Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Coroczny plebiscyt użytkowników forum serwisu tvnfakty.pl.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: Nika »

Drodzy forumowicze, już po raz drugi, z ogromną radością chciałabym Was zaprosic do wspólnej zabawy podsumowującej rok 2009. Ranking Forumery różni się od wszystkich innych rankingów tym, że jest od początku do końca współtworzony tylko i wyłącznie przez Was. To Wy decydujecie o tym, kto zostanie nominowany w poszczególnych kategoriach, a potem sami spośród już wytypowanych nominacji, wybieracie zwycięzców.

W tym roku doszły trzy nowe kategorie, a nazwa jednej z dotychczas istniejących uległa zmodyfikowniu.

Zasady
Ranking składa się z 12 kategorii. Pod uwagę bierzemy nie tylko najlepsze czy też najmniej interesujące programy, zdarzenia, które miały miejsce przez cały 2009 rok w telewizji, ale przede wszystkim wyłaniamy najciekawsze naszym zdaniem osobowości medialne, jak i tych dziennikarzy, prezenterów, którzy nieco gorzej sobie radzili przez cały ten rok. Wybór obejmuje dziennikarzy, programy i seriale ze wszystkich polskich stacji. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do telewizji TVN.
Ranking składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie przez najbliższe dwa tygodnie, czyli od dnia dzisiejszego (15 grudnia) do ostatniego dnia roku (31 grudnia), każdy zarejestrowany użytkownik forum będzie mógł podać swoje subiektywne nominacje do każdej z kategorii. Do każdej kategorii podajemy maksymalnie pięć nominacji. Uwaga! Można podać nominacje do tylko kilku wybranych przez siebie kategorii, a nie jak w zeszłym roku, gdzie trzeba było do wszystkich.
1 stycznia 2010 roku, zostaną podsumowane wszystkie podane przez Was nominacje. Pięć z tych, które najczęściej były podawane w danej kategorii, zostaną oficjalnie podane w następnym etapie rankingu, w osobno utworzonym wątku Forumery 2009 - głosowanie(cz.2). Wówczas spośród nich, każdy użytkownik będzie mógł wybrać tylko jedną pozycję z każdej kategorii, i w ten sposób wyłonimy zwycięzców.
Uwaga! Jeżeli, któryś z użytkowników forum nie miał możliwości, czasu lub ochoty brać udziału w pierwszym etapie rankingu, nadal może bez problemu wziąć udział w drugim etapie. Przypominam tylko, że wówczas dana osoba będzie mogła wybierać tylko spośród nominacji wyłonionych z pierwszego etapu rankingu.
Ranking został specjalnie podzielony na dwa etapy, tak jak już wspomniałam wcześniej, aby to użytkownicy forum mogli od samego początku decydować o nominacjach, a nie wybierać już z gotowych pozycji podanych przez administratora, bądź moderatora forum. W tym roku mamy dwa tygodnie na nominacje i dwa tygodnie będą na głosowanie. Podsumowanie Forumerów 2009 i ogłoszenie wyników, nastąpi 16 stycznia 2010.

Kategorie
Poniżej podaję wszystkie kategorie i krótki opis, co lub kogo można uwzględniać w każdej z nich. Jeszcze raz przypominam, że nominujemy nie tylko osoby, zdarzenia i programy związane z kanałami Grupy TVN, ale bierzemy pod uwagę również pozostałe kanały telewizji polskiej.

Najlepszy Program - podajemy najlepszy naszym zdaniem program, show lub pasmo emitowane w którejś z telewizji. Nie musimy kierować się oglądalnością, ale naszym osobistym upodobaniem.

Program Do Wymiany - podajemy program, pasmo lub show najgorszy naszym zdaniem. Taki, którego nie mieliśmy ochoty oglądać i nie chcemy, by znalazł swoje miejsce w ramówce danej stacji w najbliższym roku.

Miss Srebrnego Ekranu - prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana kategoria przez naszych forumowiczów. :D Tutaj podajemy imię i nazwisko dziennikarki, którą najbardziej lubimy oglądać w telewizji.

Mister Srebrnego Ekranu - tutaj podajemy imię i nazwisko najbardziej przez nas lubianego dziennikarza telewizyjnego.

Najgorętszy Transfer - kto najlepiej wypadł debiutując w nowym miejscu pracy, w innej stacji bądź w innym programie tej samej stacji. Podajemy imię i nazwisko dziennikarza. A w nawiasie stację i program w którym występuje obecnie.

Najciekawsza Metamorfoza - podajemy imię i nazwisko dziennikarza, który dokonał najciekawszej naszym zdaniem metamorfozy, przemiany swojego wyglądu bądź zachowania.

Obciach Dokumentny - kto jest naszym zdaniem autorem największej wpadki, obciachu. Można również nominować obciachowe programy, show lub seriale. W przypadku gdy nominujemy osobę, podajemy w nawiasie opis sytuacji, która naszym zdaniem była obciachowa w wykonaniu danej osoby.

Lelum Polelum - (dawniej Osoba Bez Polotu) podajemy imię i nazwisko dziennikarza, który jest miałki, nijaki, taka szara myszka stacji, mydło powidło, ktoś bez charakteru.

Szok Roku - sytuacja, która nas najbardziej zaszokowała. Wszystko, co miało miejsce w telewizji, może to być zachowanie zarówno danego dziennikarza jak i polityka, gwiazdy zaproszonej do programu bądź też gościa. Szok może również wiązać się z przejściem danej osoby z jednej telewizji do drugiej. Szokiem dla kogoś mogły być też zakulisowe rozgrywki danej stacji.

Do Odstrzału - czyli tej pani, temu panu już dziękujemy. W przeciwieństwie do kategorii Lelum Polelum, nie jest to osoba nijaka, która ni grzeje ni ziębi, ale taka która nam autentycznie działa na nerwy.

Najlepszy Serial Polski - bierzemy pod uwagę wszystkie seriale nadawane w stacjach w bieżącym roku. Uwaga! Nie muszą to być seriale wyprodukowane w 2009 r. Wystarczy, że w tym roku, któraś ze stacji nadawała powtórkę danego serialu.

Najlepszy Serial Zagraniczny - analogicznie jak w powyższej kategorii, bierzemy pod uwagę wszystkie seriale nadawane w stacjach w bieżącym roku. Nie muszą to być seriale wyprodukowane w 2009 r. Wystarczy, że w tym roku, któraś ze stacji nadawała powtórkę danego serialu.


Forumowiczów biorących udział w zabawie, proszę o podanie w poście całej nazwy kategorii, i obok lub w słupku swoje nominacje. W razie potrzeby wyedytowania posta i naniesienia jakichkolwiek poprawek, proszę pisać do mnie na PW.

*Forumowiczów prosi się o wzajemnie nie obrażanie i nie obrzucanie wyzwiskami za nominowanie osoby, która jest lubiana przez innego forumowicza. Pamiętajcie, że to tylko zabawa.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To co? Zaczynamy. :D
  • Najlepszy program:
  • ''Jak Oni śpiewają'' - na przekór wszystkim, którzy wskażą "Mam talent!". JOŚ to jeden z najlepszych programów w historii Polsatu. Może i bywał przesłodzony i sztuczny, jednak dostarczał też wielu naprawdę pozytywnych emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, co nie zawsze można powiedzieć o widowiskach TVN-u. Dobór jury niezwykle trafiony, a nawet Kaśkę Cichopek w roli prowadzącej dało się znieść. Miło wspominam też pobyt na widowni w czasie ostatniego finału. Szkoda tylko, że wygrali ci bardziej lubiani, a nie ci, obdarzeni większym talentem.
  • Cykl ''66 niezapomnianych'' w TVN Style
  • ''Drugie śniadanie mistrzów'' - bardzo naturalne i spontaniczne. Nie ma ani nadętych publicystów, ani tych pożal się Boże polityków. Jest za to ciekawa rozmowa w koleżeńskiej atmosferze. Mimo niedogodnej pory emisji (sobotnie popołudnia to czas wyjazdów i zakupów), oglądam program przy każdej możliwej okazji. Szkoda, że nie ma powtórek wieczornych.
  • ''To był dzień'' - najlepszy wieczorny program publicystyczny. Świetnie prowadzony, dynamicznie zrealizowany, naszpikowany wiadomościami i z ciekawszym, bo zwykle mniej standardowym doborem gości.

    Poza forumerowo:
  • ''World News Today'' - program pokazuje jak bardzo powierzchowne są nasze stacje informacyjne.
  • ''Szkło kontaktowe'' (duety: Sianecki-Andrus, Zimiński-Markowski, Markowski-Dąbrowa)
  • ''Wstajesz i wiesz'' (od czwartku do niedzieli)
  • ''Nowy dzień'' (do godziny 9.00)

    Program do wymiany:
  • ''Rozmowy w toku'' - rzadko oglądam ten program, jeśli już, to żeby się pośmiać. Tematy są żałosne, tylu wariatów w jednym miejscu, to nigdzie już nie ma. Raz pojawiają się gwiazdki disco-polo, które opowiadają o podrywaniu dziewczyn na wiejskich dyskotekach, innym razem odbywa się półgodzinna rozmowa z 21-letnim prawiczkiem. DNO i 100 metrów mułu.
  • ''Teraz my!'' - ano zachłysnęli się Panowie sukcesem i zeszli na psy. Szukają taniec sensacji, sztucznie usiłują kreować tematy, za co już zostali ukarani m.in. przez Giertycha. Napuszczają na siebie gości, podjudzają ich, przez co debaty rodzą się w kłótnie. Na dodatek rujnują ramówkę TVN24 tzw. "Dogrywką". O rywalizacji z Lisem nie ma tu nawet mowy.
  • ''Szymon Majewski Show'' - może nie tyle do wymiany, co do przebudowy. Dowcip Majewskiego zrobił się płytki, kabarety stają się naciągane, a goście po raz któryś z kolei zapraszani są do studia. Nie jest już to ta sama rozrywka, co kiedyś, mimo, że nadal trzyma jakiś poziom.
  • ''W11'' i ''Detektywi'' - kiedyś byłem wręcz zafascynowany gatunkiem ducu-crime, szybki mi się to jednak opatrzyło, bo produkcje stały się nudne i przewidywalne.

    Miss srebrnego ekranu:
  • Joanna Kryńska
  • Katarzyna Werner
  • Magdalena Sakowska - profesjonalna, opanowana i zawsze perfekcyjnie przygotowana. O ile w TVN24 nie zawsze spełniała wszystkie moje oczekiwania, o tyle w Polsat News jest najlepszą dziennikarką.
  • Ewelina Kopic - jedna z nielicznych Pań prowadzących poranne pasma w telewizjach informacyjnych. Szalenie sympatyczna dziewczyna z ogromnym poczuciem humoru.
  • Anita Werner

    Poza forumerowo:
  • Katarzyna Senyk - pojawiła się w TVP Info po jesiennej rewolucji, jej styl bardzo mi się podobał, podobny trochę do Magdy Kaliniak. Niestety szybko 'awansowała' do Wiadomości, i od tego czasu widziałem ją może dwa razy.
  • Magda Kaliniak - ostatnio w Polsat News pojawia się głównie w weekendy, a to czas, kiedy raczej nie oglądam telewizji.

    Mister srebrnego ekranu:
  • Jarosław Kuźniar
  • Grzegorz Markowski - niezwykła klasa i specyficzne poczucie humoru. Z Dąbrową tworzy po prostu genialny duet.
  • Marek Tejchman - ma jakąś lekkość przekazu, potrafi wszystko obrazowo wyjaśnić. Szalenie przekonujący, charyzmatyczny i dowcipny.
  • Bartosz Kurek - bardzo podobny do Tejchmana. Jeden z najlepszych dziennikarzy Polsatu.
  • Krzysztof Ibisz - wśród tysięcy krytycznych opinii na jego temat, nie znalazłem ani jednej, która byłaby jakoś tam uzasadniona. A Ibisz jest niewątpliwie wielką osobowością telewizyjną. Nie potrafię wskazać nikogo więcej, kto mógłby fajnie, spontanicznie i na luzie poprowadzić praktycznie wszystko. Jeśli chodzi natomiast o wszelkie kwestie wyglądowe, to nie wiem, o co tu wielkie halo. W dzisiejszych czasach każdy dba o swój wygląd, głównie w zależności od zasobności portfela. A to, że dobrze zarabia, nie jest żadną tajemnicą. I nie widzę w tym nic złego, bo zawdzięcza to wyłącznie swojej pracy. Płaci też wysokie alimenty, dba o swoje dzieci, co przyznają nawet niechętne mu tabloidy. A jeżeli zostaje mu tyle, że nie ma co z tym zrobić, to niech robi sobie tych operacji ile chce.

    Najgorętszy transfer:
  • Jakub Szadkowski (Polsat News - TVN24 - TVN Warszawa - ?)
  • Wiktor Bater (z TVP do Polsatu)
  • Inga Rosińska z komentatorki TVN24 na rzeczniczkę przewodniczącego PE Jerzego Buzka

    Najciekawsza metamorfoza:
  • Kamil Dąbrowa - chodzi o cotygodniowe eksperymenty z zarostem na twarzy. Raz ma wąsiki, raz brodę, a innym razem jest ogolony. I prawdopodobnie to poświęcenia do niedzielnego programu, bo tydzień, to akurat taki czas, by coś wyhodować. Pełen szacuneczek za duet z Markowskim, Panie Kamilu.
  • Violetta Madej - brzydkie kaczątko Polsat News. Kiedyś była dziewczyną bez wyrazu, często się myliła, a jej głos mnie denerwował. Po zamążpójściu jej image ewoluował - przefarbowała włosy, głos stał się bardziej zmysłowy. Pokazuje, że ma poczucie humoru, jest szalenie sympatyczna i ciepła.
  • Agnieszka Chylińska - za płytę ''Modern Rocking''.

    Obciach dokumentny:
  • Afera hazardowa - spotkania Zbycha z Rysiem na cmentarzu i w pobliżu stacji benzynowej, później pamiętna konferencja prasowa, na której wylały się hektolitry potu i słowa, że "w klubie ma wielu kolegów o tych imionach". Na sam koniec typowo polska mentalność polityków, by mieć jeszcze czelność lansować się w mediach.
  • Afera stołowa, czyli Kamil Durczok przy uje… stole. I z góry skazana na niepowodzenie próba zatuszowania sprawy.
  • Kammelgate - bo gdybym zarabiał tyle co Niezgoda i Kammel, to na myśl by mi nie przyszło, żeby jeszcze kombinować.
  • Walka o TVP - najpierw sprawa Libertas i Piotra Farfała, następnie koalicja PiS-SLD. A zapewnie dziś wieczorem dalszy ciąg sprawy.

    Lelum polelum:
  • Jarosław Gugała - za sposób zarządzania "Wydarzeniami". Od czasów Lisa nie przeprowadził praktycznie żadnych zmian personalnych, no chyba, że za taką uznać powrót Doroty Gawryluk. Nie potrafi wykorzystać potencjału ludzi, których ma pod ręką, a którzy biją na głowę kolegów z "Wiadomości". Jest Machała, Mikruta, Mikulska-Rembek, Ziętkiewicz, Zalewska, Kaliniak… Wystarczą jeszcze drobne wzmocnienia, by mieć zespół, który śmiało może konkurować z "Faktami". A jak na razie, to największą chlubą Gugały jest rekord oglądalności "Wydarzeń", który padł bodaj 3 lata temu. Ten program już nie gra w pierwszej lidze.
  • Jakub Porada - idealnie pasuje do tej kategorii. Jest miałki, nijaki, taka szara myszka Poranka, zakręcony jak słoik na zimę. Ostatnio już wcale nie oglądam Poranka od poniedziałku do środy. Czy nikt nie widzi, że on się po prostu nie nadaje? Nie wierzę, by tego nie było widać po słupkach oglądalności…
  • Agnieszka Gozdyra - ani mnie ziębi, ani grzeje. Nie ma ani obycia w rozmowach z gośćmi, ani tego czegoś, co przyciąga moją uwagę.
  • Piotr Jędrzejek - jesienne zmiany w Superstacji doprowadziły do tego, że omijam ją szerokim łukiem. Jednym z odpowiedzialnych za ten stan rzeczy jest właśnie on. Taki Porada do potęgi n-tej. A szkoda, bo całkiem fajnych dziennikarzy odsunęli na bok i zostało samo barachło.

    Szok roku:
    Wielkich szoków to w tym roku specjalnie nie było, bywały jedynie zaskoczenia.
  • Koniec ''Dziennika'', fuzja z ''Gazetą Prawną''
  • Zwolnienia grupowe w TVP - chodzi o osoby, które początkowo znalazły się na liście (m.in. Klarenbach, Lewandowska, Chmielowska-Olech, Kielczyk). Ostatecznie większość do dziś tam pracuje.

    Do odstrzału:
  • Anna Jędrzejowska
  • Omenaa Mensach
  • Grzegorz Miecugow - za stosunek do 95% widzów w ''Szkle kontaktowym''.
  • Tomasz Jacyków - bo gdybym spotkał na ulicy gościa, który palcem zacząłby wytykać, co mam nie tak ubrane, to dostałby chyba w twarz.

    Najlepszy serial polski:
  • ''Naznaczony'' - oryginalny pomysł, zrealizowany z rozmachem i na światowym poziomie. Kiedyś, zaraz po obejrzeniu odcinka, wychodziłem z domu i stracha miałem jak cholera, kiedy pod bramą stał pomarszczony facet w czarnym kapeluszu.
  • ''Rodzina zastępcza''
  • ''Niania''
  • ''Tancerze'' - pomysł dobry, klimat właściwy, aktorzy też całkiem. Da się to oglądać. Tylko dialogi nie dość, że bywają kiczowate, to na dodatek za bardzo skupiają się na życiu bohaterów. Za mało tańca w tańcu.

    Najlepszy serial zagraniczny:
  • ''Dr House'' - warto oglądać dla samych dialogów, choć House w 6. serii to już nie ten sam człowiek.
  • ''Przyjaciele'' - kultowy już serial ze znakomitą obsadą i rewelacyjnymi dialogami. Obejrzałem całe 10 sezonów i chyba nie było momentu, żebym miał dość. Naprawdę polecam, można się doskonale rozerwać.
  • ''Dexter''
  • ''LOST''
  • ''Alf''
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: Marcin »

  • Najlepszy program:
  • "Taniec z gwiazdami" – jeżeli program z tańczącymi gwiazdami utrzymuje się na antenie przez 5 lat, a finał i tak ogląda 6,25 mln osób, to znaczy, że jest fenomenem. „Mam talent” pewnie nawet nie dobrnie do 10. edycji (jestem tego niemal pewien), a nawet gdyby jakimś cudem się dociągnęło, to może tylko pomarzyć o takiej widowni. W tej chwili nie ma drugiego programu, który budziłby takie emocje jak „Taniec z gwiazdami” (przyznacie, że finał „Mam talent” czy „Jak oni śpiewają” nie emocjonował tak opinii publicznej).
  • "Poranek TVN24" – pewnie powtarzam nominacje z ubiegłego roku, ale „Poranek TVN24” przez ostatni rok na pewno się nie zepsuł, a raczej coś zyskał. Nową oprawę graficzną, muzyczną i formułę prowadzenia. Zmiany na szczęście na plus. No, i rozkręciła nam się nowa, świetna, para. Rozpoczynanie dnia z Jarkiem Kuźniarem i Kasią Werner, to prawdziwa przyjemność. A najlepszy program musi być przecież przyjemny

    Program do wymiany:
  • "Sędzia Anna Maria Wesołowska" – Panie Kowalski! Przypominam, że należy się zwracać do Sądu Wysoki Sądzie. Panie Kowalski, ostrzegam Pana, że następnym razem upomnę Pana karą porządkową tysiąc złotych. Czy zrozumiał Pan, Panie Kowalski?. Misja tego oderwanego od rzeczywistości programu chyba się już skończyła.
  • "Sąd Rodzinny" – ta sama papka, co wyżej. Ramówka TVNu obejdzie się bez tego.
  • "Rozmowy w toku" – czy Ewa Drzyzga nie ma już dosyć? Czy nie wolałaby np. prowadzić „Dzień Dobry TVN”? Oglądałbym ją tam chętniej, niż Jolantę Pieńkowską.
  • "W11 - Wydział Śledczy"
  • "Detektywi"

    Miss srebrnego ekranu:
  • Beata Tadla – klasa i styl. Dobrze, że pojawiła się w „Poranku TVN24”, bo sam Jakub Porada nie jest dobrym budzikiem.
  • Katarzyna Werner – odkrycie! W TVP czytała „Wiadomości”, za to teraz… ho… ho… Z Kuźniarem tworzy świetny duet.
  • Anita Werner – profesjonalistka w każdym calu, wciąż niedoceniana. Częściej bym ją widział w formach publicystycznych, np. w „Faktach po Faktach”. Zawsze świetnie przygotowana i bezbłędna.
  • Dorota Wellman – świetna dziennikarka, z pasją. Wreszcie, dzięki TVN Style, oderwała się trochę od Prokopa. :) Takich ludzi chce się oglądać, kiedy wstaje się z łóżka. I nie tylko wtedy.
  • Justyna Pochanke – najlepsza prowadząca dziennik w polskiej telewizji, inni mogą się od niej tylko uczyć. Nie mogę ogarnąć jak to się stało, że nie dostała nominacji do „Telekamer”. Błąd!

    Mister srebrnego ekranu:
  • Jarosław Kuźniar – rzeczywiście, inicjator. Nie wiem, jak dla innych, ale dla mnie telewizja śniadaniowa ma twarz Jarosława Kuźniara. To on uzależnia tłumy od „Poranka TVN24” i oczywiście od siebie. Jest jedyny w swoim rodzaju, nie do podrobienia.
  • Maciej Mazur – o stylu jego materiałów pewnie prace magisterskie można by pisać. Nieprawdopodobna lekkość słów, szalenie trafny dobór komentarzy i te jego puenty, oczywiście przerywane na chwilę w połowie zdania… Ot Maciej Mazur, Fakty.
  • Piotr Gąsowski – kiedy Hubert Urbański odchodził z „Tańca z gwiazdami”, wielu mówiło, że jest nie do zastąpienia. Tymczasem Gąs nadał programowi nową świeżość. Miał poprowadzić ostatnią edycję, a stażem pobije Huberta. I dobrze się stało. Mam nadzieję, że jeśli „Taniec z gwiazdami” kiedyś się jednak skończy, to TVN zgrabnie zagospodaruje Piotra Gąsowskiego.
  • Tomasz Lis - stale utrzymuje najwyższy poziom dziennikarstwa.

    Najgorętszy transfer:
  • Inga Rosińska z TVN24 na rzecznika Jerzego Buzka
  • Agnieszka Górniakowska w TVN Warszawa
  • Hanna Lis wyrzucona z „Wiadomości”
  • Paulina Młynarska-Moritz z TVN Style do Polsat Cafe (teraz zostaje jej tylko telewizja Trwam)

    Najciekawsza metamorfoza:
  • Agnieszka Chylińska
  • Beata Tadla
  • Dorota Gardias-Skóra
  • Dagmara Kaczmarek

    Obciach dokumentny:
  • Aresztowanie Weroniki M.P. przez CBA i jej pokrętne tłumaczenia (nie wiedziałam co tam jest / myślałam, że tam są perfumy / miałam dostać pieniądze za usługę, ale nie wiedziałam że jest ich aż tak dużo)
  • Niezatapialny Tomasz K. – zamieszany w aferę, z zerowym poparciem widzów, wciąż ma jednaj parcie na szkło. Zupełnie niepotrzebnie.
  • Iga Wyrwał – największe drewno w historii „Tańca z gwiazdami”, zerowy wysiłek w przygotowanie się do programu, naciąganie widzów na łzawe historyjki. W ostatniej edycji nikt inny nie upadł poniżej 20 pkt., natomiast jej nigdy się nie udało nawet dobrnąć do 20 pkt.
  • Natasza Urbańska i jej spirala milczenia – zawodowa tancerka przegrała finał „Tańca z gwiazdami” i chyba obraziła się na cały świat. Razem z mężem. Współczujemy!
  • Zmiana warty w TVP, czyli kto jest Prezesem?

    Lelum Poleum:
  • Jakub Porada – przez „Poranek” przewinęło się w zastępstwie kilku innych prowadzących i chyba wszyscy pokazali, że są lepsi od Porady. Sam jest zazwyczaj zaspany, brak mu powera i jest do bólu przewidywalny (Za chwilę spotkanie z Tomaszem Wasilewskim. Będzie okazja spotkać się z Mają Popielarską.). Nie potrafi się zdobyć na celny komentarz, jest niewyrazisty. Niech czyta serwisy, ale do „Poranka” czas poszukać kogoś z jajami.
  • Paulina Młynarska-Moritz – nie może znaleźć sobie miejsca i nic dziwnego. Gdyby nie nazywała się Młynarska, to pewnie nikt by nawet o niej nie usłyszał.
  • Małgorzata Wyszyńska – ładna blondynka, ładnie czyta… Ziew…
  • Grzegorz Miecugow - prędko zmieniam kanał na jego widok

    Szok roku:
  • Aresztowanie Weroniki M.P. przez CBA
  • K*** Durczok – Nie wk....aj mnie, dobrze? Od dwóch dni jest tak upierdolony stół tutaj, że tylko dlatego, że zlikwidowaliśmy ten jebany przerywnik, który jedzie z góry, to jeszcze się to jakoś, kurwa, uchowało i ludzie tego nie widzą. (...) A jak tu będzie gówno leżało, to je też pokażesz? (…) Ujebany farbą, czy nie wiem czym
  • Zwolnienia grupowe w TVP – kto wpadł na pomysł, by w ramach cięć zwalniać Beatę Chmielowską-Olech?

    Do odstrzału:
  • Anna Jędrzejowska – w TVN24 jest trochę osób, które lepiej poprowadziłyby „24 Godziny”. Lansowanie Anny Jędrzejowskiej na zmienniczkę Bogdana Rymanowskiego to kiepski pomysł.
  • Jolanta Pieńkowska – Michał Kwiatkowski? To choreograf, tak?. To goście są dla niej, a nie ona dla gości. Nie stara się nawet ukryć bezczelności. Ciężkostrawna, jak na poranek. Czytanie „Wiadomości” szło jej znacznie lepiej. Może dlatego, że kilka lat temu nie była jeszcze tak zmanierowana?
  • Tomasz Jacyków – definitywnie – podpisuję się rękami, nogami i nie wiem czym jeszcze można pod tym co napisał Camilo. Facet jest obrzydliwy, a lansowanie go w TVNie to gruba pomyłka. Poniża ludzi za pieniądze, a sam zamiast się ubierać, przebiera się. Pedałów tylko rucha, jak wszyscy mężczyźni - sika do umywalki, majtek nie nosi, a zamiast kieszeni ma w spodniach dziurę. I oczywiście wszyscy musimy o tym wiedzieć.
  • Dorota Gawryluk – prowadzić serwisy informacyjne od kilkunastu lat i cały czas być tak samo beznadziejnym, to nie jest osiągnięcie. To jest po prostu relikt lat 90. Miejsce dla reliktów jest w muzeum, a nie w „Wydarzeniach”. Tej Pani już dziękujemy.
  • Beata Grabarczyk – jest dobrą dziennikarką, ale prezenterką fatalną. Czy przypadkiem Tomasz Lis nie dobierał prowadzących „Wydarzeń” w ten sposób, aby nikt nie przyćmił Hanny Smoktunowicz? Jeśli tak, to doskonale mu się to udało. Ale Tomasz Lis nie jest już szefem „Wydarzeń”.

    Najlepszy serial polski:
  • "Niania"
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: ~ »

Najlepszy Program: Milionerzy, Ona i on, 66 Niezapomnianych programów TV, Jak to jest zrobione? (Discovery), Polak potrafi (TVN Turbo)

Program Do Wymiany: Teraz My, Sąd rodzinny, Info poranek (TVP Info), Kuba Wojewódzki, Malanowski i partnerzy

Miss Srebrnego Ekranu: Agnieszka Górniakowska, Jolanta Wiśniewska, Agnieszka Wróblewska, Anna Kalczyńska, Maja Popielarska

Mister Srebrnego Ekranu: Maciej Warsiński, Maciej Mazur, Grzegorz Kajdanowicz

Najgorętszy Transfer: Agnieszka Górniakowska (TVN Warszawa), Justyna Wysocka (prawdopodobnie TVP2),

Najciekawsza Metamorfoza: Beata Tadla

Obciach Dokumentny: Weronika Marczuk-Pazura (afera z nią związana), Grzeszni i bogaci, Kamil Durczok (i jest brudny stół)

Lelum Polelum: Dorota Gardias, Grzegorz Miecugow, Krzysztof Ibisz, Jolanta Pieńkowska

Szok Roku: Koniec Losowania Lotto w Polsacie, Koniec produkcji Rodziny Zastępczej, "Nie mogę Cię zapomnieć" Agnieszki Chylińskiej, Iwona Schymalla szefem TVP1

Do Odstrzału: Piotr Kraśko, Jarosław Kret, "Walki stulecia" w Polsacie, durne teleturnieje interaktywne

Najlepszy Serial Polski: Rodzina Zastępcza, Naznaczony, Brzydula, Miodowe lata
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: szym »

GŁOSUJĘ!

Najlepszy Program -
Mam Talent!;
Kuba Wojewódzki;
Kobieta na krańcu świata;
Kropka nad i

Program Do Wymiany -
Szymon Majewski Show
Teraz My

Miss Srebrnego Ekranu -
Martyna Wojciechowska;
Anita Werner;
Beata Tadla;
Monika Olejnik;
Małgorzata Halber (najlepsza prezenterka VIVA Polska i VH1)

Mister Srebrnego Ekranu -
Marcin Prokop;
Kuba Wojewódzki

Najgorętszy Transfer -
Inga Rosińska

Najciekawsza Metamorfoza -
Agnieszka Chylińska

Obciach Dokumentny -
Katarzyna Szczołek vel Sara May, zdesperowana blogerka zapraszana do TV4 by komentować inne osoby (program nazywa sie chyba Happy Hour i nie mam pojęcia czy ona jest tam stałym gościem czy nie, ale na pewno się kilka razy pojawiła... dla mnie to jest tak smutna i bezdennie głupia postać... szkoda słów);
Weronika Marczuk-Pazura (w kręgu znana ostatnio jako Pazera) i jej skok na kasę. :lol2:

Lelum Polelum -
Szymon Majewski;
Kasia Cichopek;
Krzysztof Ibisz [w ogóle dałbym cały Polsat - trudno mi wybrać cokolwiek/kogokolwiek, ta stacja jest tak bezbarwna i pozbawiona emocji...];
Daniel Wieleba (ten od Lotto)

Szok Roku -
Rekordowo niskie wyniki oglądalności "Naznaczonego" - szczerze mówiąc nie oglądałem serialu, tylko kilka fragmentów, więc opieram się na opiniach i recenzjach, ale przykro mi się robi, kiedy szara masa czerpie przyjemność z oglądania "Niani", "M jak miłość" czy "I kto tu rządzi?", a seriale robione z rozmachem są tak kiepsko notowane. TVN poszedł w dobrą stronę, ale myślę, że minie trochę czasu zanim znowu spróbują nakręcić NAPRAWDĘ DOBRY serial;
Emisja dobrych seriali zagranicznych w godzinach nocnych, czyli standard w TVN;
Nowa płyta i wizerunek medialny Chylińskiej;
Serial "Grzesni i bogaci" na TVN - do tej pory myślałem, że tego typu gnioty to domena Polsatu - owszem, miało wyjść nowatorsko, miał być pastiż, ale wyszło gorzej niż "Daleko od noszy" czy czymkolwiek firmowanym przez Polsat - mnie naprawdę wiele bawi i potrafię oglądać po to, by się zrelaksować a nie narzekać na poziom, ale to przerosło nawet mnie;
Brak TeleKamer w TV;
Brak tegorocznej edycji gali VIVA Comet (nagród muzycznych stacji VIVA Polska)
(i jeżeli mogę szóste... jak nie to tamte 5 niech się liczy: Doda druga na MTV Europe Music Awards, nagrodę po raz kolejny zgarnął... Turek. Powinni zmienić system głosowania, bo pewnie za rok też wygra kolo z Turcji).

Do Odstrzału -
Dagmara Kaczmarek;
Tomasz Machała;
Tomasz Jacyków;
Wojciech (?) "Łozo" Łozowski - najgłupszy prezenter w historii MTV Polska
Tomasz Wasilewski - za swoje do bólu powtarzane "kolejna prognoza pogody w TVN, jutro za dwadzieścia ósma wieczorem"

Najlepszy Serial Polski -
Camera Cafe (w związku z tym, że w tym roku chyba nie emitowano nigdzie "Kasi i Tomka", daję podobny serial - emisja codziennie w Comedy Central);
Miodowe Lata

Najlepszy Serial Zagraniczny -
Przyjaciele;
Gotowe na wszystko;
Skazany na śmierć
:)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: Adrian ;P »

Najlepszy program:
Kobieta na krańcu świata
66 niezapomnianych programów TV
Taniec z gwiazdami
Tak to leciało!
Mam Talent!

Program do wymiany:
Szymon Majewski Show
Malanowski i partnerzy
Sąd rodzinny
Teraz my!
Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miss Srebrnego Ekranu:
Agnieszka Cegielska
Anita Werner
Magda Mołek
Agnieszka Wróblewska
Martyna Wojciechowska

Mister Srebrnego Ekranu:
Kuba Wojewódzki
Jarosław Kuźniar
Maciej Mazur
Maciej Rock
Grzehorz Kajdanowicz

Najgorętszy transfer:
Paulina Młynarska z TVN Style do Polsat Cafe

Najciekawsza metamorfoza:
Agnieszka Chylińska
Anna Mucha
Dorota Gardias-Skóra

Obciach Dokumentalny:
Kamil Durczok i stół
Aresztowanie Weroniki M. Pazury
Natasza Urbańska w Tańcu z gwiazdami
Światowe Rekordy Guinessa
Sara May i jej komentarze

Lelum Polelum:
Agnieszka Popielewicz
Jolanta Pieńkowska
Kasia Cichopek
Jarosław Gugała
Maja Popielarska

Szok Roku:
Anna Mucha w jury You Can Dance
Natasza Urbańska w Tańcu z gwiazdami
Areztowanie Weroniki M. Pazury
Koniec Lotto w Polsacie
Nowa płyta Agnieszki Chylińskiej

Do odstrzału:
Agnieszka Popielewicz
Kasia Cichopek
Tomasz Jacyków
Beata Sadowska
Piotr Gąsowski

Najlepszy polski serial:
Niania
Brzydula
Naznaczony
Rodzina zastępcza
Miodowe lata

Najlepszy serial zagraniczny:
Californication
Dexter
Czysta krew
Przyjaciele
4400
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: piotrek888 »

Najlepszy Program -

Wstajesz i wiesz


Program Do Wymiany -
''Szymon Majewski Show''

Miss Srebrnego Ekranu -

Beata Tadla witam Państwa w Faktach :brawa:

Mister Srebrnego Ekranu -

Jarosław Kuźniar

Najgorętszy Transfer -

Wiktor Bater w Polsacie

Najciekawsza Metamorfoza -

Beata Tadla


Obciach Dokumentny -

Natasza Urbańska - ta Pani pomyliła się z powołaniem

Lelum Polelum -

Jakub Porada
Agata Tomaszewska-Wolna

Szok Roku -

Durczok ze stołem


Do Odstrzału -

Anna Kalczyńska
Jakub Porada

Najlepszy Serial Polski -

Brzydula

Najlepszy Serial Zagraniczny -

Przyjaciele w TVN7
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: Łukasz »

  • Najlepszy program:
  • "Tomasz Lis na żywo" (TVP)
  • "Teraz My" (TVN)
  • "Turbo kamera" (TVN Turbo)
  • "90 minut" (TVN CNBC Biznes)
  • "Zakup kontrolowany" (TVN Turbo)

    Program do wymiany:
  • "Sędzia Anna Maria Wesołowska"
  • "Sąd Rodzinny"
  • "Rozmowy w toku"
  • "W11 - Wydział Śledczy"
  • "Detektywi"

    Miss srebrnego ekranu:
  • Kinga Rusin
  • Anita Werner
  • Agnieszka Cegielska
  • Joanna Kryńska
  • Hanna Lis

    Mister srebrnego ekranu:
  • Tomasz Lis
  • Marek Tejchman
  • Kamil Durczok
  • Tomasz Sekielski
  • Filip Bobek (chciałbym mieć kilka jego cech :D )

    Najgorętszy transfer:
  • Inga Rosińska - odejście do Buzka
  • Hanna Lis wyrzucona z TVP

    Najciekawsza metamorfoza:
  • Brzydula :D
  • Dagmara Kaczmarek
  • Agnieszka Cegielska
  • Małgorzata Socha (tzn. może nie metamorfoza, ale fantastyczna rola w "Brzyduli")

    Obciach dokumentny:
  • Kamil Durczok i kolejny rok "Faktów", które niczym nie potrafią zaskoczyć
  • Anna Kalczyńska - przez nią szerokim łukiem omijam TVN24, pomiedzy 20:25, a 21:00. Czy naprawdę myśli, że jest najważniejsza i najwspanialsza?
  • Joanna Kryńska - zamienia się po mału w hmm... katarynkę? Czemu te same kwestie powtarza co kilka minut, codziennie, od zawsze...
  • Kinga Rusin - to, co wyprawia na łamach prasy jest żałosne
  • Grzegorz Kajdanowicz - świetny jako reporter, kiepski jako prowadzący

    Lelum Poleum:
  • Ten aktor, co gra Piotra w "Brzyduli"

    Szok roku:
  • Nieciekawe zakończenie "Brzyduli"
  • Krótki sezon letni w TVN
  • Groźby likwidacji TVN CNBC Biznes

    Do odstrzału:
  • Anna Kalczyńska
  • Anna Jędrzejowska
  • Jarosław Gugała
  • Dorota Gawryluk
  • Magda Mołek

    Najlepszy serial polski:
  • "Brzydula"

    Najlepszy serial zagraniczny:
  • "Californication"
W kilku miejsach te same osoby, w z pozoru przeciwstawnych kategoriach. Ale to celowo, bo budzą skrajne emocje.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: Adrian ;P »

Łukasz - krótki sezon letni w TVN? A nie czasami długi? :?
monetowy_chlopak

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: monetowy_chlopak »

Najlepszy Program
Taniec z gwiazdami
Dzień po dniu
Kocham Cię Polsko
66 niezapomnianych ...
Mam talent

Program Do Wymiany
Info poranek
Malanowski i partnerzy
Szymon majewski show
Synowie

Miss Srebrnego Ekranu
Justyna Pochanke
Anita Werner
Ewa Drzyzga

Mister Srebrnego Ekranu
Marek Tejchman
Jarosław Kuźnar
Piotr Jacoń
Krzysztof Ibisz
Jakub Szadkowski

Najgorętszy Transfer
Gorniakowska => TVN Warszawa

Obciach Dokumentny
Stół Durczoka :)

Lelum Polelum
Jakub Porada (ale tylko w "Poranku TVN 24" - widzę go osobiście w "Dniu na żywo" i ew. jakimś programie publicystycznym - może "Skaner polityczny" :D?)

Do Odstrzału
Kasia Cichopek

Najlepszy Serial Polski
Niania
Miodowe lata
Rodzina zastępca
Daleko od noszy

Szok Roku
Rezygnacja z dalszej emisji "Rodziny zastępczej" - po 10 latach nadawania :(
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: prze_kw »

Najlepszy program
"Taniec z gwiazdami"
"Mam Talent!"
"Dzień Dobry TVN"
Cykl "66 niezapomnianych..."

Program do wymiany
"Teraz My"
"Kawa czy herbata?"
"Sędzia Anna Maria Wesołowska & Sąd Rodzinny"

Miss srebrnego ekranu
Joanna Kryńska
Beata Tadla
Justyna Pochanke
Anita Werner
Kamila Ryciak


Mister srebrnego ekranu
Marek Tejchman
Kamil Dąbrowa

Najgorętszy transfer
Inga Rosińska Bruksela->...Bruksela ;)

Najciekawsza metamorfoza
Otylia Jędrzejczak
Beata Tadla
Anna Mucha
Natasza Urbańska

Obciach dokumentny
Kamil Durczok - człowiek porażka. Kiepski prowadzący, jeszcze gorszy szef 'Faktów'.
Iwona Schymalla dyrektorem TVP1
Kammel Gate
Weronika M.-P.

Lelum Polelum
Hanna Laudowicz
Bartek Jędrzejak
Bartosz Węglarczyk
Weronika Wawrzkowicz

Szok Roku
Weronika M.-P. oraz Kammel Gate
Styczniowe zmiany w TVN24 ( o których wkrótce...)

Do odstrzału
Anna Kalczyńska
Bartosz Węglraczyk
Piotr Kraśko

Najlepszy serial polski
"Brdzydula"
"Ranczo"
"Londyńczycy"

Najlepszy serial zagraniczny
"House MD"
Liczą się tylko Fakty.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: Faktomaniak »

A to moje nominacje:

Najlepszy program

'Mam talent'
'Taniec z gwiazdami'
'Kuba Wojewódzki'
'Kropka nad I'
"Tomasz Lis na żywo'


Program do wymiany

"Detektywi'
"W 11- Wydział Śledczy'
'SAMW'
'Sąd rodzinny'
'Bronisława Wildstein przedstawia'

Miss Srebrnego Ekranu

Justyna Pochanke
Agnieszka Górniakowska
Beata Tadla
Anita Werner
Maja Popielarska

Mister Srebrnego Ekranu

Tomasz Lis
Jarosław Kużniar
Maciej Kurzajewski
Grzegorz Kajdanowicz
Hubert Urbański

Najciekawsza metamorfoza

Małgorzata Socha
Agnieszka Chylińska
Dagmara Kaczmarek
Beata Tadla
Dorota Gardias-Skóra

Obciach dokumentalny

Weronika Marczuk Pazura (i agent Tomek
6 Edycja JOŚ
Durczok i przesławny stół
Grzeszni i Bogaci
Goło i wesoło

Lelum Polelum

Bronisław Wildstein
Jarosław Gugała
Beata Grabarczyk
Rafał Ziemkiewicz
Małgorzata Wyszyńska

Szok roku

TVP przegrywa z kretesem walce o europejskie puchary
Odejście Roberta Kozyry z Radia Zet
Zapaś sprzedaży dziennika "Polska The Times'
Fuzja "Dziennika" z 'Gazetą Prawną'
Bardzo długi okres letni w TVN

Do odstrzału

Krzysztof Ibisz
Alicja Redlich-Modlińska
Dorota Gawryluk
Elżbieta Jaworowicz
Iwona Kutyna


Najgorętszy Transfer

Krzysztof Ziemiec -powrót do TVP
Inga Rosińska - z TVN24 - rzecznik prasowy Przewodniczącego PE
Wiktor Bater -z TVP do Polsatu
Małgorzata Prokopiuk - z PR1 - TVN Warszawa
Agnieszka Górniakowska - do TVN Warszawa


Najlepszy serial polski;

Naznaczony
Brzydula
Na dobre i na złe
39 i pół
Londyńczycy

Najlepszy serial zagraniczny

Ostry dyżur
Prison Break
Dr House
Bez śladu
Detektyw Monk
NOWA ERA W TVN
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: Kuba »

Najlepszy Program:
Kuba Wojewódzki
Magiel Towarzyski
66 niezapomnianych
DD TVN

Program do wymiany:
Szymon Majewski Show
Teraz my!
Synowie

Miss srebrnego ekranu:
Magda Mołek! <3
Marta Żmuda Trzebiatowska
Karolina Korwin Piotrowska

Mister Srebrengo Ekranu:
Piotr Kraśko
Kuba Wojewódzki
Tomasz Kin

Najgorętszy transfer:
Inga Rosińska

Najciekawsza metamorfoza:
Chylińska (pozytywna!)

Lelum Polelum:
Gardias

Obciach Dokumentny:
Urbańska po finale "Tańca" - po raz drugi taki obciach? Chyba w końcu przestanę ją lubić :?
May Sara
finał "Teraz albo nigdy!"

Szok roku:
Pazura
Telekamery bez transmisji

Do odstrzału:
mniej Jacykowa, jest tylu fajniejszych gejów! jeśli już koniecznie jakiegoś potrzebują.
Pieńkowska - brr.

Serial zagraniczny:
90210
Hoży Doktorzy
Californication
Dexter
Fringe

Serial polski:
Brzydula
Grzeszni i bogaci

Srry, że trochę byle jak, ale już późno! Pozdrawiam
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: maxxx »

Najlepszy program:
-"Polska i Świat" (TVN24)- chyba "góra" stacji podobnie myśli, skoro zamierza w ten magazyn inwestować.
-"Sport+" (Canal +Sport)- po zmianach jest to magazyn piłkarski realizowany na naprawdę wysokim poziomie, długo na taki czekałem.
-"Sportowy Wieczór" (TVP)- jestem mile zaskoczony tym programem, czyżby powrót do dawnej świetności "Sportowej Niedzieli" ? Ten Program pokazał, że dziennikarstwem sportowym nie musi w TVP zajmować się wyłącznie Szaranowicz.
- Cykl dokumentów Ewy Ewart.

Program do wymiany:
-"Rozmowy w toku" (TVN)- zastanawiam się kto jeszcze oglada tego gniota? Podobno stawka za ośmieszenie się na antenie i opowiedzenie jakiejś "życiowej" historii ciągle pikuje, teraz to około 500 zł, coraz bliżej dna.
-"Szymon Majewski Show" (TVN)- strasznie poziom spada, na łeb na szyje, ta formuła już się wyczerpała, jak dla mnie przynajmniej.
-"Dzień na Żywo" (TVN24)- może nie tyle do wymiany, co zmiany.

Miss srebrnego ekranu:
-Joanna Kryńska (TVN24)- w tym roku tylko Ją nominuje!! :aniol: Wkońcu miss jest tylko jedna !!! :D :aniol:

Mister srebrnego ekranu:
-Marek Tejchman- (TVN CNBC)- człowiek stworzony do występowania przed kamerą, profesjonalista. Do tego sympatyczny gość (przy okazji brawa za wywiad redakcjo! :P )
-Andrzej Twarowski (C+ SPORT)- mistrz futbolowej ciętej riposty, świetny komentator. Medialnie trochę w cieniu redakcyjnego kolegi Smokowskiego, toteż wybrałem go trochę na przekór.
-Michał Olszański- (TVP) -bo warto go docenić.
-Maciej Warsiński (TVN24)- bo w jego materiałach zawsze jest zabawnie i ciekawie.

Najgorętszy transfer:
-Inga Rosińska - z korespondentki TVN24 na rzecznika szefa PE.
-Krzysztof Ziemiec- powrót do TVP.

Najciekawsza metamorfoza:
-Violetta Madej- (POLSAT NEWS)- jw. opisał Camilo, oprócz tego, że nigdy nie była bez wyrazu. :spiewa:
-Anna Wilczyńska (TVN24)- przepoczwarzyła się wraz z upływem roku chyba w największego pracusia w stacji. ;)
-Aleksandra Chalimoniuk (TVN24)- jw.
*oczywiście nie tylko ilość materiałów brałem pod uwagę.

Obciach dokumentny:
-K.Piesiewicz- bez komentarza.(*nawet pominąwszy hienowatość osób w to zamieszanych)
-Brak awansu w żałosnym stylu na przyszłoroczne MŚ w RPA.
-Grzegorz Lato- piłkarzem był świetnym i ..to wszystko. Dla mnie ten pan prezesem PZPN-u to gorszy obciach niż Lepper ministrem rolnictwa. Sposób zwolnienia Leo poniżej krytyki, jak i cała jego dzialalność.
-Lot balonem- a dokladnie relacje telewizyjne (choćby w TVN24) z tej mistyfikacji. Taka mała kara za nadgorliwość (przerwano nawet "M24")- kara mała-a cieszy. :lol2:
-Mucha w YCD- :?

Pozaforumowo: kradzież w Oświęcimiu "Arbeit.." była by bankowo nominowana, ale znalezienie zguby od nominacji uratowało.

Lelum Polelum:
-Małgorzata Foremniak- "Drżały mi nozdrza.."
-Małgorzata Wyszyńska (TVP)

Szok roku:
-ME w siatkówce !!
-śmierć Michaela Jacksona

Do odstrzału:

-Dorota Gawryluk- jej pojawienie się na ekranie równoznaczne jest najczęściej z takim czerwonym przyciskiem na pilocie od tv.
-B.Wildstein- co prawda miał to być dziennikarz, a wskazałem chyba polityka.. ale skoro ma własny program to jestem usprawiedliwiony. :spiewa:
-Jan Pospieszalski- jw.

Najlepszy serial polski:
... w II rundzie mi pomożecie się zdecydować :)

Najlepszy serial zagraniczny:
-"Dr House"
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Forumery 2009 - nominacje (cz. 1)

Post autor: Nika »

Najlepszy Program
- "Wstajesz i wiesz" - pierwsze co włączam po otwarciu obydwu powiek
- "Polska i Świat" - "Fakty" się chowają. Serio.
- "You Can Dance" - boję się tylko, że w nowej edycji nowa jurorka odbierze mi przyjemność oglądania. Oby nie.

Program Do Wymiany
- "Magazyn 24 godziny" - co za ironia losu, stacja już postarała się, by ten program wymienić :rozglada:
- "Druga strona medalu" program Pieńkowskiej w TVN Style - wystarczył mi odcinek jak od Leo zaczęła wyciągać informacje dotyczące jego życia prywatnego. On nie chciał odpowiadać, ona pomimo to naciskała. Już dawno nie było mi wstyd za dziennikarza.

Miss Srebrnego Ekranu
- Katarzyna Werner - najlepsze Poranki tylko z tą panią
- Małgorzata Socha - dzięki niej serial BrzydUla nabrał charakteru, a Małgosia dała się poznać widzom od zupełnie nowej zabawnej strony

Mister Srebrnego Ekranu
- Jarosław Kuźniar
- Marek Tejchman

Najgorętszy Transfer
- Hanna Lis z TVP do domu
- Inga Rosińska z TVN24 do Buzka

Najciekawsza Metamorfoza
- Anna Mucha z rozmiaru L na S i z aktorki w celebrytkę

Obciach Dokumentny
- strona dziennik.pl bez jakiejkolwiek żeny przemianowała się w pudelka.pl bis
- Durczok, uje*any stół i kasowanie plików na You Tube
- dla jury Mam Talent za nie dopuszczenie Kasi Sawczuk (Eurydyka) do półfinałów na rzecz ryczącej i mniej utalentowanej fanki A.Chylińskiej
- zdjęcie z anteny TVN Style ich czołowego programu "Miasto kobiet" na rzecz badziewnych talk show
- zrobieni w balona czyli transmisja lotu balonu przez wszystkie stacje świata

Lelum Polelum
- Agnieszka Szulim z TVP
- Dorota Gardias z TVN24
- Katarzyna Kozłowska z TVN24

Szok Roku
- śmierć Michaela Jacksona
- Bachleda-Curuś w ciąży z Farrellem
- Marczuk-Pazura i afera z agentem Tomkiem

Do Odstrzału
- Monika Olejnik - dziennikarka, która lobbuje w imieniu firm farmaceutycznych wprowadzenie szczepionek do Polski. A ja głupi łoś się łudziłam, że dziennikarze w Polsce są bezstronni.
- Katarzyna Kozłowska - ani nie umie serwisów za stołem prowadzić, ani rzetelnych informacji z działu kultury nie podaje. Trzykrotne przyłapanie jej na opowiadaniu bzdur powinno wystarczyć do tej nominacji.

Najlepszy Serial Polski
- 39,5 (TVN)
- Czas honoru (TVP2)

Najlepszy Serial Zagraniczny
- "24 godziny" (Polsat, Canal +)
- "Dexter" (TVN)
- "Dr House" (TVP2, AXN)
- "Chuck" (TVN7)
- "Californication" (TVN)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość