[TVP2] Panorama

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ozdobniki sa okropne i nieczytelne.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i jeszcze sie zmieniaja raz sa takie, raz inne, trzeci raz jeszcze inne. :? Cyba juz sami nie wiedza jakie dawac, wiec daja wszystkie po trochu. :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:A wczoraj widzialem ozdobnika na takim ekranie wygladalo to troche jak w "Faktach". No ale wiadomo ze sciagniete z "Faktow". :x
Bez przesady. Napewno takie rozwiÂązanie nie jest stosowane tylko Faktach ale rĂłwnieÂż w zagranicznych stacjach wiĂŞc stwierdzenie Âże TVP2 ÂściÂągnĂŞÂła to z TVN nie jest trafione.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

http://img195.imageshack.us/img195/2240/panm0gj.png

Drogi Kamilku!
ByÂłbym wdziĂŞczny, gdybyÂś nie rozwalaÂł podstron forum obrazkami. JeÂśli za duÂże, to zamieniaj na URL!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dziœ zauwa¿y³em ¿e zmieni³a siê troche "Panorama" o 16:00. Zamiast lotów kamery z ramienia jest inny kadr - prompter jest ustawiony blisko sto³u i swoim kadrem obejmuje napis PANORAMA, który jest umieszczony z boku sto³u. Pozatym podczas ³¹zczeù "na ¿ywo" z reporterami pojawia sie belka na której jest napisane (podobnie jak na TVN24) na jaki temat mówi reporter. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ostatnio coraz bardziej podoba mi siĂŞ Joanna Racewicz.
A co do zmian - to oczywiÂście nie tyczÂą siĂŞ tylko 16. Opis tematu na belce wziĂŞty z TVN24 nie dziwi - w koĂącu od stycznia szefem Panoramy jest Sufin, wczeÂśniej w Poranku TVN24. :]
To bardzo dobry pomysÂł, zawsze podobaÂły mi siĂŞ te napisy, w wielkim skrĂłcie stwierdzajÂą co siĂŞ dzieje - to dla mniej uwaÂżnych widzĂłw. Takie dwuzdaniowe podsumowanie nie jest zÂłe. :] SzczegĂłlnie podczas relacji live.
A teraz o 18:30 zamiast lotu byÂł widok z gĂłry studia.
Ostatnio zmieniony środa 25 sty 2006, 13:42 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No a w g³ównym wydaniu "Panoramy" nie by³o wiekszych zmian. Tylko jest ta belka z nowoœci. :] Bardzo dobry pomys³ z ni¹ powinna taka byÌ ju¿ wczeœniej byÌ w "Faktach". :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:Ostatnio coraz bardziej podoba mi siĂŞ Joanna racewicz.
Brrr... jak ja nie lubiĂŞ tej pani. Wydaje siĂŞ przekonana o wÂłasnym geniuszu, to samo tyczy siĂŞ Marty Kielczyk-w sumie miÂła i doÂśc dobrze sobie radzi, ale nabraÂła (chyba mylnej) pewnoÂści, Âże jest przeÂśliczna. UÂśmiecha siĂŞ, a nawet szczerzy, podczas kaÂżdej informacji. Nie podoba mi sie to, bo nie zawsze pasuje. Jak siĂŞ nie mylĂŞ Prokop jÂą w tym upewniÂł :? Kiedy prowadziÂła serwisy podczas "Pytania na Âśniadanie", za kaÂżdym razem przedstawiaÂł jÂą ...."prezenterka piĂŞkna, miÂła, etc"...
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W caÂłej Panoramie uwaÂżam, Âże Racewicz jest najlepsza. A co o sobie uwaÂża, to juÂż mnie zupeÂłne nie obchodzi...
Marta Kielczyk niegdyÂś na radiowej antenie siĂŞ pomyliÂła i zamiast Krzysztof Janik powiedziaÂła minister Krzysztof Jajnik. :D :D :D Innym razem zamiast kordon pielĂŞgniarek oznajmiÂła kondom pielĂŞgniarek. :D WidaĂŚ, Âże w gÂłowie jej tylko jedno. :lol:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:W caÂłej Panoramie uwaÂżam, Âże Racewicz jest najlepsza. A co o sobie uwaÂża, to juÂż mnie zupeÂłne nie obchodzi...
A powinno, bo to w³aœnie rzutuje na jej pracê- moim zdaniem wykonywan¹ Ÿle. Racewicz wpad³a w jak¹œ manierê, co mnie dziwi, bo chyba nie powinna- nie siedzi w telewizji od 20 lat, jest jeszcze œwie¿a i powinna siê rozwijac. A nie widzê, ¿eby tak siê dzia³o. Podobno wyniki badaù popularnoœci nie by³y dla niej korzystne i dlatego tak siê b³¹ka po antenie. :?
Racewicz kogoÂś naÂśladuje, gÂłos, intonacja nie pochodzÂą od niej. Chce byc wyrazista, ale nie wychodzi jej. Ale to tylko moje zdanie. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

medialink pisze:(...)Marcin Leœkiewicz zaczyna od wydawania g³ównego wydania "Panoramy" o godzinie 22. - Przez najbli¿szy czas bêdê siê wdra¿aÌ w tamtejszy czy ju¿ raczej tutejszy system pracy. Na antenie w roli prowadz¹cego pojawiê siê za kilka tygodni. Zaczynam pracê w nowym miejscu z wielk¹ ochot¹ i zainteresowaniem - mówi nam dziennikarz. - "Panorama" naprawdê ma du¿¹ szansê staÌ siê bardzo wa¿nym programem informacyjnym umiej¹cym spojrzeÌ na rzeczywistoœÌ inaczej, nie ciasno i sztampowo, ale w³aœnie panoramicznie - uwa¿a.

WkrĂłtce pracĂŞ w redakcji "Panoramy" rozpocznie Iwona Kutyna, ktĂłra dotychczas byÂła prezenterkÂą polsatowskich wydarzeĂą. Dziennikarka tÂłumaczyÂła nam niedawno, Âże "Panorama" to nowe, powaÂżne dla niej wyzwanie. - Wiele rzeczy wymaga poprawek, zmian. ChcĂŞ w tych zmianach uczestniczyĂŚ. Poza tym liczĂŞ na to, Âże wÂłaÂśnie w "Panoramie" bĂŞdĂŞ miaÂła okazjĂŞ dalej siĂŞ rozwijaĂŚ - dodawaÂła.


Czyli Leskiewicz pojawi siĂŞ razem z nowÂą ramĂłwkÂą. :D :roll: Jestem bardzo ciekawy jak on bedzie prowadziÂł "PanoramĂŞ". :roll: :) :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kurde no Âładnie, niewiem ja bym na jego miejscu zostaÂł w "Uwadze", ale jego wybur. MoÂże on sprawi, Âże program TVP2 bĂŞdzie ciekawszy...
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

medialink.pl pisze:Konrad Piasecki, reporter RMF FM, odchodzi ze stacji. Dziennikarz 16 marca rozpocznie pracĂŞ w "Panoramie" telewizyjnej DwĂłjki. - Na poczÂątku bĂŞdzie reporterem, ale w krĂłtkim czasie bĂŞdzie rĂłwnieÂż prowadziÂł "PanoramĂŞ" - wyjaÂśnia nam Daniel JabÂłoĂąski z wydziaÂłu rzecznika TVP.

Konrad Piasecki w RMF FM pracuje od kilkunastu lat. Obecnie jest warszawskim reporterem rozgÂłoÂśni. Na antenie stacji i TVP1 prowadziÂł "Krakowskie PrzedmieÂście 17", a w Polsacie - "Polityczne Graffiti".

Na pocz¹tku lutego do zespo³u "Panoramy" do³¹czy³ równie¿ Marcin Leœkiewicz. Dziennikarz na razie jest wydawc¹, ale jeszcze w lutym ma zadebiutowaÌ w roli prowadz¹cego. Wkrótce pracê w programie rozpocznie równie¿ Iwona Kutyna, która równie¿ bêdzie gospodarzem "Panoramy".
No piĂŞknie...LeÂśkiewicz, kutyna teraz Piasecki...

Co oni tam robiÂą z tymi prezenterami ?? Codziennie kto inny bĂŞdzie prowadziÂł czy jak ?? 8)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ciekawe po co im a¿ tyle prezenterów. :roll: Mo¿e bêdzie wiêcej wydaù "Panoramy" :?: :roll: A moze wymieniaj¹ zespó³ :?: :> :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Nie, proszĂŞ, tylko nie Kutyna. Moja sympatyczna Panorama zrobi siĂŞ sztywnym gĂłwnem...
Nie chcĂŞ, bardzo nie chcĂŞ.

MĂłj wymarzony skÂład Panoramy to taki:
O 22: DobrzyĂąska na zmianĂŞ z Turskim, a w weekendowych AÂśka Racewicz.
O 18 i 16: Olimpia GĂłrska na zmianĂŞ z MartÂą Kielczyk i Marcinem JabÂłoĂąskim
Flash'e: Tu nie wiem kogo daĂŚ - moÂże poczÂątkujÂącego dziennikarza.

A jeÂśli juÂż mĂłwiĂŚ o grafice i kadrowaniu to bardzo ciekawe i orginalne. Tylko podpisy pod ozdobnikami trochĂŞ za bardzo ÂściÂśniĂŞte i ciĂŞÂżko siĂŞ je czyta. I szkoda, Âże zrezygnowali z tych live'Ăłw z ekranu w studiu. Tak fajnie oni z profilu wyglÂądali.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości