Jaką oglądasz telewizję?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Którą telewizję z podanych oglądasz najczęściej?

TVN
28
54%
TVN 24
21
40%
TVN Siedem
2
4%
TVN Meteo
0
Brak głosów
TVN Turbo
1
2%
 
Liczba głosów: 52

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No to trzeba zrobiĂŚ drugÂą ankiete. Ja bym jednak prĂłcz tych najbardziej liczÂących siĂŞ zamieÂściÂł jeszcze takie telewizje jak 4fun.tv itv, polonia1, tele, itp. Takie telewizje rĂłwniez istniejÂą i cieszÂą siĂŞ (szczegĂłlnie wÂśrĂłd mÂłodych osĂłb - tu zwracam uwagĂŞ na 4fun.tv czy itv) rĂłwnie duÂżym zaciekawieniem. Oczywicie oglÂąda je znacznie mniej osĂłb, ale Ci luzie rĂłwnieÂż istniejÂą.
Pozdrawiam, Filip
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

TVN

Post autor: Qera »

OglÂądam TYLKO TVN poniewaÂż mam tylko TVP 1,2,3 oraz Polsat i tvn. Jakbym miaÂł to patrzaÂłbym na Disney Channel na TVN I TVN 24 ORAZ TVN Siedem
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

1. zdecydowanie TVN
2. TVN24
3. TVN Turbo
4. Meteo, SiĂłdemka, Historia

Przyznam szczerze, ¿e jak nie mai³eœ dostêpu do TVN Siedem to zawsze myœla³em, ¿e jak tylko bêdê j¹ mia³ to bêdzie to kana³ przy którym bêdê spêdzia³ sporo czasu. Ale... jakoœ nic nie mogê tam znaleŸÌ dla siebie, seriale- brak polski, mog³yby byÌ ciekawsze filmy... Teraz pomijam jakoœ ten kana³...
Gato:D
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 14:44

Post autor: Gato:D »

Zdecydowanie TVN :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Od d³u¿szego czasu w ogóle nie ogl¹dam TVN, gdy¿ ze wzglêdu na telewizor przerzuci³em siê na TVN HD, gdzie nawet zwyk³e programy nadawane w 4:3 nie s¹ tak rozci¹gniête, a filmy, seriale i kilka programów nadawanych w jakoœci HD ogl¹da siê naprawdê œwietnie i nie ma ¿adnego porównania ogl¹daj¹c to samo w zwyk³ym TVN na zwyk³ym 20" ekranie. Do niedawna ogl¹da³em te¿ du¿o TVN24, ale teraz wolê TVN CNBC Biznes ze wzglêdu na o wiele lepsze i przede wszystkim krótsze (bez kilkunasto-mintowych ³¹czeù live) serwisy informacyjne oraz ciekawe i proste w zrozumieniu programy biznesowe. Lubiê tak¿e od czasu do czasu obejrzeÌ Discovery TVN Historia ze wzglêdu na bardzo ciekaw¹ ofertê programow¹, która doskonale odpowiada tak¿e osobom w moim wieku. Najmniej ogl¹dam TVN Lingua, religia.tv oraz O.TV.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

a ja przerzuciÂłem siĂŞ na Polsat i HBO bo mnie wkurzajÂą 15min przerwy reklamowe w nadawaniu filmĂłw.
Pozdrawiam
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

A moÂże w Polsacie nie masz 15 min reklam?? Masz racjĂŞ nie ma, bo sÂą 20 minutowe przerwy.
Canis-lupus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 18 gru 2007, 11:00

Post autor: Canis-lupus »

KtĂłra stacja? OczywiÂście, Âłatwiejszy wybĂłr byÂłby, gdybym miaÂła wybieraĂŚ miĂŞdzy, np. Polsatem, TVP1, TVN - wtedy odpowiedÂź jest prosta :D
Po dÂłuÂższym zastanowieniu wybraÂłam TVN - dlaczego?
Jest to wszechstronny, uogĂłlniony - zawiera zarĂłwno programy informacyjne, jak i seriale i filmy. TVN24 takÂże odwiedzam, ale znacznie rzadziej ... Reszta - sporadycznie 8)
To zaleÂży czym siĂŞ dany czÂłowiek interesuje ... Motoryzacja? - TVN Turbo. Historia? - TVN Historia, etc.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Ja coraz czĂŞÂściej zamiast TVN 24 wybieram TVN CNBC. Sam nie wiem, dlaczego, moÂże mi bardziej odpowiada logo ^.^ i te fajne prostokÂąciki w przerywnikach.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

adner pisze:Ja coraz czĂŞÂściej zamiast TVN 24 wybieram TVN CNBC. Sam nie wiem, dlaczego, moÂże mi bardziej odpowiada logo ^.^ i te fajne prostokÂąciki w przerywnikach.

Ta argumentacja to byÂła na serio?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Z tego co widzĂŞ i czytam, to coraz wiĂŞcej osĂłb rezygnuje z oglÂądania TVN24 na rzecz TVN CNBC Biznes. I bardzo dobrze, bo TVN24 zmierza w stronĂŞ "Faktu", a takÂże "FaktĂłw" - TVN CNBC Biznes to nie tylko ekonomia, ale - jak juÂż gdzieÂś pisaÂłem - Âświetne, krĂłtkie, rzeczowe serwisy informacyjne.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Równie¿ i ja ostatnimi czasy rzadziej ogl¹dam TVN24 kosztem TVN CNBC Biznes zw³aszcza w takie dni jak dzisiejszy kiedy to w ramówce TVN24 przewa¿aj¹ d³ugie, kilkugodzinne transmisje z obrad Sejmu. Z 2-3 minutowych serwisów dowiadujê siê tyle samo, co z wielogodzinnego ''Dn¿'', a ponadto wiem co dzieje siê w interesuj¹cym mnie œwiecie biznesu. Ponadto ogl¹dam TVN HD i nSport. Rzadziej ogl¹dam Discovery TVN Historia i TVN Style. I to tyle z kana³ów Grupy ITI.
Inne kanaÂły jakie oglÂądam to Polsat oraz okazjonalnie CzwĂłrka, TVP2, z ciekawoÂści - Superstacja oraz kanaÂły filmowe jakie znajdujÂą siĂŞ w ofercie platformy n i mojej kablĂłwki.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja w TVP1 I TVP 2 chyba nic nie ogl¹dam od jakiegoœ czasu. Kiedyœ w TVP2 ogl¹da³em kabarety, ale teraz ju¿ nie. W Polsacie czasami Jak Oni œpiewaj¹, ale to wszystko. W TVNIE chyba najwiêcej, bo You Can Dance, Nianie, Taniec z gwiazdami, Dzieù Dobry TVN i czasami Na Wspólnej i Fakty. W TVN Siedem czasami Pomoc domow¹, aby porównaÌ polsk¹ wersjê do oryginalnej c( ; W czwórce obecnie nic, ale ogl¹da³em czasami BB 4.1 Z kana³ów tematycznych TVN nic nie ogl¹dam. Po za tymi stacjami obecnie w ZigZapie Zagubionych z lotu 29 :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości