[TVP2] Panorama

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

panorama tvp2

Post autor: salladyn »

Czo³ówka podoba mi siê œrednio ale plus dla dwójki ¿e nie kopiuje pomys³u Faktów jak Wiadomoœci TVP.(Myœl¹ ¿e je¿eli zrobi siê niebieskie studio i czo³ówkê to program jest dobry).Studio?-nie wiem bo to s¹ jakieœ urywki jedynie,ale przedeszystkim nie mozna zapominaÌ ¿e jest to program kiepski pod wzglêdem merytorycznym.Nud¹ wieje niemi³osiernie,a zmiana grafiki nic nie zmieni.Panorama jest po prostu przeciêtna.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przykro mi to stwierdziÌ, jednak jak dla mnie nowa Panorama to kompletna Pora¿ka. Studio na poziomie Kuriera. :? Idiotyczne animacje, kolory jak na Ukrainie, tragiczne loty kamerowe. Czo³ówka bardzo prosta, muzyka ujdzie. Stó³ po œrodku conajmniej beznadziejny. Jak dla mnie to siê do niczego nie nadaje, klêska. Przkyro mi, ale stare studio "Faktów" by³o lepsze, ni¿ nowe studio "Panoramy". I ju¿ chyba poprzednia "Panorama" mia³¹ lepsz¹oprawê graficzno-muzyczn¹. Pora¿ka, pora¿ka i raz jeszcze pora¿ka.
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Nie zgadzam siê z powy¿szymi wypowiedziami!! Podoba mi siê nowa Panorama. Nie kopiuje pomys³ów innych stacji.
  • Muzyka - moim zdaniem powinna byĂŚ bardziej dynamiczna,
    grafika - bardzo dobra.
    ProwadzÂący i ich zachowanie - TroszkĂŞ niedopasowana para; D.DobrzyĂąska nie zabardzo wiedziaÂła czy siĂŞ uÂśmiechaĂŚ, czy mieĂŚ kamiennÂą minĂŞ
    Matria³ i treœÌ startówek - nie zmieni³y siê
    Live'y - komicznie wygl¹da³y te zwroty prezenterów w stronê telebimu (problem powinien znikn¹Ì, gdy bêdzie tylko jeden prezenter)
    Loty kamerÂą - powinni nieco je urozmaicic
Ogolnie ca³oœÌ bardzo dobra. Zabawne te przygotowania - kartki na g³owê, upadek pogodynki
I na koniec Hurrra, udaÂło siĂŞ
pewnie zrobione na potrzeby programu
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

WedÂług mnie muzyka i grafika jest duÂżo lepsza od poprzedniej, ale nadal gorsza od WiadomoÂści i faktĂłw. UwaÂżam, takÂże, Âże jest lepsza niÂż np Wydarzenia czy kurier.

Czo³owka powinna byÌ nieco jaœniejsza. Niestety to co wczoraj moigliœmy zobaczyÌ (http://ww2.tvp.pl/134,20051003252210.strona) ró¿ni³o siê od tego co podano wczesniej na www. A wiêc podpisy pod startówkami mia³y mieÌ inn¹ grafikê, ale wybrali jak¹œ gorsz¹ a tak¿e ju¿ po startówkach uciêto w po³owie animacje lotu obok Ziemi, co ró¿ni³o siê z tym:
http://ww2.tvp.pl/include/docs/2005/09/30/panorama.mpg

No i na koĂącu zabawa prowadzÂących w "koci koci Âłapki"
NOT building
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 17:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: NOT building »

Muzyka z nowej "Panoramy" jest wspania³a i TVNiarstwo niechaj schowa siê pod stó³. Oprawa graficzna równie¿ bardzo dobra - skromnie i elegancko, bez plagiatów. I o to chodzi! Da siê jeszcze dziœ coœ wymyœleÌ bez kopiowania!

NagraÂł ktoÂś ten fragment "Panoramy", w ktĂłrym pokazywano kulisy nagrania oprawy muzycznej?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Skromnie? No to niech emituj¹ Panoramê z dworca PKS w Pcimiu Dolnym. Muzyka z³a nie jest, jednak jak dla mnie jak ju¿ wczeœneij wspomnia³em czo³ówka jest zbyt prosta,a studio tragiczne. No ale to kwestia gustu. :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Jak dla mnie ta czo³ówka Panoramy to niemal kopia poprzedniej czo³ówki Wiadomoœci. a o reszcie sie nie wypowiadam, bo Panoramy nie ogl¹dam, widzia³em tylko filmik dostêpny w necie. -->
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Po obejrzeniu projektu czo³ówki wpuszczonego do netu i pierwszeg wydanie brand new Panoramy nasuwa mi siê jeden wniosek: "g³upia" czo³ówka pokaza³a techniczn¹ miernotê TVP. Co mam na myœli? Pomimo, i¿ czo³ówka daje mo¿liwoœci p³ynnego przechodzenia pomiêdzy czo³ówk¹ i headami nie jest to wykorzystane, poniewa¿ widocznie ktoœ w TVP posk¹pi³ grosza na nowy mikser dziêki któremu mo¿na by³oby uzyskaÌ ten efekt. Poszczegolne heady sa chamsko ciête "na ostro" logiem Panoramy (zobaczcie jak mia³o byÌ w projekcie czo³ówki). Paskudne belki z literami które rozmazuj¹ siê tak jak rozmazuje siê tusz na kartonie (mam na myœli "w³oski"). No i ostatnia rzecz któa mnie powali³a- studia nie wychodzi zza kuli (koniec czo³ówki) tylko realizator wmiksowuje bardzo od cepa od razu ca³y widok studia.

Wiecie moÂże jaki wkÂład w nowÂą PanoramĂŞ ma BogusÂław Linda i Maciej ÂŚlesicki?? Chyba nie ten nienaturalny dojazd kamery na sam poczÂątek serwisu.

Generalnie nowa panorama to maÂłe ÂżenÂła..
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: panorama tvp2

Post autor: tobi »

salladyn pisze:jest to program kiepski pod wzglĂŞdem merytorycznym.NudÂą wieje niemiÂłosiernie,a zmiana grafiki nic nie zmieni.Panorama jest po prostu przeciĂŞtna.

to fakt, choÌ musze przyznaÌ ¿e od ju¿ dawna przygladam siê temu programowi, i id¹ do przodu lecz w zó³wim tempie. Owszem maj¹ wyró¿niaj¹cych siê reporterów jak Ma³gorzata jakaœ tam....od zdrowia, Marta Kielczyk Jacek Biernacki albo Iwona Parchimowicz. No i uwa¿am za odkrycie PANORAMY ( choÌ podobno ona w redakcji od 2001) Danuta Dobrzyùsk¹, nie wiem co robi tam Jaros³aw Kulczycki bo dziennikarzem on chyba nie jest.
Ogó³em 3+
A program ogl¹dam czasami g³ównie dla informacji z kultury, bo wci¹¿ w pl tv te ifosy nie s¹ akceptowane
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://www.press.pl/news/pokaz_site.php?id=3744
Eh to TVP jak by mogla to wszystkie programy ponizej 3 mln zlikwidowala. :/ "Panorama" jest dobra, no ale to nie wina dziennikarzy, ze nie ma z tych 4 mln jak by chcial zarzad. Poprostu robi sie ciemniej i ludzie przychodza wczesniej do domu i wola obejzec "Fakty" czy "Wiadomosci" i im juz o 22 "Panorama" nie jest potrzebna. Zamiast tego moze wola obejzec jakis film czy program rozrywkowy. :D :roll:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja nie wracam wczeÂśnie do domu i oglÂądam powtĂłrke PANORAMY wTVPolonii..bÂądÂż Magazyn24GODZINY o 1.
PANORAMA jest jaka jest, ale lubie ogl¹daÌ odkryty talent, czyli Dorote Dobrzyùsk¹, a jakoœÌ mam na TVN24.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja moÂże bym oglÂądaÂł "Panorame" ale odpycha mnie to odraÂżajÂące studio...
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Studio brzydkie to fakt :wink: Ale bardzo w "Panoramie" podoba mi sie czolowka i oprawa muzyczna wiec dlatego zawsze ogladam tylko czolowke "Panoramy" :evil2:
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Kowal pisze:Ja moÂże bym oglÂądaÂł "Panorame" ale odpycha mnie to odraÂżajÂące studio...
NiedoÂśc Âże okropne studio to maÂło profesjonalne ozdobniki :/
ps. czo³ówka i muzyka fajna ale Fakty i tak maj¹ najlepsz¹ oprawe i studio :]
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PabloOoOo_90 pisze:NiedoÂśc Âże okropne studio to maÂło profesjonalne ozdobniki :/
A wczoraj widzialem ozdobnika na takim ekranie wygladalo to troche jak w "Faktach". No ale wiadomo ze sciagniete z "Faktow". :x
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości