TV Masłów Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WÂłasnie :D zapodaj jakieÂś swoje dzieÂło MaĂŚku :D
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

michal641 pisze:sam juz nie pamietam. Poszukaj gdzies w techno i tym podobnym
ale tam nie ma takiej kategorii :>
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

:: Kamil pisze:
michal641 pisze:sam juz nie pamietam. Poszukaj gdzies w techno i tym podobnym
ale tam nie ma takiej kategorii :>
Jest, jest...

W dziale ELEKTRONICZNA jest np. Klubb Techno czy Undeground Techno.




---


Od jutra odm³odzony flesz. Nowe studio, ju¿ bez mapy w tle. Nowa grafika i nowa czo³ówka (i muzyka).

Oto logo:
Obrazek

WiĂŞcej zobaczycie jutro od 10.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Przyznam siê, ¿e ciekawi mnie to, co robicie, i TV Mas³ów ogl¹dam praktycznie codziennie. ;)

Muszê pogratulowaÌ zmian we "Fleszu". Nowa czo³ówka prezentuje siê bardzo profesjonalnie. Studio wygl¹da teraz znacznie lepiej, wrêcz elegancko. Fajnie te¿, ¿e pozosta³y te stare przerywniki miêdzy newsami, bo one akurat by³y najlepsz¹ czêœci¹ poprzedniej oprawy graficznej.

No a jeœli chodzi o troszkê rad: postaraj siê coœ zrobiÌ ze swoim cieniem w studiu - spróbuj ustawiÌ jakoœ inaczej oœwietlenie, by cieù nie pada³ bezpoœrednio za Ciebie (w kadrze). Druga sprawa: przyda³aby siê tak¿e nowa czo³ówka dla serwisu sportowego. I przede wszystkim jakaœ "zajawka" samej TV Mas³ów, któr¹ mo¿na by nadawaÌ na pocz¹tku.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

:)

Post autor: michal641 »

Staramy siĂŞ, a co do swiatla, to zmienilismy miejsce nagrania i nie bylo na czym zawisic swiatla. Ale w produkcji jest juÂż nowy stojak. BĂŞdzie gotowy juÂż na nast. nagranie
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:WÂłasnie :D zapodaj jakieÂś swoje dzieÂło MaĂŚku :D
Na staÂłe wracam z wakacji w poÂłowie sierpnia. Wtedy postaram siĂŞ coÂś dla Was zdobyĂŚ (bo przegraĂŚ materiaÂł z kamery analogowej do komputera wcale nie jest Âłatwo...). :wesoly:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

.

Post autor: michal641 »

MaĂŚku! nie jest Âłatwo. podpinasz kabel s-wideo do kamery i do tunera i kabel audio. Ustawiasz w mixerze wejscie LINE IN, a nastepnie przechwytujesz obraz jakims programem do zgrywania
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie mam kabla audio. :devil2: Chyba wiĂŞc zdecydujĂŞ siĂŞ na usÂługi tego typu.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

MAS£ÓW INFO

Post autor: michal641 »

Wracaj¹c do tv mas³ów info. Jutro oraz we wtorek nowy flesz. W PIATEK RUSZA MAGAZYN WPADEK TELEWIZYJNYCH, którego zapowiedŸ jest na samym koùcu programu. Polecam
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Magazyn wpadek TV jest ok. Szkoda, Âże nie podaÂłeÂś daty owego feralnego Teleexpressu. :lol:

Co do dzisiejszego Flesza. WypadÂło przyzwoicie, ale uwaÂżam, Âże poprzednie kadrowanie w studiu byÂło lepsze (tzn. z lekkiego oddalenia), podobnie jak oÂświetlenie (Âładnie siĂŞ prezentowaÂła ta czerwona Âściana - aÂż mi siĂŞ przypominaÂły "Wydarzenia" TV Puls ;) ) - tym razem wyszÂła ona bardziej brÂązowa niÂż czerwona. No, ale rozumiem, Âże przy kaÂżdym wydaniu Flesza ustawiacie wszystko na nowo i nie jest moÂżliwe zrobienie tego dokÂładnie tak samo jak poprzednim razem.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Hmmm... czy¿bym tylko ja z tego forum ogl¹d¹³ TV Mas³ów Info? A¿ siê wierzyÌ nie chce. :P

Ostatni "Magazyn wpadek" by³ naprawdê mocny. :lol: Gratulujê, dawno siê tak nie uœmia³em. Natomiast jeœli chodzi o ten znaczek "12" w rogu - ja mam nadziejê, ¿e to ¿art tak jak ca³y magazyn. :lol: Powiem tak: wygl¹da on nieciekawie, wrêcz brzydko. Poza tym wystarczy, ¿e zwyk³e stacje TV mêcz¹ nas tymi symbolami. Odpuœcie sobie - taka jest moja rada, a w tym miejscu dajcie lepiej ma³e logo TV Mas³ów. :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak jest. Ta 12 jest brzydka i niepotrzebna, a magazyn... fajny. :D

"Nie mogĂŞ... :lol: "
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

OczywiÂście..

Post autor: michal641 »

OczywiÂście... ta dwunastka jest dla jaj... Planowalismy, aby dawac jÂą w magazynach wpadek, ale odpuscimy sobie, a logo bĂŞdziemy kmiec od tego tygodnia, w gornym prawym roku
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja te¿ ogl¹dam:):) Podoba mi siê Flesz jest zrobiony w fajny sposób. a ostatnio w jakimœ programie zauwa¿y³em, trójk¹cik z cyferk¹ 12:):)Widze, ¿e Micha³ dostosowuje siê do rozpo¿¹dzej KRR-TV
Wróciłem!!
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Wszystkich, ktĂłrzy maj¹ tak¹ mo¿liwoœæ zapraszam do ogl¹dania specjalnaego programu w najbli¿sz¹ sobotê, godz. 18:18 - TVP3 Kielce. SERDECZNIE ZAPRASZAM nie tylko sympatykĂłw TV MAS£Ă“W INFO...


Wiêcej informacji oraz fotki na: http://www.maslow.info.pl/aktual/05_09/tvp.htm
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości