziej rzeczowe i kompetentne relacje z Watykanu.
100% profesjonalizmu, spokĂłj tak trudny do zachowania w takich chwilach...same superlatywy!!
Brawo Panie Jacku !!
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi tez bardzo sie podobaÂły relacje Jacka PaÂłasiĂąskiego z Rzymu. trzeba powiedzieĂŚ, Âże dobrze, Âże jest w TVN24
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Popieram. To niezwyk³y dziennikarz!!!!!! M¹dry, trzyma nerwy na wodzy i w ogóle co tu mówiÌ - sami widzieliœmy i pewnie jeszcze zobaczymy. Super goœÌ! Podobno siedzi w Rzymie ju¿ od ponad 20 lat!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak. w koĂącu i tu ktoÂś zaÂłoÂżyÂł o nim wÂątek. Na jednym z filmikĂłw prezentowanych na antenie TVN24 tych z cyklu autoreklamy czy podobnych widaĂŚ jak idzie metr od papieÂża na jakiejÂś uroczystoÂści. Wczesniej wiele lat pracowaÂł chyba dla Radia Zet, a jeszcze wczeÂśniej pisywaÂł do gazet, bo wspominaÂł kiedyÂś w swojej relacji o okresie gdy zakazano mu pisania do gazet czegokolwiek.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Na jednym z filmikĂłw prezentowanych na antenie TVN24 tych z cyklu autoreklamy czy podobnych widaĂŚ jak idzie metr od papieÂża na jakiejÂś uroczystoÂści.
NaprawdĂŞ? WidziaÂłam ten filmik i ta twarz wydawaÂła mi siĂŞ dziwnie znajoma, ale... To naprawdĂŞ on??
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czy to takie dziwne Âże to byÂł on :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Cooler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2005, 23:08

Post autor: Cooler »

Tez chcialbym wyrazic swoje uznanie dla Pana Jacka - od poczatku -od wieczora z czwartku na piatek - kiedy papiez poczul sie gorzej Jacek Palasinski nadawal relacje na zywo. Wszystkie bardzo rzeczowe, spokojne, z emocjami ale bez lamentu ktorym niestety tryskali inni - np. w Polsacie Tomasz Lis lub wiekszosc prowadzacych studio papieskie w TVP (za wyjatkie Kamila Durczoka ktory tez sprawdzil sie w Rzymie).

Poza tym - z tego co wiem - Jacek PaÂłasiĂąski jest jedynym stalym korespondentem w Rzymie ktory z wyksztalcenia jest watykanistÂą. Mysle ze te relacje ostatnich dni to jego zyciowa chwila - widac ze czlowiek jest niesamowitym profesjonalista - juz wieczorem potrafil pokazywac okladki "jutrzejszych" wloskich dziennikow, przetlumaczyc je "w locie" i jeszcze skomentowaĂŚ. Brawo Panie Jacku - chociaz przykro ze przy tak smutnej okazji rozblyskuje paĂąska gwiazda.

W kazdym razie TVN zrobil super rzecz rekrutujac na swoj poklad Jacka Palasinskiego. Radio Zet musi sie gryzc w jezyk teraz - przerzucili sie na Jacka Moskwe - bylego korespondenta tvp - ktory pewnie tez nie jest zly - ale to nie to samo co pan PalasiĂąski :)

Aha - to juz przy okazji. Niepotrzebnie papuguja w TVNie - szczegolnie w Faktach - na koniec wypowiedzi wywolanie rozmowcy - czyli np. Justyna Pochanke: "Bogdanie, Jacku".... potem oni na koniec "Justyno". To w CNN jest jakos ok - ale mnie osobiscie draÂżni jak to slysze w polskiej telewizji. Jest ok jesli imiona padajÂą w trakcie rozmowy - ale nie jako wywolanie. No ale to taki detal :)

Przy okazji 2:
- Jacek PaÂłasiĂąski pisywaÂł kiedyÂś do WPROST - nie wiem czy jeszcze pisuje bo dawno nie widziaÂłem jego artykuÂłu.
- Ma tez na swoim koncie kilka publikacji - na przykÂład - http://wysylkowa.pl/ks420656.html
Ostatnio zmieniony sobota 09 kwie 2005, 00:16 przez Cooler, łącznie zmieniany 4 razy.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Oto i on
Obrazek
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak. Jacek PaÂłasiĂąski byÂł znakomity. Innych polskich dziennikarzy biÂł na Âłeb na szyjĂŞ. To profesjonalista i prawdziwy znawca tematu.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

O naprawde jest Âświetny. A wracajÂąc mdo filmiku to byÂł on?? Naprawde?? NiewaÂżne i tak jest Âświetnym dziennikarzem a do tego zna wielu dziennikarzy w wÂłoskich mediach to tylko plus.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tez chcialbym wyrazic swoje uznanie dla Pana Jacka - od poczatku -od wieczora z czwartku na piatek - kiedy papiez poczul sie gorzej Jacek Palasinski nadawal relacje na zywo. Wszystkie bardzo rzeczowe, spokojne, z emocjami ale bez lamentu
Poza tym - z tego co wiem - Jacek PaÂłasiĂąski jest jedynym stalym korespondentem w Rzymie ktory z wyksztalcenia jest watykanistÂą. Mysle ze te relacje ostatnich dni to jego zyciowa chwila - widac ze czlowiek jest niesamowitym profesjonalista - juz wieczorem potrafil pokazywac okladki "jutrzejszych" wloskich dziennikow, przetlumaczyc je "w locie" i jeszcze skomentowaĂŚ. Brawo Panie Jacku - chociaz przykro ze przy tak smutnej okazji rozblyskuje paĂąska gwiazda.
ÂŚwietnie ujĂŞte :!: :!: :!: :wink: PowtĂłrzĂŞ jeszcze raz to NIEZWYKÂŁY dziennikarz. Taka osobowosĂŚ, tak mÂądry, utalentowany czÂłowiek zdarza siĂŞ bardzo rzadko.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Podziwiam jego wytrzyma³oœÌ. Przez niemal tydzieù non- stop nadawa³. Naprawde respect i o ile sytuacja mo¿e nie najszczególniejsza do mówienia o tym, ale w tym roku Pa³asiùski powinien dostaÌ jak¹œ nagrodê dla dziennikarzy.

BTW... przeczytaÂłem na jakimÂś forum sympatyzujÂącym z Radiem Maryja, TV TRwam, generalnie z Rydzykiem, Âże PaÂłasiĂąski to Âżyd i wrĂłg papieÂża :lol: :lol:
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a on w ogĂłle sypiaÂł przez ten czas? bo miaÂłem wraÂżenie, Âże 24h stoi w pobliÂżu Watykanu :? :arrow:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi tez siĂŞ tak wydawaÂło, Âże on tam stoi caÂły czas. A co do Rydzyka i TVnTrwam to oni sami sÂą wrogami papieÂża na papiesza by posÂłali Rydzyka:)
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Chyba wzi¹³ ze sob¹ karamatkê i œpiwór i nie rusza³ siê ze stanowiska z którego nadawa³ :]
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości