TV Masłów Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

jeœli ju¿ chcemu stworzyÌ czo³ówki itp. musimy znaÌ tytu³ programów podaj te których planujesz start i te które ju¿ dzia³aj¹ :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

hehe muzyka fakt poraszka.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

jeÂśli chodzi o muzyke to zapewniam, ze sie zmieni

a co do programow i czolowek,. trzeba zacz¹Ì od zrobienia loga itd.

pr. informacyjny - flesz masÂłowski
pr. sportowy - serwis sportowy
pr. publ. - masÂłowski punkt widzenia
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

zapraszam

Post autor: michal641 »

zapraszam jutro od 10 na http://www.tv.maslow.info.pl - pierwsze wyd. pr. inf (jeszcze nie w calosci ze studia). A na TEJ stronie sÂą juÂż opisy programow i wiecej informacji
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No! No!

Jestem pod wraÂżeniem jak na Wasze moÂżliwoÂści! GratulujĂŞ. :shock:. Ale muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże "studio" MasÂłowskiego Punktu Widzenia zapowiada siĂŞ nieciekawie. MoÂże lepiej realizowaĂŚ program z pleneru. Jest poprostu zbyt ciemne, nie ma Âżadnego stolika, czy coÂś... :?
Ale pomysÂł z mapÂą jest bardzo OK do Fleszu MasÂłowskiego. I pamiĂŞtaj: rozluÂźnij siĂŞ, bo podczas premiery byÂłeÂś wyraÂźnie sztwyny. :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

media

Post autor: michal641 »

dziĂŞki za dobre rady.

a teraz chcialbym siĂŞ pochawilic:

Kieleckie Echo Dnia
Obrazek

Kielecka gazeta Wyborcza
Obrazek

Kieleckie SÂłowo
Obrazek


O pod tym linkiem jest testowy zapis materiaÂłu z TVP3 Kielce:
http://tvp.pl/1498,20050713224795.strona

Obszerny artykuÂł w najbliÂższym piÂątkowym kieleckim magazynie a wiecej o tym we fleszu masÂłowskim, w poniedzialek na http://www.tv.maslow.info.pl Info o powtĂłrkach na http://www.tv.maslow.info.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ehh.. szkoda Âże nie oglÂądaÂłem tego w tvp3 kielce :/

a tak pozatym to skÂąd dobierasz takÂą fajnÂą muzykĂŞ np. do flesza?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ogólnie jest nienajgorzej. Sam tworzê coœ w rodzaju "telewizji" - tyle tylko, ¿e nie ma ona swoich premier dla szerszej widowni. Oczywiœcie, programy powstaj¹ g³ównie w wakacje, bo wtedy mam na to czas. :super:

Jeœli chodzi o ostatnie wydanie "Flesza", to lekko nawala kadrowanie. Raczej wystrzega³bym siê sytuacji, gdy najpierw pokazujesz po kolei parê dziewczyn w doœÌ du¿ym zbli¿eniu, a póŸniej, ni st¹d, ni zow¹d nagrywasz plan pe³ny (czyli np. sala pe³na muzyków), i znowu przybli¿asz, tym razem na jakichœ ch³opaków. Ja bym to wszystko rozdzieli³. I trochê s³abo jest z dŸwiêkiem, ale rozumiem Ciê œwietnie - na takim sprzêcie mog¹ z tym byÌ problemy. Ja mam kamerê Sony TRV 218 (ostatnia analogowa, jak¹ ta firma wyprodukowa³a), do której - podobnie chyba jak w Twoim przypadku - nie mo¿na do³¹czyÌ takiego mikrofonu, który u¿ywaj¹ profesjonalne telewizje. :zawstydzony:

Jeszcze jedna "usterka", przynajmniej jak dla mnie. JeÂśli nagrywa siĂŞ wywiad z jednÂą osobÂą, to radziÂłbym siĂŞ na niej wÂłaÂśnie skupiĂŚ, a nie identycznie pokazywaĂŚ inne kilka osĂłb w planie. :ninja:

A teraz pytanie kwestii technicznej: to kamera cyforwa, czy analogowa?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

dziÂś Flesz znacznie lepszy od poprzedniego.. dwie kamery, oÂświetlenie, mikrofon, wiĂŞcej informacji - wszystko krĂłtko i treÂściwie :brawo:
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

:: Kamil pisze:ehh.. szkoda Âże nie oglÂądaÂłem tego w tvp3 kielce :/

a tak pozatym to skÂąd dobierasz takÂą fajnÂą muzykĂŞ np. do flesza?

Muzyka z serwisu legalnych mp3 - http://www.mp3.wp.pl


MĂłwisz, ze szkoda, ze nie oglÂądales tvp3 kielce. A czy mieszkasz gdzies w poblizu tego miasta. Pytam z ciekawosci, bo z tego co wiem to z okolic Kielc jestem tylko ja i Przemek (Kwiatek)

:: Kamil pisze:dziÂś Flesz znacznie lepszy od poprzedniego.. dwie kamery, oÂświetlenie, mikrofon, wiĂŞcej informacji - wszystko krĂłtko i treÂściwie :brawo:
Ciesze siĂŞ, Âże ci siĂŞ podoba. Dla ciekawostki podam, Âże na 90% najbliÂższy flesz realizowany bĂŞdzie z trzech kamer. Ruszamy teÂż wkrĂłtce z teleturniejem i interplikiem, czyli programem prezentujÂącym ciekawe strony www


A wracaj¹c do artyku³ów prasowych na nasz temat to ostatnio ukaza³ siê nowy. Ze wzglêdy na du¿e rozmiaru fotki podam link zamiast wstawienie zdjecie:

http://www.maslow.info.pl/MENU/onas/magazyn.JPG
Ostatnio zmieniony piątek 29 lip 2005, 20:56 przez michal641, łącznie zmieniany 1 raz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

michal641 pisze:MĂłwisz, ze szkoda, ze nie oglÂądales tvp3 kielce. A czy mieszkasz gdzies w poblizu tego miasta. Pytam z ciekawosci, bo z tego co wiem to z okolic Kielc jestem tylko ja i Przemek (Kwiatek)
z tego wychodzi Âże mieszkam w pobliÂżu ;) ale nie tak bardzo bliskim bo mieszkam na poÂłudniowym Mazowszu wiĂŞc mam blisko i do ÂŚwiĂŞtokrzyskiego i do Lubelskiego :D tvp3 Lublin rĂłwnieÂż odbieram ale na oddzielnym kanale a tvp3 Kielce na dwĂłjce :D no i jak jeszcze nie byÂło oddziaÂłu kieleckiego to odbieraÂłem tvp3 KrakĂłw :D wiĂŞc tak to u mnie jest ;)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

a w jakich kategoriach mogĂŞ szukaĂŚ tego rodzaju muzyki? bo szukam szukam i nic :roll:
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

sam juz nie pamietam. Poszukaj gdzies w techno i tym podobnym


AKTUALIZACJA: 1 sierpnia
Zapraszam na najnowszy flesz http://www.tv.maslow.info.pl. We fleszu testowaliÂśmy na samym poczÂątku jĂŞcie od boku. OceĂącie sami...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

michal641 pisze:AKTUALIZACJA: 1 sierpnia
Zapraszam na najnowszy flesz http://www.tv.maslow.info.pl. We fleszu testowaliÂśmy na samym poczÂątku jĂŞcie od boku. OceĂącie sami...
ObrazekObrazek

^ Pocz¹tek i koniec. Po obejrzeniu ca³ego programu wywnioskowa³em ¿e powodem ró¿nic jest wymiana kamer czego udowodnieniem s¹ kolejne capsy:


ObrazekObrazek

^ Za bardzo to siĂŞ w oczy rzuca.


ObrazekObrazek

^ Tu trochĂŞ za wysoko krzesÂło... potem juÂż lepiej.


Obrazek

^ PrzydaÂłoby siĂŞ jakoÂś lepiej to przeÂścieradÂło urzÂądziĂŚ.. hmm.. moÂże przybiĂŚ do jakiegoÂś kija dÂługiego a drugi jego koniec gdzieÂś zaczepiĂŚ albo niech ktoÂś stanie na krzeÂśle i go trzyma ;) No i te literki trochĂŞ takie wycinankowe.. radziÂłbym zainwestowaĂŚ w takie samoprzylepne - moÂże bĂŞdÂą lepiej wyglÂądaÂły.


Obrazek

^ Ryzykujecie Âżycie przy takich materiaÂłach :)


ObrazekObrazek

^ £adnie prezentuje siê ten przerywnik ale proponowa³bym zintegrowaÌ go z czo³ówk¹ (drugi caps)
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

maciek

Post autor: michal641 »

Maciek pisze:Ogólnie jest nienajgorzej. Sam tworzê coœ w rodzaju "telewizji" - tyle tylko, ¿e nie ma ona swoich premier dla szerszej widowni. Oczywiœcie, programy powstaj¹ g³ównie w wakacje, bo wtedy mam na to czas. :super:
MoÂże pochwalisz siĂŞ swoimi produkcjami ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości