Eurowizja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Chyba "ÂŻycie na gorÂąco" pisze, Âże Ich Troje moÂż ebyĂŚ zdyskwalfikowane. PoniewaÂż "Fallow my heart" jest couwerem a tego zabrania regulamin Eurowizji. Podobno teraz trawÂą rozmowy w tej sprawie. JeÂżeli Ich Troje zostanie odsuniete to do aten pojedzie Kasia Cerekwicka, jej piosenka to chyba "Na kolana". Ciekawe kto pojedzie w maju do aten, ja osobiÂście mam nadziej, Âże Ich troje bo ta piosenka ma wiĂŞksze szanse na zwyciĂŞstwo,
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Eh ani oni ani ona mi siĂŞ nie poobaja ale jak miaÂłbym z nich wybieraĂŚ to niech jadÂą oni. :) Bo piosenka pani Kasia choĂŚ Âładna jest po polsku wiĂŞc raczej nie ma wielkich szans na zwyciĂŞztwo no Ich Troje (reczej 6) teÂż nie majÂą duÂżych, ale jednak wiĂŞksze niÂż Katarzyna Cerekwicka... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Z tego co czytaÂłem na forum eurowizji z komentaÂży to nasza piosenka siĂŞ podoba, sÂą dze, Âże bedzie miaÂła takie miejsce jak "ÂŻadnych granic" a moÂże nawet wiĂŞcej.
Wróciłem!!
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

na stronie http://www.tvp.pl pod zakÂładkÂą eurowizja2006(o ile jeszcze tam jest) moÂżna pobraĂŚ piosenki

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2006 8:25 am ]
POPRAWNA MAZWA STRONY: http://www.eurowizja.tvp.pl

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2006 8:32 am ]
a wracajÂąc do eurowizyjnego przyznawnia punktĂłw to niech dadzÂą AgnieszkĂŞ Szulim a nie beznadziejnego orÂłosia
jeÂżeli nie to niech ta pani komentuje razem z Arturem Orzechem eurowizje?
krzysztof miśkowicz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i dziœ pocz¹tek Eurowizji 2006 w Atenach o 21:00 w TVP 1 koncert pó³fina³owy, w którym bêdzie startowac m.in. reprezentacja Polski - Ich Troje (tak naprawdê ich chyba bêdzie 6 :devil: ). :roll: Jak myœlicie przejd¹ do fina³owego koncertu, który ju¿ w sobotê :?: Ja myœlê, ¿e tak, ale ledwo. 8) :D Oczywiœcie bêdê ogl¹da³ jak nie ca³oœÌ, bo pewnie nie dam rady. :devil: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Mimo Âże nie trawie WiÂśniewskiego i nie odpowiada mi muzyka Ich Troje to trzymam za nich kciuki. Od 12 lat (nie liczac 7.miejsca Ich Troje) nie zaistnielismy w tym konkursie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Jezeli w eurowizji liczy sie tylko show to w finale jestesmy na 80%. Jezeli takze muzyka to daje 40%. Sam jestem fanem eurowizji, a wlasciwie kilamtu eurowizji, a Polsce daja ogolnie ok. 70% i bardzo bym chcial i3 zobaczyc w finale tymbardziej po ubieglorocznej klesce
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

I3 z pewnoÂściÂą wejdzie do finaÂłu, liczĂŞ nawet na miejsce w top 5 dzisiaj, wystĂŞp eurowizyjny, swietny show
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No wÂłaÂśnie niestety Eurowizja ma taki poziom jaki prezentuje Ich troje :cry: To jest komercja w takiej wyjÂątkowo niesmacznej i niestrawnej formie.Eurowizja jest jak cukier-puder w polewie lukrowej.Koszmar :shock: KtoÂś taki jak Justyna Steczkowska ktĂłra przecieÂż piĂŞknie zaÂśpiewaÂła i naprawdĂŞ Âświetnie reprezentowaÂła nasz kraj nie ma tam szans.Zaraz zostanie zdÂławiony przez komercyjnÂą tandetĂŞ.To przykre ale niestety tak jest.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

W finale naprawdĂŞ tandetne piosenki. Ich Troje nie dostaÂło siĂŞ.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Niestety speÂłniÂł siĂŞ mĂłj czarny sen: baÂłkany przejĂŞÂły eurowizjĂŞ...
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Wyj¹tkowo tandetna ta Eurowizja, mam w¹tpliwoœci, czy likwidacja Interwizji by³a dobrym pomys³em bo tam przynajmniej œpiewali a nie robili wielkiego show. Bardzo dziwi mnie werdykt. By³em pewien, ¿e dostanie siê Ich Troje, nie jest to mo¿e amibtna piosenka, ale jednak czymœ siê wyró¿nia³a - by³a w wielu jêzykach, barwna i kolorowa. Nie rozumiê decyzji. Tak¿e Kate nie dosta³a siê mimo, ¿e jej piosenka leci w radio ju¿ parê tygodni. Có¿ tegoroczna Eurowizja i zakwalifikowane piosenki utwierdzaj¹ mnie w przekonaniu, ¿e jest to wielki cyrk, który szkoda ogl¹daÌ. Kicz jaki dziœ zobaczy³em trudno sobie wyobraziÌ w najgorszych koszmarach. Proponujê - wypiszmy siê z tej Eurowizji raz na zawsze, posy³amy ambitne kompozycje Górniak - nie wygrywamy, piêkny g³os Anny Marii Jopek - totalnie przegrywamy, posy³amy tandetnego Iwana przegrywamy, dajemy piosenkê na topie, z przes³aniem antywojennym, dostajemy 7 miejsce dla pocieszenia. W koùcu robimy na scenie show, aby dopasowaÌ siê do poziomu tej rywalizacji - przegrywamy. To nie jest fair, czy nikt nas nie lubi w ca³ej Europie ? Czy tandeta zawsze musi wygrywaÌ ? Có¿ jestem zdania, ¿e TVN powinien dopracowaÌ jeszcze konkurs Bursztynowego S³owika do koùca reaktywuj¹c Interwizjê i robi¹c miêdzynarodow¹ konkurencjê dla Eurowizji. Co wy na to ?
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

By³o marnie. :cry: Jedyne co tam by³o ciekawego to studio, loty itp. :devil: i na to czasami siê patrzy³em jak to wykorzystuj¹. :devil: By³o wiele fajnych piosenek, ale wokó³ tego by³o g³upie show jak np. z naszym reprezentantem - mo¿e oszala³em, ale mi ich piosenka siê podoba :D , ale to co by³o t¹ otoczk¹ ich wystêpu by³o okropne. :/ I wiele by³o jeszcze takich... :roll: Ogl¹da³em to tylko urywkami, a dopiero gdy og³aszali kto przeszed³ to siê zatrzyma³em na d³u¿ej. :roll: Szkoda, ¿e nie dosta³a siê do fina³u Polska, bo myœla³em, ¿e powtórz¹ ten - mo¿emy powiedzieÌ - sukces chyba sprzed 2-óch lat. :roll:

Sobotniego finaÂłu oczywiÂście oglÂądaĂŚ nie bĂŞdĂŞ... :D 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ten konkurs to coraz wieksza tandeta. Zarowno spiewajÂący jak i prowadzÂący. Ich Troje sie nie dostalo chociaz show mialo niezÂłe.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Dla mnie kuriozum byÂło to Âże do finaÂłu dostaÂła siĂŞ Turcja :shock: Jedyne co zapamiĂŞtaÂłem z tej piosenki ( :?: ) to "Superstar" z tureckim akcentem.To byÂło dno :!: Ja gÂłosowaÂłem na UkrainĂŞ.Bo lubiĂŞ UkrainĂŞ :D I juÂż :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości