Radio Zet

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

dom453
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

TVN CHCE KUPIC RADIO ZET

Post autor: dom453 »

Jak siĂŞ nieoficjalnie dowiedzialem telewizja tvn ma zamiar odkupic od firmy EURO ZET 100% udzialow . Przypomne Âże tvn kupil portal onet.pl to teraz czas na radio zet. Choc nie kupujÂą najwiĂŞkszego radia , najwiĂŞksze to rmf fm
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

I co jeszcze? :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Marcin pisze:I co jeszcze? :D
Pewnie Radio Maryja i TV Trwam. :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Jeszcze wiĂŞcej niech kupiÂą !!
Ale moÂże to lepiej wdÂług mnie Radio Zet to najlepsza stacja radiowa w Polsce
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Je¿eli to prawda - to wcale bym siê nie zdziwi³, bo TVN ponad rok temu wykupi³ Onet.pl. Teraz by sie bra³ za Radio Zet. Jak widaÌ wykupuje powoli wszystkich z kim kiedyœ przez wiele lat wspó³pracowa³ :D Za jakiœ rok przyjdzie czas na Gazetê Wyborcz¹ :D
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A nie myœlisz, ¿e miêdzy Onet.pl, a Radiem ZET jest jakaœ ró¿nica? :roll: TVN napewno mia³ ³atwiej kupiÌ Onet ni¿ mia³by mieÌ (bo to informacja nieoficjalna, pewnie nieprawdziwa) z kupnem ZET'ki. Przecie¿ Onet by³ w grupie ITI, a ta sprzeda¿ pewnie by³a jakimœ ruchem taktycznym grupy. :roll: W¹tpiê ¿eby Grupa TVN czy ITI wchodzi³a na rynek prasowy czy radiofonii, ale wszystko jest mo¿liwe... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Na rynku prasowym juÂż jest. :] PrzecieÂż do ITI naleÂży 'Parkiet'.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

Ba, ITI wchodziÂła kiedyÂś nawet na rynek spoÂżywczy. W latach '80 produkowaÂła "Lilly Chips".
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Radio Zet

Post autor: Fan! »

Radio Zet - druga jeżeli chodzi o słuchalność stacja radiowa w Polsce. Popularna Zetka straciła w przeciągu roku aż 2 punkty procentowe. Obecnie lider rynku radiowego RMF FM jest po za zasięgiem warszawskiej rozgłośni. Trochę to dziwne bo niby ten sam zasięg ten sam format a jednak przepaść dzieli RMF od Zetki. Obecnie w komercyjnych rozgłośniach jest mało ''słowa'' w RMF FM 4 ''wejścia antenowe'' w Radiu Zet zaledwie 2 na godzinę. To też moim zdaniem odpycha słuchaczy od Zetki. Następna sprawa to to że RMF potrafi zaciekawić słuchacza wczoraj słuchaczka wygrała 120 tysięcy złotych. a W Radiu Zet mało konkursów antenowych mało zabawy a dużo ''kiczowatej'' muzyki. To tylko moja opinia a Wy co myślicie o Radiu Zet?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Radio Zet

Post autor: Nika »

Pamiętam dawniej jak szukałam stacji radiowych to Radio Zet było dla mnie number one. A teraz to kompletnie inne radio, kiedykolwiek nie włączę tej stacji, zawsze leci jakiś total kicz w stylu umc umc umc i większości piosenek nadawanych na Vivie. Szkoda gadać, co oni z tym radiem zrobili... :ech:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Radio Zet

Post autor: maxxx »

Ja też się przyznam, że miałem taki moment "na Zetkę" :rozglada: No, ale to się nie ma czym chwalić :lol2: Jedyne, co jest jeszcze warte uwagi w tym radio to audycje Janusza Weissa. Ale słucham tylko jak trafie przypadkiem. Muzyka-dno. Jak by słuchac regularnie można odnieść wrażenie, że mają tam 20 kawałków puszczanych w kółko. Ale żeby nie było, że tak "jade" na Radio Zet :stop: RMF też się skomercjalizował :stop: .Choć w dzisiejszych czasach mowienie o komercjalizacji jest śmieszne-wiem. Wyrobili sobie markę, to teraz mogą czas wypełniać muzyką. Ale ichniejsze "Fakty" trzeba docenić.
Ale zawsze mam pewien sentyment do smoczej rozgłośni i kilkoro ludzi, którzy pracują obecnie bądź przewinęli się przez to radio.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Radio Zet

Post autor: Fan! »

W moim odczuciu warty uwagi jest też program ''Powiedz tylko Marzenie'' w którym to znana z dawnej Zetki Marzena Chełminiak rozmawia ze znanymi osobami.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Radio Zet

Post autor: sybic »

Ja słucham wyłącznie Radia Zet i tylko ze względu na Marzenę Chełminiak (ma uroczy głos) i audycje Janusza Weissa.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Radio Zet

Post autor: fajny »

Piotr Sworakowski znany z Radia Zet od dzisiaj dołączył do grona DJ-ów Radia Złote Przeboje , które zyskało również nową oprawę antenową.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Radio Zet

Post autor: fajny »

Marek Starybrat i Jarek Budnik duet z "Dzień dobry bardzo" byli wczoraj w Jak Oni śpiewają. Jarek - w roli 4 jurora, a Jarek - towarzyszył Joannie Liszowskiej w "pokoju gwizd".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości